| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12 200/14 400/26
2 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 199/06 397/11
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 196/09 200/13 396/22

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 200/07 200/07 400/14
2 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 200/08 199/05 399/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening 199/05 198/03 397/08
2 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening 190/03 185/00 375/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/06 199/05 397/11
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/04 199/05 397/09
3 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/07 197/04 394/11
4 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/04 197/03 391/07
5 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/02 196/06 391/08
6 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 181/00 183/01 364/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 187/01 193/02 380/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 182/01 191/01 373/02
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 182/01 189/01 371/02
3 61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 182/03 184/00 366/03
4 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening 179/02 181/01 360/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13 200/07 400/20
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 200/06 199/05 399/11
3 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07 200/06 398/13
4 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04 199/06 398/10
5 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06 198/08 397/14
6 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/02 198/06 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/01 197/01 393/02
2 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 193/03 192/03 385/06
3 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/01 190/02 385/03
4 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 188/02 186/00 374/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07 199/05 397/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 166/01 164/01 330/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 147079 Malene Olsson Ganløse Skytteforening 200/03 199/08 399/11
2 147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening 194/02 197/02 391/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12
2 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 196/09

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 200/08
2 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 200/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening 199/05
2 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/06
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/04
3 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/07
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/02
5 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/04
6 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 181/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 187/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 182/03
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 182/01
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 182/01
4 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening 179/02
5 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 99/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 200/06
3 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06
4 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04
5 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07
6 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/01
2 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/01
3 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 193/03
4 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 166/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 147079 Malene Olsson Ganløse Skytteforening 200/03
2 147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening 194/02

Til toppen