Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 27 199.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 199.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 199.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 26 199.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 28 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 15 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 13 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 23 199.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 16 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 16 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 20 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 143984 Celine Marie Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 16 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 199.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 24 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 198.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 16 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 23 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 19 198.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 15 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 15 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 17 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 24 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 21 198.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 198.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 23 198.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 198.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 19 198.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 27 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 197.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 197.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 29 197.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 197.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 24 197.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 27 197.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 24 196.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 30 196.37
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 22 195.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
62. 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
63. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
64. 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 198.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
65. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 15 198.47
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
66. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.42
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
67. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 198.36
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
68. 140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
69. 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 13 197.85
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
70. 139961 Naja Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 197.53
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
71. 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 197.16
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
72. 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 15 196.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
73. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 32 196.66
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
74. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 196.27
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
75. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 195.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
76. 147386 Lærke Bondesgaard Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
77. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
78. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
79. 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 198.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
80. 136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.58
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
81. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 9 198.56
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
82. 133253 Dea Rauer Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 198.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
83. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
84. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 198.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
85. 146926 Mira Grau Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 198.14
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
86. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 198.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
87. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 197.87
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
88. 146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 197.85
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
89. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 25 197.84
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
90. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 15 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
91. 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 197.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
92. 146626 Mona Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 197.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
93. 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 17 197.41
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
94. 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 22 197.41
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
95. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 197.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
96. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 18 197.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
97. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK1 19 196.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
98. 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 196.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
99. 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 25 196.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
100. 141799 Clara Frederikke Rønbjerg Rask Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 18 196.78
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
101. 144751 Amina Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 196.33
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
102. 144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 22 196.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
103. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 195.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
104. 146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
105. 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 13 198.31
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
106. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
107. 147194 Sigurd Højer Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
108. 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 198.10
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
109. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 197.80
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
110. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 197.75
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
111. 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 197.64
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
112. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 18 196.83
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
113. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 13 196.23
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
114. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 195.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
115. 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 195.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
116. 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 17 194.47
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
117. 141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 198.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
118. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 197.58
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
119. 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 10 197.50
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
120. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 197.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
121. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 197.31
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
122. 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 197.30
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
123. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 12 197.25
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
124. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 17 197.18
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
125. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 11 197.09
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
126. 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 17 197.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
127. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 196.79
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
128. 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.57
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
129. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 20 196.45
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
130. 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 16 196.44
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
131. 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 10 196.30
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
132. 147308 Christoffer Strange Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
133. 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 197.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
134. 137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.30
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
135. 134934 Thomas Søndergård Kejser Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 9 197.22
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
136. 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.00
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
137. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 16 196.94
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
138. 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 196.62
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
139. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 196.36
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
140. 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 15 196.13
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
141. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 20 195.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
142. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 27 195.07
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
143. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 194.72
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
144. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 194.21
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
145. 147199 Tabitha Laura Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
146. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 197.11
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
147. 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 196.75
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
148. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 15 196.73
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
149. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.71
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
150. 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.57
R1200 R2200 R3200 R4194
Sum794 Snit198.50
151. 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 196.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
152. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 18 196.39
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
153. 145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 196.38
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
154. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 17 196.35
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
155. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 196.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
156. 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 196.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
157. 144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 20 196.15
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
158. 145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 22 195.95
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
159. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 195.80
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
160. 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 195.42
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
161. 146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.38
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
162. 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 20 195.05
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
163. 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 24 195.04
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
164. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 18 194.94
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
165. 145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 13 194.92
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
166. 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 19 194.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
167. 142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 26 193.54
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
168. 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 19 192.26
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
169. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
170. 147331 Ida Petersen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
171. 145173 Selma Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 5 197.60
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
172. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 197.29
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
173. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 15 197.07
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
174. 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
175. 129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
176. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 6 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
177. 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 196.75
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
178. 133264 Gustav Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 196.36
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
179. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 15 196.20
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
180. 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 16 195.88
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
181. 146787 Amanda Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 10 195.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
182. 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 195.50
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
183. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 23 194.61
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
184. 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 16 194.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
185. 142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 194.40
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
186. 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 193.44
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
187. 144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 193.27
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
188. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 197.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
189. 145470 Silas Balser Pedersen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 5 197.20
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
190. 140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 197.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
191. 146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.00
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
192. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 7 196.43
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
193. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 196.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
194. 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 196.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
195. 147260 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 196.30
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
196. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 196.00
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
197. 146993 Silke Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 196.00
R1200 R2199 R3199 R4194
Sum792 Snit198.00
198. 145393 Ellen Grossniklaus Larsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 12 195.42
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
199. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 195.27
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
200. 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 20 194.80
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
201. 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 26 194.46
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
202. 145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 194.38
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
203. 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 19 192.68
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
204. 147385 Leander Hald Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
205. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
206. 143870 Sara Wiggers Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 197.20
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
207. 146390 Freya Mohr Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.83
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
208. 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 9 196.22
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
209. 146805 Kristoffer Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 10 196.20
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
210. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 196.00
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
211. 127664 Rasmus Pedersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 196.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
212. 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 195.90
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
213. 145894 Xenia Døssing Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 195.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
214. 145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 195.64
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
215. 142150 Linus Laugesen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 195.63
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
216. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 13 195.38
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
217. 130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 195.17
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
218. 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 9 195.11
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
219. 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 194.89
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
220. 146048 Aya Porsgaard Pedersen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 194.18
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
221. 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 24 193.88
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
222. 146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 13 192.69
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
223. 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 196.44
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
224. 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 7 196.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
225. 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 195.63
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
226. 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 20 194.75
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
227. 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 194.71
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
228. 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 193.75
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
229. 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 193.23
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
230. 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 26 193.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
231. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 33 192.91
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
232. 146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 18 192.56
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
233. 141477 Rasmus Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 196.13
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
234. 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
235. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 195.80
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
236. 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 195.70
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
237. 145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 195.33
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
238. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 195.15
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
239. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 12 195.08
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
240. 135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 194.63
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
241. 145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 194.18
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
242. 145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 194.11
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
243. 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 20 194.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
244. 145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 13 193.54
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
245. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 193.21
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
246. 142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 191.73
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
247. 147263 Trud Kramer Langwadt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 196.40
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
248. 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 195.50
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
249. 145806 Milas Kramer Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 195.50
R1198 R2198 R3198 R4194
Sum788 Snit197.00
250. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 195.36
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
251. 139973 Amalie Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 195.25
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
252. 145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 195.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
253. 145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 194.71
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
254. 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 8 194.13
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
255. 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 15 193.87
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
256. 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 9 193.78
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
257. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 193.69
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
258. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 8 195.63
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
259. 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 195.29
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
260. 144832 Julian Wilborg Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 10 194.70
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
261. 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 11 194.36
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
262. 146771 Lucas Leisten Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 194.30
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
263. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 9 194.22
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
264. 137490 mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 193.50
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
265. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 192.83
R1200 R2196 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
266. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 192.73
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
267. 146451 Silas Richard Bæklund Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 191.92
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
268. 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 24 190.25
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
269. 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
270. 146765 Jonas Northoff pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.83
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
271. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 194.75
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
272. 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 194.70
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
273. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 13 194.54
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
274. 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 193.75
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
275. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 193.64
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
276. 143594 Jonathan B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.50
R1199 R2199 R3196 R4192
Sum786 Snit196.50
277. 136629 Agnes Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt
DGI Vestjylland
BK2 6 193.33
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
278. 147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 13 192.15
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
279. 142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 195.17
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
280. 143852 Sophia Lorena Notler-Aravena Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 194.43
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
281. 143239 Sigfus Junge Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 15 193.73
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
282. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 13 192.15
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
283. 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 27 191.96
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
284. 146753 Xavier Saxtorph Perrier Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 13 189.54
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
285. 140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 188.41
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
286. 145805 Holger Weidenhof Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 195.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
287. 130640 Christian Friis Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 195.00
R1198 R2198 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
288. 140900 Gustav Jakobsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 194.50
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
289. 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 194.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
290. 145066 Elena Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 194.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
291. 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 193.92
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
292. 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.75
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
293. 140244 Lucas Alstrøm Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 193.63
R1200 R2197 R3194 R4193
Sum784 Snit196.00
294. 146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 16 192.63
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
295. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 192.12
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
296. 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 191.73
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
297. 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 195.75
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
298. 145565 Nicolai Langborg Moll Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 195.75
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
299. 147423 Amalie Trude Holm Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 195.75
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
300. 146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.75
R1199 R2197 R3195 R4192
Sum783 Snit195.75
301. 146920 Carla Schioldan Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 4 195.75
R1197 R2197 R3197 R4192
Sum783 Snit195.75
302. 147311 Rikke Trevor Pedersen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.75
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
303. 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 194.00
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
304. 144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 193.88
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
305. 130639 Theodor Brædder Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 193.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
306. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 13 193.38
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
307. 146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.50
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
308. 147476 Mie Lexi Nordstrøm Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
309. 147140 Magnus Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 195.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
310. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 194.43
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
311. 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 194.00
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
312. 145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 194.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
313. 146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 12 193.50
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
314. 147176 Smilla Borup Christensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.50
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
315. 145935 Isak Brink Jakobi Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 192.90
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
316. 145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 192.29
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
317. 146943 Frederik Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 11 192.18
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
318. 147613 Alma Madsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 195.25
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
319. 146948 Sophia Odgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 4 195.25
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
320. 139365 Luka Alexandersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.33
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
321. 146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.33
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
322. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 8 194.13
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
323. 145469 Andreas Svendsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.88
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
324. 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 7 193.57
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
325. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 192.45
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
326. 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 5 191.40
R1199 R2196 R3194 R4192
Sum781 Snit195.25
327. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 12 191.08
R1199 R2196 R3193 R4193
Sum781 Snit195.25
328. 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 15 190.67
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
329. 140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 14 190.64
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
330. 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 195.00
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
331. 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 195.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
332. 146317 Mille Hasselby Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK1 4 195.00
R1199 R2197 R3192 R4192
Sum780 Snit195.00
333. 146607 Andreas Johnsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 195.00
R1198 R2196 R3196 R4190
Sum780 Snit195.00
334. 128077 Christian Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 193.83
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
335. 145458 Elina Else Ekstrand Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.83
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
336. 146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 6 193.67
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
337. 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 193.57
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
338. 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 193.38
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
339. 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 193.17
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
340. 121205 Mikkel Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 192.50
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
341. 145695 Jakob Faust Jeppesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 192.40
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
342. 144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 14 192.36
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
343. 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 18 191.83
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
344. 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 24 191.71
R1198 R2194 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
345. 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 17 191.65
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
346. 139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 13 190.54
R1199 R2195 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
347. 144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 190.36
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
348. 137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 189.55
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
349. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.75
R1198 R2197 R3195 R4189
Sum779 Snit194.75
350. 147129 Kristian Hedegaard Vetter Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
351. 144309 Frederik Rosenlund Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 194.00
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
352. 146529 Emilia Bragadottier Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 194.00
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
353. 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.50
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
354. 140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 13 192.00
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
355. 143716 Agnete Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 191.92
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
356. 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 7 191.43
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
357. 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 190.75
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
358. 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 190.61
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
359. 144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 16 190.06
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
360. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 23 189.09
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
361. 147316 Ester Grube Nielsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
362. 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 194.00
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
363. 139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 193.13
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
364. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.90
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
365. 141156 Mads Christian Frausing VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 8 191.88
R1198 R2194 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
366. 145657 Christian H. Viborg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 191.50
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
367. 142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 191.30
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
368. 146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 190.00
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
369. 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1197 R2195 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
370. 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1198 R2194 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
371. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 193.17
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
372. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 192.63
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
373. 141845 Maja Thykiær Fogh Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 192.63
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
374. 140766 Lasse Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 191.57
R1198 R2194 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
375. 145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 14 191.21
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
376. 146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 15 189.33
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
377. 139908 Gilbert Nors Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 194.00
R1198 R2195 R3195 R4188
Sum776 Snit194.00
378. 146168 Sebastian Holmsted Frederiksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK3 4 194.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
379. 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.83
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
380. 145013 Albert Lindgaard Busch Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 192.83
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
381. 141016 Nicolas B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.80
R1196 R2196 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
382. 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 192.71
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
383. 147159 Anna Kidmose Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 192.60
R1197 R2195 R3195 R4189
Sum776 Snit194.00
384. 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
385. 146361 Natahlie Ditlevsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt
DGI Vestjylland
BK3 12 191.75
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
386. 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 191.75
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
387. 140405 Filip Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 8 191.63
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
388. 147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 8 191.38
R1196 R2196 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
389. 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 8 191.25
R1197 R2196 R3192 R4191
Sum776 Snit194.00
390. 135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 191.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
391. 144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 190.44
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
392. 145675 William Linaa Kold Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 7 190.43
R1197 R2196 R3192 R4191
Sum776 Snit194.00
393. 145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 11 187.91
R1196 R2196 R3195 R4189
Sum776 Snit194.00
394. 143744 Theo Sejr Vang Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 193.75
R1195 R2195 R3195 R4190
Sum775 Snit193.75
395. 146578 Lyra Hesseldal-Haines Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 193.75
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
396. 146960 Natascha Kristoffersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 193.17
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
397. 146713 Finbarr Bolvig Carter Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 8 192.50
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
398. 140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 192.33
R1198 R2193 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
399. 146084 Isabel Meier Larsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 11 192.09
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
400. 140236 Else-Mari Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 191.57
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
401. 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 191.57
R1198 R2196 R3191 R4190
Sum775 Snit193.75
402. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 190.90
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
403. 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 13 190.77
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
404. 145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 188.91
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
405. 141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.50
R1195 R2194 R3194 R4191
Sum774 Snit193.50
406. 146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 193.20
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
407. 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 192.83
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
408. 128070 Cian Beattie Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 192.40
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
409. 141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 191.78
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
410. 145783 Malthe Nielsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 190.70
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
411. 139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 190.50
R1196 R2195 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
412. 146104 Anna Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 188.42
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
413. 145659 Tobias H. Viborg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 188.36
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
414. 143560 Naja Kristensen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.25
R1197 R2196 R3195 R4185
Sum773 Snit193.25
415. 144215 Tobias Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 193.25
R1194 R2194 R3194 R4191
Sum773 Snit193.25
416. 146372 Magnus Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 193.25
R1197 R2196 R3192 R4188
Sum773 Snit193.25
417. 146941 Euphemia Bæk Petterson Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.25
R1195 R2195 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
418. 133254 Emma Baggesgaard Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 192.60
R1194 R2194 R3194 R4191
Sum773 Snit193.25
419. 135023 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 191.86
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
420. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 11 191.09
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
421. 144407 Michell Maria Dyhr Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 189.83
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
422. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 188.47
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
423. 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 188.00
R1196 R2195 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
424. 145833 Rasmus Ry Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 188.00
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
425. 129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 11 185.73
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
426. 145573 Berke Okutan Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 193.00
R1197 R2193 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
427. 147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.00
R1194 R2194 R3194 R4190
Sum772 Snit193.00
428. 147550 Hjalte Kølle Voxted Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.00
R1197 R2194 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
429. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.00
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
430. 144599 Liam Vestermark Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 191.33
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
431. 146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 14 191.14
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
432. 142179 Kasper Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 191.13
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
433. 146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 12 190.58
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
434. 146128 Marius Nørby Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 190.57
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
435. 136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 190.00
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
436. 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 188.75
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
437. 137192 Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 191.40
R1198 R2192 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
438. 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 8 190.13
R1196 R2194 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
439. 144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 10 188.70
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
440. 142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 188.45
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
441. 146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 188.45
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
442. 145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 17 187.94
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
443. 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 8 184.13
R1197 R2194 R3191 R4189
Sum771 Snit192.75
444. 144321 Thea Villebro Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 192.50
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
445. 136823 Oliver E. Ø. Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 191.80
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
446. 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 191.71
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
447. 147364 Nicoline Thybo Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 191.67
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
448. 145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 191.60
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
449. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 191.57
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
450. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 191.00
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
451. 143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 8 190.88
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
452. 146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 190.71
R1197 R2191 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
453. 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 8 190.63
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
454. 143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 190.43
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
455. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 190.38
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
456. 127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 190.14
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
457. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 190.09
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
458. 144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 189.91
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
459. 139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 189.75
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
460. 145430 Mia Post Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 189.50
R1195 R2194 R3192 R4189
Sum770 Snit192.50
461. 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 189.40
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
462. 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 14 189.21
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
463. 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 13 188.69
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
464. 147242 Clara Dresler Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 192.25
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
465. 136688 Marcus Lindgaard Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
BK2 5 191.60
R1194 R2193 R3193 R4189
Sum769 Snit192.25
466. 143965 Julie Busch Aagaard Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 190.40
R1196 R2194 R3193 R4186
Sum769 Snit192.25
467. 139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 189.33
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
468. 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 14 188.07
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
469. 147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 10 187.70
R1195 R2194 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
470. 146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 15 187.60
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
471. 141798 Sigurd holger rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 192.00
R1196 R2192 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
472. 146942 Elias Aalykke Mortensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 192.00
R1197 R2193 R3191 R4187
Sum768 Snit192.00
473. 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 191.40
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
474. 141507 Oliver Plumb Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 8 191.00
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
475. 146099 Maja Albertsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 190.88
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
476. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 190.50
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
477. 147237 Sofie Abildgård Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 190.50
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
478. 146811 Frederik Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 190.17
R1195 R2194 R3191 R4188
Sum768 Snit192.00
479. 140893 Julius Held Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 190.00
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
480. 146975 Leila Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 189.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
481. 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 7 189.00
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
482. 142931 Bertil Risgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 188.90
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
483. 144513 Casper Sandberg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 188.45
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
484. 146446 Celina Sommer Christiansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 7 188.29
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
485. 146615 Mathias Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 187.67
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
486. 147292 Marius Lauritz Rønn Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 190.67
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
487. 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 190.50
R1196 R2193 R3189 R4189
Sum767 Snit191.75
488. 145407 Kristian Munch Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 190.00
R1193 R2193 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
489. 138312 William Holm Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 7 189.29
R1199 R2192 R3189 R4187
Sum767 Snit191.75
490. 147382 Aksel Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 189.00
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
491. 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 6 188.67
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
492. 143300 Frida Grund Vangsø Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 7 188.29
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
493. 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 10 187.40
R1195 R2192 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
494. 142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 13 183.31
R1196 R2195 R3190 R4186
Sum767 Snit191.75
495. 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.50
R1196 R2193 R3191 R4186
Sum766 Snit191.50
496. 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.50
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
497. 146202 Maximus Heidemann Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 191.50
R1192 R2192 R3192 R4190
Sum766 Snit191.50
498. 146147 Malthe Giede Bøving Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 8 190.25
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
499. 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 190.00
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
500. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 189.67
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
501. 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 189.56
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
502. 147573 Freja Andersen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 189.50
R1195 R2193 R3191 R4187
Sum766 Snit191.50
503. 146163 Jonas Hermansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 188.67
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
504. 144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 13 187.92
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
505. 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 11 187.09
R1194 R2194 R3189 R4189
Sum766 Snit191.50
506. 146170 Sebastian B Keinicke Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 9 186.33
R1196 R2191 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
507. 146764 Tino C Ask Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 11 185.36
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
508. 136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 191.25
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
509. 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.25
R1195 R2191 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
510. 143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 191.25
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
511. 144113 Tobias Blenstrup Aagesen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.25
R1194 R2193 R3192 R4186
Sum765 Snit191.25
512. 146185 Simon Østergaard Frostholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 191.25
R1193 R2192 R3192 R4188
Sum765 Snit191.25
513. 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 190.60
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
514. 136671 Cecilie Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 190.00
R1195 R2191 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
515. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 31 186.77
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
516. 145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 12 186.33
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
517. 139785 Magnus Poulsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.00
R1194 R2192 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
518. 141478 Malte Lund Filsø Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 191.00
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
519. 147094 Sofie Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 189.75
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
520. 142024 Vitus Mercury Corleoni Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 189.67
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
521. 140502 Bastian Mathiesen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 7 188.71
R1195 R2190 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
522. 143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 188.67
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
523. 145912 Adam Nordstrøm Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 187.67
R1197 R2191 R3189 R4187
Sum764 Snit191.00
524. 146592 Denys Buryi Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 190.00
R1193 R2193 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
525. 145679 Mikkel Dynesen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 189.29
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
526. 145643 Claire Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 7 188.29
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
527. 142661 Danni Frisk Jensen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.50
R1192 R2192 R3191 R4187
Sum762 Snit190.50
528. 147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
BK2 4 190.50
R1195 R2192 R3191 R4184
Sum762 Snit190.50
529. 146859 Nathanael Balle Primdal Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 190.50
R1192 R2192 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
530. 147337 Lauge Lynge Bennetsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 190.50
R1197 R2192 R3187 R4186
Sum762 Snit190.50
531. 144663 Kristian Juralowice Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 189.60
R1195 R2193 R3187 R4187
Sum762 Snit190.50
532. 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 189.25
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
533. 146455 Justus Peder ScharnWeber Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 7 187.57
R1194 R2192 R3188 R4188
Sum762 Snit190.50
534. 135107 Christian Ladefoged Gade Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 189.80
R1192 R2191 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
535. 135015 Jonathan Boserup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 5 189.40
R1193 R2192 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
536. 147258 Catarina Egelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 9 186.56
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
537. 144046 Johanne Borre Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 190.00
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
538. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 189.40
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
539. 143875 Storm J.K Voetmann Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 189.20
R1192 R2190 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
540. 145773 Malte B. Olsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 188.33
R1192 R2192 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
541. 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 188.00
R1192 R2192 R3191 R4185
Sum760 Snit190.00
542. 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 7 187.86
R1192 R2191 R3190 R4187
Sum760 Snit190.00
543. 146395 Christina Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 5 187.60
R1193 R2193 R3191 R4183
Sum760 Snit190.00
544. 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 187.17
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
545. 145701 Magnus Twile L. Kristesen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 187.00
R1195 R2190 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
546. 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 11 186.64
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
547. 139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 11 186.45
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
548. 146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 183.08
R1194 R2190 R3189 R4187
Sum760 Snit190.00
549. 140929 Ida Happel Nielsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 189.75
R1193 R2190 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
550. 142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 189.75
R1195 R2194 R3185 R4185
Sum759 Snit189.75
551. 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 189.33
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
552. 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 188.00
R1192 R2192 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
553. 145654 Lily Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 187.50
R1191 R2191 R3190 R4187
Sum759 Snit189.75
554. 145950 Mads Bech Høeg Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 184.83
R1194 R2192 R3189 R4184
Sum759 Snit189.75
555. 145949 Victor Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 181.78
R1194 R2189 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
556. 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 189.50
R1192 R2190 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
557. 147554 Nanna Nyegaard Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 189.50
R1194 R2190 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
558. 147158 Isabella Anni Kirstine Mogensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 189.50
R1194 R2191 R3188 R4185
Sum758 Snit189.50
559. 143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 8 188.50
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
560. 145406 Tristan Hald Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 187.17
R1196 R2193 R3185 R4184
Sum758 Snit189.50
561. 146749 Malte Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 9 186.44
R1194 R2194 R3185 R4185
Sum758 Snit189.50
562. 146408 Nicklas T. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 189.25
R1194 R2190 R3190 R4183
Sum757 Snit189.25
563. 144883 Magnus Borresen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 188.33
R1193 R2188 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
564. 144938 Clara Bertelsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 6 187.17
R1193 R2189 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
565. 145658 Andreas H. Viborg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 14 186.29
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
566. 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 186.29
R1193 R2193 R3187 R4184
Sum757 Snit189.25
567. 146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 12 185.92
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
568. 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 189.00
R1190 R2190 R3190 R4186
Sum756 Snit189.00
569. 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 189.00
R1191 R2190 R3189 R4186
Sum756 Snit189.00
570. 145401 Magnus Bach Løvborg Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 189.00
R1195 R2189 R3186 R4186
Sum756 Snit189.00
571. 136676 Christian Wolff Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 189.00
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
572. 147178 August Vind Julsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 189.00
R1195 R2190 R3189 R4182
Sum756 Snit189.00
573. 146086 Tobias Vilandt Rudlang Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 188.83
R1189 R2189 R3189 R4189
Sum756 Snit189.00
574. 146080 Nanna J. Buus Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 188.60
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
575. 145591 Bertran Sølund Kieler Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 6 187.17
R1193 R2190 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
576. 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 7 187.14
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
577. 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 8 187.00
R1193 R2189 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
578. 145655 Nora Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 186.75
R1191 R2190 R3189 R4186
Sum756 Snit189.00
579. 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 7 186.57
R1193 R2190 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
580. 143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 8 186.00
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
581. 143849 Merle Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 8 185.25
R1191 R2191 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
582. 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 14 185.21
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
583. 145293 Alexander Dalgaard Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 7 185.14
R1195 R2188 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
584. 145105 Hugo Toräng Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 6 185.00
R1193 R2189 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
585. 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 188.75
R1194 R2189 R3187 R4185
Sum755 Snit188.75
586. 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 4 188.75
R1193 R2189 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
587. 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 188.75
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
588. 147113 Emil Haupt Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 188.75
R1195 R2191 R3185 R4184
Sum755 Snit188.75
589. 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 6 187.83
R1194 R2189 R3186 R4186
Sum755 Snit188.75
590. 147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 5 187.60
R1193 R2188 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
591. 145481 Christian Have Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 5 187.40
R1192 R2192 R3186 R4185
Sum755 Snit188.75
592. 145425 Mille Schøler Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 6 186.83
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
593. 144097 Ravn Lisby Fruengaard-Pedersen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 6 186.67
R1192 R2188 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
594. 146614 Jonathan Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 184.83
R1190 R2190 R3189 R4186
Sum755 Snit188.75
595. 146834 Sigurd Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 12 176.67
R1193 R2189 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
596. 140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 188.50
R1191 R2190 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
597. 145340 Anton nøreng Jørgensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 188.50
R1191 R2189 R3189 R4185
Sum754 Snit188.50
598. 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 188.50
R1195 R2188 R3187 R4184
Sum754 Snit188.50
599. 147375 William Vesti Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 6 186.33
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
600. 145780 Lucas Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 185.63
R1192 R2190 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
601. 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 10 185.50
R1192 R2188 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
602. 141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 185.33
R1193 R2191 R3188 R4182
Sum754 Snit188.50
603. 145642 Chloe Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 7 185.00
R1190 R2190 R3190 R4184
Sum754 Snit188.50
604. 146748 Filip Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 8 184.75
R1190 R2190 R3190 R4184
Sum754 Snit188.50
605. 143598 Lasse appel Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 184.57
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
606. 145844 Sara Fuglsang-Plesner Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 184.33
R1192 R2192 R3185 R4185
Sum754 Snit188.50
607. 146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 13 184.15
R1194 R2189 R3187 R4184
Sum754 Snit188.50
608. 145387 Christian Nelsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 188.25
R1195 R2190 R3184 R4184
Sum753 Snit188.25
609. 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 188.25
R1192 R2188 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
610. 145145 Sander Chris Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 187.40
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
611. 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 186.50
R1190 R2190 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
612. 145429 Thilde Hermann Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 8 186.00
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
613. 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 10 185.90
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
614. 134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 185.56
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
615. 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 188.00
R1192 R2188 R3186 R4186
Sum752 Snit188.00
616. 135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 188.00
R1191 R2188 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
617. 139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 188.00
R1191 R2189 R3188 R4184
Sum752 Snit188.00
618. 146769 Gabriel Jørgensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 188.00
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
619. 145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 13 185.46
R1191 R2187 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
620. 140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 185.33
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
621. 146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 181.29
R1193 R2188 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
622. 143854 Emil Bidstrup Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 187.75
R1194 R2186 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
623. 146330 Viktor Klausen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 187.75
R1193 R2192 R3186 R4180
Sum751 Snit187.75
624. 146453 August Stensgaadr Vahl Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 187.75
R1191 R2189 R3187 R4184
Sum751 Snit187.75
625. 146715 Louise Yde Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 187.75
R1191 R2190 R3185 R4185
Sum751 Snit187.75
626. 147066 Rasmus Steen Larsen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 187.75
R1194 R2187 R3186 R4184
Sum751 Snit187.75
627. 145428 Ellen Rasmussen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 8 185.50
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
628. 145497 Magnus Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 6 184.83
R1190 R2189 R3188 R4184
Sum751 Snit187.75
629. 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 8 184.50
R1191 R2187 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
630. 146363 Christian Skødeberg Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 184.20
R1196 R2187 R3185 R4183
Sum751 Snit187.75
631. 145700 Sebastian Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 183.83
R1193 R2188 R3186 R4184
Sum751 Snit187.75
632. 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 13 182.85
R1190 R2189 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
633. 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 5 186.60
R1190 R2188 R3187 R4185
Sum750 Snit187.50
634. 144628 Kristian Vingborg Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 6 186.17
R1192 R2187 R3186 R4185
Sum750 Snit187.50
635. 136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 185.57
R1189 R2189 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
636. 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 185.33
R1189 R2189 R3189 R4183
Sum750 Snit187.50
637. 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 185.17
R1190 R2188 R3187 R4185
Sum750 Snit187.50
638. 145890 Nico Lund Bentsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 187.25
R1190 R2189 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
639. 145934 Sarah Iversen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 187.25
R1188 R2188 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
640. 140635 Kasper Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 6 186.00
R1192 R2186 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
641. 144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 9 185.67
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
642. 145213 Karoline Gram Bräuner Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 185.60
R1189 R2189 R3187 R4184
Sum749 Snit187.25
643. 145575 Sophie-Mai Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 8 184.00
R1190 R2187 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
644. 144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 10 183.00
R1189 R2188 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
645. 143566 Majken Nørgaard Rasmussen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 181.45
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
646. 145781 Noah Rydahl Brøsted Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 5 186.40
R1190 R2187 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
647. 146530 Tanja Bragadottier Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 186.20
R1190 R2190 R3184 R4184
Sum748 Snit187.00
648. 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 7 185.71
R1188 R2188 R3187 R4185
Sum748 Snit187.00
649. 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 10 185.40
R1187 R2187 R3187 R4187
Sum748 Snit187.00
650. 146443 Meise Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 183.33
R1190 R2190 R3185 R4183
Sum748 Snit187.00
651. 146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 11 182.00
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
652. 135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 180.77
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
653. 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 186.75