Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. november 2019 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 26 199.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 21 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 19 199.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 21 199.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 31 199.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 199.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 23 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 34 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 199.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 22 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 18 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 25 199.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 19 199.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 23 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 25 199.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 20 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 23 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 21 198.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 25 198.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 19 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 23 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 15 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 17 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 14 198.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 198.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 20 198.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 24 198.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 21 198.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 23 198.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 18 198.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 20 198.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 20 198.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 198.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 14 198.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 22 198.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 22 198.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 31 198.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 198.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 18 198.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
62. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 23 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
63. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
64. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 20 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
65. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 22 197.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
66. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 197.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
67. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 24 197.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
68. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 197.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
69. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 197.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
70. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 24 197.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
71. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 33 197.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
72. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 31 197.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
73. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 35 197.37
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
74. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 197.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
75. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 32 197.03
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
76. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 27 196.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
77. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 36 196.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
78. 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 18 196.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
79. 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
80. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
81. 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 14 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
82. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 198.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
83. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 198.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
84. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 14 197.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
85. 131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.90
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
86. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 197.77
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
87. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 197.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
88. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 197.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
89. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 197.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
90. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 21 197.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
91. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 18 197.28
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
92. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 197.24
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
93. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 24 196.96
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
94. 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 196.85
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
95. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 196.31
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
96. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 25 196.24
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
97. 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 7 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
98. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 16 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
99. 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
100. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 12 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
101. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 20 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
102. 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 197.92
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
103. 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 197.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
104. 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 18 197.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
105. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 197.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
106. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 30 197.70
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
107. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 197.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
108. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 18 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
109. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 197.62
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
110. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 16 197.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
111. 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 197.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
112. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 21 197.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
113. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 8 197.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
114. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 33 197.24
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
115. 131129 Marcus Nickelmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 17 197.24
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
116. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 17 197.18
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
117. 130416 Mie Møller Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 197.06
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
118. 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 17 196.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
119. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 196.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
120. 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 196.62
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
121. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 18 196.61
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
122. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 196.47
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
123. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 196.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
124. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 16 196.31
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
125. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 21 196.24
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
126. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 15 196.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
127. 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 19 195.84
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
128. 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 194.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
129. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
130. 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
131. 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
132. 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 198.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
133. 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 198.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
134. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 198.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
135. 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 13 197.77
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
136. 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK1 16 197.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
137. 123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 197.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
138. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 19 197.16
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
139. 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 196.90
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
140. 123545 Lucca Nørregård Boel Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 16 196.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
141. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 16 196.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
142. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 21 196.52
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
143. 128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
144. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 30 196.30
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
145. 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 196.07
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
146. 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 20 195.60
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
147. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 18 194.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
148. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 19 192.58
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
149. 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
150. 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 198.47
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
151. 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 8 198.25
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
152. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
153. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 7 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
154. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
155. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
156. 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 6 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
157. 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 197.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
158. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
159. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 22 197.18
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
160. 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.18
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
161. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 20 197.15
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
162. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 18 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
163. 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
164. 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 13 196.92
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
165. 137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 196.88
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
166. 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 15 196.80
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
167. 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 196.79
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
168. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 15 196.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
169. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 22 196.18
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
170. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 196.18
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
171. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 196.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
172. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 19 195.79
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
173. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 195.77
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
174. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 13 195.31
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
175. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 34 195.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
176. 135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 195.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
177. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 23 194.91
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
178. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
179. 136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
180. 131304 Benedikte Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK1 8 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
181. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 15 196.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
182. 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 196.77
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
183. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 196.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
184. 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 14 196.57
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
185. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 18 196.56
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
186. 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
187. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
188. 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 8 196.50
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
189. 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 21 196.48
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
190. 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 11 196.45
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
191. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 14 196.36
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
192. 132498 Nicoline Risgaard Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 11 196.09
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
193. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 195.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
194. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 18 195.78
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
195. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 195.78
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
196. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 195.73
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
197. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 14 195.14
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
198. 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 194.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
199. 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 17 194.71
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
200. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 194.70
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
201. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 16 194.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
202. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 193.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
203. 139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
204. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
205. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
206. 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
207. 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 12 197.58
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
208. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 196.75
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
209. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 196.60
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
210. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 196.57
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
211. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 196.57
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
212. 129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 196.38
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
213. 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 196.33
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
214. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 196.08
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
215. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 22 196.05
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
216. 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.78
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
217. 114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 195.67
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
218. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 17 195.59
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
219. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 18 195.17
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
220. 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 5 197.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
221. 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 197.22
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
222. 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 196.60
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
223. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 196.33
R1200 R2200 R3197 R4196
Sum793 Snit198.25
224. 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 196.29
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
225. 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 196.23
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
226. 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
227. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 14 195.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
228. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.50
R1200 R2200 R3198 R4195
Sum793 Snit198.25
229. 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 12 195.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
230. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 11 194.55
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
231. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 189.86
R1199 R2199 R3199 R4196
Sum793 Snit198.25
232. 118998 Nikolaj Bødtger Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
233. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 197.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
234. 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.50
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
235. 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.33
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
236. 137066 Tjalfe Offenbach Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 197.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
237. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 197.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
238. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 6 196.50
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
239. 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 196.13
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
240. 136184 Mads Kreutzer Rosager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 15 196.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
241. 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 195.82
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
242. 135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 195.71
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
243. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 8 195.63
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
244. 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 10 195.40
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
245. 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 195.38
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
246. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 25 195.28
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
247. 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 195.18
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
248. 128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 22 194.95
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
249. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 194.78
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
250. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 26 190.77
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
251. 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK1 4 197.75
R1200 R2200 R3198 R4193
Sum791 Snit197.75
252. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 6 197.50
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
253. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
254. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 197.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
255. 134415 Jeppe Dalegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 5 196.80
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
256. 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 196.60
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
257. 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 9 196.33
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
258. 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 12 196.17
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
259. 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 8 196.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
260. 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 195.78
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
261. 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 195.78
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
262. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 10 195.70
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
263. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 13 195.69
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
264. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 12 195.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
265. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 195.46
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
266. 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 195.45
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
267. 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 14 195.43
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
268. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 25 195.12
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
269. 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 195.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
270. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 19 194.79
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
271. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 194.75
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
272. 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 194.72
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
273. 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 10 194.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
274. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 24 194.46
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
275. 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 194.29
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
276. 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 13 194.08
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
277. 137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 193.80
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
278. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 193.80
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
279. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 27 193.26
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
280. 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 197.50
R1200 R2200 R3199 R4191
Sum790 Snit197.50
281. 128016 Oliver Klavstrup Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 197.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
282. 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 196.88
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
283. 128065 Josefine Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK1 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
284. 124656 Mikkel Emil Poulsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 5 196.80
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
285. 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 196.60
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
286. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 6 196.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
287. 137062 Anna Guldhammer Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 196.50
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
288. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 196.38
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
289. 138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 196.38
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
290. 130929 Caroline Maj Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 196.33
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
291. 131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.33
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
292. 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.00
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
293. 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 13 195.62
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
294. 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 12 195.42
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
295. 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.38
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
296. 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 194.75
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
297. 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 194.73
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
298. 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 13 193.85
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
299. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 11 193.82
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
300. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 13 193.69
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
301. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 193.67
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
302. 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 13 192.62
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
303. 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 197.25
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
304. 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 197.25
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
305. 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.33
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
306. 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.29
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
307. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
308. 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.00
R1200 R2197 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
309. 136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 195.60
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
310. 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 11 195.27
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
311. 136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
312. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 13 195.08
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
313. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 195.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
314. 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
315. 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 194.75
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
316. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 194.75
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
317. 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 194.42
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
318. 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.13
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
319. 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 193.92
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
320. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 193.82
R1200 R2199 R3195 R4195
Sum789 Snit197.25
321. 136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
322. 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 196.40
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
323. 136840 Celine Ellen Lynggaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
324. 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 196.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
325. 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.00
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
326. 136595 Kirils Lalmanis Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 5 195.60
R1199 R2198 R3197 R4194
Sum788 Snit197.00
327. 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 195.33
R1199 R2199 R3195 R4195
Sum788 Snit197.00
328. 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 195.25
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
329. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 195.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
330. 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 194.86
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
331. 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 13 194.85
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
332. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 194.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
333. 136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 194.58
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
334. 137080 Birk Fischer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 16 194.25
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
335. 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 194.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
336. 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 193.91
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
337. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 16 188.50
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
338. 134317 Jacob Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.60
R1198 R2198 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
339. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 195.55
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
340. 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.50
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
341. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.33
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
342. 137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 195.17
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
343. 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.75
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
344. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 194.64
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
345. 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 194.56
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
346. 117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.50
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
347. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 194.19
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
348. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 9 194.00
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
349. 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 8 194.00
R1199 R2198 R3197 R4193
Sum787 Snit196.75
350. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 16 193.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
351. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 16 192.81
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
352. 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
353. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 4 196.50
R1198 R2198 R3198 R4192
Sum786 Snit196.50
354. 137061 Roselina Grau Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 196.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
355. 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 196.00
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
356. 127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 195.38
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
357. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 195.33
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
358. 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 195.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
359. 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 194.33
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
360. 134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 194.22
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
361. 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 16 194.13
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
362. 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 6 193.33
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
363. 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 9 193.11
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
364. 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 16 192.13
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
365. 131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 196.25
R1198 R2197 R3197 R4193
Sum785 Snit196.25
366. 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 196.25
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
367. 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 196.25
R1199 R2199 R3196 R4191
Sum785 Snit196.25
368. 140116 Jonas Næsborg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 196.25
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
369. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 194.33
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
370. 136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.00
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
371. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 8 193.88
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
372. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 193.86
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
373. 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 193.63
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
374. 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 11 193.55
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
375. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 193.10
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
376. 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 193.10
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
377. 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 193.07
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
378. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 193.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
379. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 192.40
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
380. 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 195.43
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
381. 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 195.20
R1199 R2197 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
382. 134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.17
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
383. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 194.33
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
384. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 7 193.71
R1199 R2196 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
385. 137081 Vitus Narp Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 10 193.60
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
386. 136547 Emil Dahlerup Rulle Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.50
R1200 R2199 R3193 R4192
Sum784 Snit196.00
387. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 193.44
R1198 R2198 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
388. 136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 10 193.30
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
389. 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 12 193.08
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
390. 113936 Anne-Eline Stokholm Bjerregaard Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 191.86
R1199 R2198 R3194 R4193
Sum784 Snit196.00
391. 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 191.83
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
392. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 12 190.58
R1197 R2197 R3197 R4193
Sum784 Snit196.00
393. 133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.75
R1198 R2197 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
394. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 195.40
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
395. 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
396. 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
397. 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.00
R1199 R2198 R3193 R4193
Sum783 Snit195.75
398. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 193.75
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
399. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 193.75
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
400. 128610 Valdemar Wiemann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 193.71
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
401. 137452 Therese Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.00
R1199 R2196 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
402. 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 8 192.88
R1198 R2198 R3195 R4192
Sum783 Snit195.75
403. 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 8 192.50
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
404. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 16 192.44
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
405. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 192.25
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
406. 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 8 192.00
R1199 R2198 R3193 R4193
Sum783 Snit195.75
407. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 16 191.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
408. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 25 190.04
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
409. 122623 Sebastian Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
410. 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 195.50
R1199 R2197 R3193 R4193
Sum782 Snit195.50
411. 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
412. 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
413. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 194.50
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
414. 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 194.25
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
415. 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.00
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
416. 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 193.55
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
417. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 9 192.89
R1199 R2195 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
418. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 192.78
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
419. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 22 192.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
420. 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 192.21
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
421. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 15 191.33
R1199 R2196 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
422. 131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 19 191.00
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
423. 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 22 190.55
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
424. 125372 Zindy Dalsgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.25
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
425. 132929 Elise P. Madsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
426. 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 194.50
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
427. 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 194.33
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
428. 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 194.00
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
429. 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.63
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
430. 134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 10 193.20
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
431. 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 193.20
R1199 R2199 R3198 R4185
Sum781 Snit195.25
432. 136214 Malthe Møller Jeppesen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 193.17
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
433. 136298 Mathilde Schelde Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 193.13
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
434. 128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 192.92
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
435. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.90
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
436. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 192.80
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
437. 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.20
R1199 R2196 R3195 R4191
Sum781 Snit195.25
438. 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 191.78
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
439. 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 190.88
R1199 R2197 R3193 R4192
Sum781 Snit195.25
440. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 26 188.54
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
441. 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
442. 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 194.20
R1198 R2197 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
443. 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 194.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
444. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 193.44
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
445. 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 193.38
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
446. 133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 193.27
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
447. 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 7 192.57
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
448. 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 192.13
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
449. 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 192.11
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
450. 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 191.67
R1199 R2195 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
451. 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 191.67
R1198 R2194 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
452. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 11 191.55
R1199 R2195 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
453. 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 191.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
454. 137314 Mille Midtgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 190.85
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
455. 137164 Karl Schlosser Dybvad Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 190.63
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
456. 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 18 188.28
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
457. 137780 Livia Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 194.75
R1197 R2197 R3194 R4191
Sum779 Snit194.75
458. 137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
459. 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.75
R1196 R2196 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
460. 140384 Sofie Ammentorp Ribjerg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.75
R1198 R2196 R3194 R4191
Sum779 Snit194.75
461. 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.83
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
462. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.29
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
463. 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 8 193.00
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
464. 136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 7 193.00
R1196 R2196 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
465. 136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 193.00
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
466. 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 15 192.87
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
467. 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 192.83
R1197 R2196 R3195 R4191
Sum779 Snit194.75
468. 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.71
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
469. 117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 192.25
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
470. 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 191.50
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
471. 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 191.40
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
472. 136236 Andreas Krogh Jensen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 191.27
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
473. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 190.89
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
474. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 21 190.52
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
475. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 14 189.79
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
476. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 12 189.17
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
477. 135752 Luna Juul Eriksen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 194.50
R1199 R2198 R3195 R4186
Sum778 Snit194.50
478. 137530 Emily Montt Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
479. 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 193.80
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
480. 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.71
R1200 R2193 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
481. 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.67
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
482. 124849 Noah F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 7 192.43
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
483. 121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 192.38
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
484. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 13 192.15
R1198 R2194 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
485. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 191.67
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
486. 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 191.55
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
487. 136335 Sebastian Trudslev Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
BK2 9 191.33
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
488. 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK2 8 191.25
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
489. 130615 Rasmus R. Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 190.60
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
490. 127109 Lasse Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 194.25
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
491. 136792 Lasse Söjdis Eversen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 194.25
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
492. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
493. 128864 Eva Due Nielsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 193.40
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
494. 125035 Selina B. Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 192.71
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
495. 133363 Hannah Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 7 192.29
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
496. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 192.17
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
497. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 6 192.17
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
498. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 192.08
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
499. 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 14 192.07
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
500. 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.00
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
501. 130656 Mikala Kristoffersen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 10 191.90
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
502. 123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 191.00
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
503. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 191.00
R1198 R2194 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
504. 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 190.25
R1199 R2195 R3194 R4189
Sum777 Snit194.25
505. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK3 16 190.19
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
506. 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 11 188.45
R1198 R2196 R3192 R4191
Sum777 Snit194.25
507. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 185.82
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
508. 131830 Laurist Quist Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 194.00
R1197 R2196 R3194 R4189
Sum776 Snit194.00
509. 137777 Karla Skou-Larsen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 194.00
R1198 R2196 R3191 R4191
Sum776 Snit194.00
510. 126969 Emma Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 194.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
511. 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.00
R1197 R2195 R3195 R4189
Sum776 Snit194.00
512. 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 194.00
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
513. 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 9 192.67
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
514. 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 10 192.40
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
515. 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 13 191.92
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
516. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 191.43
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
517. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 19 190.95
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
518. 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 189.50
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
519. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 189.33
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
520. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 193.75
R1197 R2196 R3194 R4188
Sum775 Snit193.75
521. 123199 Christian Grønkjær Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.75
R1198 R2197 R3191 R4189
Sum775 Snit193.75
522. 138063 Marie Foged Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 193.75
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
523. 131247 Xenia Rosenkvist Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 192.67
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
524. 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 5 192.20
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
525. 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 191.40
R1197 R2194 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
526. 135234 Frida Heesgaard Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 10 190.90
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
527. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 190.80
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
528. 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 190.50
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
529. 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK3 4 193.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
530. 118131 Jeppe Risum Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
531. 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 193.50
R1196 R2196 R3191 R4191
Sum774 Snit193.50
532. 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
533. 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 193.50
R1197 R2193 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
534. 137578 Ophelia Hertz Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 193.50
R1197 R2194 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
535. 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK3 4 193.50
R1197 R2194 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
536. 137738 Maj Thomsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 192.80
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
537. 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.80
R1195 R2195 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
538. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 192.40
R1196 R2195 R3194 R4189
Sum774 Snit193.50
539. 136321 Astrid Abildgaard Rasmussen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 192.29
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
540. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 192.00
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
541. 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 191.75
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
542. 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 191.63
R1197 R2194 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
543. 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 18 191.06
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
544. 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 190.78
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
545. 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.25
R1196 R2196 R3194 R4187
Sum773 Snit193.25
546. 133547 Frederik Jokumsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.25
R1198 R2195 R3191 R4189
Sum773 Snit193.25
547. 127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 192.40
R1198 R2195 R3190 R4190
Sum773 Snit193.25
548. 134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 191.80
R1197 R2193 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
549. 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 190.63
R1196 R2195 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
550. 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 189.91
R1195 R2195 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
551. 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 9 189.78
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
552. 135687 Niklas Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 188.00
R1197 R2195 R3191 R4190
Sum773 Snit193.25
553. 128862 Lucas Sørensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
554. 131256 Alexander Hall Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 192.50
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
555. 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.40
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
556. 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 191.86
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
557. 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 5 191.60
R1199 R2194 R3190 R4189
Sum772 Snit193.00
558. 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 7 190.71
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
559. 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 12 185.67
R1197 R2194 R3192 R4189
Sum772 Snit193.00
560. 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 192.00
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
561. 136300 Julie R.P.Jensen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 191.50
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
562. 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 190.33
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
563. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 11 190.18
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
564. 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 188.90
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
565. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 16 188.31
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
566. 136625 Oscar Mikkelsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 192.50
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
567. 132664 Delda Khalaf Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 192.50
R1197 R2193 R3191 R4189
Sum770 Snit192.50
568. 137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.50
R1195 R2194 R3192 R4189
Sum770 Snit192.50
569. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 192.50
R1196 R2194 R3192 R4188
Sum770 Snit192.50
570. 132880 Oskar Schultz Thomsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 192.00
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
571. 132846 Chris Albæk Poulsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 191.80
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
572. 128512 Joachim Nielsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 191.40
R1197 R2194 R3192 R4187
Sum770 Snit192.50
573. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 9 191.00
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
574. 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 190.50
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
575. 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 190.43
R1195 R2194 R3192 R4189
Sum770 Snit192.50
576. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 10 190.20
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
577. 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 190.00
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
578. 135738 Søren Rohde Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 187.13
R1198 R2191 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
579. 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 4 192.25
R1194 R2194 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
580. 134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 192.00
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
581. 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 191.40
R1197 R2192 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
582. 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 191.17
R1197 R2191 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
583. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 190.80
R1197 R2191 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
584. 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 9 189.78
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
585. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 189.63
R1196 R2194 R3190 R4189
Sum769 Snit192.25
586. 136632 Magnus S. Kristensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 12 189.50
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
587. 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK3 7 189.29
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
588. 125386 Ulrik Vince KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 11 188.36
R1198 R2191 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
589. 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.00
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
590. 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 191.80
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
591. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 11 189.36
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
592. 131892 Nicolaj Bay Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 189.33
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
593. 130598 Mads Juel Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 189.33
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
594. 137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 17 186.82
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
595. 130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
BK3 12 186.25
R1196 R2191 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
596. 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 23 182.48
R1196 R2192 R3192 R4188
Sum768 Snit192.00
597. 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 5 191.00
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
598. 132884 Simon Buchtrup Søby Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 190.40
R1194 R2194 R3191 R4188
Sum767 Snit191.75
599. 136921 Wicthor Larsen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 190.29
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
600. 138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 190.20
R1196 R2191 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
601. 120394 Max Hein Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 190.17
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
602. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 190.10
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
603. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 189.22
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
604. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 12 188.92
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
605. 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 13 188.62
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
606. 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 14 188.36
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
607. 135837 Jonas Bjerg Primdal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 187.89
R1195 R2192 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
608. 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.50
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
609. 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 191.50
R1197 R2197 R3187 R4185
Sum766 Snit191.50
610. 120388 Erik Bak Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 191.50
R1194 R2193 R3193 R4186
Sum766 Snit191.50
611. 120872 Emil Julius Munk Solgård Odder Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 191.50
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
612. 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 191.50
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
613. 127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 191.00
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
614. 117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 190.33
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
615. 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 5 190.20
R1197 R2192 R3190 R4187
Sum766 Snit191.50
616. 135578 Emilie Tang IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
BK3 7 190.00
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
617. 136138 Laura Aravad Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 190.00
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
618. 137074 Phillip Husby Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 10 189.80
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
619. 135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 189.13
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
620. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 19 183.21
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
621. 125532 Marcus Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 191.25
R1195 R2194 R3188 R4188
Sum765 Snit191.25
622. 136805 Nicholas Lindholm Olesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 191.25
R1194 R2191 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
623. 134662 Mikkel Wilhem Emborg Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 190.80
R1193 R2193 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
624. 132514 Jeppe Glismand Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 5 190.60
R1193 R2193 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
625. 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 190.20
R1195 R2193 R3191 R4186
Sum765 Snit191.25
626. 134566 Anna-Maj Kromann Nikolajsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 190.20
R1194 R2193 R3192 R4186
Sum765 Snit191.25
627. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 7 190.00
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
628. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 13 189.08
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
629. 135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 187.60
R1198 R2190 R3189 R4188
Sum765 Snit191.25
630. 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 17 185.12
R1193 R2193 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
631. 131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 5 190.60
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
632. 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.80
R1195 R2193 R3189 R4187
Sum764 Snit191.00
633. 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 189.67
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
634. 127186 Casper Meyer Pedersen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 6 189.17
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
635. 136586 Hjalte Vigholt Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 187.88
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
636. 136366 Jonas Verner Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK3 8 187.50
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
637. 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 7 186.86
R1194 R2193 R3191 R4186
Sum764 Snit191.00
638. 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 12 184.92
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
639. 134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 31 183.68
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
640. 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.75
R1194 R2191 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
641. 130356 Thais Østergaard Nielsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.75
R1194 R2191 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
642. 95591 Johan Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 190.75
R1193 R2190 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
643. 137717 Kaya Grevelund Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 190.20
R1196 R2191 R3188 R4188
Sum763 Snit190.75
644. 135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 7 187.57
R1194 R2190 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
645. 136629 Agnes Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK3 6 187.17
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
646. 127673 Johan Møberg Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 8 186.25
R1194 R2193 R3189 R4187
Sum763 Snit190.75
647. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 35 185.91
R1193 R2190 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
648. 130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
BK2 4 190.50
R1192 R2192 R3191 R4187
Sum762 Snit190.50
649. 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
BK2 4 190.50
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
650. 136379 Viktor Cramer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 190.50
R1195 R2195 R3186 R4186
Sum762 Snit190.50
651. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 5 190.00
R1193 R2191 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
652. 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 5 189.60
R1194 R2191 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
653. 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 189.00
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
654. 135052 Chistoffer Buus Skov Skive skytteforening
DGI Midtjylland