Pulje 4 - C-rækken

Info

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2022
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Benn Uhrenholt Tlf: 50952667 / 50952667
Søren Westmark Larsen Tlf: 20965726 / 20965726
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Stilling DGI Nordjylland Petanque 2022
C-rækken
Pulje 4

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Gug Petanque 11 10 7 2 1 41-19 684-523 161 41
2. Arentsminde IF 4 10 6 3 1 39-21 666-516 150 39
3. LKB Gistrup 6 10 5 1 4 31-29 631-600 31 31
4. Vedsted 5 10 3 2 5 26-34 563-625 -62 26
5. LKB Gistrup 2 10 3 1 6 22-38 523-670 -147 22
6. Mou IF 1 10 1 1 8 21-39 554-687 -133 21

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=53239

Komplet kampprogram

DGI Nordjylland Petanque 2022
C-rækken
Pulje 4

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 25-04-22 18:30 Gug Petanque 11 - Vedsted 5 4 - 2
(68 - 51)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Arentsminde IF 4 - Mou IF 1 3 - 3
(71 - 62)
Onsdag 27-04-22 18:30 LKB Gistrup 2 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(73 - 49)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Mou IF 1 - LKB Gistrup 2 4 - 2
(59 - 58)
Onsdag 04-05-22 18:30 Vedsted 5 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner 1 - 5
(34 - 73)
Mandag 09-05-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Vedsted 5 3 - 3
(59 - 58)
Tirsdag 10-05-22 18:30 Arentsminde IF 4 - Gug Petanque 11 3 - 3
(53 - 55)
Onsdag 11-05-22 18:30 LKB Gistrup 6 - Mou IF 1 4 - 2
(62 - 61)
Mandag 16-05-22 18:30 Gug Petanque 11 - Mou IF 1 4 - 2
(70 - 61)
Mandag 16-05-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Arentsminde IF 4 4 - 2
(70 - 60)
Onsdag 18-05-22 18:30 Vedsted 5 - LKB Gistrup 6 - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 73)
Mandag 23-05-22 18:00 LKB Gistrup 6 - Gug Petanque 11 2 - 4
(57 - 70)
Mandag 30-05-22 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 2 6 - 0
(78 - 41)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Arentsminde IF 4 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(67 - 49)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Mou IF 1 - Vedsted 5 1 - 5
(42 - 68)
Mandag 13-06-22 18:30 LKB Gistrup 6 - LKB Gistrup 2 6 - 0
(78 - 39)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Mou IF 1 - Arentsminde IF 4 2 - 4
(45 - 70)
Onsdag 15-06-22 18:30 Vedsted 5 - Gug Petanque 11 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 65)
Mandag 20-06-22 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(74 - 60)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Arentsminde IF 4 - Vedsted 5 5 - 1
(70 - 46)
Onsdag 22-06-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Mou IF 1 5 - 1
(75 - 59)
Mandag 25-07-22 18:30 Gug Petanque 11 - Arentsminde IF 4 2 - 4
(56 - 67)
Tirsdag 26-07-22 18:30 Mou IF 1 - LKB Gistrup 6 2 - 4
(54 - 70)
Onsdag 27-07-22 18:30 Vedsted 5 - LKB Gistrup 2 - Petanquebaner 4 - 2
(75 - 44)
Mandag 01-08-22 18:30 LKB Gistrup 6 - Vedsted 5 5 - 1
(69 - 51)
Tirsdag 02-08-22 18:30 Mou IF 1 - Gug Petanque 11 2 - 4
(49 - 70)
Tirsdag 02-08-22 18:30 Arentsminde IF 4 - LKB Gistrup 2 5 - 1
(76 - 35)
Mandag 08-08-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Gug Petanque 11 0 - 6
(29 - 78)
Mandag 08-08-22 18:30 LKB Gistrup 6 - Arentsminde IF 4 3 - 3
(64 - 59)
Onsdag 10-08-22 18:30 Vedsted 5 - Mou IF 1 - Petanquebaner 4 - 2
(73 - 62)

Til toppen