Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
2. Rangliste - Frederikssund Cal.22 - 15m (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
Akademisk Skytteforening
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Dauglykke Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Melby Skytteforening
Ramløse Idrætsforening Skydning
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Stenløse Skytteforening
Strø S&G
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
145262
Viktor Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
145262
Viktor Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK4
200.000
200.000
Mesterskab
145265
Marco Saldo
Ganløse Skytteforening
BK4
200.000
200.000
Hovedskydning
145265
Marco Saldo
Ganløse Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Mesterskab
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
144423
Magnus Bjørnberg Levisen
Ganløse Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
144423
Magnus Bjørnberg Levisen
Ganløse Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
145264
Therkel William Haagemann
Ganløse Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
145264
Therkel William Haagemann
Ganløse Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
109133
Bjørn Thomsen
Ganløse Skytteforening
Å3
195.000
195.000
Hovedskydning
109133
Bjørn Thomsen
Ganløse Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Mesterskab
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
143337
Simone Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
143337
Simone Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å3
195.000
195.000
Mesterskab
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å3
199.000
199.000
Mesterskab
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
145817
Sylvester Amelang
Stenløse Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
145817
Sylvester Amelang
Stenløse Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
179.000
179.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
135668
Michael Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
135668
Michael Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
J2
163.000
163.000
Hovedskydning
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
J2
173.000
173.000
Mesterskab
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Mesterskab
126856
Andreas Zeeberg
Helsinge S&i - Skytteafd.
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
126856
Andreas Zeeberg
Helsinge S&i - Skytteafd.
J1
199.000
199.000
Mesterskab
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
141134
Jannik Dencker
Helsingør Salonskytte Forening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
141134
Jannik Dencker
Helsingør Salonskytte Forening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
141449
Erik Nissen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
141449
Erik Nissen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
137337
Signe Fritzen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
137337
Signe Fritzen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
189.000
189.000
Mesterskab
142904
Madeline D. Bøggild
Skyttelauget Kgs. Lyngby
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
142904
Madeline D. Bøggild
Skyttelauget Kgs. Lyngby
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST3
175.000
175.000
Mesterskab
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
192.000
192.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
180.000
180.000
Mesterskab
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
144709
Max Titan DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
144709
Max Titan DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
144708
Gabriel Colton DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
180.000
180.000
Hovedskydning
144708
Gabriel Colton DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
185.000
185.000
Mesterskab
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
137341
Jonas Keiding
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
137341
Jonas Keiding
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
183.000
183.000
Mesterskab
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å3
197.000
197.000
Mesterskab
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
192.000
192.000
Mesterskab
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
144652
Steen Brasch Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
144652
Steen Brasch Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
190.000
190.000
Mesterskab
143258
Mads Bredahl Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
143258
Mads Bredahl Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
127577
Michael Christensen
Strø S&G
Å3
184.000
184.000
Hovedskydning
127577
Michael Christensen
Strø S&G
Å3
190.000
190.000
Mesterskab
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
ST2
186.000
186.000
Mesterskab
136642
Michael Schmidt
Strø S&G
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
136642
Michael Schmidt
Strø S&G
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
136641
Caroline Schmidt
Strø S&G
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
136641
Caroline Schmidt
Strø S&G
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
124848
Henrik F. Skerning
Strø S&G
Å3
181.000
181.000
Hovedskydning
124848
Henrik F. Skerning
Strø S&G
Å3
182.000
182.000
Mesterskab
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
146338
Mikkel Østergaard Hinge
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
146338
Mikkel Østergaard Hinge
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
130503
Pauline Alling Andreassen
Dauglykke Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
130503
Pauline Alling Andreassen
Dauglykke Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
61756
Bent von Benzon
Ganløse Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
61756
Bent von Benzon
Ganløse Skytteforening
SE3
181.000
181.000
Mesterskab
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Mesterskab
101366
Jannik Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
101366
Jannik Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
116643
Søren Terp
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
116643
Søren Terp
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
Til toppen