4. Rangliste - Frederikssund - Luft (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening Å2 184.000 184.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening J2 173.000 173.000 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening J2 173.000 173.000 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 197.000 197.000 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
146338 Mikkel Østergaard Hinge Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146338 Mikkel Østergaard Hinge Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 171.000 171.000 Mesterskab
134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 198.000 198.000 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 171.000 171.000 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Mesterskab
61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST3 166.000 166.000 Mesterskab
61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.000 195.000 Hovedskydning
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 191.000 191.000 Mesterskab
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 196.000 196.000 Mesterskab
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 199.000 199.000 Mesterskab
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 189.000 189.000 Mesterskab
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.000 196.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 186.000 186.000 Mesterskab
144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 192.000 192.000 Mesterskab
144708 Gabriel Colton DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
144708 Gabriel Colton DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 184.000 184.000 Mesterskab
146948 Sophia Odgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
146948 Sophia Odgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 197.000 197.000 Mesterskab
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.000 197.000 Mesterskab
144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 195.000 195.000 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Mesterskab
130161 Ole Skeldal Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
130161 Ole Skeldal Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 193.000 193.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 198.000 198.000 Mesterskab
146956 William Klitgaard Eckmann Melby Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
146956 William Klitgaard Eckmann Melby Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.000 196.000 Mesterskab
62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 193.000 193.000 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.000 197.000 Mesterskab
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen