DM 50-200-300m Riffel Ungdom 2022 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
141921 Victoria Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
147994 Tobias Larsen Nordals Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
147994 Tobias Larsen Nordals Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Mesterskab
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 195.000 195.000 Finale
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
148411 Madeleine Nissen Sparta Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
148411 Madeleine Nissen Sparta Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
147450 Karoline Ginderskov Reerslev Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
147450 Karoline Ginderskov Reerslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
144753 Eik Toke Andersen Reerslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
144753 Eik Toke Andersen Reerslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Mesterskab
147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 190.000 190.000 Mesterskab
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 186.000 186.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
141943 Natasja Folkmann-Staack Østerlars Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
141943 Natasja Folkmann-Staack Østerlars Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
124241 Andreas Kristoffersen Østerlars Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Østerlars Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
148432 Peter Bay Eriksen Østerlars Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
148432 Peter Bay Eriksen Østerlars Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
142931 Bertil Risgaard Jensen Hem Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
142931 Bertil Risgaard Jensen Hem Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
148114 Marcus Stenholt Bech Ørre Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
148114 Marcus Stenholt Bech Ørre Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
148472 Mia Sommer Ørre Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
148472 Mia Sommer Ørre Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Ørre Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Ørre Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
146990 Malthe Hatting Schmidt Sønderborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
146990 Malthe Hatting Schmidt Sønderborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
147199 Tabitha Laura Flindt Vojens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
147199 Tabitha Laura Flindt Vojens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening BK2 104.100 104.100 Finale
144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening BK2 183.000 183.000 Mesterskab
144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
148331 Malte Hornshøj Lisbygd Hem Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
148331 Malte Hornshøj Lisbygd Hem Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK2 182.000 182.000 Mesterskab
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J1 192.000 192.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J1 182.000 182.000 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK3 164.000 164.000 Mesterskab
141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening BK1 103.900 103.900 Finale
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.000 195.000 Mesterskab
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 197.000 197.000 Mesterskab
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
128497 liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
128497 liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
147016 Sophia Henriksen Reerslev Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
147016 Sophia Henriksen Reerslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 103.000 103.000 Finale
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
127664 Rasmus Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
127664 Rasmus Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
148442 Daniel Andreassen Midtdjurs skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
148442 Daniel Andreassen Midtdjurs skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.000 198.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
147919 Aya Lassen Stege Ndr. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
147919 Aya Lassen Stege Ndr. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
147875 Luigi Hoff Escana Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
147875 Luigi Hoff Escana Stege Ndr. Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J2 103.800 103.800 Finale
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
148161 Louise Bendtsen Kongsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
148161 Louise Bendtsen Kongsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
148213 Thor Furbo Ørre Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
148213 Thor Furbo Ørre Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
148211 Villads Haugaard Ørre Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
148211 Villads Haugaard Ørre Skytteforening BK3 164.000 164.000 Mesterskab
148317 Nikoline Aaskoven Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
148317 Nikoline Aaskoven Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Mesterskab
124543 Julie Annikki Seppä Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
124543 Julie Annikki Seppä Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
147575 Malthe Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
147575 Malthe Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 161.000 161.000 Mesterskab
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
147611 Astrid Vemmelund Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
147611 Astrid Vemmelund Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 159.000 159.000 Mesterskab
147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Mesterskab
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 0.000 0.000 Finale
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland BK2 197.000 197.000 Mesterskab
148142 Tobias Kristensen Sparta Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
148142 Tobias Kristensen Sparta Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Finale
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK2 101.900 101.900 Finale
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 196.000 196.000 Finale
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Finale
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Mesterskab
146880 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
146880 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
137690 William Hesel Rasmussen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
137690 William Hesel Rasmussen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 196.000 196.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 196.000 196.000 Mesterskab
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 102.100 102.100 Finale
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 189.000 189.000 Mesterskab
141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds J2 177.000 177.000 Hovedskydning
137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds J2 167.000 167.000 Mesterskab
147158 Isabella Anni Kirstine Mogensen Samsø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
147158 Isabella Anni Kirstine Mogensen Samsø Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
147550 Hjalte Kølle Voxted Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
147550 Hjalte Kølle Voxted Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
148471 Emil Poulsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
148471 Emil Poulsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Finale
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Finale
145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening BK1 104.200 104.200 Finale
145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Finale
145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 103.600 103.600 Finale
146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Finale
146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening J1 200.000 200.000 Finale
126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Ganløse Skytteforening J1 102.600 102.600 Finale
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening J1 197.000 197.000 Finale
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening J1 102.700 102.700 Finale
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening J2 199.000 199.000 Finale
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Finale
130503 Pauline Alling Andreassen Ganløse Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.000 198.000 Mesterskab
126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.000 197.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening J2 170.000 170.000 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 186.000 186.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 190.000 190.000 Mesterskab
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.000 195.000 Hovedskydning
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Mesterskab
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby J2 194.000 194.000 Hovedskydning
137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby J2 197.000 197.000 Mesterskab
144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
147057 Isak Jansen Ganløse Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
147704 Amalie Sidse Krogh-Christensen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
147704 Amalie Sidse Krogh-Christensen Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Mesterskab
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
147129 Kristian Hedegaard Vetter Hobro Egnens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
147129 Kristian Hedegaard Vetter Hobro Egnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
147140 Magnus Christensen Hobro Egnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
147140 Magnus Christensen Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
147139 Celia Overgaard Hobro Egnens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
147139 Celia Overgaard Hobro Egnens Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
147382 Aksel Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
147382 Aksel Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 194.000 194.000 Finale
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Finale
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 101.300 101.300 Finale
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Finale
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Finale
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
146979 Lukas Olander M. Rasmussen Ulsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
146979 Lukas Olander M. Rasmussen Ulsted Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Mesterskab
147928 Lærke Overgaard Bro Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
147928 Lærke Overgaard Bro Vodskov Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Mesterskab
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK2 0.000 0.000 Finale
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 191.000 191.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 190.000 190.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.000 198.000 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 189.000 189.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.000 196.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
145654 Lily Schriver Skals Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
145654 Lily Schriver Skals Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Finale
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Finale
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J2 199.000 199.000 Finale
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Finale
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 104.800 104.800 Finale
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Finale
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Finale
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Finale
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Finale
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 103.200 103.200 Finale
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
144751 Amina Hamid Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144751 Amina Hamid Skive skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
148090 Andreas Rytter Leander Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
148090 Andreas Rytter Leander Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 153.000 153.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 184.000 184.000 Mesterskab
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK2 171.000 171.000 Hovedskydning
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
146975 Leila Hamid Skive skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
146975 Leila Hamid Skive skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
146976 Sara Hamid Skive skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
146976 Sara Hamid Skive skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
148533 Sofie Lykkebo Pedersen Skive skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
148533 Sofie Lykkebo Pedersen Skive skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Finale
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Finale
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 103.800 103.800 Finale
145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Finale
145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Finale
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
146626 Mona Hansen Horne Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
146626 Mona Hansen Horne Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Finale
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 102.800 102.800 Finale
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Finale
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Finale
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening J2 104.900 104.900 Finale
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening J2 196.000 196.000 Finale
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening J2 176.000 176.000 Mesterskab
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 187.000 187.000 Hovedskydning
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 193.000 193.000 Mesterskab
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 172.000 172.000 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 177.000 177.000 Mesterskab
140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
148512 Saxe Petersen Tommerup Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
148512 Saxe Petersen Tommerup Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
147470 Jannick Christensen Tommerup Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
147470 Jannick Christensen Tommerup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 104.100 104.100 Finale
141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. J2 196.000 196.000 Hovedskydning
141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. J2 197.000 197.000 Mesterskab
148098 Jasmin Smidt Særslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
148098 Jasmin Smidt Særslev Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejsgaard Jensen Skjern Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejsgaard Jensen Skjern Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
135053 Valdemar Lejsgaard Ingemann Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Lejsgaard Ingemann Skjern Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
147423 Amalie Trude Holm Aalborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
147423 Amalie Trude Holm Aalborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
147421 Anton Trude Holm Aalborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
147421 Anton Trude Holm Aalborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
147608 Simon Nygaard Pedersen Vejle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
147608 Simon Nygaard Pedersen Vejle Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
148332 Jeppe Mygind Plaep Ølstykke Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
148332 Jeppe Mygind Plaep Ølstykke Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
148113 Anna Andrea Øhlenschlæger Ørre Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
148113 Anna Andrea Øhlenschlæger Ørre Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
148389 Isabella Marie Øhlenschlæger Ørre Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
148389 Isabella Marie Øhlenschlæger Ørre Skytteforening BK3 157.000 157.000 Mesterskab
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 198.000 198.000 Mesterskab
146860 Ronja Sonnesen Brande Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
146860 Ronja Sonnesen Brande Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 191.000 191.000 Mesterskab
145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
136864 Jeppe Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
136864 Jeppe Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 197.000 197.000 Mesterskab
141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
148609 Simon Jansen Ganløse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
148609 Simon Jansen Ganløse Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
148610 Magnus Grandt Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
148610 Magnus Grandt Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
148604 Nikoline Bodkjær Jørgensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
148604 Nikoline Bodkjær Jørgensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
148654 Mads Otto Gosner Qvortrup Særslev Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
148654 Mads Otto Gosner Qvortrup Særslev Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen