Divisionsskydning vinter 5. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
58314 Leif Jensen Orø Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
144120 Jørn Koch Orø Skytteforening SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
126331 Alex Milton Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.000 196.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 195.000 195.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Hovedskydning
146769 Gabriel Jørgensen Holbæk Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146148 Bastian Briks Holbæk Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
144663 Kristian Juralowice Holbæk Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
57547 Kurt Pedersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
144452 Frederik Bostrup Nybo Ballerup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
142696 Niclas B. Larsen Ballerup Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Ballerup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Ballerup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
69899 Ejvind Jørgensen Ballerup Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145527 Tristan Kristoffersen Tuse Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
145532 Neil Korsled Tuse Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
145531 Andreas Korsled Tuse Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
145531 Andreas Korsled Tuse Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
145077 Jonathan Knudsen Korsør Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
145387 Christian Nelsen Mullerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
145903 Jonas Christensen Højby Skytteforening, Sjælland Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
145766 Susanne Reinhold Jensen Højby Skytteforening, Sjælland Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 194.000 194.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å1 185.000 185.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
146883 Marius Molsing Ringsted Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
146953 Rune Knudsen Ballerup Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
144793 Josefine Isabella Levy Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 171.000 171.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
134383 Peter Bladt Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
146763 Fenja Østerberg Jyderup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
140168 Lars Nielsen-Skensved Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning

Til toppen