U11 Drenge B (årgang 2011 & 2012) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U11 Drenge B (årgang 2011 & 2012)
Pulje 1 HIK 2 - BK Ydun 3 - Amager SK 1 - Ajax København 2 -
Pulje 2 BK Ydun 2 - TMS Ringsted 2 - HIK 3 - Rørby-Værslev -
Pulje 3 TIK Håndbold 2 - VSH 2 - Tårnby HK 1 - Hvidovre IF 2 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 -
4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 3 - Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 -
7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Nr. 3 fra Pulje 1 -
10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 4 fra Pulje 3 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120467

Komplet kampprogram

U11 Drenge B (årgang 2011 & 2012)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 20-08-22 09:05 Pulje 3 Hvidovre IF 2 - TIK Håndbold 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 09:05 Pulje 3 Tårnby HK 1 - VSH 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:15 Pulje 3 TIK Håndbold 2 - Tårnby HK 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:15 Pulje 3 VSH 2 - Hvidovre IF 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 11:25 Pulje 3 Tårnby HK 1 - Hvidovre IF 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 11:25 Pulje 3 TIK Håndbold 2 - VSH 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 2 TMS Ringsted 2 - HIK 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 2 BK Ydun 2 - Rørby-Værslev - Kortbane
Lørdag 20-08-22 12:35 Pulje 1 Amager SK 1 - HIK 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 13:10 Pulje 1 BK Ydun 3 - Ajax København 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 13:45 Pulje 2 HIK 3 - BK Ydun 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 14:20 Pulje 2 Rørby-Værslev - TMS Ringsted 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 14:55 Pulje 1 HIK 2 - BK Ydun 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 15:30 Pulje 1 Ajax København 2 - Amager SK 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 16:05 Pulje 2 BK Ydun 2 - TMS Ringsted 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 16:40 Pulje 2 HIK 3 - Rørby-Værslev - Kortbane
Lørdag 20-08-22 17:15 Pulje 1 HIK 2 - Ajax København 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 17:50 Pulje 1 BK Ydun 3 - Amager SK 1 - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:00 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:35 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:10 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 4 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:45 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 11:20 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 11:55 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 12:30 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 13:05 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 14:15 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 14:50 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 16:00 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 16:35 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane

Til toppen