DM 15m Riffel Voksen 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
146806 Mads Kofod Nyvest Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
146806 Mads Kofod Nyvest Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 199.000 199.000 Mesterskab
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 187.000 187.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 178.000 178.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
80544 Paul Landsfeldt Jelling fS SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Jelling fS SE2 200.000 200.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 188.000 188.000 Mesterskab
138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 181.000 181.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
114906 Josefine J. E. Clausen Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 175.000 175.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
142758 Bo Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
142758 Bo Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening ST3 177.000 177.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 191.000 191.000 Mesterskab
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 185.000 185.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 186.000 186.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening SE2 186.000 186.000 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.000 197.000 Finale
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.000 197.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
145244 Morten Bothoft Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
145244 Morten Bothoft Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST1 183.000 183.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 190.000 190.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 198.000 198.000 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 186.000 186.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST1 189.000 189.000 Mesterskab
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds ST2 173.000 173.000 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds ST2 178.000 178.000 Mesterskab
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Finale
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Finale
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Finale
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds Å2 198.000 198.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds ST3 181.000 181.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 170.000 170.000 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 194.000 194.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 182.000 182.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 187.000 187.000 Mesterskab
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 184.000 184.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 180.000 180.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Finale
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 196.000 196.000 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Ballerup Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 197.000 197.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Finale
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST1 184.000 184.000 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
61692 Lasse Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening ST3 131.000 131.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 200.000 200.000 Mesterskab
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 197.000 197.000 Mesterskab
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Mesterskab
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 184.000 184.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Finale
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Finale
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Finale
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Finale
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Finale
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 199.000 199.000 Finale
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 199.000 199.000 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 200.000 200.000 Finale
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 200.000 200.000 Mesterskab
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 193.000 193.000 Finale
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 190.000 190.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Finale
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 198.000 198.000 Mesterskab
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Finale
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Finale
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Finale
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Finale
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Finale
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
147420 Kristian Dürr Jelling fS Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
147420 Kristian Dürr Jelling fS Å2 196.000 196.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 176.000 176.000 Mesterskab
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 185.000 185.000 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.000 197.000 Finale
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.000 197.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Finale
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.000 197.000 Mesterskab
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 200.000 200.000 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 194.000 194.000 Mesterskab
62100 Claus Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
62100 Claus Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 199.000 199.000 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 192.000 192.000 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 173.000 173.000 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 198.000 198.000 Mesterskab
62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 196.000 196.000 Mesterskab
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 163.000 163.000 Mesterskab
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 177.000 177.000 Mesterskab
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening Å1 184.000 184.000 Hovedskydning
141403 André Møller Samsø Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 155.000 155.000 Hovedskydning
142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 175.000 175.000 Mesterskab
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup ST3 183.000 183.000 Mesterskab
130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup ST3 161.000 161.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening ST3 161.000 161.000 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 183.000 183.000 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Mesterskab
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Mesterskab
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 199.000 199.000 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 196.000 196.000 Finale
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 197.000 197.000 Finale
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 191.000 191.000 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 194.000 194.000 Finale
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 195.000 195.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST1 191.000 191.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 175.000 175.000 Mesterskab
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 181.000 181.000 Mesterskab
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 184.000 184.000 Finale
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 165.000 165.000 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 181.000 181.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 197.000 197.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening ST3 195.000 195.000 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST2 197.000 197.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 182.000 182.000 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
126135 Martin Osther Boddum-Ydby Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
126135 Martin Osther Boddum-Ydby Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Finale
104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Finale
104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 183.000 183.000 Finale
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 183.000 183.000 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 197.000 197.000 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening Å1 187.000 187.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å1 194.000 194.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Finale
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Finale
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Finale
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 189.000 189.000 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å1 188.000 188.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST1 184.000 184.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST1 183.000 183.000 Mesterskab
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening ST3 167.000 167.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening ST1 200.000 200.000 Finale
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening ST1 200.000 200.000 Mesterskab
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST2 177.000 177.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST2 190.000 190.000 Finale
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 196.000 196.000 Finale
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å2 183.000 183.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Finale
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Mesterskab
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber Å1 200.000 200.000 Mesterskab
104853 Johannes Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
104853 Johannes Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber Å2 196.000 196.000 Mesterskab
113837 Anna Sofie Elisabeth Jørgensen Hesselager Fore. Sportsklubber Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
113837 Anna Sofie Elisabeth Jørgensen Hesselager Fore. Sportsklubber Å2 189.000 189.000 Mesterskab
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening ST3 196.000 196.000 Mesterskab
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST1 183.000 183.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 199.000 199.000 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 199.000 199.000 Mesterskab
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Finale
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
125983 Helle Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 196.000 196.000 Mesterskab
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF ST3 188.000 188.000 Mesterskab
144907 Stefan Thane Vodskov Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Finale
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Finale
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Mesterskab
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 195.000 195.000 Finale
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 195.000 195.000 Mesterskab
142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 196.000 196.000 Finale
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Finale
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Vejle Skytteforening ST1 200.000 200.000 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
125195 Anne Marie Christensen Fredericia Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Finale
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
118262 Katrine Eriksen Hesselager Fore. Sportsklubber Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
118262 Katrine Eriksen Hesselager Fore. Sportsklubber Å2 198.000 198.000 Mesterskab
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 164.000 164.000 Hovedskydning
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds ST2 182.000 182.000 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
144477 Lars Sørensen Kjellerup Skytteforening Å2 180.000 180.000 Hovedskydning
145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 193.000 193.000 Mesterskab

Til toppen