Guldgåseskydning 2022 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 182.000 182.000 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 189.000 189.000 Mesterskab
148161 Louise Bendtsen Kongsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å1 199.000 199.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
148161 Louise Bendtsen Kongsted Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 184.000 184.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 102.700 102.700 Finale
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 101.100 101.100 Finale
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
148228 René Meyhoff Ornebjerg Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
148228 René Meyhoff Ornebjerg Skytteforening FRI 176.000 176.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK3 170.000 170.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening ST3 161.000 161.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 182.000 182.000 Mesterskab
148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 100.900 100.900 Finale
147547 Sabine Kristensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
147547 Sabine Kristensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 184.000 184.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 99.700 99.700 Finale
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J2 100.700 100.700 Finale
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 101.300 101.300 Finale
146965 Søren Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 180.000 180.000 Hovedskydning
146965 Søren Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 99.200 99.200 Finale
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 187.000 187.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 180.000 180.000 Mesterskab
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 103.500 103.500 Finale
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
63017 Poul Rohlin Nielsen Hillerød Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
63017 Poul Rohlin Nielsen Hillerød Skytteforening SE2 184.000 184.000 Mesterskab
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 103.900 103.900 Finale
25202 Torben Ravn Kristensen Samsø Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
25202 Torben Ravn Kristensen Samsø Skytteforening ST3 179.000 179.000 Mesterskab
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening Å1 186.000 186.000 Mesterskab
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 194.000 194.000 Mesterskab
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 102.700 102.700 Finale
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 92.100 92.100 Finale
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK1 105.100 105.100 Finale
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 101.800 101.800 Finale
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 101.600 101.600 Finale
147875 Luigi Hoff Escana Stege Ndr. Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
147875 Luigi Hoff Escana Stege Ndr. Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
148099 Jannie Svensson Ballerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
148099 Jannie Svensson Ballerup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Østlollands Skytteforening Å2 165.000 165.000 Hovedskydning
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Østlollands Skytteforening Å2 180.000 180.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen