Divisionsskydning sommer 1. runde - riffel (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
144596 Thomas Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 176.000 176.000 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
134383 Peter Bladt Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 177.000 177.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 198.000 198.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145345 Benjamin rene Nielsen Mullerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 195.000 195.000 Hovedskydning
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
147450 Karoline Ginderskov Reerslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
147016 Sophia Henriksen Reerslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.000 196.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 195.000 195.000 Hovedskydning
133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK2 179.000 179.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland BK3 196.000 196.000 Mesterskab
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 195.000 195.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 177.000 177.000 Hovedskydning
145903 Jonas Christensen Højby Skytteforening, Sjælland Å2 181.000 181.000 Hovedskydning
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
147706 Klara Sofie Andersen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145102 Heidi Lind Francis Sørensen Ballerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
147242 Clara Dresler Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening ST3 195.000 195.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
137388 Kristine Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 172.000 172.000 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
146999 Filip Lorenzen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
146794 Victor Højer Dibbern Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen