| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/16
2 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/15
3 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
4 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 200/10
5 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 199/11
6 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening 198/08
7 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 198/06
8 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 197/08
9 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/07
10 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 199/11
2 143239 Sigfus Junge Nyvest Skytteforening 196/06
3 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/09
2 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/13
3 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 199/10
4 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09
5 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/06
6 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/11
7 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 198/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08
2 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 194/07

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 199/10
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/07
3 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 198/06
4 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/07
5 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 195/05
6 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 193/07
7 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/07
8 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 192/06

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06
2 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 191/05
3 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 195/05
2 28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/14
2 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/12
3 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 199/06
4 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/06
5 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/10
6 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/09
7 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/05
2 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 191/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
2 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/10
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 200/09
4 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/10
5 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 198/08
6 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 198/06
7 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 197/09
8 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 197/08
9 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 197/07

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 190/04
2 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 174/01

Til toppen