U11 Drenge C (årgang 2011 & 2012) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U11 Drenge C (årgang 2011 & 2012)
Pulje 1 Tårnby HK 2 - CIK Håndbold - Hvidovre IF 3 -
Pulje 2 Ajax København 3 - VSH 3 - Amager SK 2 -
Pulje 3 GVH - Amager SK 3 - Ajax København 4 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 -
4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 -
7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120482

Komplet kampprogram

U11 Drenge C (årgang 2011 & 2012)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 20-08-22 08:30 Pulje 1 CIK Håndbold - Tårnby HK 2 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 10:15 Pulje 1 Tårnby HK 2 - Hvidovre IF 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 1 CIK Håndbold - Hvidovre IF 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 13:45 Pulje 2 Amager SK 2 - Ajax København 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 14:20 Pulje 3 Amager SK 3 - Ajax København 4 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 14:55 Pulje 2 Ajax København 3 - VSH 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 15:30 Pulje 3 Ajax København 4 - GVH - Kortbane
Lørdag 20-08-22 16:05 Pulje 2 Amager SK 2 - VSH 3 - Kortbane
Lørdag 20-08-22 16:40 Pulje 3 Amager SK 3 - GVH - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:00 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 09:35 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:10 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 10:45 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 11:20 7.-9. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 11:55 4.-6. plads Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 13:40 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Kortbane
Søndag 21-08-22 15:25 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane
Søndag 21-08-22 17:10 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Kortbane

Til toppen