Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
2. Rangliste - Frederikssund - 15m (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Espergærde Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Melby Skytteforening
Ramløse Idrætsforening Skydning
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Stenløse Skytteforening
Strø S&G
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
174.000
174.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
174.000
174.000
Mesterskab
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
144047
Emil Lind Forsmark
Helsingør Salonskytte Forening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
144047
Emil Lind Forsmark
Helsingør Salonskytte Forening
BK4
199.000
199.000
Mesterskab
145271
Alfred Zariqi
Helsingør Salonskytte Forening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
145271
Alfred Zariqi
Helsingør Salonskytte Forening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
147056
Alexander Middelboe
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
147056
Alexander Middelboe
Ganløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
147938
Sebastian Middelboe
Ganløse Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
147938
Sebastian Middelboe
Ganløse Skytteforening
BK4
200.000
200.000
Mesterskab
145262
Viktor Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
145262
Viktor Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
146747
Frederik Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
146747
Frederik Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
147055
Buster Vedfeldt
Ganløse Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
147055
Buster Vedfeldt
Ganløse Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
145264
Therkel William Haagemann
Ganløse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
145264
Therkel William Haagemann
Ganløse Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
144423
Magnus Bjørnberg Levisen
Ganløse Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
144423
Magnus Bjørnberg Levisen
Ganløse Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
145265
Marco Saldo
Ganløse Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
145265
Marco Saldo
Ganløse Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
148609
Simon Jansen
Ganløse Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
148609
Simon Jansen
Ganløse Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
147057
Isak Jansen
Ganløse Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
147057
Isak Jansen
Ganløse Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
109133
Bjørn Thomsen
Ganløse Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
109133
Bjørn Thomsen
Ganløse Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
145707
Michael Osterwald-Lenum
Skyttelauget Kgs. Lyngby
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
145707
Michael Osterwald-Lenum
Skyttelauget Kgs. Lyngby
SE3
193.000
193.000
Mesterskab
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
143258
Mads Bredahl Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
143258
Mads Bredahl Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
191.000
191.000
Mesterskab
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
185.000
185.000
Mesterskab
149288
Lucas Molander
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
149288
Lucas Molander
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
126324
Enya Josefine Jacobsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
126324
Enya Josefine Jacobsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
144652
Steen Brasch Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
144652
Steen Brasch Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
149287
Lars Molander
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
194.000
194.000
Hovedskydning
149287
Lars Molander
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
192.000
192.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
185.000
185.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
179.000
179.000
Mesterskab
149295
Janne Jacobsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
195.000
195.000
Hovedskydning
149295
Janne Jacobsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å3
180.000
180.000
Mesterskab
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
199.000
199.000
Mesterskab
149221
Lasse Andersen
Melby Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
149221
Lasse Andersen
Melby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
140608
Mikkel Kettrup Sjøgaard
Melby Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
140608
Mikkel Kettrup Sjøgaard
Melby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
149220
Vitus Emil Friis
Melby Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
149220
Vitus Emil Friis
Melby Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
146956
William Klitgaard Eckmann
Melby Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
146956
William Klitgaard Eckmann
Melby Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
141449
Erik Nissen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
141449
Erik Nissen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
Å3
188.000
188.000
Mesterskab
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
200.000
200.000
Mesterskab
137341
Jonas Keiding
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
137341
Jonas Keiding
Kreds 57, Ferslev, Skibby
J2
192.000
192.000
Mesterskab
142904
Madeline D. Bøggild
Skyttelauget Kgs. Lyngby
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
142904
Madeline D. Bøggild
Skyttelauget Kgs. Lyngby
J2
196.000
196.000
Mesterskab
145173
Selma Theilade
Skyttelauget Kgs. Lyngby
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
145173
Selma Theilade
Skyttelauget Kgs. Lyngby
J2
195.000
195.000
Mesterskab
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST2
181.000
181.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
146317
Mille Hasselby
Strø S&G
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
146317
Mille Hasselby
Strø S&G
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
147741
Sara Slott Volder
Strø S&G
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
147741
Sara Slott Volder
Strø S&G
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
ST3
190.000
190.000
Hovedskydning
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
ST3
185.000
185.000
Mesterskab
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
133061
Bertram Abild Laursen
Espergærde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
133061
Bertram Abild Laursen
Espergærde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
146834
Sigurd Laursen
Espergærde Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
146834
Sigurd Laursen
Espergærde Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
149114
Le Boels Jakobsen
Espergærde Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
149114
Le Boels Jakobsen
Espergærde Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
148633
Hans Henrik Johansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
148633
Hans Henrik Johansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
FRI
195.000
195.000
Mesterskab
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
Til toppen