Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 23. november 2020 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 11 199.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 199.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 23 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 199.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 24 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 199.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 22 199.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 17 199.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 199.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 199.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 18 199.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 199.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 16 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 17 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 9 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 122737 Casper Iversen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 17 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 19 198.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 18 198.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 17 198.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 198.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 22 197.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 19 197.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 13 197.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 197.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 197.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 25 196.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
62. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 18 196.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
63. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 10 195.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
64. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
65. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
66. 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
67. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.54
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
68. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 198.44
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
69. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 198.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
70. 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
71. 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
72. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 198.11
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
73. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 12 198.08
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
74. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 17 197.94
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
75. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 197.91
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
76. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
77. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 14 196.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
78. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 22 196.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
79. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
80. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
81. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 199.14
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
82. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
83. 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
84. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
85. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
86. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 198.54
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
87. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 198.42
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
88. 140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
89. 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
90. 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 198.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
91. 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
92. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 198.00
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
93. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 19 197.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
94. 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.82
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
95. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 22 197.32
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
96. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 10 197.20
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
97. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 19 196.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
98. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
99. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
100. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 198.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
101. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 11 198.45
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
102. 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
103. 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
104. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 198.09
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
105. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 197.62
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
106. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 9 197.56
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
107. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 197.29
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
108. 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 197.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
109. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 13 197.08
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
110. 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 11 196.91
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
111. 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 196.91
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
112. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 196.54
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
113. 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 196.42
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
114. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 11 196.36
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
115. 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 196.09
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
116. 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 199.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
117. 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.70
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
118. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 198.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
119. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 198.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
120. 129579 Caroline Baatrup Blok Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 198.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
121. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
122. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 15 197.80
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
123. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 197.77
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
124. 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.71
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
125. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
126. 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK1 12 197.25
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
127. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 19 197.05
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
128. 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 11 196.82
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
129. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 12 196.75
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
130. 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 196.64
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
131. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 25 196.44
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
132. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 26 195.65
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
133. 136895 Isabella Schou Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 198.29
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
134. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 198.13
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
135. 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 197.80
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
136. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
137. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
138. 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 197.36
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
139. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 6 197.33
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
140. 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 13 196.92
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
141. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 16 196.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
142. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK1 9 196.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
143. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 196.63
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
144. 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 196.54
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
145. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 15 196.47
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
146. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 14 196.14
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
147. 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 12 195.42
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
148. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 195.27
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
149. 139912 Freja Braun Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
150. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
151. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 9 197.89
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
152. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 197.83
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
153. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 9 197.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
154. 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 197.29
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
155. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 7 197.29
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
156. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 197.17
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
157. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 197.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
158. 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 196.88
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
159. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 196.60
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
160. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 196.56
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
161. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 7 196.43
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
162. 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 12 196.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
163. 135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 196.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
164. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 13 195.54
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
165. 136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 195.45
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
166. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 195.07
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
167. 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 197.29
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
168. 141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 197.14
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
169. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 196.88
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
170. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 14 196.86
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
171. 126873 August Højbjerg Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
172. 140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
173. 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 196.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
174. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 196.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
175. 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 10 196.30
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
176. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 196.30
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
177. 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 196.25
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
178. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 196.15
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
179. 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 196.10
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
180. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 195.85
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
181. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 195.50
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
182. 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 195.21
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
183. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 194.71
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
184. 136695 Frederik Jespergaard Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 198.00
R1200 R2200 R3198 R4194
Sum792 Snit198.00
185. 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 5 197.40
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
186. 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 197.20
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
187. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 9 197.11
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
188. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
189. 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 197.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
190. 140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.67
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
191. 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 196.50
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
192. 136030 Anna Carlsson Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 196.43
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
193. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 11 195.91
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
194. 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 195.90
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
195. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 9 195.78
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
196. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.67
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
197. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 195.47
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
198. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 9 195.44
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
199. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 13 195.23
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
200. 137101 Lucas Rene Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
201. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 196.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
202. 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 196.63
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
203. 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 8 196.50
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
204. 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 7 196.43
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
205. 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 196.43
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
206. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 196.10
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
207. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 195.70
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
208. 131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 195.43
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
209. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 15 195.27
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
210. 139961 Naja Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 194.89
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
211. 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 13 194.15
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
212. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 193.91
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
213. 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 10 193.70
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
214. 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
215. 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 197.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
216. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 5 197.00
R1200 R2199 R3196 R4195
Sum790 Snit197.50
217. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.50
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
218. 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 6 196.50
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
219. 139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 6 196.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
220. 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 196.43
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
221. 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 196.25
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
222. 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 9 195.44
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
223. 137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 195.29
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
224. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 195.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
225. 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 195.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
226. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 195.00
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
227. 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 12 194.92
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
228. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 193.10
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
229. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 21 192.76
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
230. 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.25
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
231. 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.25
R1199 R2198 R3198 R4194
Sum789 Snit197.25
232. 137080 Birk Fischer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 8 196.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
233. 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 196.20
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
234. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 196.13
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
235. 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 196.11
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
236. 136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 196.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
237. 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 195.88
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
238. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 195.67
R1200 R2197 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
239. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 195.64
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
240. 140703 Jonathan Minch Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 8 195.38
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
241. 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 195.36
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
242. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 195.10
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
243. 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 194.89
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
244. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 13 194.77
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
245. 140819 Johanne Brædder Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 194.44
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
246. 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 193.64
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
247. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 193.60
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
248. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 33 191.52
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
249. 139509 Sebastian Lysdal Berg Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
250. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.50
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
251. 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.50
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
252. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 6 196.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
253. 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 196.20
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
254. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 9 195.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
255. 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 195.25
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
256. 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 195.22
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
257. 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.11
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
258. 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 195.10
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
259. 140396 Izabella Carstensen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.88
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
260. 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 10 194.40
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
261. 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 193.92
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
262. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
263. 141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 196.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
264. 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 5 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
265. 127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 195.67
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
266. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 195.13
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
267. 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 194.88
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
268. 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 194.75
R1200 R2196 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
269. 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 194.50
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
270. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 194.38
R1199 R2199 R3195 R4194
Sum787 Snit196.75
271. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 194.30
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
272. 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 194.14
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
273. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 193.93
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
274. 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 193.80
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
275. 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 193.67
R1199 R2199 R3196 R4193
Sum787 Snit196.75
276. 140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.67
R1200 R2199 R3195 R4193
Sum787 Snit196.75
277. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 193.30
R1200 R2197 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
278. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 193.21
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
279. 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 192.65
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
280. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 192.55
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
281. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 196.50
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
282. 141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 196.50
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
283. 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 196.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
284. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
285. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 195.50
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
286. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
287. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 194.82
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
288. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 12 194.75
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
289. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 194.67
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
290. 138481 Clara Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 9 194.67
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
291. 135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 194.20
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
292. 139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 13 194.15
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
293. 117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 194.10
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
294. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 193.67
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
295. 137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.57
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
296. 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 193.25
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
297. 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 193.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
298. 139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 192.50
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
299. 137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 192.50
R1199 R2199 R3195 R4193
Sum786 Snit196.50
300. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 29 192.41
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
301. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 196.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
302. 140588 Julie Kaas Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 195.67
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
303. 141477 Rasmus Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 195.40
R1199 R2197 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
304. 140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.33
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
305. 141281 Ida Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 195.17
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
306. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
307. 136184 Mads Kreutzer Rosager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 6 195.00
R1199 R2197 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
308. 141129 Frederikke Madsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.38
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
309. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 14 193.36
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
310. 125532 Marcus Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 8 192.88
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
311. 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 191.82
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
312. 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 196.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
313. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 196.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
314. 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
315. 140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.00
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
316. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 194.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
317. 131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 194.20
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
318. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.86
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
319. 140170 Max Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 193.83
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
320. 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.83
R1199 R2197 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
321. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 193.30
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
322. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 192.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
323. 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 192.50
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
324. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 191.29
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
325. 134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 188.64
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
326. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 7 195.14
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
327. 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 195.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
328. 141464 Elizabeth Farr Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 194.40
R1199 R2196 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
329. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 194.40
R1199 R2198 R3195 R4191
Sum783 Snit195.75
330. 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 194.38
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
331. 137738 Maj Thomsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 194.20
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
332. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 193.10
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
333. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 15 192.87
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
334. 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 191.88
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
335. 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 12 190.50
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
336. 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.50
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
337. 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 195.50
R1197 R2197 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
338. 141493 Maja Daugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
339. 141213 Mikkel Andersen Clausen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
340. 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.50
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
341. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 194.13
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
342. 137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.00
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
343. 120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 194.00
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
344. 134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 9 193.56
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
345. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 193.40
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
346. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 193.33
R1197 R2197 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
347. 129911 Tobias Steffensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 8 193.13
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
348. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 193.00
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
349. 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
350. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 193.00
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
351. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 192.75
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
352. 130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 192.64
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
353. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 192.45
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
354. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 192.45
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
355. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 8 192.13
R1200 R2194 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
356. 140762 Christian Reimer Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 190.91
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
357. 139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 28 190.25
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
358. 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 11 189.64
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
359. 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.25
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
360. 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.25
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
361. 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.25
R1197 R2197 R3196 R4191
Sum781 Snit195.25
362. 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
363. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 6 194.67
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
364. 141355 Lukas Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 194.67
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
365. 140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
366. 137792 Rasmus Baasch Vannaskoski Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 8 193.75
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
367. 141506 Harald Højgaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 8 193.25
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
368. 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 10 193.10
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
369. 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 8 192.75
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
370. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 192.71
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
371. 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 192.70
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
372. 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 10 192.60
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
373. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 14 191.43
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
374. 140953 Marius Bald Rasmussen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 195.00
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
375. 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
376. 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.00
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
377. 134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
378. 118322 Sebastian Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 194.60
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
379. 139973 Amalie Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 194.20
R1199 R2195 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
380. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 194.20
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
381. 131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 5 194.20
R1198 R2197 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
382. 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
383. 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
384. 137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 193.80
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
385. 135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 193.71
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
386. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 7 193.71
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
387. 141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.67
R1199 R2196 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
388. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 7 193.43
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
389. 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.17
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
390. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.14
R1199 R2196 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
391. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 6 193.00
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
392. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.63
R1198 R2195 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
393. 136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 10 192.20
R1199 R2194 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
394. 139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 11 191.18
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
395. 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 8 190.88
R1198 R2198 R3193 R4191
Sum780 Snit195.00
396. 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 190.38
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
397. 141333 Karen Rand Edal Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 194.75
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
398. 134753 Sebastian Skovby Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.75
R1199 R2199 R3192 R4189
Sum779 Snit194.75
399. 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 193.71
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
400. 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.50
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
401. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 12 192.92
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
402. 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 192.30
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
403. 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 192.30
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
404. 140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 8 191.88
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
405. 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 12 191.25
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
406. 137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 18 190.00
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
407. 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 194.50
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
408. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.50
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
409. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
410. 140965 Pelle Holm Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 193.60
R1198 R2196 R3193 R4191
Sum778 Snit194.50
411. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 192.88
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
412. 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 192.82
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
413. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 192.67
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
414. 140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 192.40
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
415. 134934 Thomas Søndergård Kejser Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 8 192.25
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
416. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 17 191.65
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
417. 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 191.45
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
418. 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 191.40
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
419. 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 191.33
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
420. 139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 190.77
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
421. 132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 190.20
R1198 R2195 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
422. 141634 Louis S. Geertsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 4 194.25
R1197 R2197 R3193 R4190
Sum777 Snit194.25
423. 131641 Mogens Nørholt Jensen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 194.25
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
424. 128864 Eva Due Nielsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 194.25
R1198 R2196 R3194 R4189
Sum777 Snit194.25
425. 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.25
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
426. 141431 Marcus Haslund Hollen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.25
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
427. 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 193.40
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
428. 141354 Kari Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 193.17
R1198 R2195 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
429. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 193.00
R1199 R2193 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
430. 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 193.00
R1197 R2196 R3194 R4190
Sum777 Snit194.25
431. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.71
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
432. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 192.18
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
433. 135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 192.14
R1198 R2196 R3193 R4190
Sum777 Snit194.25
434. 139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 191.38
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
435. 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 6 190.83
R1195 R2195 R3195 R4192
Sum777 Snit194.25
436. 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 189.50
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
437. 133992 Louis Soelberg Rosdahl Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 194.00
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
438. 140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 194.00
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
439. 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 194.00
R1197 R2193 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
440. 141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.00
R1197 R2196 R3194 R4189
Sum776 Snit194.00
441. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 193.60
R1197 R2195 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
442. 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 5 193.40
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
443. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 193.00
R1197 R2193 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
444. 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.50
R1198 R2194 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
445. 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.50
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
446. 136590 Lauge Holme Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 192.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
447. 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 190.90
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
448. 141631 Filip Paszek Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.75
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
449. 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.75
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
450. 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 5 193.20
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
451. 138549 Jonas Lund Hallenborg Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 5 193.20
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
452. 141192 Josefine Jensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 192.60
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
453. 134504 Asta Møller Munch Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 191.30
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
454. 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 190.88
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
455. 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 8 190.13
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
456. 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 22 189.91
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
457. 120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.50
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
458. 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 193.00
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
459. 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK2 6 192.83
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
460. 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 192.20
R1198 R2196 R3191 R4189
Sum774 Snit193.50
461. 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
462. 123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 190.75
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
463. 139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
BK3 12 189.83
R1196 R2195 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
464. 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 188.63
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
465. 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.25
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
466. 128610 Valdemar Wiemann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.25
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
467. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.25
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
468. 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.25
R1195 R2195 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
469. 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 193.25
R1197 R2194 R3192 R4190
Sum773 Snit193.25
470. 136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 193.25
R1198 R2195 R3193 R4187
Sum773 Snit193.25
471. 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.80
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
472. 134746 Asbjørn Oddsson Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.60
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
473. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 191.80
R1196 R2195 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
474. 137314 Mille Midtgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 191.75
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
475. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 191.56
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
476. 133028 Johan Tornøe Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 9 191.22
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
477. 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 12 190.92
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
478. 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK3 6 190.83
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
479. 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 10 190.70
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
480. 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 13 188.92
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
481. 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.00
R1195 R2195 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
482. 140072 Amanda Madsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.00
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
483. 141666 Emma Rasmussen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 193.00
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
484. 138415 Mads Tommy Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 7 191.29
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
485. 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 190.90
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
486. 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 190.63
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
487. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 190.50
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
488. 135613 Noah Halkjær Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 190.40
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
489. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 10 189.80
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
490. 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 12 189.75
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
491. 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 13 189.23
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
492. 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 192.75
R1197 R2192 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
493. 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 192.75
R1197 R2196 R3189 R4189
Sum771 Snit192.75
494. 139958 Peter Lyngsie Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 192.00
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
495. 140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 192.00
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
496. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 190.78
R1195 R2194 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
497. 141389 Simon Struch Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 8 189.63
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
498. 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 9 189.56
R1197 R2193 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
499. 137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
500. 136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
501. 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 190.71
R1196 R2193 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
502. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 190.22
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
503. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 190.00
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
504. 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 189.58
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
505. 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 10 189.20
R1196 R2194 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
506. 136213 Mathias Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 188.33
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
507. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 192.25
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
508. 131892 Nicolaj Bay Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 192.00
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
509. 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 192.00
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
510. 139971 Bertram Bolt Mikkelsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 5 191.60
R1197 R2192 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
511. 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 191.40
R1196 R2193 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
512. 140289 Jura Finke Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 190.83
R1196 R2192 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
513. 139785 Magnus Poulsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 190.57
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
514. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 6 190.33
R1195 R2194 R3192 R4188
Sum769 Snit192.25
515. 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 7 190.29
R1196 R2194 R3190 R4189
Sum769 Snit192.25
516. 137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 190.00
R1194 R2194 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
517. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 12 189.67
R1197 R2192 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
518. 140950 Emil Buhl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK3 9 189.22
R1196 R2192 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
519. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 187.78
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
520. 141560 Mikkel Josefsen Sædding Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 192.00
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
521. 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 192.00
R1195 R2193 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
522. 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 192.00
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
523. 129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 190.80
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
524. 139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 190.50
R1195 R2194 R3191 R4188
Sum768 Snit192.00
525. 140361 Johannes Juul Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 190.17
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
526. 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 190.00
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
527. 141856 Christian Strange Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 189.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
528. 139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 11 186.45
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
529. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 15 186.20
R1196 R2193 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
530. 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 190.67
R1196 R2192 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
531. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 9 189.44
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
532. 140783 Mikkel Klitbo Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 189.25
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
533. 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 189.11
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
534. 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 7 187.14
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
535. 138546 Caroline Jespergaard Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 191.50
R1194 R2194 R3191 R4187
Sum766 Snit191.50
536. 136318 Kristian Nielsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 191.50
R1192 R2192 R3192 R4190
Sum766 Snit191.50
537. 130916 Tristan Zoffmann Lønvig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 5 191.00
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
538. 130492 Noah Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 5 190.80
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
539. 141208 Daniel Jakobsen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 190.63
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
540. 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 190.33
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
541. 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 190.00
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
542. 141630 Wiktoria Tatoj Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 6 190.00
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
543. 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 11 189.36
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
544. 139501 David Gryholt Fenger Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 191.25
R1196 R2195 R3187 R4187
Sum765 Snit191.25
545. 135320 Malthe Hilkjær Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.25
R1194 R2194 R3191 R4186
Sum765 Snit191.25
546. 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 8 189.38
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
547. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 189.17
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
548. 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 8 188.88
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
549. 141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 188.00
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
550. 139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 10 188.00
R1194 R2191 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
551. 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 10 186.60
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
552. 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 13 186.08
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
553. 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 19 185.11
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
554. 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 191.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
555. 139427 Ludvig Rønne Dam Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 191.00
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
556. 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK3 4 191.00
R1194 R2192 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
557. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 189.71
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
558. 136632 Magnus S. Kristensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK3 9 188.67
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
559. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 188.29
R1193 R2192 R3192 R4187
Sum764 Snit191.00
560. 140806 Juliane Andersen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 7 188.00
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
561. 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 186.00
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
562. 141099 Tiffany I.C.K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.75
R1193 R2191 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
563. 141439 Oliver Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.75
R1194 R2193 R3190 R4186
Sum763 Snit190.75
564. 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 190.75
R1193 R2192 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
565. 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 190.33
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
566. 140250 Jonas Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 189.80
R1196 R2190 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
567. 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 189.50
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
568. 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 189.00
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
569. 138390 Maibritt Bense Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 188.71
R1194 R2191 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
570. 131253 Freja Knudsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 188.55
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
571. 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 187.30
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
572. 135113 Emil Aslan Karlin Uslu Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 4 190.50
R1192 R2191 R3191 R4188
Sum762 Snit190.50
573. 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 190.50
R1195 R2191 R3189 R4187
Sum762 Snit190.50
574. 123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 189.80
R1193 R2191 R3191 R4187
Sum762 Snit190.50
575. 130669 Kasper Ankjær Jørgensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 189.50
R1194 R2191 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
576. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 188.80
R1198 R2194 R3188 R4182
Sum762 Snit190.50
577. 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 7 188.29
R1192 R2192 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
578. 135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 188.17
R1192 R2190 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
579. 139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 187.90
R1193 R2191 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
580. 139827 Julie Virenfeldt Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 190.25
R1192 R2192 R3191 R4186
Sum761 Snit190.25
581. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 189.60
R1193 R2190 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
582. 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 188.57
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
583. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 188.11
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
584. 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 12 186.17
R1195 R2190 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
585. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 22 185.82
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
586. 133264 Gustav Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 190.00
R1195 R2193 R3187 R4185
Sum760 Snit190.00
587. 139565 Mai Tranholm Jakobsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 189.60
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
588. 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.20
R1195 R2190 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
589. 129412 Valdemar T. Kudsk IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
BK3 7 187.29
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
590. 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 187.00
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
591. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 9 186.78
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
592. 140955 Emil Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK3 12 186.42
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
593. 139192 Oliver Larsen Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 181.83
R1192 R2192 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
594. 140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 189.75
R1191 R2191 R3190 R4187
Sum759 Snit189.75
595. 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 189.75
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
596. 139420 Mikkel Sander Jakobsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 188.33
R1192 R2190 R3190 R4187
Sum759 Snit189.75
597. 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 187.60
R1194 R2190 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
598. 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 6 187.50
R1194 R2191 R3189 R4185
Sum759 Snit189.75
599. 139357 Ruben Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 8 187.38
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
600. 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 6 187.33
R1194 R2192 R3187 R4186
Sum759 Snit189.75
601. 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 189.50
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
602. 141621 Liam Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 189.50
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
603. 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 189.50
R1191 R2190 R3190 R4187
Sum758 Snit189.50
604. 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 5 188.80
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
605. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 188.40
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
606. 139652 William Lundby Dufri Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 186.70
R1193 R2190 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
607. 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 8 186.50
R1191 R2191 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
608. 123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 185.91
R1193 R2189 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
609. 126354 Loui Elbæk Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 189.25
R1192 R2191 R3191 R4183
Sum757 Snit189.25
610. 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 189.25
R1194 R2192 R3189 R4182
Sum757 Snit189.25
611. 139648 Frederik Holst Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK3 6 187.83
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
612. 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 7 187.00
R1193 R2192 R3186 R4186
Sum757 Snit189.25
613. 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 10 186.20
R1193 R2189 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
614. 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 8 185.38
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
615. 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 15 184.33
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
616. 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 4 189.00
R1194 R2190 R3187 R4185
Sum756 Snit189.00
617. 140235 Benjamin Schneiders Langtved S.g.i.f.
DGI Fyn
BK3 4 189.00
R1195 R2192 R3185 R4184
Sum756 Snit189.00
618. 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 189.00
R1193 R2192 R3188 R4183
Sum756 Snit189.00
619. 139258 Asger Viggo Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 189.00
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
620. 137192 Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 187.00
R1192 R2191 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
621. 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 11 185.36
R1192 R2190 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
622. 140864 Frederikke Trærup Politowski Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 188.75
R1196 R2195 R3193 R4171
Sum755 Snit188.75
623. 136009 Rasmus Simonsen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 188.75
R1192 R2191 R3188 R4184
Sum755 Snit188.75
624. 137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 188.75
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
625. 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 5 187.60
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
626. 141633 Julie Helene Birkkjær Alminde Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 7 187.57
R1194 R2187 R3187 R4187
Sum755 Snit188.75
627. 139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 9 186.22
R1191 R2188 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
628. 140090 Frida L. B. Nedergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 187.80
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
629. 136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 187.80
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
630. 141193 Amalie Jensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 187.60
R1193 R2188 R3188 R4185
Sum754 Snit188.50
631. 140785 Noah Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 187.33
R1191 R2188 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
632. 137686 Hjalte Møller Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 187.17
R1192 R2189 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
633. 140406 Kasper Dahl Kirkeby Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 187.00
R1193 R2190 R3190 R4181
Sum754 Snit188.50
634. 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 6 186.17
R1191 R2191 R3186 R4186
Sum754 Snit188.50
635. 139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 185.21
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
636. 136876 Mathias Holm Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 185.10
R1190 R2189 R3189 R4186
Sum754 Snit188.50
637. 141507 Oliver Plumb Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 7 184.14
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
638. 141772 Magnus Bøgedal Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 188.25
R1192 R2190 R3186 R4185
Sum753 Snit188.25
639. 140576 Frederikke Skov Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 188.25
R1192 R2188 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
640. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 186.80
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
641. 138312 William Holm Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 9 186.11
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
642. 139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 17 184.29
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
643. 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 188.00
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
644. 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 6 186.17
R1190 R2188 R3188 R4186
Sum752 Snit188.00
645. 138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 186.00
R1193 R2190 R3185 R4184
Sum752 Snit188.00
646. 140794 Frederik Sander Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 185.57
R1192 R2189 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
647. 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 10 185.20
R1191 R2189 R3186 R4186
Sum752 Snit188.00
648. 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 187.75
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
649. 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 4 187.75
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
650. 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 187.75
R1190 R2190 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
651. 128077 Christian Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 187.75
R1191 R2188 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
652. 136804 Rasmus Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 4 187.75
R1190 R2189 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
653. 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 9 184.78
R1190 R2187 R3187 R4187