| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 200/17 200/11 400/28
2 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 199/08 395/15
3 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09 196/09 395/18

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/12 199/11 398/23
2 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening 197/09 199/08 396/17
3 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/07 195/10 393/17
4 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 192/06 198/09 390/15
5 147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening 196/04 194/08 390/12
6 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07 195/06 389/13

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening 197/08 196/06 393/14
2 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/08 190/02 386/10
3 144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/07 193/05 384/12
4 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/04 192/03 381/07
5 146956 William Klitgaard Eckmann Melby Skytteforening 187/01 178/00 365/01

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening 199/12 199/12 398/24
2 130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening 197/09 199/15 396/24
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 192/03 195/09 387/12

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/08 198/15 398/23
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/12 198/09 396/21
3 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/10 198/09 395/19
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/06 198/07 395/13
5 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 195/10 199/11 394/21
6 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening 197/04 197/09 394/13
7 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/09 197/12 393/21
8 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 192/07 200/11 392/18
9 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 196/09 195/09 391/18
10 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05 191/09 386/14

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 192/08 181/00 373/08

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 185/05 191/05 376/10
2 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/01 186/03 370/04
3 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 187/03 182/03 369/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71763 viggo jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/09 198/12 398/21
2 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08 194/06 389/14
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/06 196/10 388/16
4 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 186/02 193/06 379/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/09 194/09 389/18
2 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 196/08 192/02 388/10
3 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 192/07 193/07 385/14
4 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/02 192/09 381/11
5 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 170/02 159/01 329/03

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 197/10 200/11 397/21
2 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/13 198/11 396/24
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 196/09 197/09 393/18
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 196/06 194/04 390/10

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 198/10 395/17
2 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 197/08 195/06 392/14
3 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 195/07 196/08 391/15
4 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/06 196/06 391/12
5 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07 196/06 388/13
6 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/05 194/05 383/10
7 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 186/03 196/11 382/14
8 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04 190/05 382/09
9 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 189/04 191/05 380/09
10 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 180/03 191/04 371/07
11 145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening 179/00 187/02 366/02

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening 193/06 188/07 381/13

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 200/17
2 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09
3 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/12
2 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/07
3 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening 197/09
4 147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening 196/04
5 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07
6 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening 197/08
2 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/08
3 144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/07
4 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/04
5 146956 William Klitgaard Eckmann Melby Skytteforening 187/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening 199/12
2 130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening 197/09
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 192/03

Riffel, 50m - Klasse J2

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/08
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/12
3 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/10
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/06
5 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening 197/04
6 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/09
6 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 196/09
8 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 195/10
9 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05
10 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 192/07

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 192/08

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 187/03
2 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I 185/05
3 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71763 viggo jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/09
2 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/08
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/06
4 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 186/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 196/08
2 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/09
3 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 192/07
4 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/02
5 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 170/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/13
2 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 197/10
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 196/09
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 196/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 197/08
2 112084 Dicte Christine Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
3 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 195/07
4 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/06
5 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07
6 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04
7 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/05
8 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 189/04
9 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 186/03
10 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 180/03
11 145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening 179/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening 193/06

Til toppen