U13 Drenge C (årgang 2009 & 2010) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U13 Drenge C (årgang 2009 & 2010)
Pulje 1 BK Ydun - CIK Håndbold - Hvidovre IF 3 - Amager SK 3 -
Pulje 2 GVH - VSH 2 - Tårnby HK 2 - Hillerød HK 2 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 -
5.-8. plads Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120488

Komplet kampprogram

U13 Drenge C (årgang 2009 & 2010)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 1
Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 2
5.-8. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 1
5.-8. plads Nr. 4 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 2
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 1 BK Ydun - Amager SK 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 1 CIK Håndbold - Hvidovre IF 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:35 Pulje 2 VSH 2 - GVH - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:35 Pulje 2 Tårnby HK 2 - Hillerød HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:10 Pulje 1 Amager SK 3 - CIK Håndbold - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:45 Pulje 1 Hvidovre IF 3 - BK Ydun - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:20 Pulje 2 GVH - Tårnby HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:55 Pulje 2 Hillerød HK 2 - VSH 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 15:30 Pulje 1 CIK Håndbold - BK Ydun - 20*40
Lørdag 20-08-22 16:05 Pulje 2 GVH - Hillerød HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 16:40 Pulje 2 Tårnby HK 2 - VSH 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 17:15 Pulje 1 Amager SK 3 - Hvidovre IF 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:00 5.-8. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 4 fra Pulje 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:20 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:35 5.-8. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:55 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 15:45 5.-8. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 4 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 16:20 5.-8. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 16:40 Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 17:15 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - 20*40

Til toppen