Divisionsskydning vinter 2. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 163.000 163.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 176.000 176.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 179.000 179.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
145526 Peter Horup Tuse Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
139785 Magnus Poulsen Ringsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
144793 Josefine Isabella Levy Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
146157 Kasper Rittmeyer Tuse Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
145527 Tristan Kristoffersen Tuse Skytteforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
145532 Neil Korsled Tuse Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
146158 Bertram Bech Tuse Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
145531 Andreas Korsled Tuse Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
144753 Eik Toke Andersen Reerslev Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
126331 Alex Milton Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.000 194.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
144452 Frederik Bostrup Nybo Ballerup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
142696 Niclas B. Larsen Ballerup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Ballerup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Ballerup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
69899 Ejvind Jørgensen Ballerup Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
144663 Kristian Juralowice Holbæk Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
146769 Gabriel Jørgensen Holbæk Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146760 Jasmina Rasmussen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
144113 Tobias Blenstrup Aagesen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å1 188.000 188.000 Hovedskydning
145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145165 Steen Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
145903 Jonas Christensen Højby Skytteforening, Sjælland Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
58314 Leif Jensen Orø Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
144120 Jørn Koch Orø Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
146500 Frigga Petersen Jyderup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146763 Fenja Østerberg Jyderup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
140168 Lars Nielsen-Skensved Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
146169 Nikolaj Christensen Mullerup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
145387 Christian Nelsen Mullerup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
136864 Jeppe Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
144597 Benjamin Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
145145 Sander Chris Larsen Korsør Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
146135 Nikolaj Jensen Korsør Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
139604 Mikkel Christensen Korsør Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145077 Jonathan Knudsen Korsør Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
146284 Emma Melin Korsør Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
146170 Sebastian B Keinicke Mullerup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
146999 Filip Lorenzen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning

Til toppen