Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Individuel 15 m finale Liggende (F)
1
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
400,000
106,400
506,400
Finale: 53,0 | 10,1 | 10,8 | 10,8 | 10,8 | 10,9 | *10,6 | *10,5 | *10,7
2
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
400,000
106,400
506,400
Finale: 53,6 | 10,6 | 10,6 | 10,5 | 10,4 | 10,7 | *10,1 | *10,4 | *10,2
3
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
400,000
105,800
505,800
Finale: 52,9 | 10,7 | 10,9 | 10,5 | 10,7 | 10,1
4
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
400,000
105,500
505,500
Finale: 52,3 | 10,6 | 10,7 | 10,7 | 10,4 | 10,8
5
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
400,000
104,900
504,900
Finale: 52,8 | 10,4 | 10,5 | 10,6 | 10,0 | 10,6
6
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
399,000
105,300
504,300
Finale: 52,2 | 10,7 | 10,4 | 10,4 | 10,9 | 10,7
6
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
399,000
105,300
504,300
Finale: 52,3 | 10,4 | 10,4 | 10,6 | 10,9 | 10,7
8
37275
Tobias Volck Hybholt
Ballerup Skytteforening
400,000
104,100
504,100
Finale: 52,1 | 10,5 | 10,4 | 10,8 | 10,0 | 10,3
8
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
399,000
105,100
504,100
Finale: 52,5 | 9,8 | 10,6 | 10,7 | 10,7 | 10,8
10
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
399,000
105,000
504,000
Finale: 52,1 | 10,6 | 10,8 | 10,2 | 10,6 | 10,7
10
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
399,000
105,000
504,000
Finale: 52,4 | 10,7 | 10,3 | 10,2 | 10,8 | 10,6
12
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
400,000
103,700
503,700
Finale: 51,4 | 10,6 | 10,0 | 10,8 | 10,7 | 10,2
12
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
399,000
104,700
503,700
Finale: 51,9 | 10,7 | 10,3 | 10,7 | 10,7 | 10,4
14
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
399,000
104,600
503,600
Finale: 52,2 | 10,9 | 10,6 | 10,7 | 10,3 | 9,9
14
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
400,000
103,600
503,600
Finale: 51,9 | 10,2 | 10,6 | 10,3 | 10,2 | 10,4
16
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
400,000
103,300
503,300
Finale: 52,1 | 10,7 | 10,0 | 10,3 | 10,2 | 10,0
17
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
400,000
103,100
503,100
Finale: 50,4 | 10,1 | 10,8 | 10,6 | 10,5 | 10,7
18
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
399,000
103,700
502,700
Finale: 51,6 | 10,2 | 10,7 | 10,2 | 10,6 | 10,4
19
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
400,000
0,000
400,000
Finale: 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0
20
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
399,000
0,000
399,000
Finale: 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0
20
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
399,000
0,000
399,000
Finale: 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0
20
112084
Dicte Christine Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
399,000
0,000
399,000
Finale: 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0
Riffel, 15m - Individuel 15 m finale Stilling (F)
1
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
399,000
101,900
500,900
Finale: 50,8 | 10,4 | 10,5 | 10,0 | 10,3 | 9,9
2
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
396,000
104,300
500,300
Finale: 51,6 | 10,4 | 10,8 | 10,8 | 10,8 | 9,9
3
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
396,000
102,400
498,400
Finale: 50,3 | 10,0 | 10,5 | 10,8 | 10,4 | 10,4
4
81936
Camilla Birch Nielsen
Særslev Skytteforening
395,000
101,300
496,300
Finale: 49,9 | 10,1 | 10,6 | 10,2 | 10,0 | 10,5
5
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
393,000
102,400
495,400
Finale: 50,5 | 9,9 | 10,7 | 10,7 | 10,6 | 10,0
6
34084
Mette Nielsen
Helle Skytteforening
395,000
100,200
495,200
Finale: 50,9 | 10,0 | 9,8 | 10,1 | 9,9 | 9,5
7
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
393,000
102,100
495,100
Finale: 50,7 | 10,7 | 10,1 | 10,1 | 10,7 | 9,8
8
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
392,000
102,700
494,700
Finale: 50,8 | 9,9 | 10,6 | 10,6 | 10,9 | 9,9
9
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
391,000
102,500
493,500
Finale: 50,4 | 10,5 | 10,3 | 10,3 | 10,2 | 10,8
10
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
392,000
100,900
492,900
Finale: 51,5 | 9,7 | 10,3 | 9,7 | 9,6 | 10,1
11
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
391,000
101,300
492,300
Finale: 50,2 | 10,5 | 10,5 | 10,1 | 10,0 | 10,0
12
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
393,000
97,700
490,700
Finale: 48,6 | 10,7 | 9,9 | 10,0 | 9,0 | 9,5
13
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
391,000
98,800
489,800
Finale: 49,4 | 9,7 | 9,5 | 10,6 | 9,9 | 9,7
Riffel, 15m - Mesterskab ST1
1
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
199/07
200/12
399/19
2
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
197/06
199/07
396/13
3
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
197/03
199/09
396/12
4
34084
Mette Nielsen
Helle Skytteforening
197/04
198/06
395/10
5
81936
Camilla Birch Nielsen
Særslev Skytteforening
199/05
196/06
395/11
6
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
196/06
197/07
393/13
7
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
197/06
196/05
393/11
8
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
198/05
195/07
393/12
9
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/09
196/08
392/17
10
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
197/07
195/05
392/12
11
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
193/06
198/06
391/12
12
104261
Bjørn Voigt
Aalborg Skyttekreds
194/06
197/07
391/13
13
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
196/03
195/04
391/07
14
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
197/05
194/04
391/09
15
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
195/05
194/04
389/09
16
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Aalborg Skyttekreds
191/02
197/07
388/09
17
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
194/03
194/05
388/08
18
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
195/08
193/03
388/11
19
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
193/03
192/01
385/04
20
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
190/01
194/04
384/05
21
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
189/04
194/04
383/08
22
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
191/05
192/02
383/07
23
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
192/02
191/04
383/06
24
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
192/03
191/02
383/05
25
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
189/03
193/04
382/07
26
50208
Jan Østergård Jensen
Særslev Skytteforening
189/04
191/02
380/06
27
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
189/01
191/02
380/03
28
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
190/04
190/03
380/07
29
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
191/02
189/02
380/04
30
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
191/04
188/02
379/06
31
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
193/04
186/04
379/08
32
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
187/04
191/01
378/05
33
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
185/03
189/01
374/04
34
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
186/01
186/01
372/02
35
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
187/03
185/04
372/07
36
119405
Vinni Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
186/03
185/01
371/04
37
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
180/00
188/05
368/05
Riffel, 15m - Mesterskab ST2
1
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
187/02
195/05
382/07
2
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
191/03
189/03
380/06
3
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Beder-Malling Skytteforening
189/06
190/01
379/07
4
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
188/04
189/04
377/08
5
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
189/01
188/08
377/09
6
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
186/00
190/03
376/03
7
97313
Niels Laustsen
Hvidovre Skyttekreds
188/02
188/03
376/05
7
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/02
188/03
376/05
9
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
189/03
187/02
376/05
10
89816
Steffen Koefoed
Nyvest Skytteforening
187/02
188/04
375/06
11
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
188/05
187/01
375/06
12
98706
Emma Thyssen
Ribe Skyttekreds
188/02
187/00
375/02
13
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
187/03
187/00
374/03
14
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
188/02
186/03
374/05
15
141814
Andreas Meng Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
183/02
190/03
373/05
16
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
184/01
189/03
373/04
17
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
185/01
188/03
373/04
18
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
186/04
187/03
373/07
19
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
186/02
187/01
373/03
20
43374
Allan Clausen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
188/04
185/00
373/04
21
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
190/02
183/01
373/03
22
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
183/02
188/02
371/04
23
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
183/01
188/00
371/01
24
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
184/01
187/01
371/02
25
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
183/01
187/02
370/03
26
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
186/02
184/01
370/03
27
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
184/02
185/02
369/04
28
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
186/02
183/03
369/05
29
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
186/00
183/01
369/01
30
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
182/03
186/01
368/04
31
86818
Simone T. Jensen
Hem Skytteforening
181/01
184/01
365/02
32
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
180/00
184/00
364/00
33
134571
Kim Kristensen
Trehøje Skytteforening
179/00
184/03
363/03
34
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
182/00
181/02
363/02
35
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
176/01
186/04
362/05
36
106985
Lotte Bredahl
Jelling fS
179/02
183/02
362/04
37
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
180/02
182/02
362/04
38
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
183/03
179/00
362/03
39
52737
Jesper Lyck Hansen
Særslev Skytteforening
185/01
176/04
361/05
40
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
182/01
178/01
360/02
41
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
175/00
180/03
355/03
Riffel, 15m - Mesterskab ST3
1
120122
Melika Andersen
Ravnsborg Skytteforening
186/03
188/04
374/07
2
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
186/03
186/00
372/03
3
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
184/01
187/04
371/05
4
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
187/01
183/00
370/01
5
131492
Karoline Skade
Vojens Skytteforening
187/00
181/00
368/00
6
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
184/02
183/01
367/03
7
107612
Mathias Nørgaard
Tuse Skytteforening
183/02
183/01
366/03
8
130391
Astrid Sofie Uglebjerg
Lunde Sg&I
185/00
181/00
366/00
9
118127
Linda Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
182/01
183/03
365/04
10
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
182/01
182/02
364/03
11
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
182/01
182/01
364/02
12
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
181/01
182/02
363/03
13
114363
Jacob Allan Mortensen
Trehøje Skytteforening
182/00
181/01
363/01
14
117047
Mark Frøsig
Hinnerup Skytteforening
179/01
182/02
361/03
15
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
180/01
181/00
361/01
16
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
184/01
176/00
360/01
17
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
175/00
184/01
359/01
18
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
179/00
180/00
359/00
19
107021
Jeppe Ramus
Skanderborg-Stilling Skytteforening
180/00
179/00
359/00
20
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
181/01
178/00
359/01
21
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
176/00
182/00
358/00
22
92378
Tobias Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
177/00
181/02
358/02
23
25362
Casper Buschbeck
Samsø Skytteforening
180/02
178/00
358/02
24
130246
Mathias Kooijman
Vojens Skytteforening
182/01
176/01
358/02
25
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
179/00
178/01
357/01
26
112037
Cecilie Nørgaard
Tuse Skytteforening
175/01
181/00
356/01
27
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
180/02
176/00
356/02
28
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
177/00
178/00
355/00
29
96716
Poul-Erik Kristensen
Postens Skytteforening, Aarhus
180/00
174/02
354/02
30
126787
Laura Bødtker
Midtdjurs skytteforening
176/01
177/00
353/01
31
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
175/00
176/00
351/00
32
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
180/00
170/00
350/00
33
122995
Thomas Vesterager
Aulum Skytteforening
172/00
175/01
347/01
34
132238
Kristine Westphal
Vojens Skytteforening
173/01
171/00
344/01
35
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
174/01
170/01
344/02
36
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
168/00
173/01
341/01
37
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
168/00
168/01
336/01
38
114700
Ana Stojkovic
Hvidovre Skyttekreds
167/00
161/00
328/00
Riffel, 15m - Mesterskab Å1
1
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/16
200/16
400/32
2
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
200/12
200/19
400/31
3
37275
Tobias Volck Hybholt
Ballerup Skytteforening
200/14
200/10
400/24
4
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
200/11
400/23
5
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
200/10
200/10
400/20
6
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/07
200/11
400/18
7
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
200/08
200/10
400/18
8
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
200/10
200/07
400/17
9
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
200/05
200/11
400/16
10
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
199/09
200/14
399/23
11
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
200/11
399/23
12
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/09
200/12
399/21
12
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
199/09
200/12
399/21
14
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
199/07
200/12
399/19
15
112084
Dicte Christine Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
199/05
200/11
399/16
16
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
200/13
199/12
399/25
17
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
199/12
399/24
18
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
200/09
199/14
399/23
19
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/13
199/09
399/22
20
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
200/10
199/09
399/19
21
113675
Lisbeth Meldgaard
Esbjerg Skyttekreds
200/10
199/08
399/18
22
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
198/06
200/10
398/16
23
75845
Kristian Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
199/13
199/10
398/23
24
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
199/09
199/12
398/21
25
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
199/09
199/11
398/20
26
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
199/09
199/09
398/18
27
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
199/10
199/07
398/17
28
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
200/10
198/07
398/17
29
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
200/10
198/06
398/16
30
65536
Martin Bærtelsen
Randers Skyttekreds
197/09
200/12
397/21
31
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
197/07
200/09
397/16
32
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
198/12
199/10
397/22
33
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
198/08
199/10
397/18
34
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
198/07
199/07
397/14
34
116151
Rene Elgaard
Midtdjurs skytteforening
198/07
199/07
397/14
36
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
199/13
198/09
397/22
37
124289
Simone Svendsen
Outrup Skytteforening
199/07
198/08
397/15
38
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
199/05
198/05
397/10
39
67824
Therese Gregersen
Randers Skyttekreds
200/10
197/07
397/17
40
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
200/09
197/04
397/13
41
82492
René Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
196/07
200/12
396/19
42
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
197/07
199/07
396/14
43
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
198/11
198/08
396/19
44
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
198/08
198/10
396/18
45
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
198/05
198/05
396/10
46
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/15
196/08
396/23
47
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
200/11
196/06
396/17
48
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
195/04
200/06
395/10
49
84289
Nicolaj Bjørn Andersen
Ballerup Skytteforening
197/06
198/13
395/19
50
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
197/06
198/08
395/14
51
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
197/04
198/07
395/11
52
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
198/08
197/07
395/15
53
126135
Martin Osther
Boddum-Ydby Skytteforening
199/10
196/07
395/17
54
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
199/06
196/07
395/13
55
126770
Dennis Christiansen
Randers Skyttekreds
196/10
198/10
394/20
56
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
197/08
197/10
394/18
57
109303
Albert Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
197/05
197/10
394/15
58
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
198/05
196/08
394/13
59
107514
Kristian Grøn Pedersen
Hjørring Skytteforening
199/07
195/08
394/15
60
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
199/08
195/05
394/13
61
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
196/01
197/05
393/06
62
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
197/05
196/08
393/13
63
25234
Pia Kleis
Samsø Skytteforening
192/03
200/11
392/14
64
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
193/05
199/03
392/08
65
137043
Martin Strib Rahbek
Aulum Skytteforening
193/01
199/06
392/07
66
139823
Mille Flindt
Vojens Skytteforening
194/07
198/10
392/17
67
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
194/05
198/04
392/09
68
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
195/11
197/03
392/14
69
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
197/08
195/06
392/14
70
48868
Lars Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
195/04
196/08
391/12
71
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
195/01
196/06
391/07
72
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
197/07
194/07
391/14
73
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
194/05
196/07
390/12
74
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
194/04
196/06
390/10
75
125104
Henrik Christian Schmidt
Vojens Skytteforening
195/05
195/06
390/11
75
122556
Freja Frederikke Poulsen
Holsted Skyttekreds
195/05
195/06
390/11
77
39980
Yvonne Rosenlund
Bramming Skytteforening
197/05
193/02
390/07
78
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
198/08
192/03
390/11
79
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
194/02
195/09
389/11
80
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
195/08
194/09
389/17
81
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/08
192/03
389/11
82
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
195/09
193/04
388/13
83
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/03
194/06
387/09
84
126592
Mikkel Kragh Thomsen
Hjørring Skytteforening
188/03
196/06
384/09
85
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
191/02
193/04
384/06
86
135773
Rhea-Sophia Riis
Grænseegnens Skytteforening
195/05
189/01
384/06
87
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
196/08
188/01
384/09
88
134334
Kevin Annamann Nielsen
Hjørring Skytteforening
189/03
194/06
383/09
Riffel, 15m - Mesterskab Å2
1
84091
Kenneth Clausen
Broagerlands Skytteforening
199/14
199/11
398/25
2
126607
Chris Brinch Østergaard
Esbjerg Skyttekreds
200/09
197/08
397/17
3
139677
Laura Jespersen
Ringsted Skytteforening
197/10
199/09
396/19
4
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
197/05
199/08
396/13
5
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
198/08
198/03
396/11
6
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
199/08
197/04
396/12
7
132693
Jens Graversen
Midtdjurs skytteforening
197/10
198/09
395/19
8
42560
Rikke Pedersen
Svenstrup Skytteforening
197/09
198/06
395/15
9
120106
Jesper Nissen
Billund Skytteforening
198/09
197/04
395/13
10
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
199/03
196/04
395/07
11
145111
Søren Juul
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
198/06
196/06
394/12
12
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
196/07
197/07
393/14
13
127989
Heidi Nielsen
Brørup Skyttekreds
197/06
196/08
393/14
14
141203
Zascha Jørgensen
Nyvest Skytteforening
198/05
195/06
393/11
15
136952
Daniel Wilson
Mullerup Skytteforening
198/08
195/03
393/11
16
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
194/04
198/05
392/09
17
142005
Flemming Koefoed
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/03
195/07
392/10
18
92540
Mike Trøjborg
Brørup Skyttekreds
195/07
196/05
391/12
19
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
195/06
196/04
391/10
20
143833
Emil Juhl Wridt
Vojens Skytteforening
198/09
193/06
391/15
21
142572
Johanne Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
193/08
197/04
390/12
22
147051
Christian Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
196/08
193/06
389/14
23
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/07
193/03
389/10
24
144142
Keld Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
194/05
194/08
388/13
25
145290
Søren Heidemann Strandberg
Svenstrup Skytteforening
194/06
194/03
388/09
26
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
194/04
194/03
388/07
27
142805
Michael Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
195/04
193/04
388/08
28
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
196/05
192/05
388/10
29
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
196/02
192/03
388/05
30
129973
Jimmy Illner
Sønderborg Skyttekreds
191/05
196/04
387/09
31
128216
Vita Bâr
Grænseegnens Skytteforening
193/04
194/08
387/12
32
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
194/04
193/04
387/08
33
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
195/03
192/02
387/05
34
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
192/04
194/07
386/11
35
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
195/05
191/04
386/09
36
145508
Jeppe Linde Jensen
Høng Skytteforening
192/02
193/06
385/08
37
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/03
192/03
385/06
38
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
192/03
192/04
384/07
39
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
191/07
192/03
383/10
40
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
191/07
190/04
381/11
41
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
191/05
190/03
381/08
42
135497
Orla Ørebro
Hjørring Skytteforening
191/04
190/02
381/06
43
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
186/01
194/01
380/02
44
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
188/02
192/02
380/04
45
140057
Amanda Schack Simonsen
Høng Skytteforening
188/03
191/04
379/07
46
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
191/03
188/03
379/06
47
146662
Keven Clausen
Broagerlands Skytteforening
199/09
179/02
378/11
48
142758
Bo Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
185/01
189/03
374/04
49
144035
Pernille Hansen
Ornebjerg Skytteforening
185/03
184/00
369/03
Riffel, 15m - Mesterskab Å3
1
146806
Mads Kofod
Nyvest Skytteforening
197/08
198/08
395/16
2
145244
Morten Bothoft Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
198/01
197/07
395/08
3
144551
Simon Sandberg
Vojens Skytteforening
198/10
196/05
394/15
4
147463
Kenny Wilcken Thybo
Hvidovre Skyttekreds
196/09
196/02
392/11
5
147620
Louise Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
196/04
194/08
390/12
6
147420
Kristian Dürr
Jelling fS
193/04
195/06
388/10
7
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
196/03
191/04
387/07
8
141214
Anna Natascha Tønning Frandsen
Svenstrup Skytteforening
189/01
197/06
386/07
9
146929
Jakob Damgaard Yde Sørensen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
193/03
191/04
384/07
10
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
194/03
190/03
384/06
11
145292
Sara Bryld
Sødinge Skytteforening
187/02
195/04
382/06
12
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/04
192/03
382/07
13
145707
Michael Osterwald-Lenum
Skyttelauget Kgs. Lyngby
191/03
191/03
382/06
14
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
194/02
188/01
382/03
15
140743
Melanie Laugesen Trøjborg
Brørup Skyttekreds
191/02
190/03
381/05
16
134141
David Ørebro
Hjørring Skytteforening
192/05
189/03
381/08
17
146245
Søs Riber Schødt
Postens Skytteforening, Aarhus
189/03
191/01
380/04
18
130625
Jesper Irming Pedersen
Faxe Skytteforening
190/03
188/02
378/05
19
141403
André Møller
Samsø Skytteforening
183/03
194/06
377/09
20
140401
Emil Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
184/02
191/04
375/06
21
136284
Stine Landbo
Billund Skytteforening
186/01
189/01
375/02
22
91408
Majken Rosenlund
Bramming Skytteforening
188/01
184/02
372/03
23
145632
Berit von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
187/01
184/01
371/02
24
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
182/02
186/01
368/03
25
118264
Marc Agge Brinkmann
Hesselager Forenede Sportsklubber
183/01
179/01
362/02
26
Sejs-Svejbæk Skytteforening
179/01
178/01
357/02
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/15
200/13
400/28
2
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
200/09
200/10
400/19
3
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
198/07
200/13
398/20
4
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
200/07
198/08
398/15
5
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
197/05
200/05
397/10
6
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
198/07
199/11
397/18
7
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
198/09
199/07
397/16
8
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/08
199/08
396/16
9
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
198/08
198/11
396/19
10
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
198/11
198/05
396/16
11
33816
Knud Andersen
Jelling fS
198/06
198/06
396/12
11
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
198/06
198/06
396/12
13
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
197/08
198/05
395/13
14
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
197/07
196/06
393/13
15
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
198/07
195/09
393/16
16
80544
Paul Landsfeldt
Jelling fS
198/10
195/05
393/15
17
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
198/07
195/07
393/14
18
139884
Hans K. Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
197/10
195/06
392/16
19
61314
Susanne Pihl
Nyvest Skytteforening
197/07
195/05
392/12
20
61510
Karl Dahl
Nyvest Skytteforening
195/07
196/05
391/12
21
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
195/02
196/06
391/08
22
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
197/05
194/05
391/10
23
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
194/06
196/07
390/13
24
61302
Ulla Madsen
Nyvest Skytteforening
196/08
194/06
390/14
25
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
196/05
194/04
390/09
26
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/05
193/04
390/09
27
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
196/04
193/02
389/06
28
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
197/07
192/07
389/14
29
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
194/02
194/03
388/05
30
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
197/08
191/04
388/12
31
63955
Gitte Thomsen
Melby Skytteforening
194/05
193/04
387/09
32
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
195/10
191/02
386/12
33
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
190/04
195/02
385/06
34
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
192/05
192/01
384/06
35
142308
Søren Stjerne Holm Jørgensen
Samsø Skytteforening
191/03
192/04
383/07
36
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
191/03
191/04
382/07
37
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
196/02
186/02
382/04
38
123471
Niels Hansen
Rødding Skytteforening
190/03
191/00
381/03
39
41593
Ejgil Thuesen
Rødding Skytteforening
189/03
191/02
380/05
40
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
176/01
193/05
369/06
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
62100
Claus Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/11
196/07
393/18
2
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
197/09
196/05
393/14
3
53420
Johnny Johansson
Maribo Skytteforening
196/06
196/05
392/11
4
80410
Jørn Ladegaard
Jelling fS
196/01
196/05
392/06
5
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
195/04
193/04
388/08
6
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
194/02
193/00
387/02
7
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
192/02
194/06
386/08
8
41660
Liselotte Petersen
Rødding Skytteforening
191/04
194/06
385/10
9
41354
Kirsten Ravn
Rødding Skytteforening
194/05
191/04
385/09
10
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
194/02
191/05
385/07
11
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
191/02
193/05
384/07
12
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
191/01
192/02
383/03
13
43565
Iver Clausen
Gråsten Skytteforening
190/03
192/03
382/06
14
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
191/03
190/04
381/07
15
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
189/01
190/04
379/05
16
125983
Helle Andersen
Skytteforening Kimbrerne
186/00
192/05
378/05
17
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
187/03
188/01
375/04
18
125397
Herluf Holm Jensen
Ribe Skyttekreds
188/03
185/02
373/05
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
56448
Knud Nielsen
Kongsted Skytteforening
188/01
191/03
379/04
2
130626
Klaus Pedersen
Faxe Skytteforening
188/01
186/00
374/01
3
136954
Nigel Wilson
Mullerup Skytteforening
186/01
187/01
373/02
4
130182
Ole Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
185/01
187/00
372/01
5
54842
Kaj Pil
Nykøbing F. Skytteforening
184/02
185/01
369/03
6
43533
Mona Clausen
Gråsten Skytteforening
187/03
182/00
369/03
7
10649
Bjarne Nielsen
Hjørring Skytteforening
177/00
181/00
358/00
8
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
174/01
161/01
335/02
Riffel, 15m - Mesterskab FRI
1
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
200/12
199/08
399/20
2
61483
Lene Pihl
Nyvest Skytteforening
200/07
199/10
399/17
3
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
200/14
197/04
397/18
4
126786
Pia Bødtker
Midtdjurs skytteforening
197/11
198/05
395/16
5
144907
Stefan Thane
Vodskov Skytteforening
195/06
196/05
391/11
6
Holsted Skyttekreds
193/07
196/07
389/14
7
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
194/05
195/07
389/12
8
129307
Cebrina Laursen
Høng Skytteforening
195/03
191/04
386/07
9
147426
Henrik Willerslev
Sparta Idrætsforening
187/01
196/05
383/06
10
145503
Bente Winther
Brørup Skyttekreds
190/03
191/01
381/04
11
145087
Randi Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
168/00
167/00
335/00
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
199/07
2
81936
Camilla Birch Nielsen
Særslev Skytteforening
199/05
3
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
198/05
4
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
197/07
5
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
197/06
5
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
197/06
7
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
197/05
8
34084
Mette Nielsen
Helle Skytteforening
197/04
9
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
197/03
10
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/09
11
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
196/06
12
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
196/03
13
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
195/08
14
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
195/05
15
104261
Bjørn Voigt
Aalborg Skyttekreds
194/06
16
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
194/03
17
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
193/06
18
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
193/04
18
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
193/04
20
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
193/03
21
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
192/03
22
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
192/02
23
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
192/01
24
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
191/05
25
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
191/04
26
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
191/02
26
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Aalborg Skyttekreds
191/02
28
42652
Jørn Chr. Krogh
Nordals Skyttekreds
190/04
28
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
190/04
30
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
190/02
31
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
190/01
32
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
189/04
32
50208
Jan Østergård Jensen
Særslev Skytteforening
189/04
34
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
189/03
35
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
189/01
36
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
188/02
37
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
187/04
38
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
187/03
39
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
186/03
39
119405
Vinni Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
186/03
41
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
186/01
41
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
186/01
43
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
185/03
44
16969
Morten Larsen
Vodskov Skytteforening
185/01
45
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
183/01
46
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
180/00
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
191/03
2
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
190/02
3
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Beder-Malling Skytteforening
189/06
4
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
189/03
5
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
189/01
6
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
188/05
7
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
188/04
7
43374
Allan Clausen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
188/04
9
42754
Torben Larsen
Nordals Skyttekreds
188/03
10
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
188/02
10
98706
Emma Thyssen
Ribe Skyttekreds
188/02
10
97313
Niels Laustsen
Hvidovre Skyttekreds
188/02
10
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/02
14
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
187/03
15
89816
Steffen Koefoed
Nyvest Skytteforening
187/02
15
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
187/02
17
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
186/04
18
42345
Jens Faurbye
Vojens Skytteforening
186/02
18
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
186/02
18
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
186/02
18
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
186/02
18
121197
Thomas Brun Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
186/02
23
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
186/00
23
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
186/00
25
52737
Jesper Lyck Hansen
Særslev Skytteforening
185/01
25
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
185/01
27
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
184/02
28
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
184/01
28
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
184/01
30
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
183/03
31
141814
Andreas Meng Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
183/02
31
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
183/02
31
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
183/02
34
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
183/01
34
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
183/01
36
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
182/03
37
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
182/01
37
85492
Martin Jensen
Vodskov Skytteforening
182/01
39
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
182/00
39
15485
Dennis Nielsen
Vodskov Skytteforening
182/00
41
86818
Simone T. Jensen
Hem Skytteforening
181/01
42
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
181/00
43
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
180/02
44
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
180/00
45
106985
Lotte Bredahl
Jelling fS
179/02
46
134571
Kim Kristensen
Trehøje Skytteforening
179/00
47
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
178/02
48
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
176/01
49
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
175/00
50
42951
Jens Ernst Christiansen
Grænseegnens Skytteforening
163/00
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
187/01
2
131492
Karoline Skade
Vojens Skytteforening
187/00
3
120122
Melika Andersen
Ravnsborg Skytteforening
186/03
3
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
186/03
5
130391
Astrid Sofie Uglebjerg
Lunde Sg&I
185/00
6
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
184/02
7
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
184/01
7
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
184/01
9
107612
Mathias Nørgaard
Tuse Skytteforening
183/02
10
130246
Mathias Kooijman
Vojens Skytteforening
182/01
10
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
182/01
10
118127
Linda Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
182/01
10
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
182/01
14
114363
Jacob Allan Mortensen
Trehøje Skytteforening
182/00
15
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
181/01
15
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
181/01
17
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
180/02
17
25362
Casper Buschbeck
Samsø Skytteforening
180/02
19
44018
Johan Christiansen
Grænseegnens Skytteforening
180/01
19
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
180/01
21
107021
Jeppe Ramus
Skanderborg-Stilling Skytteforening
180/00
21
96716
Poul-Erik Kristensen
Postens Skytteforening, Aarhus
180/00
21
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
180/00
24
117047
Mark Frøsig
Hinnerup Skytteforening
179/01
25
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
179/00
25
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
179/00
27
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
177/00
27
92378
Tobias Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
177/00
29
126787
Laura Bødtker
Midtdjurs skytteforening
176/01
30
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
176/00
31
112037
Cecilie Nørgaard
Tuse Skytteforening
175/01
32
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
175/00
32
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
175/00
32
122713
Jesper Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
175/00
35
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
174/01
36
134939
Peter Kiel
Nordals Skyttekreds
174/00
37
132238
Kristine Westphal
Vojens Skytteforening
173/01
38
122995
Thomas Vesterager
Aulum Skytteforening
172/00
39
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
168/00
39
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
168/00
41
114700
Ana Stojkovic
Hvidovre Skyttekreds
167/00
42
125105
Mikkel Kjær Schmidt
Vojens Skytteforening
163/00
43
130241
Henrik Frøsig
Hinnerup Skytteforening
162/00
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/16
2
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/15
3
37275
Tobias Volck Hybholt
Ballerup Skytteforening
200/14
4
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
200/13
4
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/13
4
52601
Jette K. Larsen
Paarup Skytteforening
200/13
7
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
200/12
7
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
7
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
10
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
200/11
11
113675
Lisbeth Meldgaard
Esbjerg Skyttekreds
200/10
11
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
200/10
11
67824
Therese Gregersen
Randers Skyttekreds
200/10
11
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
200/10
11
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
200/10
11
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
200/10
11
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
200/10
18
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
200/09
18
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
200/09
20
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
200/08
21
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/07
22
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
200/05
23
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
199/13
23
75845
Kristian Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
199/13
23
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
199/13
26
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
27
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
199/10
27
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
199/10
27
126135
Martin Osther
Boddum-Ydby Skytteforening
199/10
27
126871
Christina Ehrhorn
Horne Skytteforening
199/10
31
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
199/09
31
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
199/09
31
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/09
31
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
199/09
31
144127
Thomas Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
199/09
31
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
199/09
31
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
199/09
38
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
199/08
39
124289
Simone Svendsen
Outrup Skytteforening
199/07
39
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
199/07
39
107514
Kristian Grøn Pedersen
Hjørring Skytteforening
199/07
42
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
199/06
43
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
199/05
43
112084
Dicte Christine Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
199/05
45
102794
Emil R. Olesen
Særslev Skytteforening
198/15
46
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
198/12
47
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
198/11
48
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
198/10
48
124595
Laura Hansen
Paarup Skytteforening
198/10
50
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
198/09
51
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
198/08
51
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
198/08
51
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
198/08
51
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
198/08
55
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
198/07
55
116151
Rene Elgaard
Midtdjurs skytteforening
198/07
55
104491
Marius Bendixen
Særslev Skytteforening
198/07
58
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
198/06
58
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/06
58
48198
Henning Steffensen
Horne Skytteforening
198/06
61
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
198/05
61
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Samsø Skytteforening
198/05
61
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
198/05
64
129894
Jakob Rosenkjær
Horne Skytteforening
197/10
64
52376
Michael Fogh
Paarup Skytteforening
197/10
66
49743
Martin Munksgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/09
66
120785
John Bo Lyng
Randers Skyttekreds
197/09
66
65536
Martin Bærtelsen
Randers Skyttekreds
197/09
69
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/08
69
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
197/08
69
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
197/08
72
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
197/07
72
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
197/07
72
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
197/07
72
102795
Rasmus R. Olesen
Særslev Skytteforening
197/07
76
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/06
76
84289
Nicolaj Bjørn Andersen
Ballerup Skytteforening
197/06
76
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
197/06
79
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
197/05
79
109303
Albert Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
197/05
79
39980
Yvonne Rosenlund
Bramming Skytteforening
197/05
82
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
197/04
82
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
197/04
84
126770
Dennis Christiansen
Randers Skyttekreds
196/10
85
95283
Laila Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
196/08
85
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
196/08
85
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/08
88
82492
René Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
196/07
89
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
196/01
90
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
195/11
91
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
195/09
91
29799
Sara Aarup Birkjær
Haderup Skytteforening
195/09
93
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
195/08
94
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
195/06
95
125104
Henrik Christian Schmidt
Vojens Skytteforening
195/05
95
135773
Rhea-Sophia Riis
Grænseegnens Skytteforening
195/05
95
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
195/05
95
122556
Freja Frederikke Poulsen
Holsted Skyttekreds
195/05
99
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
195/04
99
48868
Lars Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
195/04
101
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
195/01
102
139823
Mille Flindt
Vojens Skytteforening
194/07
103
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
194/05
103
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
194/05
105
22128
Claus Pors Jensen
Kjellerup Skytteforening
194/04
105
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
194/04
107
106994
Casper Broge
Odder Skytteforening
194/03
108
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
194/02
109
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
193/05
110
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/04
111
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/03
112
137043
Martin Strib Rahbek
Aulum Skytteforening
193/01
113
103936
Tobias Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
192/07
114
25234
Pia Kleis
Samsø Skytteforening
192/03
115
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
191/02
116
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
191/01
117
134334
Kevin Annamann Nielsen
Hjørring Skytteforening
189/03
117
116970
John Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
189/03
119
126592
Mikkel Kragh Thomsen
Hjørring Skytteforening
188/03
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
126607
Chris Brinch Østergaard
Esbjerg Skyttekreds
200/09
2
84091
Kenneth Clausen
Broagerlands Skytteforening
199/14
3
146662
Keven Clausen
Broagerlands Skytteforening
199/09
4
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
199/08
5
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
199/03
6
143833
Emil Juhl Wridt
Vojens Skytteforening
198/09
6
120106
Jesper Nissen
Billund Skytteforening
198/09
8
136952
Daniel Wilson
Mullerup Skytteforening
198/08
8
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
198/08
10
145111
Søren Juul
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
198/06
11
141203
Zascha Jørgensen
Nyvest Skytteforening
198/05
12
139677
Laura Jespersen
Ringsted Skytteforening
197/10
12
132693
Jens Graversen
Midtdjurs skytteforening
197/10
14
42560
Rikke Pedersen
Svenstrup Skytteforening
197/09
14
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
197/09
16
127989
Heidi Nielsen
Brørup Skyttekreds
197/06
17
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
197/05
18
142005
Flemming Koefoed
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/03
19
147051
Christian Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
196/08
19
144522
Ea Lund Jørgensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
196/08
21
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/07
21
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
196/07
23
100697
Tanja Hyldig Jensen
Kjellerup Skytteforening
196/06
24
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
196/05
25
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
196/02
26
92540
Mike Trøjborg
Brørup Skyttekreds
195/07
27
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
195/06
28
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
195/05
29
142805
Michael Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
195/04
29
81858
Magnus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
195/04
31
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
195/03
32
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
195/02
33
137915
Klaus Rohde Johansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
194/07
34
145290
Søren Heidemann Strandberg
Svenstrup Skytteforening
194/06
34
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
194/06
36
144142
Keld Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
194/05
37
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
194/04
37
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
194/04
37
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
194/04
40
142572
Johanne Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
193/08
41
128216
Vita Bâr
Grænseegnens Skytteforening
193/04
41
129296
Torben Pedersen
Ølgod Skytteforening
193/04
43
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
193/03
43
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/03
45
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
192/04
46
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
192/03
47
145508
Jeppe Linde Jensen
Høng Skytteforening
192/02
48
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
191/07
48
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
191/07
50
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
191/05
50
129973
Jimmy Illner
Sønderborg Skyttekreds
191/05
52
136192
Stella Halkjær
Haderup Skytteforening
191/04
52
135497
Orla Ørebro
Hjørring Skytteforening
191/04
54
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
191/03
54
101366
Jannik Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
191/03
54
93540
Dorte Thomsen
Haderup Skytteforening
191/03
57
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
190/04
58
93541
Alex Thomsen
Haderup Skytteforening
190/03
58
124713
Luna Petersen
Skive skytteforening
190/03
58
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
190/03
61
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
190/02
62
140057
Amanda Schack Simonsen
Høng Skytteforening
188/03
63
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
188/02
64
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
186/01
65
144035
Pernille Hansen
Ornebjerg Skytteforening
185/03
66
142758
Bo Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
185/01
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
144551
Simon Sandberg
Vojens Skytteforening
198/10
2
145244
Morten Bothoft Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
198/01
3
146806
Mads Kofod
Nyvest Skytteforening
197/08
4
147463
Kenny Wilcken Thybo
Hvidovre Skyttekreds
196/09
5
147620
Louise Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
196/04
6
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
196/03
7
137471
Jacob Eriksen
Tuse Skytteforening
194/03
7
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
194/03
9
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
194/02
10
147420
Kristian Dürr
Jelling fS
193/04
10
133872
Gert Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/04
12
146929
Jakob Damgaard Yde Sørensen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
193/03
13
134141
David Ørebro
Hjørring Skytteforening
192/05
14
145707
Michael Osterwald-Lenum
Skyttelauget Kgs. Lyngby
191/03
15
140743
Melanie Laugesen Trøjborg
Brørup Skyttekreds
191/02
16
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/04
17
130625
Jesper Irming Pedersen
Faxe Skytteforening
190/03
18
146245
Søs Riber Schødt
Postens Skytteforening, Aarhus
189/03
19
141214
Anna Natascha Tønning Frandsen
Svenstrup Skytteforening
189/01
20
91408
Majken Rosenlund
Bramming Skytteforening
188/01
21
145292
Sara Bryld
Sødinge Skytteforening
187/02
22
145632
Berit von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
187/01
23
132129
Kenneth Lindholm Petersen
Ollerup Skytteforening
186/05
24
136284
Stine Landbo
Billund Skytteforening
186/01
25
124288
Karsten Svendsen
Outrup Skytteforening
185/03
26
140401
Emil Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
184/02
27
141403
André Møller
Samsø Skytteforening
183/03
28
118264
Marc Agge Brinkmann
Hesselager Forenede Sportsklubber
183/01
28
144477
Lars Sørensen
Kjellerup Skytteforening
183/01
30
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
182/02
31
Sejs-Svejbæk Skytteforening
179/01
32
131160
Lars Ole Kopp
Kjellerup Skytteforening
176/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/15
2
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
200/09
3
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
200/07
3
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
200/07
5
10606
Bent Poulsen
Frederikshavn Skyttekreds
199/08
6
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
198/11
7
80544
Paul Landsfeldt
Jelling fS
198/10
8
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
198/09
9
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
198/08
9
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
198/08
11
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
198/07
11
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
198/07
11
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
198/07
11
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
198/07
15
33816
Knud Andersen
Jelling fS
198/06
15
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
198/06
15
142622
Finn Danielsen
Skytteklubben DSB/ASF
198/06
18
49486
Vang Jarl
Særslev Skytteforening
198/05
19
139884
Hans K. Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
197/10
20
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
197/08
20
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/08
20
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
197/08
23
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
197/07
23
61314
Susanne Pihl
Nyvest Skytteforening
197/07
23
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
197/07
26
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
197/05
26
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
197/05
26
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/05
26
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
197/05
30
61302
Ulla Madsen
Nyvest Skytteforening
196/08
30
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
196/08
32
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
196/06
32
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/06
34
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
196/05
34
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
196/05
36
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
196/04
36
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/04
38
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
196/02
39
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
195/10
40
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
195/09
41
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
195/08
42
61510
Karl Dahl
Nyvest Skytteforening
195/07
43
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
195/05
43
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
195/05
43
101762
Poul Erik Christensen
Horne Skytteforening
195/05
43
49642
Helge Larsen
Særslev Skytteforening
195/05
47
20681
Hans O. Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/04
48
39145
Preben Duus Hermansen
Helle Skytteforening
195/03
49
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
195/02
49
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
195/02
51
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
194/08
52
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
194/06
52
25390
Willy Hermansen
Odder Skytteforening
194/06
54
63955
Gitte Thomsen
Melby Skytteforening
194/05
54
90755
Bent Larsen
Nyborg Skytteforening
194/05
56
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
194/04
56
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
194/04
56
140159
Rene Holst
Skytteklubben DSB/ASF
194/04
59
33790
Ove Laursen
Jelling fS
194/03
59
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
194/03
61
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
194/02
62
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/01
63
24662
Kent Jeppesen
Skytteklubben DSB/ASF
193/09
64
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/07
65
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
193/06
66
10518
Knud Jensen
Frederikshavn Skyttekreds
193/05
67
60777
Leif Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
193/03
68
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
193/01
69
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
192/05
69
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
192/05
71
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
192/00
72
33812
Lis Andersen
Jelling fS
191/06
73
142308
Søren Stjerne Holm Jørgensen
Samsø Skytteforening
191/03
73
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
191/03
75
20643
Lars-Åge Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
190/05
76
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
190/04
76
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
190/04
78
123471
Niels Hansen
Rødding Skytteforening
190/03
79
48293
Bent Ove Hansen
Horne Skytteforening
190/02
80
44078
Valdemar Nielsen
Haderslev Skyttekreds
189/04
81
41593
Ejgil Thuesen
Rødding Skytteforening
189/03
82
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
189/02
82
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
189/02
84
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
188/03
85
47932
Søren G. Pedersen
Horne Skytteforening
187/02
86
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
176/01
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
62100
Claus Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/11
2
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
197/09
3
53420
Johnny Johansson
Maribo Skytteforening
196/06
4
80410
Jørn Ladegaard
Jelling fS
196/01
5
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
195/08
6
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
195/04
6
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
195/04
8
41354
Kirsten Ravn
Rødding Skytteforening
194/05
8
50469
Jens Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/05
10
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
194/02
10
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
194/02
12
31129
Jørn Termansen
Karup Skytteforening
194/00
13
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
192/02
14
41660
Liselotte Petersen
Rødding Skytteforening
191/04
15
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
191/03
16
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
191/02
17
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
191/01
18
43565
Iver Clausen
Gråsten Skytteforening
190/03
18
39410
Erik Hungeberg
Helle Skytteforening
190/03
18
50845
Jørgen Mortensen
Bullerup Skyttekreds
190/03
21
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
190/01
22
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
189/02
22
130824
Ove Ravndahl
Frederikshavn Skyttekreds
189/02
24
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
189/01
24
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
189/01
26
125397
Herluf Holm Jensen
Ribe Skyttekreds
188/03
27
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
187/03
27
46082
Børge Andersen
Nyborg Skytteforening
187/03
29
138921
Else Haagen
Randers Skyttekreds
187/02
30
88831
Erik Olesen
Helle Skytteforening
187/01
31
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
186/02
32
125983
Helle Andersen
Skytteforening Kimbrerne
186/00
33
41526
Mogens Hansen
Brørup Skyttekreds
185/02
33
143577
Bjarne Nørskov
Honum & Omegns Skytteforening
185/02
35
136869
Torben Bergholdt
Nyborg Skytteforening
185/00
36
39271
Lars Søndergård
Helle Skytteforening
183/02
37
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
182/00
38
22032
Preben Juhl Jensen
Knudstrup Skyttekreds
179/00
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
56448
Knud Nielsen
Kongsted Skytteforening
188/01
1
130626
Klaus Pedersen
Faxe Skytteforening
188/01
1
80825
Ib Nedergaard
Nyborg Skytteforening
188/01
4
43533
Mona Clausen
Gråsten Skytteforening
187/03
5
136954
Nigel Wilson
Mullerup Skytteforening
186/01
6
130182
Ole Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
185/01
7
39934
Ingrid Hauge
Helle Skytteforening
184/02
7
54842
Kaj Pil
Nykøbing F. Skytteforening
184/02
9
10649
Bjarne Nielsen
Hjørring Skytteforening
177/00
10
23128
Harry Egon Jensen
Karup Skytteforening
176/00
11
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
174/01
12
22262
Preben Jensen
Silkeborg Skyttekreds
173/02
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
200/14
2
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
200/12
3
61483
Lene Pihl
Nyvest Skytteforening
200/07
4
126786
Pia Bødtker
Midtdjurs skytteforening
197/11
5
144907
Stefan Thane
Vodskov Skytteforening
195/06
6
129307
Cebrina Laursen
Høng Skytteforening
195/03
6
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
195/03
8
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
194/05
9
Holsted Skyttekreds
193/07
10
142804
Lone Mette Sloth Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
192/04
11
145503
Bente Winther
Brørup Skyttekreds
190/03
12
147426
Henrik Willerslev
Sparta Idrætsforening
187/01
13
145087
Randi Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
168/00
Til toppen