U11 Piger B (årgang 2011 & 2012) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U11 Piger B (årgang 2011 & 2012)
Pulje 1 Ajax København 1 - Hvidovre IF 4 - Herlev/Hjorten 1 -
Pulje 2 Amager SK 1 - Hvidovre IF 3 - Herlev/Hjorten 2 -
Pulje 3 Tårnby HK 1 - GVH 1 - VSH 1 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 -
4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 -
7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Nr. 3 fra Pulje 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120468

Komplet kampprogram

U11 Piger B (årgang 2011 & 2012)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 20-08-22 08:30 Pulje 1 Hvidovre IF 4 - Ajax København 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 08:30 Pulje 2 Herlev/Hjorten 2 - Amager SK 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 09:40 Pulje 1 Ajax København 1 - Herlev/Hjorten 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 09:40 Pulje 2 Herlev/Hjorten 2 - Hvidovre IF 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:50 Pulje 1 Hvidovre IF 4 - Herlev/Hjorten 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:50 Pulje 2 Amager SK 1 - Hvidovre IF 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 14:15 Pulje 3 GVH 1 - Tårnby HK 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 15:25 Pulje 3 GVH 1 - VSH 1 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 17:10 Pulje 3 Tårnby HK 1 - VSH 1 - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:05 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:15 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 11:25 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 13:05 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 13:40 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 14:50 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 15:25 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 16:35 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 17:10 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane

Til toppen