Divisionsskydning vinter 2. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Ballerup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
129774 Annabella Breinholt Hagengaard Ballerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
149171 Linda Lauritzen Kalundborg Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.000 199.000 Mesterskab
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Mesterskab
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å3 188.000 188.000 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland J2 199.000 199.000 Hovedskydning
121017 Ella lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland J2 193.000 193.000 Hovedskydning
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
145903 Jonas Christensen Højby Skytteforening, Sjælland Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
58282 Ole Lundov Holbæk Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
57547 Kurt Pedersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
136864 Jeppe Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 183.000 183.000 Hovedskydning
148592 Viktor Källstrøm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
149489 Anders Paldrup Kalundborg Skytteforening Å3 167.000 167.000 Hovedskydning
113297 Karin Ankergren Kalundborg Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
149689 Gustav Hyldahn Reerslev Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
147450 Karoline Ginderskov Reerslev Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
147016 Sophia Henriksen Reerslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
145684 Emil Peder Eriksen Reerslev Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
148267 Felix Adler Pehrson Reerslev Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
148576 Mathias Sanvig Andersen Reerslev Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136725 Kasper Sune Larsen Korsør Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
58314 Leif Jensen Orø Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
144120 Jørn Koch Orø Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
148595 Nikolai Baun Korsør Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
150058 Lui Gren Cholewa Korsør Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
148529 Vittus Valnert Jyderup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
148868 Simone Laursen Høng Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
148870 Gitte Dithmer Høng Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
148948 Ludvig Binau Rasmussen Høng Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
149173 Noah Bathum Dechau Høng Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
149264 Zacha Gabriel Høng Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
149792 Noah Hjort Christensen Høng Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
149172 Linda Bathum Dechau Høng Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
147882 Rasmus Hrenczuk Høng Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
149273 Mette Holm Høng Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
149594 Michelle Christensen Høng Skytteforening Å3 200.000 200.000 Hovedskydning
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
149728 Ellen Mannstaedt Korsør Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
149041 Jane Gail Andersen Jyderup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
146763 Fenja Østerberg Jyderup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
149043 Luis Herløv Christiansen Jyderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
149040 Mille Marie Gail Andersen Jyderup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
149042 Jonas Herløv Christiansen Jyderup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
149038 Kasper Nyhuus Albretsen Jyderup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
138078 Ketil Raun Jyderup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
138047 Bertram Raun Jyderup Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
147578 Patrich Hansen Jyderup Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
148530 Liam Valnert Jyderup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å1 170.000 170.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
148671 Daniel Rees Høng Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
149037 Noah S.D. Josiassen Jyderup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
149039 Robert Mundt Oddershede Jyderup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
149045 Nehlas Nyhuus Albretsen Jyderup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
148408 David Kildegaard Pedersen Jyderup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
149529 Mette Borum Tuse Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
145532 Neil Korsled Tuse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
149527 Østen Pedersen Tuse Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
149528 Rasmus Borum Tuse Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Tuse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Tuse Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
145345 Benjamin rene Nielsen Mullerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
147768 Tobias Rasmussen Mullerup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
148534 Frederik Gundersen Mullerup Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
149546 Malte Rogert Aagren Mullerup Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen