Nordsjællandsmesterskab 15m Luftriffel - 2023 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Mesterskab
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å1 200.000 200.000 Mesterskab
145707 Michael Osterwald-Lenum Skyttelauget Kgs. Lyngby SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
145707 Michael Osterwald-Lenum Skyttelauget Kgs. Lyngby SE2 194.000 194.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby J2 198.000 198.000 Hovedskydning
142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby J2 198.000 198.000 Mesterskab
145173 Selma Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby J2 198.000 198.000 Hovedskydning
145173 Selma Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby J2 195.000 195.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 189.000 189.000 Mesterskab
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Mesterskab
126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 199.000 199.000 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.000 198.000 Mesterskab
145518 Kean Kofoed Nørskov Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
145518 Kean Kofoed Nørskov Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 192.000 192.000 Mesterskab
149295 Janne Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
149295 Janne Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 196.000 196.000 Mesterskab
144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 198.000 198.000 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 182.000 182.000 Mesterskab
145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
148609 Simon Jansen Ganløse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
148609 Simon Jansen Ganløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby J1 196.000 196.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
149136 Stine Kongsted Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
149136 Stine Kongsted Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 190.000 190.000 Mesterskab
144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. BK1 199.000 199.000 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 200.000 200.000 Mesterskab
62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 194.000 194.000 Mesterskab
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 200.000 200.000 Mesterskab
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 199.000 199.000 Mesterskab
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 192.000 192.000 Mesterskab
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 192.000 192.000 Mesterskab
137341 Jonas Keiding Kreds 57, Ferslev, Skibby J2 185.000 185.000 Hovedskydning
137341 Jonas Keiding Kreds 57, Ferslev, Skibby J2 189.000 189.000 Mesterskab
117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
150032 Joel Skovborg Stürup Ølstykke Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
150032 Joel Skovborg Stürup Ølstykke Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
150033 Albert Skovborg Stürup Ølstykke Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
150033 Albert Skovborg Stürup Ølstykke Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Ølstykke Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Ølstykke Skytteforening ST2 197.000 197.000 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
148332 Jeppe Mygind Plaep Ølstykke Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
148332 Jeppe Mygind Plaep Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
149428 Hunter Kristiansen Ølstykke Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
149428 Hunter Kristiansen Ølstykke Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.000 198.000 Mesterskab
124705 Christian Bannow Skyttelauget Kgs. Lyngby ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Skyttelauget Kgs. Lyngby ST2 192.000 192.000 Mesterskab
147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening BK1 184.000 184.000 Hovedskydning
147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 195.000 195.000 Mesterskab
91295 Kewin Nissen Jørlunde Skytteforening ST3 157.000 157.000 Hovedskydning
91295 Kewin Nissen Jørlunde Skytteforening ST3 163.000 163.000 Mesterskab
149535 Emily Henriksen Jørlunde Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
149535 Emily Henriksen Jørlunde Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
148172 Tobias Booker Andersen Jørlunde Skytteforening BK2 174.000 174.000 Hovedskydning
148172 Tobias Booker Andersen Jørlunde Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
148770 Jessica Klitgaard Jørlunde Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
148770 Jessica Klitgaard Jørlunde Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen