U13 Piger A (årgang 2009 & 2010) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U13 Piger A (årgang 2009 & 2010)
Pulje 2 Ajax København 1 - Københavns Håndboldklub 1 - Tårnby HK 1 -
Pulje 1 Greve Håndbold 1 - Amager SK 1 - Hvidovre IF 1 - Hillerød HK 1 -
Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 2 -
5.-7. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120483

Komplet kampprogram

U13 Piger A (årgang 2009 & 2010)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 1
Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 2
Lørdag 20-08-22 12:30 Pulje 1 Hillerød HK 1 - Greve Håndbold 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:05 Pulje 1 Amager SK 1 - Hvidovre IF 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:40 Pulje 2 Tårnby HK 1 - Københavns Håndboldklub 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:15 Pulje 1 Greve Håndbold 1 - Amager SK 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:50 Pulje 1 Hvidovre IF 1 - Hillerød HK 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 15:25 Pulje 2 Københavns Håndboldklub 1 - Ajax København 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 16:00 Pulje 1 Amager SK 1 - Hillerød HK 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 16:35 Pulje 1 Greve Håndbold 1 - Hvidovre IF 1 - 20*40
Lørdag 20-08-22 17:10 Pulje 2 Tårnby HK 1 - Ajax København 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 08:30 5.-7. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 09:05 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 09:40 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 10:15 5.-7. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 10:50 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 11:25 Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 12:00 5.-7. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - 20*40

Til toppen