Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 28. januar 2020 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 20 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 20 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 199.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 20 199.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 29 199.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 18 199.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 199.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 199.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 199.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 21 199.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 30 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 199.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 28 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 28 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 199.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 21 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 16 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 19 199.37
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 199.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 18 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 22 199.32
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 17 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 199.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 23 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 21 199.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 199.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 22 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 17 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 199.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 199.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 22 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 22 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 25 198.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 21 198.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 19 198.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 16 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 20 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 20 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 17 198.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 28 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 19 198.74
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 24 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 38 198.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 19 198.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
62. 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
63. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 19 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
64. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
65. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 31 198.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
66. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 198.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
67. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 198.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
68. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
69. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
70. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 24 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
71. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 22 198.32
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
72. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 198.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
73. 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
74. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 22 198.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
75. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 198.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
76. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 23 198.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
77. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 26 198.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
78. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 27 198.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
79. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
80. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 198.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
81. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 29 198.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
82. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 21 198.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
83. 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 18 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
84. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 35 197.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
85. 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 197.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
86. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 21 197.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
87. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 20 197.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
88. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 36 197.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
89. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 29 197.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
90. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 12 197.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
91. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 34 197.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
92. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 197.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
93. 135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 28 197.32
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
94. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 197.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
95. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 38 196.74
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
96. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
97. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
98. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.92
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
99. 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 198.89
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
100. 123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
101. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 198.56
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
102. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 16 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
103. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
104. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.46
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
105. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 198.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
106. 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.19
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
107. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.08
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
108. 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.07
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
109. 140116 Jonas Næsborg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
110. 119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 14 197.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
111. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 14 197.86
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
112. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 22 197.82
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
113. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 197.71
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
114. 137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 197.69
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
115. 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 18 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
116. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
117. 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 197.57
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
118. 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK1 16 197.56
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
119. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 197.52
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
120. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 21 197.52
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
121. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 14 197.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
122. 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 197.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
123. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 196.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
124. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 18 196.22
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
125. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 14 195.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
126. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 198.82
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
127. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 198.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
128. 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 14 198.64
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
129. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 198.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
130. 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 198.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
131. 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 198.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
132. 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
133. 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.91
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
134. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 197.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
135. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 20 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
136. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 197.79
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
137. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 197.70
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
138. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 19 197.68
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
139. 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 12 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
140. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 197.59
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
141. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 21 197.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
142. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 197.42
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
143. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 197.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
144. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 25 197.36
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
145. 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 16 196.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
146. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 27 196.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
147. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 19 196.58
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
148. 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 12 196.42
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
149. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
150. 139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
151. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.44
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
152. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 12 197.92
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
153. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 19 197.58
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
154. 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
155. 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
156. 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
157. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 16 197.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
158. 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 197.13
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
159. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
160. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 196.79
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
161. 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 196.73
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
162. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 196.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
163. 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 196.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
164. 128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 24 196.54
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
165. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 34 196.47
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
166. 135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 19 196.42
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
167. 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 15 196.13
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
168. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 196.09
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
169. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 12 196.08
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
170. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 19 195.79
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
171. 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 15 195.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
172. 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 195.31
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
173. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 17 195.18
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
174. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 24 195.13
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
175. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 194.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
176. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 25 193.92
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
177. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 24 193.54
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
178. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 19 191.26
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
179. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 11 182.55
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
180. 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 199.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
181. 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 198.38
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
182. 128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.86
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
183. 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.86
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
184. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 197.80
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
185. 136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
186. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 197.36
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
187. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 22 197.18
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
188. 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 197.17
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
189. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 23 197.13
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
190. 131129 Marcus Nickelmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 11 197.09
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
191. 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 196.90
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
192. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 12 196.83
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
193. 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 16 196.81
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
194. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 196.75
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
195. 132498 Nicoline Risgaard Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 13 196.69
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
196. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 196.65
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
197. 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 11 196.64
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
198. 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 196.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
199. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 15 196.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
200. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 195.90
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
201. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 15 195.53
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
202. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 21 195.48
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
203. 136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
204. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
205. 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 198.00
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
206. 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.88
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
207. 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 197.86
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
208. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 6 197.67
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
209. 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 12 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
210. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
211. 130416 Mie Møller Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
212. 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 196.63
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
213. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 196.56
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
214. 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 196.44
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
215. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 196.33
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
216. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 24 196.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
217. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 196.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
218. 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 196.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
219. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 195.92
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
220. 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 195.89
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
221. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 195.45
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
222. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 15 195.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
223. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 32 195.16
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
224. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
225. 140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 198.50
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
226. 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 198.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
227. 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 198.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
228. 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 197.80
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
229. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 6 197.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
230. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 197.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
231. 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 197.29
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
232. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 197.14
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
233. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 15 197.13
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
234. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 14 196.79
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
235. 131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 196.75
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
236. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 13 196.62
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
237. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 20 196.60
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
238. 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 196.60
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
239. 129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 196.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
240. 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 9 196.33
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
241. 139912 Freja Braun Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 196.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
242. 137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 196.30
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
243. 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 196.29
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
244. 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 12 196.25
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
245. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 196.18
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
246. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 196.13
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
247. 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 196.11
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
248. 138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 19 196.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
249. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 10 195.90
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
250. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 20 195.60
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
251. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 195.60
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
252. 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 18 195.44
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
253. 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 19 194.79
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
254. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 15 194.67
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
255. 135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 192.82
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
256. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 19 189.84
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
257. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 197.88
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
258. 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 8 197.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
259. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 196.89
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
260. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 196.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
261. 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 13 196.69
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
262. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 196.63
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
263. 134415 Jeppe Dalegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 9 196.56
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
264. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 6 196.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
265. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 196.45
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
266. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 17 196.24
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
267. 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.17
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
268. 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 196.14
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
269. 136184 Mads Kreutzer Rosager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 17 196.06
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
270. 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 10 195.90
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
271. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 24 195.83
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
272. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 13 195.69
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
273. 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 195.69
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
274. 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 10 195.40
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
275. 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 195.36
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
276. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 195.33
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
277. 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 18 195.28
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
278. 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 12 195.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
279. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 195.13
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
280. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 20 194.10
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
281. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 20 193.45
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
282. 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 4 198.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
283. 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 197.67
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
284. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 197.40
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
285. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 197.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
286. 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 197.14
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
287. 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 196.86
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
288. 123545 Lucca Nørregård Boel Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 6 196.83
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
289. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 6 196.83
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
290. 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 196.57
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
291. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 196.45
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
292. 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 196.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
293. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 196.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
294. 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 11 195.73
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
295. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 16 195.69
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
296. 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 8 195.63
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
297. 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 195.63
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
298. 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 195.40
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
299. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 8 195.38
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
300. 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 195.33
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
301. 117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.25
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
302. 135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 195.25
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
303. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 12 195.08
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
304. 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 194.94
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
305. 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 15 194.93
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
306. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 10 194.80
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
307. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 18 194.28
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
308. 140322 Daniela Alexander Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
309. 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 197.40
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
310. 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 197.20
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
311. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 197.17
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
312. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 197.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
313. 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 5 197.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
314. 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.43
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
315. 137837 Josephine Sørensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 196.40
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
316. 136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 195.70
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
317. 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 15 195.67
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
318. 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 13 195.08
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
319. 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 195.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
320. 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 13 194.92
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
321. 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 194.86
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
322. 136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 12 194.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
323. 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 9 194.44
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
324. 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 7 194.14
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
325. 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 13 193.38
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
326. 137074 Phillip Husby Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 16 193.25
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
327. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 192.91
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
328. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 12 191.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
329. 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.83
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
330. 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.80
R1200 R2198 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
331. 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 196.63
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
332. 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 5 196.60
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
333. 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
334. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
335. 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 196.29
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
336. 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 196.17
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
337. 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 195.88
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
338. 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 195.86
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
339. 131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 195.62
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
340. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 195.60
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
341. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 8 195.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
342. 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 195.40
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
343. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 195.33
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
344. 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 195.22
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
345. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 195.13
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
346. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 195.09
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
347. 137080 Birk Fischer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 16 195.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
348. 137494 Magnus Junge Junge Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 194.89
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
349. 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 5 194.80
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
350. 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 194.60
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
351. 137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 194.59
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
352. 127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 194.40
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
353. 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 10 194.30
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
354. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 194.25
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
355. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 16 193.75
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
356. 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 197.25
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
357. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 197.00
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
358. 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.29
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
359. 133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.17
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
360. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 195.90
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
361. 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 195.88
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
362. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 195.83
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
363. 140703 Jonathan Minch Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.83
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
364. 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 9 195.78
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
365. 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 195.57
R1200 R2198 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
366. 128016 Oliver Klavstrup Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 195.38
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
367. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 11 195.18
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
368. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 14 194.71
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
369. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 194.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
370. 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 194.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
371. 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 194.17
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
372. 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 194.17
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
373. 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 194.11
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
374. 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 16 193.94
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
375. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 11 193.91
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
376. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 193.40
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
377. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 20 192.40
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
378. 140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 197.00
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
379. 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
380. 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.50
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
381. 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 195.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
382. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 195.25
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
383. 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 195.22
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
384. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 13 195.15
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
385. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 195.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
386. 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 195.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
387. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 194.64
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
388. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 194.64
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
389. 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.63
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
390. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 194.20
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
391. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 194.08
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
392. 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 193.80
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
393. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 192.40
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
394. 131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 196.75
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
395. 139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 196.75
R1199 R2198 R3197 R4193
Sum787 Snit196.75
396. 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 195.83
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
397. 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.50
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
398. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.33
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
399. 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 194.60
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
400. 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 194.20
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
401. 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 8 194.00
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
402. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 193.80
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
403. 134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 12 193.58
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
404. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 193.55
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
405. 117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 193.33
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
406. 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.88
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
407. 136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 12 192.75
R1198 R2198 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
408. 135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 192.54
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
409. 113936 Anne-Eline Stokholm Bjerregaard Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 192.29
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
410. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 20 191.65
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
411. 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 196.50
R1199 R2199 R3194 R4194
Sum786 Snit196.50
412. 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 196.50
R1198 R2198 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
413. 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 196.50
R1199 R2198 R3196 R4193
Sum786 Snit196.50
414. 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.50
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
415. 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 196.20
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
416. 127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
417. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 8 195.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
418. 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 195.00
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
419. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 194.80
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
420. 137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 194.33
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
421. 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 194.25
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
422. 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 194.13
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
423. 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 193.80
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
424. 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 14 193.57
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
425. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 19 192.74
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
426. 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 4 196.25
R1200 R2197 R3197 R4191
Sum785 Snit196.25
427. 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 196.25
R1198 R2198 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
428. 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK2 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
429. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 195.83
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
430. 140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 5 195.60
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
431. 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 194.86
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
432. 134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.63
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
433. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 194.50
R1200 R2196 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
434. 137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 194.33
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
435. 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 194.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
436. 136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 193.70
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
437. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 193.63
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
438. 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 192.93
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
439. 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 22 192.82
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
440. 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 13 192.08
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
441. 134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 36 187.50
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
442. 134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.17
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
443. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 194.86
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
444. 120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 194.86
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
445. 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 194.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
446. 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.50
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
447. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 194.17
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
448. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 194.13
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
449. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.13
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
450. 130615 Rasmus R. Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 194.10
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
451. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 14 193.57
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
452. 137164 Karl Schlosser Dybvad Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.57
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
453. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 193.56
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
454. 140396 Izabella Carstensen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 7 193.43
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
455. 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 192.79
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
456. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 17 192.59
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
457. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 192.50
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
458. 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 192.10
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
459. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 23 187.83
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
460. 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
461. 137452 Therese Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.00
R1199 R2196 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
462. 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 194.60
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
463. 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 194.17
R1199 R2198 R3194 R4192
Sum783 Snit195.75
464. 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 194.11
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
465. 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.00
R1199 R2198 R3193 R4193
Sum783 Snit195.75
466. 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 193.90
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
467. 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 193.88
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
468. 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 193.50
R1198 R2197 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
469. 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 192.83
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
470. 131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 192.70
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
471. 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 192.50
R1199 R2197 R3196 R4191
Sum783 Snit195.75
472. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 22 192.09
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
473. 139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 191.60
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
474. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 191.42
R1199 R2196 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
475. 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 18 190.39
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
476. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 26 189.31
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
477. 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 195.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
478. 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 195.50
R1200 R2196 R3194 R4192
Sum782 Snit195.50
479. 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 195.50
R1199 R2197 R3194 R4192
Sum782 Snit195.50
480. 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 4 195.50
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
481. 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
482. 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 195.20
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
483. 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 195.00
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
484. 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.67
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
485. 127847 Gustav Bjerre Vind Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK2 5 194.60
R1199 R2196 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
486. 137578 Ophelia Hertz Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 194.40
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
487. 137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 194.33
R1199 R2195 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
488. 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 194.33
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
489. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 194.14
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
490. 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.63
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
491. 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 10 193.00
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
492. 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 193.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
493. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 192.43
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
494. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 19 192.37
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
495. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 192.13
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
496. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 191.64
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
497. 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 190.60
R1200 R2195 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
498. 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 195.25
R1199 R2197 R3193 R4192
Sum781 Snit195.25
499. 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 4 195.25
R1197 R2197 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
500. 139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.25
R1197 R2196 R3196 R4192
Sum781 Snit195.25
501. 140588 Julie Kaas Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 195.25
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
502. 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 195.25
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
503. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 6 194.50
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
504. 141123 Nicolaj S. Larsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 6 194.50
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
505. 114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 194.27
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
506. 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 194.20
R1197 R2197 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
507. 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
508. 128610 Valdemar Wiemann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 194.00
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
509. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 12 193.25
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
510. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 193.25
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
511. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 16 192.88
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
512. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.75
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
513. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 22 192.73
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
514. 139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 11 192.55
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
515. 138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 192.08
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
516. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 191.75
R1199 R2196 R3193 R4193
Sum781 Snit195.25
517. 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 191.30
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
518. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 20 189.80
R1198 R2195 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
519. 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 12 189.25
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
520. 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 22 188.27
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
521. 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 195.00
R1197 R2197 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
522. 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 194.60
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
523. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 6 194.17
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
524. 140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 5 194.00
R1199 R2196 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
525. 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 10 193.70
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
526. 136214 Malthe Møller Jeppesen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.57
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
527. 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 11 192.91
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
528. 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 192.25
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
529. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 192.13
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
530. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 21 190.24
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
531. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 190.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
532. 137780 Livia Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 194.75
R1197 R2197 R3194 R4191
Sum779 Snit194.75
533. 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.75
R1197 R2195 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
534. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.75
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
535. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.75
R1197 R2195 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
536. 140384 Sofie Ammentorp Ribjerg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.75
R1198 R2196 R3194 R4191
Sum779 Snit194.75
537. 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 193.56
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
538. 128864 Eva Due Nielsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.50
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
539. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 192.56
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
540. 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 192.40
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
541. 136236 Andreas Krogh Jensen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 192.10
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
542. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 191.62
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
543. 139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 191.30
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
544. 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 189.85
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
545. 136335 Sebastian Trudslev Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
BK2 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
546. 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 4 194.50
R1196 R2196 R3196 R4190
Sum778 Snit194.50
547. 134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.50
R1197 R2196 R3195 R4190
Sum778 Snit194.50
548. 140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
549. 128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 194.00
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
550. 121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 5 193.60
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
551. 140965 Pelle Holm Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 193.60
R1198 R2196 R3193 R4191
Sum778 Snit194.50
552. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 193.33
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
553. 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.00
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
554. 137738 Maj Thomsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 192.75
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
555. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 192.64
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
556. 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 10 192.60
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
557. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 192.38
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
558. 125035 Selina B. Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 192.13
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
559. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 10 191.60
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
560. 137792 Rasmus Baasch Vannaskoski Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 8 191.38
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
561. 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 191.20
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
562. 139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 191.00
R1196 R2196 R3195 R4191
Sum778 Snit194.50
563. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 190.75
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
564. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 189.80
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
565. 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 18 189.22
R1198 R2194 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
566. 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 188.89
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
567. 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 12 188.25
R1198 R2197 R3192 R4191
Sum778 Snit194.50
568. 138141 Philip M Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 193.40
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
569. 131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 5 193.20
R1198 R2197 R3192 R4190
Sum777 Snit194.25
570. 119463 Sander Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 193.00
R1198 R2196 R3195 R4188
Sum777 Snit194.25
571. 138415 Mads Tommy Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 8 192.13
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
572. 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 8 192.00
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
573. 138481 Clara Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 7 191.71
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
574. 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 191.25
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
575. 137314 Mille Midtgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 191.06
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
576. 137777 Karla Skou-Larsen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 194.00
R1198 R2196 R3191 R4191
Sum776 Snit194.00
577. 137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.00
R1197 R2195 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
578. 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.00
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
579. 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.00
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
580. 140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 194.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
581. 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 193.17
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
582. 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 193.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
583. 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.00
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
584. 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.67
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
585. 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 8 192.50
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
586. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 191.69
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
587. 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 191.57
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
588. 136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 191.29
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
589. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 190.83
R1198 R2195 R3194 R4189
Sum776 Snit194.00
590. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 10 190.70
R1198 R2194 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
591. 125532 Marcus Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 11 190.09
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
592. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 33 187.73
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
593. 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.75
R1197 R2197 R3192 R4189
Sum775 Snit193.75
594. 139801 Signe Holm Pedersen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 193.75
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
595. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 6 193.00
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
596. 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 192.80
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
597. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 192.29
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
598. 130927 Olivia Pacholczak Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 192.00
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
599. 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 7 191.86
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
600. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 191.83
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
601. 138063 Marie Foged Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 191.80
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
602. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 191.67
R1195 R2195 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
603. 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 13 190.15
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
604. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 189.00
R1196 R2195 R3194 R4190
Sum775 Snit193.75
605. 131828 Frederik Svanholm-Fisker Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 193.50
R1198 R2194 R3191 R4191
Sum774 Snit193.50
606. 134566 Anna-Maj Kromann Nikolajsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 193.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
607. 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
608. 137081 Vitus Narp Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 6 193.00
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
609. 138549 Jonas Lund Hallenborg Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK3 5 192.80
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
610. 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 192.57
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
611. 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 191.83
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
612. 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 191.08
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
613. 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 190.82
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
614. 139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 190.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
615. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 14 190.36
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
616. 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 188.90
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
617. 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 10 188.80
R1196 R2195 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
618. 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 4 193.25
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
619. 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 4 193.25
R1197 R2195 R3194 R4187
Sum773 Snit193.25
620. 140551 Tobias Berggreen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 4 193.25
R1197 R2195 R3193 R4188
Sum773 Snit193.25
621. 136321 Astrid Abildgaard Rasmussen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 192.60
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
622. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 192.29
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
623. 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
BK2 5 192.20
R1197 R2194 R3193 R4189
Sum773 Snit193.25
624. 139958 Peter Lyngsie Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 10 191.90
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
625. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 6 191.50
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
626. 135613 Noah Halkjær Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 191.33
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
627. 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 191.25
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
628. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 10 191.10
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
629. 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 190.86
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
630. 135578 Emilie Tang IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
BK3 12 190.58
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
631. 134934 Thomas Søndergård Kejser VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 8 190.50
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
632. 129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 8 190.13
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
633. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 10 189.60
R1195 R2195 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
634. 125386 Ulrik Vince KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 11 189.27
R1198 R2195 R3190 R4190
Sum773 Snit193.25
635. 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 188.33
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
636. 139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 12 186.83
R1196 R2195 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
637. 128862 Lucas Sørensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
638. 130640 Christian Friis Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.00
R1196 R2195 R3194 R4187
Sum772 Snit193.00
639. 132846 Chris Albæk Poulsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 193.00
R1196 R2195 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
640. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 192.40
R1195 R2193 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
641. 135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 6 191.67
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
642. 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 5 191.60
R1197 R2194 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
643. 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK3 9 191.56
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
644. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 10 190.40
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
645. 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 189.33
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
646. 118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 189.20
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
647. 130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
BK3 10 188.80
R1196 R2194 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
648. 130598 Mads Juel Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 192.75
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
649. 136300 Julie R.P.Jensen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 192.75
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
650. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 9 191.33
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
651. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 6 191.17
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
652. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 13 190.15
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
653. 134504 Asta Møller Munch Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 12 189.92
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
654. 139762