U15 Piger B (årgang 2007 & 2008) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U15 Piger B (årgang 2007 & 2008)
Pulje 1 Københavns Håndboldklub 2 - Amager Håndbold 2 - TMS Ringsted - VSH 3 -
Pulje 2 Amager Håndbold 3 - KFUM København - VSH 2 - Hillerød HK 2 -
Pulje 3 CIK Håndbold - Greve Håndbold - Hvidovre IF 2 - Furesø Håndbold 2 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 3 - Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 -
4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 -
7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Nr. 3 fra Pulje 1 -
10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 3 - Nr. 4 fra Pulje 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120472

Komplet kampprogram

U15 Piger B (årgang 2007 & 2008)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Fredag 19-08-22 18:00 Pulje 2 Amager Håndbold 3 - KFUM København - 20*40
Fredag 19-08-22 18:00 Pulje 3 CIK Håndbold - Greve Håndbold - 20*40
Fredag 19-08-22 18:45 Pulje 2 Hillerød HK 2 - VSH 2 - 20*40
Fredag 19-08-22 18:45 Pulje 3 Hvidovre IF 2 - Furesø Håndbold 2 - 20*40
Fredag 19-08-22 19:30 Pulje 1 Amager Håndbold 2 - TMS Ringsted - 20*40
Fredag 19-08-22 20:15 Pulje 1 Københavns Håndboldklub 2 - VSH 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 09:00 Pulje 1 VSH 3 - Amager Håndbold 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 09:45 Pulje 1 TMS Ringsted - Københavns Håndboldklub 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 10:30 Pulje 2 VSH 2 - Amager Håndbold 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 11:15 Pulje 2 KFUM København - Hillerød HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 3 Furesø Håndbold 2 - CIK Håndbold - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:45 Pulje 3 Greve Håndbold - Hvidovre IF 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:30 Pulje 1 Amager Håndbold 2 - Københavns Håndboldklub 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:15 Pulje 1 VSH 3 - TMS Ringsted - 20*40
Lørdag 20-08-22 15:00 Pulje 2 Amager Håndbold 3 - Hillerød HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 15:45 Pulje 2 VSH 2 - KFUM København - 20*40
Lørdag 20-08-22 16:30 Pulje 3 Furesø Håndbold 2 - Greve Håndbold - 20*40
Lørdag 20-08-22 17:15 Pulje 3 CIK Håndbold - Hvidovre IF 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 09:00 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 09:45 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 10:30 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 4 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 11:15 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 12:00 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 12:45 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:15 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 15:00 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 15:45 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 16:30 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 17:15 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 18:00 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - 20*40

Til toppen