Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DM 15m Riffel Voksen 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
DGI Bornholm
Alle foreninger
Akademisk Skytteforening
Aulum Skytteforening
Ballerup Skytteforening
Beder-Malling Skytteforening
Billund Skytteforening
Boddum-Ydby Skytteforening
Bramming Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Broagerlands Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Bullerup Skyttekreds
Damsholte Skytteforening
Esbjerg Skyttekreds
Faxe Skytteforening
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Gjellerup Sdr. S G & I
Grenå Skyttekreds
Greve Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Gråsten Skytteforening
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Haderslev Skyttekreds
Haderup Skytteforening
Helle Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Hem Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Hinnerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Honum & Omegns Skytteforening
Horne Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Hvidovre Skyttekreds
Høng Skytteforening
Jelling fS
Jørlunde Skytteforening
Karup Skytteforening
Kjellerup Skytteforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Knudstrup Skyttekreds
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Kullerup/Refsvindinge If.
Lunde Sg&I
Løgstør Sportsskytteklub
Maribo Skytteforening
Melby Skytteforening
Midtdjurs skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nordals Skyttekreds
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Nyvest Skytteforening
Næstved Skytteforening
Odder Skytteforening
Ollerup Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Outrup Skytteforening
Postens Skytteforening, Aarhus
Paarup Skytteforening
Ramløse Idrætsforening Skydning
Randers Skyttekreds
Ravnsborg Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Ringsted Skytteforening
Rødding Skytteforening
Samsø Skytteforening
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Skals Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skive skytteforening
Skytteforening Kimbrerne
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Sparta Idrætsforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Svenstrup Skytteforening
Særslev Skytteforening
Sødinge Skytteforening
Sønderborg Skyttekreds
Tommerup Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Tuse Skytteforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ullerup Skytteforening, Give
Ulsted Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Viborg Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vojens Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
42560
Rikke Pedersen
Svenstrup Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
42560
Rikke Pedersen
Svenstrup Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
42754
Torben Larsen
Nordals Skyttekreds
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
134939
Peter Kiel
Nordals Skyttekreds
ST3
174.000
174.000
Hovedskydning
131492
Karoline Skade
Vojens Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Hovedskydning
131492
Karoline Skade
Vojens Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
42345
Jens Faurbye
Vojens Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
125105
Mikkel Kjær Schmidt
Vojens Skytteforening
ST3
163.000
163.000
Hovedskydning
44018
Johan Christiansen
Grænseegnens Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
42951
Jens Ernst Christiansen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
163.000
163.000
Hovedskydning
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Mesterskab
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
43365
Henning Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
181.000
181.000
Mesterskab
139823
Mille Flindt
Vojens Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
139823
Mille Flindt
Vojens Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
144551
Simon Sandberg
Vojens Skytteforening
Å3
198.000
198.000
Hovedskydning
144551
Simon Sandberg
Vojens Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Mesterskab
143833
Emil Juhl Wridt
Vojens Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
143833
Emil Juhl Wridt
Vojens Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
125104
Henrik Christian Schmidt
Vojens Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
125104
Henrik Christian Schmidt
Vojens Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
135773
Rhea-Sophia Riis
Grænseegnens Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
135773
Rhea-Sophia Riis
Grænseegnens Skytteforening
Å1
189.000
189.000
Mesterskab
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
Å1
191.000
191.000
Hovedskydning
104163
Volker Bär
Grænseegnens Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
128216
Vita Bâr
Grænseegnens Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
128216
Vita Bâr
Grænseegnens Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
44078
Valdemar Nielsen
Haderslev Skyttekreds
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
43565
Iver Clausen
Gråsten Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
43565
Iver Clausen
Gråsten Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
146662
Keven Clausen
Broagerlands Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
146662
Keven Clausen
Broagerlands Skytteforening
Å2
179.000
179.000
Mesterskab
43533
Mona Clausen
Gråsten Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
43533
Mona Clausen
Gråsten Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Mesterskab
61302
Ulla Madsen
Nyvest Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
61302
Ulla Madsen
Nyvest Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Finale
61302
Ulla Madsen
Nyvest Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Finale
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
61314
Susanne Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
61314
Susanne Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Finale
61314
Susanne Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
61510
Karl Dahl
Nyvest Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
61510
Karl Dahl
Nyvest Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Finale
61510
Karl Dahl
Nyvest Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
141203
Zascha Jørgensen
Nyvest Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
141203
Zascha Jørgensen
Nyvest Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
146806
Mads Kofod
Nyvest Skytteforening
Å3
197.000
197.000
Hovedskydning
146806
Mads Kofod
Nyvest Skytteforening
Å3
198.000
198.000
Mesterskab
89816
Steffen Koefoed
Nyvest Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
89816
Steffen Koefoed
Nyvest Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
61483
Lene Pihl
Nyvest Skytteforening
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
61483
Lene Pihl
Nyvest Skytteforening
FRI
199.000
199.000
Mesterskab
33816
Knud Andersen
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
33812
Lis Andersen
Jelling fS
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Jelling fS
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
33790
Ove Laursen
Jelling fS
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
123471
Niels Hansen
Rødding Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
123471
Niels Hansen
Rødding Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
41354
Kirsten Ravn
Rødding Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
41354
Kirsten Ravn
Rødding Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
41660
Liselotte Petersen
Rødding Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
41660
Liselotte Petersen
Rødding Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
39271
Lars Søndergård
Helle Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Hovedskydning
39410
Erik Hungeberg
Helle Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
39145
Preben Duus Hermansen
Helle Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
88831
Erik Olesen
Helle Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
41593
Ejgil Thuesen
Rødding Skytteforening
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
41593
Ejgil Thuesen
Rødding Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Hovedskydning
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
ST1
194.000
194.000
Mesterskab
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
ST1
186.000
186.000
Hovedskydning
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
ST1
186.000
186.000
Mesterskab
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
ST1
180.000
180.000
Hovedskydning
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
ST1
188.000
188.000
Mesterskab
56448
Knud Nielsen
Kongsted Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
56448
Knud Nielsen
Kongsted Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST3
178.000
178.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Finale
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Finale
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Finale
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Finale
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
103.700
103.700
Finale
142572
Johanne Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
142572
Johanne Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
145244
Morten Bothoft Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
Å3
198.000
198.000
Hovedskydning
145244
Morten Bothoft Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
Å3
197.000
197.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
144035
Pernille Hansen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
185.000
185.000
Hovedskydning
144035
Pernille Hansen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
184.000
184.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
142758
Bo Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
185.000
185.000
Hovedskydning
142758
Bo Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST1
186.000
186.000
Hovedskydning
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
54842
Kaj Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
54842
Kaj Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Mesterskab
130625
Jesper Irming Pedersen
Faxe Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
130625
Jesper Irming Pedersen
Faxe Skytteforening
Å3
188.000
188.000
Mesterskab
130626
Klaus Pedersen
Faxe Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
130626
Klaus Pedersen
Faxe Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
FRI
199.000
199.000
Mesterskab
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
145632
Berit von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
Å3
187.000
187.000
Hovedskydning
145632
Berit von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
178.000
178.000
Hovedskydning
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Hovedskydning
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Mesterskab
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Mesterskab
145707
Michael Osterwald-Lenum
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
145707
Michael Osterwald-Lenum
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Hovedskydning
130246
Mathias Kooijman
Vojens Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
130246
Mathias Kooijman
Vojens Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Mesterskab
132238
Kristine Westphal
Vojens Skytteforening
ST3
173.000
173.000
Hovedskydning
132238
Kristine Westphal
Vojens Skytteforening
ST3
171.000
171.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
SE1
192.000
192.000
Finale
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Finale
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
SE2
193.000
193.000
Finale
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
SE1
199.000
199.000
Finale
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
125397
Herluf Holm Jensen
Ribe Skyttekreds
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
125397
Herluf Holm Jensen
Ribe Skyttekreds
SE2
185.000
185.000
Mesterskab
124288
Karsten Svendsen
Outrup Skytteforening
Å3
185.000
185.000
Hovedskydning
124289
Simone Svendsen
Outrup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
124289
Simone Svendsen
Outrup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
ST2
195.000
195.000
Mesterskab
98706
Emma Thyssen
Ribe Skyttekreds
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
98706
Emma Thyssen
Ribe Skyttekreds
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Finale
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Mesterskab
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
ST1
102.500
102.500
Finale
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
ST1
189.000
189.000
Hovedskydning
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
ST1
193.000
193.000
Finale
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
ST1
193.000
193.000
Mesterskab
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
ST1
189.000
189.000
Hovedskydning
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Finale
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Mesterskab
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
ST2
188.000
188.000
Finale
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
105.300
105.300
Finale
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
Å1
191.000
191.000
Hovedskydning
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
113675
Lisbeth Meldgaard
Esbjerg Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
113675
Lisbeth Meldgaard
Esbjerg Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
126607
Chris Brinch Østergaard
Esbjerg Skyttekreds
Å2
200.000
200.000
Hovedskydning
126607
Chris Brinch Østergaard
Esbjerg Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Mesterskab
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ST1
100.900
100.900
Finale
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE1
106.400
106.400
Finale
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
49743
Martin Munksgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
63955
Gitte Thomsen
Melby Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
63955
Gitte Thomsen
Melby Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
147426
Henrik Willerslev
Sparta Idrætsforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
147426
Henrik Willerslev
Sparta Idrætsforening
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
114700
Ana Stojkovic
Hvidovre Skyttekreds
ST3
167.000
167.000
Hovedskydning
114700
Ana Stojkovic
Hvidovre Skyttekreds
ST3
161.000
161.000
Mesterskab
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
183.000
183.000
Mesterskab
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
97313
Niels Laustsen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
97313
Niels Laustsen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
103.700
103.700
Finale
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
70275
Gry Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å1
104.900
104.900
Finale
147463
Kenny Wilcken Thybo
Hvidovre Skyttekreds
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
147463
Kenny Wilcken Thybo
Hvidovre Skyttekreds
Å3
196.000
196.000
Mesterskab
50469
Jens Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
122556
Freja Frederikke Poulsen
Holsted Skyttekreds
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
122556
Freja Frederikke Poulsen
Holsted Skyttekreds
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
ST1
188.000
188.000
Hovedskydning
129307
Cebrina Laursen
Høng Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
129307
Cebrina Laursen
Høng Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Mesterskab
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
0.000
0.000
Finale
139677
Laura Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
139677
Laura Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Mesterskab
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Finale
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
Å1
103.100
103.100
Finale
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
137915
Klaus Rohde Johansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
140057
Amanda Schack Simonsen
Høng Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
140057
Amanda Schack Simonsen
Høng Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Mesterskab
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
145508
Jeppe Linde Jensen
Høng Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
145508
Jeppe Linde Jensen
Høng Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
136954
Nigel Wilson
Mullerup Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
136954
Nigel Wilson
Mullerup Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Finale
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
136952
Daniel Wilson
Mullerup Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
136952
Daniel Wilson
Mullerup Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
60777
Leif Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
FRI
197.000
197.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Finale
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Finale
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Finale
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
192.000
192.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
SE1
105.800
105.800
Finale
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
ST3
178.000
178.000
Mesterskab
112037
Cecilie Nørgaard
Tuse Skytteforening
ST3
175.000
175.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Tuse Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Tuse Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Tuse Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
ST1
192.000
192.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
174.000
174.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
170.000
170.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST2
189.000
189.000
Mesterskab
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
168.000
168.000
Hovedskydning
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
173.000
173.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
177.000
177.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
178.000
178.000
Mesterskab
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
186.000
186.000
Mesterskab
141814
Andreas Meng Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
141814
Andreas Meng Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST2
190.000
190.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
185.000
185.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
189.000
189.000
Mesterskab
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
186.000
186.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
192.000
192.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
191.000
191.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
Å3
194.000
194.000
Hovedskydning
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
Å3
188.000
188.000
Mesterskab
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
131160
Lars Ole Kopp
Kjellerup Skytteforening
Å3
176.000
176.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
188.000
188.000
Mesterskab
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
Å3
182.000
182.000
Hovedskydning
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
Å3
186.000
186.000
Mesterskab
122995
Thomas Vesterager
Aulum Skytteforening
ST3
172.000
172.000
Hovedskydning
122995
Thomas Vesterager
Aulum Skytteforening
ST3
175.000
175.000
Mesterskab
118127
Linda Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
118127
Linda Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Mesterskab
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Hovedskydning
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Mesterskab
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
137043
Martin Strib Rahbek
Aulum Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
137043
Martin Strib Rahbek
Aulum Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Finale
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Finale
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Mesterskab
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST1
102.100
102.100
Finale
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Finale
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Mesterskab
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
ST1
104.300
104.300
Finale
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
ST1
191.000
191.000
Hovedskydning
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
ST1
188.000
188.000
Finale
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
ST1
188.000
188.000
Mesterskab
100697
Tanja Hyldig Jensen
Kjellerup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
0.000
0.000
Finale
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
199.000
199.000
Finale
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
104.600
104.600
Finale
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Finale
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
0.000
0.000
Finale
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Finale
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
103.600
103.600
Finale
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Finale
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
105.500
105.500
Finale
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
142005
Flemming Koefoed
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
142005
Flemming Koefoed
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
Å3
194.000
194.000
Hovedskydning
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Mesterskab
136284
Stine Landbo
Billund Skytteforening
Å3
186.000
186.000
Hovedskydning
136284
Stine Landbo
Billund Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
120106
Jesper Nissen
Billund Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
120106
Jesper Nissen
Billund Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
140401
Emil Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Hovedskydning
140401
Emil Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
SE3
174.000
174.000
Hovedskydning
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
SE3
161.000
161.000
Mesterskab
147051
Christian Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
147051
Christian Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
146929
Jakob Damgaard Yde Sørensen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
146929
Jakob Damgaard Yde Sørensen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
147420
Kristian Dürr
Jelling fS
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
147420
Kristian Dürr
Jelling fS
Å3
195.000
195.000
Mesterskab
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
ST3
180.000
180.000
Mesterskab
80410
Jørn Ladegaard
Jelling fS
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
80410
Jørn Ladegaard
Jelling fS
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
106985
Lotte Bredahl
Jelling fS
ST2
179.000
179.000
Hovedskydning
106985
Lotte Bredahl
Jelling fS
ST2
183.000
183.000
Mesterskab
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
106.400
106.400
Finale
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
103936
Tobias Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
192.000
192.000
Hovedskydning
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
105.000
105.000
Finale
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Finale
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
195.000
195.000
Finale
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
193.000
193.000
Finale
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
62100
Claus Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
62100
Claus Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
62100
Claus Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
196.000
196.000
Finale
101366
Jannik Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
133872
Gert Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
105.000
105.000
Finale
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
183.000
183.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
175.000
175.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
176.000
176.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
175.000
175.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
25362
Casper Buschbeck
Samsø Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
25362
Casper Buschbeck
Samsø Skytteforening
ST3
178.000
178.000
Mesterskab
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Hovedskydning
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Mesterskab
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Samsø Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
25234
Pia Kleis
Samsø Skytteforening
Å1
192.000
192.000
Hovedskydning
25234
Pia Kleis
Samsø Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
142308
Søren Stjerne Holm Jørgensen
Samsø Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
142308
Søren Stjerne Holm Jørgensen
Samsø Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
141403
André Møller
Samsø Skytteforening
Å3
183.000
183.000
Hovedskydning
141403
André Møller
Samsø Skytteforening
Å3
194.000
194.000
Mesterskab
120785
John Bo Lyng
Randers Skyttekreds
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
126770
Dennis Christiansen
Randers Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
126770
Dennis Christiansen
Randers Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
65536
Martin Bærtelsen
Randers Skyttekreds
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
65536
Martin Bærtelsen
Randers Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
67824
Therese Gregersen
Randers Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
67824
Therese Gregersen
Randers Skyttekreds
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
75845
Kristian Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
75845
Kristian Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
144127
Thomas Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
142805
Michael Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
142805
Michael Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
144142
Keld Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
144142
Keld Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
147620
Louise Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
147620
Louise Lykke Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å3
194.000
194.000
Mesterskab
107021
Jeppe Ramus
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
107021
Jeppe Ramus
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ST3
179.000
179.000
Mesterskab
117047
Mark Frøsig
Hinnerup Skytteforening
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
117047
Mark Frøsig
Hinnerup Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
130241
Henrik Frøsig
Hinnerup Skytteforening
ST3
162.000
162.000
Hovedskydning
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Beder-Malling Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Beder-Malling Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Mesterskab
25390
Willy Hermansen
Odder Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
106994
Casper Broge
Odder Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
126787
Laura Bødtker
Midtdjurs skytteforening
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
126787
Laura Bødtker
Midtdjurs skytteforening
ST3
177.000
177.000
Mesterskab
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
116151
Rene Elgaard
Midtdjurs skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
116151
Rene Elgaard
Midtdjurs skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
132693
Jens Graversen
Midtdjurs skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
132693
Jens Graversen
Midtdjurs skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
ST1
195.000
195.000
Mesterskab
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
ST1
98.800
98.800
Finale
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
Å2
199.000
199.000
Mesterskab
96716
Poul-Erik Kristensen
Postens Skytteforening, Aarhus
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
96716
Poul-Erik Kristensen
Postens Skytteforening, Aarhus
ST3
174.000
174.000
Mesterskab
146245
Søs Riber Schødt
Postens Skytteforening, Aarhus
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
146245
Søs Riber Schødt
Postens Skytteforening, Aarhus
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
140743
Melanie Laugesen Trøjborg
Brørup Skyttekreds
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
140743
Melanie Laugesen Trøjborg
Brørup Skyttekreds
Å3
190.000
190.000
Mesterskab
127989
Heidi Nielsen
Brørup Skyttekreds
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
127989
Heidi Nielsen
Brørup Skyttekreds
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
92540
Mike Trøjborg
Brørup Skyttekreds
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
92540
Mike Trøjborg
Brørup Skyttekreds
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
SE1
186.000
186.000
Mesterskab
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
41526
Mogens Hansen
Brørup Skyttekreds
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
145503
Bente Winther
Brørup Skyttekreds
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
145503
Bente Winther
Brørup Skyttekreds
FRI
191.000
191.000
Mesterskab
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
ST1
200.000
200.000
Finale
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
ST1
200.000
200.000
Mesterskab
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
ST1
101.900
101.900
Finale
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Finale
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Mesterskab
30467
Niels H. Overgaard
Trehøje Skytteforening
ST1
102.700
102.700
Finale
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Finale
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Mesterskab
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Finale
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
ST1
97.700
97.700
Finale
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Mesterskab
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
ST1
192.000
192.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
ST1
191.000
191.000
Mesterskab
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
ST2
176.000
176.000
Hovedskydning
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Mesterskab
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
ST1
192.000
192.000
Mesterskab
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
129973
Jimmy Illner
Sønderborg Skyttekreds
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
129973
Jimmy Illner
Sønderborg Skyttekreds
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
93541
Alex Thomsen
Haderup Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
93540
Dorte Thomsen
Haderup Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
29799
Sara Aarup Birkjær
Haderup Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
136192
Stella Halkjær
Haderup Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
124713
Luna Petersen
Skive skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
ST2
180.000
180.000
Hovedskydning
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
92378
Tobias Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
ST3
177.000
177.000
Hovedskydning
92378
Tobias Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
ST2
178.000
178.000
Mesterskab
86818
Simone T. Jensen
Hem Skytteforening
ST2
181.000
181.000
Hovedskydning
86818
Simone T. Jensen
Hem Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
ST3
168.000
168.000
Hovedskydning
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
ST3
168.000
168.000
Mesterskab
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
Å3
179.000
179.000
Hovedskydning
Å3
178.000
178.000
Mesterskab
145087
Randi Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
FRI
168.000
168.000
Hovedskydning
145087
Randi Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
FRI
167.000
167.000
Mesterskab
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å3
192.000
192.000
Mesterskab
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
SE1
188.000
188.000
Hovedskydning
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Mesterskab
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
ST1
194.000
194.000
Mesterskab
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
22032
Preben Juhl Jensen
Knudstrup Skyttekreds
SE2
179.000
179.000
Hovedskydning
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
126592
Mikkel Kragh Thomsen
Hjørring Skytteforening
Å1
188.000
188.000
Hovedskydning
126592
Mikkel Kragh Thomsen
Hjørring Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
134334
Kevin Annamann Nielsen
Hjørring Skytteforening
Å1
189.000
189.000
Hovedskydning
134334
Kevin Annamann Nielsen
Hjørring Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
107514
Kristian Grøn Pedersen
Hjørring Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
107514
Kristian Grøn Pedersen
Hjørring Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
135497
Orla Ørebro
Hjørring Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
135497
Orla Ørebro
Hjørring Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
10518
Knud Jensen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
10606
Bent Poulsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
130824
Ove Ravndahl
Frederikshavn Skyttekreds
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
ST2
180.000
180.000
Hovedskydning
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Mesterskab
134141
David Ørebro
Hjørring Skytteforening
Å3
192.000
192.000
Hovedskydning
134141
David Ørebro
Hjørring Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Hovedskydning
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Mesterskab
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ST1
187.000
187.000
Hovedskydning
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ST1
185.000
185.000
Mesterskab
116970
John Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
Å1
189.000
189.000
Hovedskydning
126135
Martin Osther
Boddum-Ydby Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
126135
Martin Osther
Boddum-Ydby Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
81858
Magnus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
119405
Vinni Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ST1
186.000
186.000
Hovedskydning
119405
Vinni Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ST1
185.000
185.000
Mesterskab
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Finale
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Finale
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
104.700
104.700
Finale
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Finale
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Mesterskab
15485
Dennis Nielsen
Vodskov Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
85492
Martin Jensen
Vodskov Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
16969
Morten Larsen
Vodskov Skytteforening
ST1
185.000
185.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
ST1
189.000
189.000
Hovedskydning
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
ST1
191.000
191.000
Mesterskab
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Finale
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
191.000
191.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
192.000
192.000
Finale
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
192.000
192.000
Mesterskab
104261
Bjørn Voigt
Aalborg Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
104261
Bjørn Voigt
Aalborg Skyttekreds
ST1
197.000
197.000
Finale
104261
Bjørn Voigt
Aalborg Skyttekreds
ST1
197.000
197.000
Mesterskab
129296
Torben Pedersen
Ølgod Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
138921
Else Haagen
Randers Skyttekreds
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Finale
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Mesterskab
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
ST1
102.400
102.400
Finale
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Mesterskab
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Finale
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
ST1
101.300
101.300
Finale
50208
Jan Østergård Jensen
Særslev Skytteforening
ST1
189.000
189.000
Hovedskydning
50208
Jan Østergård Jensen
Særslev Skytteforening
ST1
191.000
191.000
Mesterskab
50208
Jan Østergård Jensen
Særslev Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Finale
52737
Jesper Lyck Hansen
Særslev Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
52737
Jesper Lyck Hansen
Særslev Skytteforening
ST2
176.000
176.000
Mesterskab
52737
Jesper Lyck Hansen
Særslev Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Finale
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
ST2
181.000
181.000
Hovedskydning
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
ST2
175.000
175.000
Hovedskydning
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
ST2
180.000
180.000
Mesterskab
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
48198
Henning Steffensen
Horne Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
126871
Christina Ehrhorn
Horne Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
129894
Jakob Rosenkjær
Horne Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
124595
Laura Hansen
Paarup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
52376
Michael Fogh
Paarup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
52601
Jette K. Larsen
Paarup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
121230
Kim Aalund
Særslev Skytteforening
Å1
105.300
105.300
Finale
102794
Emil R. Olesen
Særslev Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
102795
Rasmus R. Olesen
Særslev Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
104491
Marius Bendixen
Særslev Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
49486
Vang Jarl
Særslev Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
80825
Ib Nedergaard
Nyborg Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
90755
Bent Larsen
Nyborg Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
136869
Torben Bergholdt
Nyborg Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
46082
Børge Andersen
Nyborg Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
47939
Susanne Trolle Pedersen
Horne Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
47932
Søren G. Pedersen
Horne Skytteforening
SE1
187.000
187.000
Hovedskydning
48293
Bent Ove Hansen
Horne Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
101762
Poul Erik Christensen
Horne Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
ST1
191.000
191.000
Hovedskydning
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
ST1
189.000
189.000
Mesterskab
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
48868
Lars Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
48868
Lars Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
118264
Marc Agge Brinkmann
Hesselager Forenede Sportsklubber
Å3
183.000
183.000
Hovedskydning
118264
Marc Agge Brinkmann
Hesselager Forenede Sportsklubber
Å3
179.000
179.000
Mesterskab
132129
Kenneth Lindholm Petersen
Ollerup Skytteforening
Å3
186.000
186.000
Hovedskydning
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Hovedskydning
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Mesterskab
121197
Thomas Brun Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
109303
Albert Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
109303
Albert Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
110010
Astrid Sofie Uglebjerg
Lunde Sg&I
ST3
185.000
185.000
Hovedskydning
110010
Astrid Sofie Uglebjerg
Lunde Sg&I
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
103.300
103.300
Finale
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
20643
Lars-Åge Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Mesterskab
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
ST1
187.000
187.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
ST1
191.000
191.000
Mesterskab
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
ST2
179.000
179.000
Mesterskab
50845
Jørgen Mortensen
Bullerup Skyttekreds
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Hovedskydning
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Mesterskab
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
ST1
102.400
102.400
Finale
23128
Harry Egon Jensen
Karup Skytteforening
SE3
176.000
176.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Aalborg Skyttekreds
ST1
191.000
191.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Aalborg Skyttekreds
ST1
197.000
197.000
Finale
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Aalborg Skyttekreds
ST1
197.000
197.000
Mesterskab
125983
Helle Andersen
Skytteforening Kimbrerne
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
125983
Helle Andersen
Skytteforening Kimbrerne
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Mesterskab
122713
Jesper Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
ST3
175.000
175.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Trehøje Skytteforening
ST2
179.000
179.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Trehøje Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
144907
Stefan Thane
Vodskov Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
144907
Stefan Thane
Vodskov Skytteforening
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
10649
Bjarne Nielsen
Hjørring Skytteforening
SE3
177.000
177.000
Hovedskydning
10649
Bjarne Nielsen
Hjørring Skytteforening
SE3
181.000
181.000
Mesterskab
24662
Kent Jeppesen
Skytteklubben DSB/ASF
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
140159
Rene Holst
Skytteklubben DSB/ASF
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
142622
Finn Danielsen
Skytteklubben DSB/ASF
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
119559
Matilde Hermann
Tommerup Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
130182
Ole Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
130182
Ole Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
91408
Majken Rosenlund
Bramming Skytteforening
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
91408
Majken Rosenlund
Bramming Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Mesterskab
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
39980
Yvonne Rosenlund
Bramming Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
39980
Yvonne Rosenlund
Bramming Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Finale
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
Å1
105.100
105.100
Finale
143577
Bjarne Nørskov
Honum & Omegns Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
ST1
183.000
183.000
Hovedskydning
145292
Sara Bryld
Sødinge Skytteforening
Å3
187.000
187.000
Hovedskydning
145292
Sara Bryld
Sødinge Skytteforening
Å3
195.000
195.000
Mesterskab
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
126786
Pia Bødtker
Midtdjurs skytteforening
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
126786
Pia Bødtker
Midtdjurs skytteforening
FRI
198.000
198.000
Mesterskab
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
170.000
170.000
Mesterskab
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
SE1
176.000
176.000
Hovedskydning
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
144477
Lars Sørensen
Kjellerup Skytteforening
Å3
183.000
183.000
Hovedskydning
22262
Preben Jensen
Silkeborg Skyttekreds
SE3
173.000
173.000
Hovedskydning
49642
Helge Larsen
Særslev Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
Til toppen