Riffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2021 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 113585 Anders Christian Uhrenholt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 12 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 14 199.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 13 199.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 10 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 11 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 7 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
16. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
17. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 5 199.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
18. 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 5 198.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 198.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
20. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 10 198.30
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 8 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 10 197.90
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 5 198.80
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
24. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
25. 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
26. 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 8 198.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
27. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 10 198.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
28. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 8 198.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
29. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 10 198.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J1 10 198.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
31. 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 9 197.89
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 12 197.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 130869 Sarah Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 9 197.56
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
34. 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 11 197.09
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 196.89
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
36. 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 10 195.50
R1200 R2200 R3200 R4197
Sum797 Snit199.25
37. 122880 Toby Giesmann Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
38. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
39. 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
40. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 7 197.86
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
41. 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J1 10 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
42. 122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 12 196.83
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
43. 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
44. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 198.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
45. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 198.14
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
46. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 7 198.14
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 197.60
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 124847 Clara F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
J1 9 197.11
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 8 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
50. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J1 13 196.62
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 12 195.67
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
52. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
53. 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 197.63
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
54. 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 9 197.33
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
55. 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 9 196.56
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
56. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 4 198.25
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
57. 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
58. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 8 197.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
59. 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 197.13
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
60. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 10 196.80
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
61. 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 11 195.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
62. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 5 197.80
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
63. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 6 197.17
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
64. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 7 196.86
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
65. 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 8 196.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
66. 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 9 195.89
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
67. 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
J2 10 195.20
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
68. 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 10 195.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
69. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.75
R1200 R2198 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
70. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 7 196.71
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
71. 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J1 6 196.67
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
72. 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J1 10 196.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
73. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 16 195.13
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
74. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 17 194.82
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
75. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 20 192.85
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
76. 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 197.50
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
77. 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 197.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
78. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 8 196.88
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
79. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 196.67
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
80. 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 196.25
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
81. 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 196.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
82. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 195.29
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
83. 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 4 197.25
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
84. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.25
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
85. 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J1 4 197.25
R1200 R2198 R3197 R4194
Sum789 Snit197.25
86. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
87. 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 6 196.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
88. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 11 195.64
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
89. 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 6 195.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
90. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 10 195.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
91. 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 194.30
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
92. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
93. 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
94. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
95. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 195.50
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
96. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 14 195.21
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
97. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 195.20
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
98. 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 10 194.10
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
99. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 9 193.89
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
100. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 192.00
R1198 R2198 R3198 R4194
Sum788 Snit197.00
101. 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 26 190.81
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
102. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 5 157.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
103. 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 196.75
R1200 R2197 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
104. 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 6 195.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
105. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 195.33
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
106. 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 18 192.39
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
107. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 196.20
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
108. 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 9 194.78
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
109. 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 7 194.57
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
110. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 8 194.25
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
111. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 10 193.70
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
112. 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 193.33
R1199 R2199 R3194 R4194
Sum786 Snit196.50
113. 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
114. 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 196.25
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
115. 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 6 194.50
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
116. 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 10 194.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
117. 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
118. 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
119. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 4 196.00
R1199 R2198 R3195 R4192
Sum784 Snit196.00
120. 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 4 195.75
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
121. 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 194.50
R1199 R2195 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
122. 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 17 194.18
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
123. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 14 192.36
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
124. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
125. 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 195.50
R1198 R2197 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
126. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 195.50
R1198 R2197 R3197 R4190
Sum782 Snit195.50
127. 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 195.50
R1199 R2196 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
128. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 193.55
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
129. 124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 194.50
R1198 R2195 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
130. 140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 4 195.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
131. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 194.60
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
132. 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 8 193.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
133. 141848 Mathias Wiborg Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 193.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
134. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 192.83
R1198 R2196 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
135. 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 194.75
R1197 R2197 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
136. 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 4 194.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
137. 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 5 193.80
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
138. 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 5 193.60
R1198 R2196 R3195 R4190
Sum779 Snit194.75
139. 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 194.50
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
140. 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 24 191.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
141. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 194.25
R1197 R2195 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
142. 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 193.40
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
143. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 192.63
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
144. 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 193.60
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
145. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 192.86
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
146. 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 192.67
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
147. 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 11 192.18
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
148. 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 192.00
R1196 R2196 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
149. 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 8 191.13
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
150. 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 191.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
151. 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 4 193.75
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
152. 138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 4 193.50
R1197 R2193 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
153. 138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 191.83
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
154. 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 193.25
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
155. 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 6 191.17
R1194 R2194 R3194 R4191
Sum773 Snit193.25
156. 133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 193.00
R1194 R2194 R3194 R4190
Sum772 Snit193.00
157. 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 192.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
158. 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 190.67
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
159. 136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 192.75
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
160. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 192.75
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
161. 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 9 189.67
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
162. 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 10 188.80
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
163. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
164. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 192.40
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
165. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 7 191.14
R1196 R2192 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
166. 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 192.25
R1198 R2191 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
167. 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 191.00
R1196 R2195 R3190 R4188
Sum769 Snit192.25
168. 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 6 190.50
R1194 R2193 R3193 R4189
Sum769 Snit192.25
169. 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 10 189.80
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
170. 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 192.00
R1195 R2194 R3191 R4188
Sum768 Snit192.00
171. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 192.00
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
172. 135611 Astrid Foldsted Staal Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 188.42
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
173. 135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 22 184.50
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
174. 137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 191.50
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
175. 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 191.50
R1196 R2194 R3189 R4187
Sum766 Snit191.50
176. 132445 Thore Frank Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 6 190.33
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
177. 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 190.17
R1195 R2192 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
178. 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 9 189.00
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
179. 142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
J2 10 188.10
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
180. 141189 Emilie Vibeke Axelsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 11 185.09
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
181. 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 4 191.25
R1195 R2191 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
182. 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 13 189.46
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
183. 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 185.50
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
184. 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 4 190.50
R1193 R2193 R3191 R4185
Sum762 Snit190.50
185. 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 190.50
R1196 R2192 R3189 R4185
Sum762 Snit190.50
186. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 190.50
R1194 R2190 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
187. 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 11 187.91
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
188. 135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 186.78
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
189. 138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 184.80
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
190. 143802 Kirsten Gruber-Riemer Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 189.75
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
191. 137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 189.50
R1195 R2190 R3189 R4184
Sum758 Snit189.50
192. 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 188.80
R1191 R2190 R3190 R4187
Sum758 Snit189.50
193. 137284 Christian Hossfeld Toftehøj Ringe Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 188.67
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
194. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 6 187.33
R1194 R2190 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
195. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
J2 8 185.88
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
196. 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 9 185.11
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
197. 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 188.75
R1192 R2190 R3188 R4185
Sum755 Snit188.75
198. 117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 188.75
R1193 R2189 R3188 R4185
Sum755 Snit188.75
199. 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 188.75
R1192 R2192 R3192 R4179
Sum755 Snit188.75
200. 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 187.33
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
201. 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 188.50
R1192 R2188 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
202. 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 188.25
R1192 R2191 R3190 R4180
Sum753 Snit188.25
203. 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 188.25
R1192 R2191 R3186 R4184
Sum753 Snit188.25
204. 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 188.25
R1191 R2189 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
205. 136588 Emil Jacobsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 188.25
R1191 R2189 R3189 R4184
Sum753 Snit188.25
206. 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 186.80
R1193 R2191 R3186 R4182
Sum752 Snit188.00
207. 143725 Bastian Bjørnshauge Schmidt Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 5 187.20
R1191 R2189 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
208. 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 5 186.60
R1191 R2189 R3185 R4185
Sum750 Snit187.50
209. 135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 186.29
R1192 R2187 R3186 R4185
Sum750 Snit187.50
210. 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 10 182.90
R1190 R2187 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
211. 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 186.75
R1189 R2189 R3188 R4181
Sum747 Snit186.75
212. 122974 Mathilde Holm Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 184.29
R1188 R2187 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
213. 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 4 185.75
R1190 R2186 R3184 R4183
Sum743 Snit185.75
214. 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 184.80
R1189 R2185 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
215. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 185.25
R1188 R2187 R3184 R4182
Sum741 Snit185.25
216. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 7 183.86
R1186 R2184 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
217. 139911 Emil B Bahnson Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 183.60
R1188 R2184 R3183 R4182
Sum737 Snit184.25
218. 131778 Julius Christensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 183.75
R1187 R2185 R3182 R4181
Sum735 Snit183.75
219. 130677 Loke Kjøgs Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 4 183.50
R1189 R2184 R3181 R4180
Sum734 Snit183.50
220. 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 9 179.44
R1188 R2184 R3181 R4181
Sum734 Snit183.50
221. 125386 Ulrik Vinge KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
J2 4 183.00
R1194 R2183 R3179 R4176
Sum732 Snit183.00
222. 143562 Nariman Hassoun Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 182.75
R1186 R2186 R3180 R4179
Sum731 Snit182.75
223. 142417 Filip Bernth Madsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 8 175.38
R1198 R2182 R3176 R4175
Sum731 Snit182.75
224. 139431 David Kristian Vang Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 178.17
R1185 R2181 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
225. 142888 Fillippa B. S. Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 181.25
R1186 R2181 R3179 R4179
Sum725 Snit181.25
226. 130633 Mads Elkjær Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 180.75
R1183 R2181 R3180 R4179
Sum723 Snit180.75
227. 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 4 179.50
R1181 R2179 R3179 R4179
Sum718 Snit179.50
228. 139963 Noah Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 178.40
R1182 R2181 R3179 R4175
Sum717 Snit179.25
229. 142421 Lukas Bernth Madsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 8 172.25
R1189 R2177 R3176 R4175
Sum717 Snit179.25
230. 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 178.25
R1182 R2179 R3179 R4173
Sum713 Snit178.25
231. 139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 176.25
R1181 R2179 R3173 R4172
Sum705 Snit176.25
232. 118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 5 167.40
R1183 R2169 R3168 R4159
Sum679 Snit169.75
233. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
234. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
235. 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
236. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
237. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
238. 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
239. 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
240. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
241. 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
242. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 3 197.00
R1199 R2197 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
243. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
244. 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 3 196.00
R1199 R2196 R3193 R4-
Sum588 Snit196.00
245. 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 195.67
R1197 R2197 R3193 R4-
Sum587 Snit195.67
246. 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 195.67
R1197 R2197 R3193 R4-
Sum587 Snit195.67
247. 112089 Kamilla Keinicke Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
248. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J1 3 195.33
R1198 R2194 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
249. 143713 Julia Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 195.33
R1199 R2196 R3191 R4-
Sum586 Snit195.33
250. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J1 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
251. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 194.67
R1197 R2196 R3191 R4-
Sum584 Snit194.67
252. 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
253. 141510 Kristoffer Rosenlund Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
254. 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 194.00
R1195 R2195 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
255. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 194.00
R1197 R2193 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
256. 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 193.67
R1195 R2195 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
257. 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 193.67
R1197 R2196 R3188 R4-
Sum581 Snit193.67
258. 143320 Malthe Nordahl Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 193.67
R1196 R2194 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
259. 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
260. 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 3 193.33
R1197 R2195 R3188 R4-
Sum580 Snit193.33
261. 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 192.67
R1195 R2193 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
262. 143712 Iris Ioana Grindeau Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 192.67
R1194 R2194 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
263. 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 192.33
R1196 R2194 R3187 R4-
Sum577 Snit192.33
264. 136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 192.33
R1196 R2193 R3188 R4-
Sum577 Snit192.33
265. 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 3 190.67
R1196 R2189 R3187 R4-
Sum572 Snit190.67
266. 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
267. 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 190.00
R1192 R2190 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
268. 113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 3 190.00
R1192 R2191 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
269. 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 189.67
R1192 R2189 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
270. 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 189.00
R1191 R2189 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
271. 123518 Mads Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 3 188.33
R1192 R2188 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
272. 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 188.33
R1192 R2187 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
273. 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4-
Sum564 Snit188.00
274. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 187.67
R1190 R2188 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
275. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 187.00
R1191 R2191 R3179 R4-
Sum561 Snit187.00
276. 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 3 187.00
R1188 R2187 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
277. 104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 187.00
R1187 R2187 R3187 R4-
Sum561 Snit187.00
278. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 186.00
R1191 R2184 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
279. 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 3 183.67
R1188 R2186 R3177 R4-
Sum551 Snit183.67
280. 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 183.33
R1193 R2180 R3177 R4-
Sum550 Snit183.33
281. 143113 Ida Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 183.33
R1190 R2181 R3179 R4-
Sum550 Snit183.33
282. 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 3 182.67
R1186 R2183 R3179 R4-
Sum548 Snit182.67
283. 143782 Liv Bogvardt Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 182.00
R1187 R2180 R3179 R4-
Sum546 Snit182.00
284. 144052 Freya Hansen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 3 181.33
R1186 R2183 R3175 R4-
Sum544 Snit181.33
285. 137294 Caspar Petersen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 179.00
R1180 R2179 R3178 R4-
Sum537 Snit179.00
286. 142766 Jens Bøgeskov Møller Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 3 175.67
R1184 R2177 R3166 R4-
Sum527 Snit175.67
287. 143922 Mathilde Fredeskov Poulsen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 175.33
R1182 R2180 R3164 R4-
Sum526 Snit175.33
288. 139462 Benjamin Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 3 173.33
R1177 R2177 R3166 R4-
Sum520 Snit173.33
289. 139943 Adam Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 163.33
R1165 R2165 R3160 R4-
Sum490 Snit163.33
290. 114703 Casper Boel Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 157.00
R1166 R2157 R3148 R4-
Sum471 Snit157.00
291. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
292. 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
293. 123929 Matilde Skinderholm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
294. 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
295. 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
296. 137237 Mikkel Ammentorp Ribjerg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
297. 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
298. 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
299. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
300. 137304 Sven Lundsbøl Wernersson Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
301. 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
302. 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
303. 99927 Victor Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
304. 106658 Emil Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
305. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
306. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
307. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
308. 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
309. 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
310. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
311. 142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
312. 139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
313. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
314. 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
315. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
316. 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
317. 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
318. 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
319. 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
320. 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
321. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
322. 118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
J2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
323. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
324. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
325. 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
326. 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
327. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
328. 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
329. 137781 Viola Glerup Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
J2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
330. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
331. 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
332. 140116 Jonas Næsborg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
333. 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
334. 110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
335. 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
336. 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
337. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
338. 137443 Tim Hjorth Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
339. 122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
340. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
341. 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
342. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
343. 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
344. 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
345. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
346. 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
347. 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
348. 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
349. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
350. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
351. 137884 Mads S Madsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
352. 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
353. 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
354. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
355. 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
356. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
357. 140835 Marcus Nicolai Fobian Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
358. 140949 Eva Aino Bak Christensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
359. 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
360. 105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
361. 141325 Emil Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
362. 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
363. 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
364. 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
365. 127913 Simon Skau Bjerrgaard Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
366. 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
367. 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
368. 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
369. 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
370. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
J2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
371. 127912 Emil Skau Bjerregaard Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
372. 118751 Martin Broe Rolfsted Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
373. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
374. 139974 Josefine Campanini Ring Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
375. 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
376. 142958 Mikkel Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
377. 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
378. 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
379. 140444 Jonas Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
380. 142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
381. 126749 Nicolaj Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
382. 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 188.00
R1191 R2185 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
383. 136357 Tobias Vejlgaard Kobberholm Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
384. 128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
385. 135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
386. 127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
387. 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
388. 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
389. 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
390. 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
391. 139375 Mads Vejby Grønnegaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
392. 141322 Nicklas Dahl Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 187.00
R1191 R2183 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
393. 140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
394. 141986 Daniel Kimman Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
395. 126614 Cecilie Linnet Skads Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 186.50
R1194 R2179 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
396. 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
397. 142143 Dominic-Tjalfe Hansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
398. 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
399. 129133 Rasmus Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
400. 139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
401. 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
402. 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
403. 142868 Peter Kvist Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
404. 139805 Rasmus Madsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
405. 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
406. 140330 Anders Brønnum Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
407. 140996 Maria Egebjerg Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
408. 123973 Daniel Buchholtz Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
409. 143860 Anders Lützhøft Rønberg Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 181.00
R1181 R2181 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
410. 136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 180.50
R1186 R2175 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
411. 141276 Emil Bang Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 2 180.00
R1185 R2175 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
412. 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
413. 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
414. 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 179.00
R1184 R2174 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
415. 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 179.00
R1183 R2175 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
416. 123818 Benjamin Larsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
417. 142114 Johanne Nilsson Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
418. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 176.00
R1179 R2173 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
419. 144221 Marlene Bengtsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 2 175.00
R1175 R2175 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
420. 137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
421. 139969 Mads Jacobsen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 173.00
R1177 R2169 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
422. 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 172.50
R1177 R2168 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
423. 122025 Oliver Mathiesen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 162.50
R1166 R2159 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
424. 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
425. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
426. 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
427. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
428. 128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
429. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
430. 123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
431. 138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
432. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
433. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
434. 124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
435. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
436. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
437. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
438. 143590 Mille Johanne Terkelsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
439. 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
440. 120233 Jeppe Olsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
441. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
442. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
443. 139472 Anders Milsgaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
444. 119892 Thomas T. Madsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
445. 131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
446. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
447. 142154 Emil Lindevall Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
448. 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
449. 141508 Ella Storch Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
450. 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
451. 128058 Noa Skytt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
452. 135751 Nicoline Sofie Hjortshøj Hugöy Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
453. 125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
454. 140422 Andreas H. Hansen Strø S&G
DGI Nordsjælland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
455. 143201 Ramsey Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
456. 15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
457. 138772 Rikke Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
458. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
459. 143981 David Mougensen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
460. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
461. 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
462. 142438 Max Emil Ferdinand Rank Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
463. 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
464. 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
465. 135285 Mads Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
466. 144220 Laurits Andreasen Arent Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
467. 144222 Asger Hvidt Hansen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
468. 113936 Anne-Eline Stokholm Bjerregaard Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
469. 122649 Steffen Dall Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
470. 140127 Leonora Pauner Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
471. 143659 Andy - Chan Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
472. 133295 Phillip H. Jørgensen Gelsted Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
473. 144295 Mike Skov Hansen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
474. 130551 Lukas C. Skovgaard-Petersen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
475. 142372 Philip Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
476. 140924 Lucas Vaaben Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
477. 136830 Lasse Hylleberg Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
478. 139173 Emil Sølund Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
479. 136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
480. 140430 Lauritz Birk Daldof Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
481. 118753 Frederik Knudsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
482. 144294 Phillip Reersdorff Varde Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
483. 128746 Ditlev K. Faurholdt IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
484. 143964 Matthew Gouliquer Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00

Til toppen