| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 195/07 393/12
2 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06 193/08 387/14

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/08 199/14 396/22
2 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 198/08 197/11 395/19
3 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/06 192/08 380/14

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/15 199/10 398/25
2 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 197/11 198/12 395/23
3 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening 193/04 195/09 388/13
4 147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening 191/05 193/04 384/09
5 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03 192/06 381/09
6 146627 Sebastian Skov Bickersteth Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/02 184/03 378/05

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening 200/11 199/12 399/23
2 126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening 197/12 200/11 397/23

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 197/07 199/09 396/16
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/11 198/14 396/25
3 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/10 197/05 395/15
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/05 198/12 393/17
5 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/05 196/09 392/14
6 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/11 195/07 391/18
7 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 196/06 195/01 391/07
8 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/13 192/06 389/19
9 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/06 195/08 388/14
10 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 193/04 194/08 387/12
11 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 187/03 187/02 374/05

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 187/05 196/09 383/14
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/01 181/02 360/03

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 192/08 186/05 378/13
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/01 185/06 366/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/11 200/11 398/22
2 71763 viggo jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/08 196/09 393/17
3 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 196/07 195/07 391/14

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02 195/05 388/07

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09 200/18 400/27
2 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/08 200/13 399/21
3 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09 198/09 395/18
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 196/07 395/19
5 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/05 196/08 394/13
6 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 196/06 197/08 393/14
7 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 194/08 198/11 392/19

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/09 197/11 395/20
2 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 196/08 392/15
3 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 192/03 392/10
4 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05 192/06 391/11
5 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/06 196/07 390/13
6 130161 Ole Skeldal Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07 193/09 387/16
7 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 195/05 192/07 387/12
8 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 193/03 190/01 383/04
9 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07 189/05 383/12
10 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/04 190/09 382/13
11 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 192/03 190/07 382/10
12 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 186/02 194/06 380/08
13 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03 190/05 379/08
14 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05 183/07 372/12
15 145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening 178/04 178/02 356/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
2 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 198/08
2 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/08
3 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/15
2 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 197/11
3 146627 Sebastian Skov Bickersteth Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/02
4 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening 193/04
5 147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening 191/05
6 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03

Riffel, 50m - Klasse J1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening 200/11
2 126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening 197/12

Riffel, 50m - Klasse J2

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/11
2 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/10
3 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/13
4 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 197/07
5 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/11
6 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 196/06
7 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/05
8 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/05
9 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/06
10 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 193/04
11 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 187/03

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 187/05
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/01

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 192/08
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 181/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/11
2 71763 viggo jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/08
3 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 196/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09
2 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
3 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/08
4 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/05
5 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09
6 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 196/06
7 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 194/08

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
2 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05
3 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/09
4 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
5 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 195/05
6 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07
6 130161 Ole Skeldal Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07
8 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/06
9 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 193/03
10 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/04
11 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 192/03
12 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/05
13 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03
14 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 186/02
15 145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening 178/04

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening 181/02

Til toppen