Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DM 25m Pistol 2022 (Finpistol, 25m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
Allingåbro Skytteforening
Ballerup Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Bullerup Skyttekreds
Dalum Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Faxe Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Fredericia Garnisons Idrætsforening
Ganløse Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Greve Skytteforening
Grindsted Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Haderup Skytteforening
Hem Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Holmegaard Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Hørsholm Pistolforening
Karlslunde Skytteforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Kullerup/Refsvindinge If.
Københavns Amts Skyttelaug
Lind Skytteforening
Lunde Sg&I
Mullerup Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Ramløse Idrætsforening Skydning
Ribe Skyttekreds
Rønde Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Sorø Skytteforening
St. Restrup Idrætsforening
Stege Ndr. Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Strøby Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Særslev Skytteforening
Søborg Skydeselskab Af 1990
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Vejle Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vordingborg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørre Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Års Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
21173
Jan Pedersen
Horsens Skyttekreds
2H2
368.000
368.000
Hovedskydning
35029
Gert Nielsen
Vejle Skytteforening
1H1
365.000
365.000
Hovedskydning
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2H3
291.000
291.000
Hovedskydning
142909
Doris Hoffmeyer
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H3
332.000
332.000
Hovedskydning
144984
Jacob Rolff-Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
1H2
372.000
372.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
2H1
368.000
368.000
Hovedskydning
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
2H1
350.000
350.000
Hovedskydning
102336
Jakob Vels
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H3
329.000
329.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H2
367.000
367.000
Hovedskydning
67586
Kenneth Lagoni Olsen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H1
371.000
371.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
2H1
363.000
363.000
Hovedskydning
77605
Helle Meier Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
2H3
353.000
353.000
Hovedskydning
135214
Rasmus Dybbro Engelsholm
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H2
363.000
363.000
Hovedskydning
144985
Rikke Vilsøe Nielsen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
1H2
322.000
322.000
Hovedskydning
139187
Thomas Sevelsted
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H2
378.000
378.000
Hovedskydning
148092
Frederik Svend Andersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
2H3
350.000
350.000
Hovedskydning
68245
Jim Poulsen
Ballerup Skytteforening
2H3
315.000
315.000
Hovedskydning
134284
David Pommer
Ballerup Skytteforening
2H1
343.000
343.000
Hovedskydning
68183
Brian Thomsen
Ballerup Skytteforening
2H2
350.000
350.000
Hovedskydning
87057
Jonas Ørtoft Larsen
Ballerup Skytteforening
2H1
374.000
374.000
Hovedskydning
68155
Erling von Fuglsang
Ballerup Skytteforening
2H2
354.000
354.000
Hovedskydning
119737
Steen Weihe
Ballerup Skytteforening
2H1
376.000
376.000
Hovedskydning
126026
Susanne Lund
Ballerup Skytteforening
2H2
370.000
370.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
2H1
366.000
366.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
2H1
360.000
360.000
Hovedskydning
87571
Anders Diget
Lind Skytteforening
2H3
330.000
330.000
Hovedskydning
134106
Lars Nielsen
Lind Skytteforening
2H3
338.000
338.000
Hovedskydning
27601
Niels Lund
Hem Skytteforening
1H1
369.000
369.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
2H2
354.000
354.000
Hovedskydning
136329
Søren Søndergaard Thomsen
Horsens Skyttekreds
2H2
350.000
350.000
Hovedskydning
91950
Mogens Bering Larsen
Ramløse Idrætsforening Skydning
2H1
356.000
356.000
Hovedskydning
90306
Annette Winther
Ølsted Skytteforening
1H2
350.000
350.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
2H1
385.000
385.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
2H1
360.000
360.000
Hovedskydning
36252
Richard Davis
Lind Skytteforening
2H1
380.000
380.000
Hovedskydning
31549
Per Jacobsen
Lind Skytteforening
2H2
371.000
371.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
2H1
373.000
373.000
Hovedskydning
75123
Malik John Lunden
Stenløse Skytteforening
2H2
317.000
317.000
Hovedskydning
132793
Mette R. Jensen
Stenløse Skytteforening
2H3
373.000
373.000
Hovedskydning
56737
Renè Kelberg
Holmegaard Skytteforening
2H2
323.000
323.000
Hovedskydning
56644
Leif Andersen
Strøby Skytteforening
2H2
361.000
361.000
Hovedskydning
130625
Jesper Irming Pedersen
Faxe Skytteforening
2H3
121.000
121.000
Hovedskydning
49953
Poul Basse
Vissenbjerg Skytteforening
2H3
337.000
337.000
Hovedskydning
105816
Kenneth Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
2H1
375.000
375.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
2H2
367.000
367.000
Hovedskydning
140028
Mikkel Jørgensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
2H2
369.000
369.000
Hovedskydning
56426
Simon Madsen
Kongsted Skytteforening
1H1
363.000
363.000
Hovedskydning
47371
Martin Dyreborg Hansen
Vejle Skytteforening
2H3
328.000
328.000
Hovedskydning
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
2H3
352.000
352.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
2H3
323.000
323.000
Hovedskydning
53264
Torben Eskildsen
Nykøbing F. Skytteforening
2H1
352.000
352.000
Hovedskydning
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
2H3
361.000
361.000
Hovedskydning
144417
Marianne Hansen
Knabstrup Skytteforening
2H3
332.000
332.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
2H1
384.000
384.000
Hovedskydning
100901
Boe Sallingboe
Søborg Skydeselskab Af 1990
2H3
247.000
247.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
FRI
364.000
364.000
Hovedskydning
32302
Laura Brandt
Lind Skytteforening
2H3
337.000
337.000
Hovedskydning
68863
Jan Christiansen
Karlslunde Skytteforening
2H3
333.000
333.000
Hovedskydning
105938
Dan Christiansen
Karlslunde Skytteforening
1H2
344.000
344.000
Hovedskydning
110912
Bjørn Madsen
Bullerup Skyttekreds
1H2
344.000
344.000
Hovedskydning
121881
Peter Søgaard
Bullerup Skyttekreds
1H1
356.000
356.000
Hovedskydning
147106
Gunner Frydenlund Jaedeke
Lind Skytteforening
BK
72.000
72.000
Hovedskydning
147104
Tanja Frydenlund Jaedeke
Lind Skytteforening
FRI
246.000
246.000
Hovedskydning
135261
Michael Andersen
Djurslands PistolKlub
2H1
387.000
387.000
Hovedskydning
25773
Tim Bergfriedt Strange
Århus Pistolklub
1H1
363.000
363.000
Hovedskydning
118790
Mads Strange
Århus Pistolklub
1H2
324.000
324.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
2H1
375.000
375.000
Hovedskydning
120849
Christine Nedergaard Nielsen
Århus Pistolklub
JUN
341.000
341.000
Hovedskydning
111684
Tom Fangel
Århus Pistolklub
2H3
341.000
341.000
Hovedskydning
91721
Carsten Weinreich
Djurslands PistolKlub
1H1
340.000
340.000
Hovedskydning
133857
Sonja Andersen
Grenå Skyttekreds
FRI
387.000
387.000
Hovedskydning
17598
Per Olesen
Allingåbro Skytteforening
2H2
350.000
350.000
Hovedskydning
137909
Lotte Buhl Boserup
Allingåbro Skytteforening
FRI
348.000
348.000
Hovedskydning
23878
Anders Damkjær
Grenå Skyttekreds
2H2
367.000
367.000
Hovedskydning
146257
Palle Damkjær
Grenå Skyttekreds
2H3
329.000
329.000
Hovedskydning
142155
Susanne Lykke Petersen
Grenå Skyttekreds
FRI
325.000
325.000
Hovedskydning
129255
Dorthe Løvig
Lind Skytteforening
FRI
315.000
315.000
Hovedskydning
90255
Preben Skov Troelsen
Lind Skytteforening
FRI
344.000
344.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
1H2
330.000
330.000
Hovedskydning
18494
Benny Dyrby Pedersen
Djurslands PistolKlub
2H3
309.000
309.000
Hovedskydning
32035
Peter Davis
Lind Skytteforening
2H1
378.000
378.000
Hovedskydning
141055
Trine Borchers
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
2H3
340.000
340.000
Hovedskydning
140104
Martin Gierahn
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
2H3
366.000
366.000
Hovedskydning
48834
Morten Pedersen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
2H2
356.000
356.000
Hovedskydning
112920
Sif Gorm Hansen
Særslev Skytteforening
JUN
360.000
360.000
Hovedskydning
142798
Anders Hovgaard Møller
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
2H3
342.000
342.000
Hovedskydning
121822
Thea Søholt Beck
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
2H3
356.000
356.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
1H1
369.000
369.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
1H2
341.000
341.000
Hovedskydning
120373
Carsten Sølvberg
Greve Skytteforening
1H2
297.000
297.000
Hovedskydning
144790
Ricky Hartmann Eiken
Greve Skytteforening
1H2
335.000
335.000
Hovedskydning
128819
Maja Hoppe
Lunde Sg&I
BK
291.000
291.000
Hovedskydning
146322
Maja Husman
Lunde Sg&I
BK
306.000
306.000
Hovedskydning
134643
Magnus Salomonsen
Lunde Sg&I
BK
330.000
330.000
Hovedskydning
145297
Karla B. Petersen
Lunde Sg&I
BK
349.000
349.000
Hovedskydning
145105
Hugo Toräng
Lunde Sg&I
BK
346.000
346.000
Hovedskydning
136079
Jonas Grau Thomsen
Lunde Sg&I
2H3
327.000
327.000
Hovedskydning
146159
Jacob Lindersson Thielsen
Lunde Sg&I
2H3
351.000
351.000
Hovedskydning
125379
Karsten Uglebjerg
Lunde Sg&I
2H3
330.000
330.000
Hovedskydning
46446
Morten Gottwald
Lunde Sg&I
1H1
377.000
377.000
Hovedskydning
46354
Jonas Foged Pedersen
Lunde Sg&I
1H2
353.000
353.000
Hovedskydning
142437
Benjamin Buter Petersen
Lunde Sg&I
1H2
358.000
358.000
Hovedskydning
46357
Jesper Christensen
Lunde Sg&I
1H1
372.000
372.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2H3
345.000
345.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
2H2
351.000
351.000
Hovedskydning
124312
Henrik Jørgensen
Korsør Skytteforening
1H2
339.000
339.000
Hovedskydning
59476
Michael Frederiksen
Korsør Skytteforening
1H1
356.000
356.000
Hovedskydning
119248
Erik Larsen
Korsør Skytteforening
1H2
359.000
359.000
Hovedskydning
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
1H1
369.000
369.000
Hovedskydning
59467
Morten Petersen
Korsør Skytteforening
1H1
358.000
358.000
Hovedskydning
55982
Jens Peter Jensen
Korsør Skytteforening
1H1
373.000
373.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
1H2
358.000
358.000
Hovedskydning
55529
H. C. Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2H3
332.000
332.000
Hovedskydning
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2H3
320.000
320.000
Hovedskydning
139109
Michael Larsen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
1H2
368.000
368.000
Hovedskydning
112662
Maiken Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
JUN
346.000
346.000
Hovedskydning
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK
337.000
337.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2H2
345.000
345.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
1H2
322.000
322.000
Hovedskydning
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2H3
286.000
286.000
Hovedskydning
108109
Thomas Bøgh Jensen
Vodskov Skytteforening
2H1
361.000
361.000
Hovedskydning
14851
Carsten Hansen
Vodskov Skytteforening
2H2
356.000
356.000
Hovedskydning
130566
Jacob Larsen
Vodskov Skytteforening
2H2
377.000
377.000
Hovedskydning
130569
Martin Frost
Vodskov Skytteforening
2H2
356.000
356.000
Hovedskydning
108556
Lars Krog
Viborg Skytteforening
JUN
366.000
366.000
Hovedskydning
139952
Liva Bang Rasmussen
Viborg Skytteforening
BK
367.000
367.000
Hovedskydning
148208
Klaus Thuesen
Viborg Skytteforening
1H2
337.000
337.000
Hovedskydning
144632
Michael Gade
Viborg Skytteforening
1H2
338.000
338.000
Hovedskydning
116825
Søren Kaster
Viborg Skytteforening
2H1
356.000
356.000
Hovedskydning
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2H1
381.000
381.000
Hovedskydning
144203
Kaj lund
Ørre Skytteforening
1H2
313.000
313.000
Hovedskydning
138651
Kenneth Skovborg Holmgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
1H2
352.000
352.000
Hovedskydning
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
2H2
345.000
345.000
Hovedskydning
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
1H1
365.000
365.000
Hovedskydning
147522
Preben Hagelskjær
Lind Skytteforening
2H3
260.000
260.000
Hovedskydning
33401
Anders Christensen
Ørre Skytteforening
1H1
378.000
378.000
Hovedskydning
45404
Rene Vogn
Hesselager Forenede Sportsklubber
1H1
388.000
388.000
Hovedskydning
61194
Ib Naumann
Vordingborg Skytteforening
2H2
355.000
355.000
Hovedskydning
86247
Claus Olsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
1H2
200.000
200.000
Hovedskydning
139207
Rikke Thodberg
Djurslands PistolKlub
1H2
362.000
362.000
Hovedskydning
142020
Casper Bloch
Bullerup Skyttekreds
1H2
266.000
266.000
Hovedskydning
51246
Klaus Mørkeberg
Bullerup Skyttekreds
1H2
332.000
332.000
Hovedskydning
23219
Bent Kjeldsen
Rønde Skytteforening
2H2
354.000
354.000
Hovedskydning
23200
Solveig kjeldsen
Rønde Skytteforening
1H2
130.000
130.000
Hovedskydning
138000
Anette M. R. Thiesen
Lind Skytteforening
FRI
196.000
196.000
Hovedskydning
19081
Bent Ørskov
Viborg Skytteforening
2H3
339.000
339.000
Hovedskydning
134780
Aksel Jørgensen
Viborg Skytteforening
2H1
377.000
377.000
Hovedskydning
81630
Hans-Jørgen Mortensen
Korsør Skytteforening
2H1
372.000
372.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2H1
357.000
357.000
Hovedskydning
51581
Per Michael Elmose
Dalum Skytteforening
1H1
368.000
368.000
Hovedskydning
14027
Lars Kjeldgaard
Aalborg Skyttekreds
1H1
369.000
369.000
Hovedskydning
141958
Klaus Nørgaard
Aalborg Skyttekreds
2H2
360.000
360.000
Hovedskydning
141957
Claus Raaby
Aalborg Skyttekreds
2H3
356.000
356.000
Hovedskydning
16941
Peter Holmegaard
Aalborg Skyttekreds
1H1
373.000
373.000
Hovedskydning
142500
Michael Valeur
Aalborg Skyttekreds
2H3
352.000
352.000
Hovedskydning
144924
Morten Vangsø
Aalborg Skyttekreds
2H2
371.000
371.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
1H1
372.000
372.000
Hovedskydning
68493
Henrik Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1H2
318.000
318.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1H2
344.000
344.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1H2
289.000
289.000
Hovedskydning
111024
Søren Danekilde Christiansen
Hørsholm Pistolforening
2H2
370.000
370.000
Hovedskydning
145260
Stefano Grieco
Hørsholm Pistolforening
2H2
320.000
320.000
Hovedskydning
127348
Lars Hedegaard Larsen
Hørsholm Pistolforening
2H2
363.000
363.000
Hovedskydning
108916
Astrid Jensen
Haderup Skytteforening
1H2
364.000
364.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
1H1
359.000
359.000
Hovedskydning
18542
Allan Andersen
Djurslands PistolKlub
1H2
337.000
337.000
Hovedskydning
141793
Lukas Schulz
Nyborg Skytteforening
JUN
354.000
354.000
Hovedskydning
143999
Thais Sebech Jeppesen
Nyborg Skytteforening
JUN
342.000
342.000
Hovedskydning
148425
Tobias Haldansen Tjørnfelt
Nyborg Skytteforening
JUN
323.000
323.000
Hovedskydning
144613
Christoffer Gommesen
Nyborg Skytteforening
JUN
313.000
313.000
Hovedskydning
135637
Kristian Pedersen
Nyborg Skytteforening
2H1
379.000
379.000
Hovedskydning
120582
Magnus Kastrup
Nyborg Skytteforening
2H2
363.000
363.000
Hovedskydning
46099
Anders Thagaard
Nyborg Skytteforening
2H2
351.000
351.000
Hovedskydning
127780
Carl Christiansen
Nyborg Skytteforening
2H3
334.000
334.000
Hovedskydning
80694
Christina Borgen Nielsen
Silkeborg Skyttekreds
1H2
359.000
359.000
Hovedskydning
125004
Victor R. Ehlers
Nykøbing F. Skytteforening
2H3
360.000
360.000
Hovedskydning
130245
Johnny E. Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
2H1
364.000
364.000
Hovedskydning
54709
Peter Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
2H1
374.000
374.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
2H1
387.000
387.000
Hovedskydning
122578
Bjarne W. A. Obel
Skyttelauget Kgs. Lyngby
1H2
308.000
308.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
Skyttelauget Kgs. Lyngby
1H2
264.000
264.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
2H1
364.000
364.000
Hovedskydning
134228
Kim Forup Flindt-Madsen
Mullerup Skytteforening
2H2
312.000
312.000
Hovedskydning
145175
Tatiana Nikolova
Klejs-Juelsminde Skytteforening
2H3
348.000
348.000
Hovedskydning
62420
Carsten Bech-Jensen
Ramløse Idrætsforening Skydning
1H1
348.000
348.000
Hovedskydning
141313
Tore Sørensen
Aalborg Skyttekreds
2H2
369.000
369.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
2H2
370.000
370.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
2H2
359.000
359.000
Hovedskydning
140305
Morten Bøge Thorstensen
Gårde Idræts- og Skytteforening
2H2
309.000
309.000
Hovedskydning
148037
Alex Thygesen
Gårde Idræts- og Skytteforening
2H3
343.000
343.000
Hovedskydning
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
2H1
383.000
383.000
Hovedskydning
84732
Carsten Heegaard Petersen
Ganløse Skytteforening
2H2
346.000
346.000
Hovedskydning
142569
Linda Malene List Nissen
Grindsted Skyttekreds
2H3
313.000
313.000
Hovedskydning
133049
Frantz Glantz-Jørgensen
Djurslands PistolKlub
2H3
366.000
366.000
Hovedskydning
19102
Kirsten Malene Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
2H3
370.000
370.000
Hovedskydning
131850
Carina Marie Lassen
Års Skytteforening
FRI
322.000
322.000
Hovedskydning
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
2H2
378.000
378.000
Hovedskydning
21999
Henrik Søndergård Møller
Sejs-Svejbæk Skytteforening
2H1
348.000
348.000
Hovedskydning
47466
Sten Rasmussen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
2H3
290.000
290.000
Hovedskydning
99785
Patrik Ipsen
Svinninge Skytteforening
1H1
362.000
362.000
Hovedskydning
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
2H3
366.000
366.000
Hovedskydning
121115
Kasper Udengaard Kristoffersen
Sorø Skytteforening
2H1
389.000
389.000
Hovedskydning
147946
Thomas Bager
Sorø Skytteforening
2H3
351.000
351.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
2H3
359.000
359.000
Hovedskydning
Til toppen