U11 Piger C (årgang 2011 & 2012) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U11 Piger C (årgang 2011 & 2012)
Pulje 1 GVH 2 - Herlev/Hjorten 3 - Ajax København 2 - Tårnby HK 2 -
Pulje 2 Amager SK 2 - CIK Håndbold - VSH 3 - HIK 2 -
Pulje 3 VSH 2 - GVH 3 - Amager SK 3 - BK Ydun 2 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 -
4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 -
7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Nr. 3 fra Pulje 2 -
10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 4 fra Pulje 3 - Nr. 4 fra Pulje 1 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120481

Komplet kampprogram

U11 Piger C (årgang 2011 & 2012)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 20-08-22 09:00 Pulje 1 Tårnby HK 2 - Ajax København 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 09:05 Pulje 2 VSH 3 - CIK Håndbold - Kortbane
Lørdag 20-08-22 09:35 Pulje 1 Herlev/Hjorten 3 - GVH 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 09:40 Pulje 2 Amager SK 2 - HIK 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:10 Pulje 3 BK Ydun 2 - VSH 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:45 Pulje 3 Amager SK 3 - GVH 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:50 Pulje 2 Amager SK 2 - VSH 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 11:20 Pulje 1 GVH 2 - Tårnby HK 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 11:25 Pulje 2 CIK Håndbold - HIK 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 11:55 Pulje 1 Ajax København 2 - Herlev/Hjorten 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 12:30 Pulje 3 VSH 2 - Amager SK 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 12:35 Pulje 2 HIK 2 - VSH 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 13:05 Pulje 3 GVH 3 - BK Ydun 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 13:10 Pulje 2 CIK Håndbold - Amager SK 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 13:40 Pulje 1 GVH 2 - Ajax København 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 14:50 Pulje 1 Tårnby HK 2 - Herlev/Hjorten 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 16:00 Pulje 3 Amager SK 3 - BK Ydun 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 16:35 Pulje 3 VSH 2 - GVH 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 08:30 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:05 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:40 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:15 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:50 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 11:25 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 12:00 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 12:30 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 12:35 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 13:10 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 14:15 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 4 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 16:00 10.-12. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 3 - Kortbane

Til toppen