A-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2022
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Benn Uhrenholt Tlf: 50952667 / 50952667
Søren Westmark Larsen Tlf: 20965726 / 20965726
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=118343

Komplet kampprogram


A-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 21-04-22 18:00 Petanque Hjørring 3 - Vodskov 3 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 60)
Mandag 25-04-22 18:00 Hadsund BK 2 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 39)
Tirsdag 26-04-22 18:00 Hadsund BK 1 - Løgstør 1 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 49)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Aars 1 - Hornum 2 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 58)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Løvel IF - Hellum 1 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 34)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Morsø Senioridræt 10 - Morsø Senioridræt 11 2 - 4
(63 - 67)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Sallingsund 1 - Hørdum 2 3 - 3
(65 - 51)
Tirsdag 26-04-22 18:45 Sydmors 1 - Sydmors 2 3 - 3
(63 - 69)
Torsdag 28-04-22 18:30 Lundergård IUF 4 - BFFI 1 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 45)
Torsdag 28-04-22 18:30 Arentsminde IF 1 - Dall-Ferslev If 2
Mandag 02-05-22 18:00 Petanque Hjørring 1 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner 5 - 1
(66 - 35)
Mandag 02-05-22 18:30 Vodskov 3 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 28)
Tirsdag 03-05-22 18:00 Vodskov 3 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 43)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Hørdum 2 - Morsø Senioridræt 10 6 - 0
(78 - 54)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Morsø Senioridræt 11 - Sydmors 1 1 - 5
(47 - 71)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Petanque Hjørring 2 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 56)
Tirsdag 03-05-22 18:30 BFFI 1 - Petanque Hjørring 1 - Petanquebaner 0 - 6
(54 - 78)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Hornum 2 - Hadsund BK 1 - Petanquebaner 1 - 5
(47 - 71)
Tirsdag 03-05-22 18:45 Sydmors 2 - Sallingsund 1 2 - 4
(57 - 72)
Onsdag 04-05-22 18:30 Løgstør 1 - Løvel IF 6 - 0
(78 - 47)
Onsdag 04-05-22 18:30 Hellum 1 - Aars 1 3 - 3
(60 - 58)
Onsdag 04-05-22 18:30 Dall-Ferslev If 2 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner 2 - 4
(60 - 69)
Mandag 09-05-22 18:30 LKB Gistrup 1 - Petanque Hjørring 3 1 - 5
(62 - 73)
Mandag 09-05-22 18:30 Løgstør 1 - Hornum 2 6 - 0
(78 - 24)
Tirsdag 10-05-22 18:00 Hadsund BK 1 - Hellum 1 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 51)
Tirsdag 10-05-22 18:30 Morsø Senioridræt 10 - Sallingsund 1 1 - 5
(43 - 76)
Tirsdag 10-05-22 18:30 Aars 1 - Løvel IF - Petanquebaner 3 - 3
(50 - 71)
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 10-05-22 18:30 Petanque Hjørring 2 - BFFI 1 - Petanquebaner 0 - 0
Tirsdag 10-05-22 18:30 Petanque Hjørring 1 - Dall-Ferslev If 2 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 51)
Tirsdag 10-05-22 18:45 Sydmors 2 - Morsø Senioridræt 11 3 - 3
(71 - 61)
Tirsdag 10-05-22 18:45 Sydmors 1 - Hørdum 2 4 - 2
(60 - 46)
Onsdag 11-05-22 18:30 LKB Gistrup 1 - Dall-Ferslev IF 1 2 - 4
(41 - 68)
Torsdag 12-05-22 18:30 Arentsminde IF 2 - Petanque Hjørring 3 3 - 3
(58 - 57)
Torsdag 12-05-22 18:30 Lundergård IUF 4 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner 1 - 5
(47 - 77)
Mandag 16-05-22 16:00 Hadsund BK 2 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 26)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Løvel IF - Hornum 2 - Petanquebaner 5 - 1
(72 - 32)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Sallingsund 1 - Morsø Senioridræt 11 5 - 1
(71 - 30)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Hørdum 2 - Sydmors 2 4 - 2
(59 - 53)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Petanque Hjørring 1 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner 2 - 4
(67 - 63)
Tirsdag 17-05-22 18:45 Sydmors 1 - Morsø Senioridræt 10 3 - 3
(66 - 60)
Onsdag 18-05-22 18:30 Hellum 1 - Løgstør 1 4 - 2
(67 - 49)
Onsdag 18-05-22 18:30 Dall-Ferslev If 2 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 46)
Torsdag 19-05-22 18:30 Arentsminde IF 1 - BFFI 1 6 - 0
(78 - 36)
Torsdag 19-05-22 18:30 Petanque Hjørring 3 - Dall-Ferslev IF 1 - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 63)
Torsdag 19-05-22 18:30 Hellum 1 - Hadsund BK 1 2 - 4
(42 - 60)
Onsdag 25-05-22 18:30 Hadsund BK 1 - Aars 1 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 61)
Onsdag 25-05-22 18:30 Løgstør 1 - Hellum 1 3 - 3
(66 - 65)
Tirsdag 31-05-22 18:00 Hadsund BK 2 - Vodskov 3 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 32)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Morsø Senioridræt 11 - Hørdum 2 3 - 3
(50 - 58)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Sallingsund 1 - Sydmors 1 2 - 4
(62 - 72)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Morsø Senioridræt 10 - Sydmors 2 4 - 2
(65 - 55)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Hornum 2 - Hellum 1 - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 46)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Løvel IF - Hadsund BK 1 - Petanquebaner 3 - 3
(70 - 55)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Aars 1 - Løgstør 1 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 57)
Tirsdag 31-05-22 18:30 BFFI 1 - Dall-Ferslev If 2 - Petanquebaner 2 - 4
(44 - 66)
Onsdag 01-06-22 18:30 Dall-Ferslev IF 1 - Vodskov 3 - Petanquebaner
Torsdag 02-06-22 17:00 Petanque Hjørring 3 - Hadsund BK 2 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 69)
Torsdag 02-06-22 18:30 Arentsminde IF 1 - Petanque Hjørring 1 3 - 3
(53 - 61)
Torsdag 02-06-22 18:30 Lundergård IUF 4 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner 3 - 3
(57 - 73)
Onsdag 08-06-22 18:00 Dall-Ferslev IF 1 - Hadsund BK 2 - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 73)
Onsdag 08-06-22 18:30 Løgstør 1 - Hadsund BK 1 3 - 3
(68 - 54)
Mandag 13-06-22 18:30 Arentsminde IF 2 - Dall-Ferslev IF 1 3 - 3
(50 - 70)
Tirsdag 14-06-22 18:00 LKB Gistrup 1 - Hadsund BK 2 3 - 3
(56 - 67)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Hørdum 2 - Sallingsund 1 3 - 3
(61 - 52)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Morsø Senioridræt 11 - Morsø Senioridræt 10 2 - 4
(56 - 64)
Tirsdag 14-06-22 18:30 BFFI 1 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 63)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Petanque Hjørring 2 - Petanque Hjørring 1 - Petanquebaner 1 - 5
(50 - 74)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Hornum 2 - Aars 1 - Petanquebaner 1 - 5
(46 - 75)
Tirsdag 14-06-22 18:45 Sydmors 2 - Sydmors 1 1 - 5
(43 - 77)
Onsdag 15-06-22 18:30 Dall-Ferslev IF 1 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 48)
Onsdag 15-06-22 18:30 Hellum 1 - Løvel IF 3 - 3
(53 - 71)
Onsdag 15-06-22 18:30 Dall-Ferslev If 2 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner
Mandag 20-06-22 18:00 Hadsund BK 2 - Dall-Ferslev IF 1 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 44)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Arentsminde IF 2 - LKB Gistrup 1 4 - 2
(73 - 49)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Aars 1 - Hellum 1 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 48)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Løvel IF - Løgstør 1 - Petanquebaner 2 - 4
(67 - 65)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Morsø Senioridræt 10 - Hørdum 2 1 - 5
(30 - 72)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Sallingsund 1 - Sydmors 2 5 - 1
(77 - 48)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Petanque Hjørring 1 - BFFI 1 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 29)
Tirsdag 21-06-22 18:45 Sydmors 1 - Morsø Senioridræt 11 5 - 1
(73 - 41)
Torsdag 23-06-22 18:30 Lundergård IUF 4 - Dall-Ferslev If 2 - Petanquebaner
Mandag 27-06-22 18:30 Arentsminde IF 1 - Petanque Hjørring 2
Tirsdag 28-06-22 18:00 Hadsund BK 1 - Hornum 2 - Petanquebaner
Torsdag 30-06-22 18:30 Petanque Hjørring 3 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner
Mandag 04-07-22 18:00 Arentsminde IF 2 - Vodskov 3
Mandag 04-07-22 18:30 Petanque Hjørring 3 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner
Tirsdag 05-07-22 18:00 Vodskov 3 - Petanque Hjørring 3 - Petanquebaner
Tirsdag 19-07-22 18:00 Hadsund BK 1 - Løvel IF - Petanquebaner
Tirsdag 26-07-22 18:00 Vodskov 3 - Hadsund BK 2 - Petanquebaner
Tirsdag 26-07-22 18:30 Løvel IF - Aars 1 - Petanquebaner
Tirsdag 26-07-22 18:30 Sallingsund 1 - Morsø Senioridræt 10
Tirsdag 26-07-22 18:30 Hørdum 2 - Sydmors 1
Tirsdag 26-07-22 18:30 Morsø Senioridræt 11 - Sydmors 2
Tirsdag 26-07-22 18:30 Hornum 2 - Løgstør 1 - Petanquebaner
Tirsdag 26-07-22 18:30 BFFI 1 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 18:30 Dall-Ferslev If 2 - Petanque Hjørring 1 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 18:30 Dall-Ferslev IF 1 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner
Torsdag 28-07-22 18:30 Arentsminde IF 1 - Lundergård IUF 4
Tirsdag 02-08-22 18:30 Aars 1 - Hadsund BK 1 - Petanquebaner
Tirsdag 02-08-22 18:30 Hornum 2 - Løvel IF - Petanquebaner
Tirsdag 02-08-22 18:30 Petanque Hjørring 2 - Dall-Ferslev If 2 - Petanquebaner
Tirsdag 02-08-22 18:30 BFFI 1 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner
Tirsdag 02-08-22 18:30 LKB Gistrup 1 - Vodskov 3
Tirsdag 02-08-22 18:30 Morsø Senioridræt 10 - Sydmors 1
Tirsdag 02-08-22 18:30 Morsø Senioridræt 11 - Sallingsund 1
Tirsdag 02-08-22 18:45 Sydmors 2 - Hørdum 2 2 - 4
(62 - 66)
Onsdag 03-08-22 18:30 Dall-Ferslev IF 1 - Petanque Hjørring 3 - Petanquebaner
Torsdag 04-08-22 16:00 Arentsminde IF 2 - Hadsund BK 2 - Petanquebaner
Torsdag 04-08-22 18:30 Lundergård IUF 4 - Petanque Hjørring 1 - Petanquebaner
Mandag 08-08-22 18:30 Løgstør 1 - Aars 1
Tirsdag 09-08-22 18:00 Vodskov 3 - Dall-Ferslev IF 1 - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 18:00 Hadsund BK 2 - Petanque Hjørring 3 - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 18:30 LKB Gistrup 1 - Arentsminde IF 2
Tirsdag 09-08-22 18:30 Hørdum 2 - Morsø Senioridræt 11
Tirsdag 09-08-22 18:30 Petanque Hjørring 2 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 18:30 Petanque Hjørring 1 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 18:45 Sydmors 1 - Sallingsund 1
Tirsdag 09-08-22 18:45 Sydmors 2 - Morsø Senioridræt 10
Onsdag 10-08-22 18:30 Dall-Ferslev If 2 - BFFI 1 - Petanquebaner
Onsdag 10-08-22 18:30 Hellum 1 - Hornum 2

Til toppen