DM 50-200-300m Riffel Voksen 2022 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. ST3 136.000 136.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE2 141.000 141.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE2 140.000 140.000 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å2 141.000 141.000 Hovedskydning
20230 Charlotte Jakobsen Ousted Tåning Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
20230 Charlotte Jakobsen Ousted Tåning Skytteforening Å1 150.000 150.000 Mesterskab
20230 Charlotte Jakobsen Ousted Tåning Skytteforening Å1 103.200 103.200 Finale
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 140.000 140.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 147.000 147.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 139.000 139.000 Hovedskydning
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 145.000 145.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Mesterskab
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 149.000 149.000 Mesterskab
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 103.300 103.300 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 104.200 104.200 Finale
106985 Lotte Bredahl Jelling fS Å1 142.000 142.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Jelling fS SE2 146.000 146.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Jelling fS SE2 143.000 143.000 Finale
20681 Hans O. Hansen Jelling fS SE2 143.000 143.000 Mesterskab
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 140.000 140.000 Finale
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 140.000 140.000 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 142.000 142.000 Finale
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 142.000 142.000 Mesterskab
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 140.000 140.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 143.000 143.000 Finale
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 143.000 143.000 Mesterskab
101878 René Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST3 134.000 134.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 131.000 131.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 135.000 135.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 142.000 142.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 142.000 142.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 146.000 146.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 145.000 145.000 Finale
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 145.000 145.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 98.300 98.300 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 141.000 141.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 142.000 142.000 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 142.000 142.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 145.000 145.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 142.000 142.000 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 142.000 142.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 141.000 141.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 140.000 140.000 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 140.000 140.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 149.000 149.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 147.000 147.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 101.800 101.800 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 136.000 136.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 142.000 142.000 Mesterskab
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 132.000 132.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 129.000 129.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 135.000 135.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 140.000 140.000 Mesterskab
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 150.000 150.000 Mesterskab
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 101.700 101.700 Finale
57407 Susanne Frederiksen Greve Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Greve Skytteforening SE1 139.000 139.000 Finale
57407 Susanne Frederiksen Greve Skytteforening SE1 139.000 139.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Greve Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Greve Skytteforening SE1 144.000 144.000 Finale
57419 Lars Lund Greve Skytteforening SE1 144.000 144.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 147.000 147.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 139.000 139.000 Finale
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 139.000 139.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 138.000 138.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 138.000 138.000 Finale
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 138.000 138.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 145.000 145.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 130.000 130.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 149.000 149.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 133.000 133.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 126.000 126.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 149.000 149.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 102.700 102.700 Finale
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 146.000 146.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
148099 Jannie Svensson Ballerup Skytteforening Å2 146.000 146.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 103.800 103.800 Finale
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 100.200 100.200 Finale
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening Å2 147.000 147.000 Mesterskab
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds Å2 103.700 103.700 Finale
135860 Tobias Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
25202 Torben Ravn Kristensen Samsø Skytteforening ST3 128.000 128.000 Hovedskydning
25202 Torben Ravn Kristensen Samsø Skytteforening ST3 130.000 130.000 Mesterskab
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 131.000 131.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 128.000 128.000 Mesterskab
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening ST3 136.000 136.000 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening ST3 140.000 140.000 Mesterskab
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 134.000 134.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 145.000 145.000 Mesterskab
17365 Camilla Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 149.000 149.000 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 103.000 103.000 Finale
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 140.000 140.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 140.000 140.000 Finale
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 140.000 140.000 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE2 147.000 147.000 Finale
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE2 147.000 147.000 Mesterskab
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds SE1 146.000 146.000 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds SE1 150.000 150.000 Finale
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds SE1 150.000 150.000 Mesterskab
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 142.000 142.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Finale
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Mesterskab
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 146.000 146.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 149.000 149.000 Mesterskab
148036 Lone Skyldal Samsø Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 142.000 142.000 Mesterskab
138247 Mads Freiesleben Nyvest Skytteforening Å1 141.000 141.000 Hovedskydning
138247 Mads Freiesleben Nyvest Skytteforening Å1 136.000 136.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 138.000 138.000 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 150.000 150.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 124.000 124.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST3 133.000 133.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST3 148.000 148.000 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST2 138.000 138.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST2 141.000 141.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 140.000 140.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 125.000 125.000 Mesterskab
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST3 133.000 133.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 138.000 138.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 142.000 142.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 143.000 143.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 144.000 144.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 124.000 124.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 141.000 141.000 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 144.000 144.000 Finale
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 143.000 143.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 140.000 140.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 145.000 145.000 Finale
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 145.000 145.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 140.000 140.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 136.000 136.000 Finale
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 136.000 136.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 145.000 145.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 146.000 146.000 Finale
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 149.000 149.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 99.500 99.500 Finale
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 150.000 150.000 Finale
135860 Tobias Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 143.000 143.000 Mesterskab
135860 Tobias Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds Å2 143.000 143.000 Finale
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds Å2 149.000 149.000 Mesterskab
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds Å2 149.000 149.000 Finale
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds Å2 142.000 142.000 Mesterskab
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds Å2 142.000 142.000 Finale
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening Å2 141.000 141.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 142.000 142.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 142.000 142.000 Finale
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 144.000 144.000 Finale
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 149.000 149.000 Finale
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 145.000 145.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 145.000 145.000 Finale
148099 Jannie Svensson Ballerup Skytteforening Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 143.000 143.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 149.000 149.000 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 145.000 145.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 148.000 148.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 133.000 133.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 133.000 133.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 131.000 131.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 131.000 131.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 149.000 149.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 99.200 99.200 Finale
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 146.000 146.000 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening ST2 143.000 143.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening ST2 142.000 142.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 142.000 142.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 102.800 102.800 Finale
89816 Steffen Koefoed Nykøbing F. Skytteforening Å1 143.000 143.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 143.000 143.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 145.000 145.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 146.000 146.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 141.000 141.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 125.000 125.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 128.000 128.000 Mesterskab
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE2 140.000 140.000 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE2 133.000 133.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Tingsted Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Tingsted Skytteforening Å1 147.000 147.000 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening Å1 144.000 144.000 Mesterskab
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening Å1 145.000 145.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 141.000 141.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 138.000 138.000 Mesterskab
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening Å2 118.000 118.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 139.000 139.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 117.000 117.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 139.000 139.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 144.000 144.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Stege Ndr. Skytteforening ST2 141.000 141.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 139.000 139.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 148.000 148.000 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 145.000 145.000 Mesterskab
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 142.000 142.000 Hovedskydning
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 142.000 142.000 Mesterskab
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds ST3 132.000 132.000 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds ST3 135.000 135.000 Finale
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds ST3 135.000 135.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 137.000 137.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 143.000 143.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 141.000 141.000 Finale
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Aalborg Skyttekreds ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Aalborg Skyttekreds ST1 149.000 149.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Aalborg Skyttekreds ST1 142.000 142.000 Finale
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Aalborg Skyttekreds ST1 99.100 99.100 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 143.000 143.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 145.000 145.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 143.000 143.000 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 100.600 100.600 Finale
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 142.000 142.000 Finale
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 142.000 142.000 Mesterskab
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 138.000 138.000 Finale
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 138.000 138.000 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 148.000 148.000 Finale
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 148.000 148.000 Mesterskab
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds SE2 143.000 143.000 Finale
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds SE2 143.000 143.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 147.000 147.000 Finale
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 147.000 147.000 Mesterskab
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening Å2 145.000 145.000 Finale
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening Å2 145.000 145.000 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 146.000 146.000 Finale
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 146.000 146.000 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 135.000 135.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 136.000 136.000 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 139.000 139.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 136.000 136.000 Finale
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 136.000 136.000 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST2 142.000 142.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST2 142.000 142.000 Finale
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST2 142.000 142.000 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST3 143.000 143.000 Finale
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST3 143.000 143.000 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST3 138.000 138.000 Finale
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST3 138.000 138.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 149.000 149.000 Finale
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 149.000 149.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds Å1 148.000 148.000 Finale
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds Å1 148.000 148.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds Å1 104.100 104.100 Finale
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Finale
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Mesterskab
40760 Wendy Petersen-Martin Ribe Skyttekreds Å2 146.000 146.000 Hovedskydning
40760 Wendy Petersen-Martin Ribe Skyttekreds Å2 144.000 144.000 Finale
40760 Wendy Petersen-Martin Ribe Skyttekreds Å2 144.000 144.000 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 137.000 137.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 129.000 129.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 123.000 123.000 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 150.000 150.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 102.900 102.900 Finale
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 103.400 103.400 Finale
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening ST2 140.000 140.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 146.000 146.000 Mesterskab
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening ST2 125.000 125.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 122.000 122.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST3 136.000 136.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST3 135.000 135.000 Mesterskab
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 130.000 130.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 114.000 114.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 142.000 142.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST3 143.000 143.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST3 139.000 139.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 143.000 143.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 148.000 148.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 100.800 100.800 Finale
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 139.000 139.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 144.000 144.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 139.000 139.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening SE2 95.000 95.000 Hovedskydning
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening Å2 143.000 143.000 Mesterskab
121230 Kim Aalund Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 148.000 148.000 Mesterskab
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 135.000 135.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 132.000 132.000 Mesterskab
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening ST1 145.000 145.000 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening ST1 140.000 140.000 Mesterskab
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST1 141.000 141.000 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening ST3 135.000 135.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST2 148.000 148.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST2 147.000 147.000 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST2 97.400 97.400 Finale
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 144.000 144.000 Mesterskab
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds Å2 143.000 143.000 Mesterskab
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 103.900 103.900 Finale
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening ST3 124.000 124.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening ST3 142.000 142.000 Mesterskab
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 146.000 146.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 144.000 144.000 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 137.000 137.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 135.000 135.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 145.000 145.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 145.000 145.000 Mesterskab
130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 146.000 146.000 Mesterskab
147081 Gregory Zilinek Horne Skytteforening ST3 114.000 114.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 148.000 148.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 0.000 0.000 Finale
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 145.000 145.000 Mesterskab
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 0.000 0.000 Finale
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE2 149.000 149.000 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE2 144.000 144.000 Mesterskab
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening ST3 146.000 146.000 Hovedskydning
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening ST3 144.000 144.000 Mesterskab
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening ST3 0.000 0.000 Finale
33790 Ove Laursen Jelling fS SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST3 140.000 140.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 124.000 124.000 Hovedskydning
147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening Å2 137.000 137.000 Hovedskydning

Til toppen