| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 200/10 199/12 399/22
2 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/07 198/09 397/16
3 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 197/09 197/04 394/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/12 198/13 397/25
2 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 200/07 196/07 396/14
3 146787 Amanda Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/10 197/03 392/13
4 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 195/04 195/07 390/11
5 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 196/09 194/04 390/13
6 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening 191/02 197/07 388/09
7 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 194/05 193/05 387/10
8 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/03 188/01 377/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/05 196/04 393/09
2 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 192/01 193/02 385/03
3 141736 Fanny Sommer Olsen Tikøb Skytteforening 191/05 192/02 383/07
4 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 192/04 188/03 380/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 146834 Sigurd Laursen Espergærde Skytteforening 165/00 174/00 339/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/08 200/11 399/19
2 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/15 198/12 398/27

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/12 199/06 397/18
2 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07 198/07 396/14
3 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 193/02 198/08 391/10
4 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 197/04 194/04 391/08
5 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening 195/06 192/03 387/09
6 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening 190/04 193/07 383/11
7 146019 Rasmus Sonne Cleemann Dauglykke Skytteforening 192/04 191/05 383/09
8 145308 Sebastian Heinel Dauglykke Skytteforening 191/05 191/04 382/09
9 137341 Jonas Keiding Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/04 187/01 379/05
10 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/06 183/00 376/06
11 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 180/05 193/01 373/06
12 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 184/02 188/01 372/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 187/03 187/02 374/05
2 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 182/01 189/01 371/02
3 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 180/01 180/00 360/01
4 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 171/00 173/00 344/00
5 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening 169/00 173/00 342/00
6 147252 Thomas Sommer Tikøb Skytteforening 172/00 162/00 334/00
7 141735 Jakob Olsen Tikøb Skytteforening 164/00 165/00 329/00
8 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 157/01 159/00 316/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 199/09 399/16
2 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10 198/10 398/20
3 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 198/08 199/11 397/19
4 65758 Mette Hessner Dauglykke Skytteforening 196/03 200/10 396/13
5 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09 199/10 396/19
6 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/13 197/08 395/21
7 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/05 195/02 393/07
8 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/05 197/10 391/15
9 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 193/07 195/04 388/11
10 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/03 195/03 388/06
11 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/07 192/04 388/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 196/06 197/10 393/16
2 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/01 191/02 388/03
3 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening 191/04 194/03 385/07
4 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 192/05 189/02 381/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 194/06 197/09 391/15
2 145707 Michael Osterwald-Lenum Skyttelauget Kgs. Lyngby 187/01 191/02 378/03
3 142112 Kenneth Bo Larsen Espergærde Skytteforening 180/01 180/01 180/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07 197/07 395/14
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/10 198/06 394/16
3 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/06 196/06 394/12
4 71763 viggo jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05 195/08 391/13
5 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 190/04 194/05 384/09
6 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/02 190/01 382/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/07 193/03 387/10

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 200/10
2 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/07
3 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 197/09

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 200/07
2 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/12
3 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 196/09
4 146787 Amanda Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/10
5 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 195/04
6 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 194/05
7 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening 191/02
8 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/05
2 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 192/04
3 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 192/01
4 141736 Fanny Sommer Olsen Tikøb Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 146834 Sigurd Laursen Espergærde Skytteforening 165/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/15
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/12
2 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07
3 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 197/04
4 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening 195/06
5 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/06
6 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 193/04
7 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 193/02
8 137341 Jonas Keiding Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/04
8 146019 Rasmus Sonne Cleemann Dauglykke Skytteforening 192/04
10 145308 Sebastian Heinel Dauglykke Skytteforening 191/05
11 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening 190/04
12 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 184/02
13 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 180/05

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 187/03
2 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 182/01
3 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 180/01
4 147252 Thomas Sommer Tikøb Skytteforening 172/00
5 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 171/00
6 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening 169/00
7 141735 Jakob Olsen Tikøb Skytteforening 164/00
8 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 157/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10
2 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
3 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/13
4 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 198/08
5 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/05
6 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09
7 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/07
8 65758 Mette Hessner Dauglykke Skytteforening 196/03
9 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/05
10 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 193/07
11 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/03

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/01
2 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 196/06
3 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 192/05
4 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 194/06
2 145707 Michael Osterwald-Lenum Skyttelauget Kgs. Lyngby 187/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07
2 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/06
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/10
4 71763 viggo jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05
5 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/02
6 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 190/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/07

Til toppen