Riffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 23. september 2020 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 22 199.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 29 199.34
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 17 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 18 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 12 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 19 199.16
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 24 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 9 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 24 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 29 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 23 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 13 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 28 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 18 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 16 198.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 26 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 17 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J1 19 196.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 17 198.41
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J1 11 198.36
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 197.57
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 10 197.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 7 196.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
27. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J1 7 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 10 198.30
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 19 198.05
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 14 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 13 197.92
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
32. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J1 19 197.74
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
33. 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J1 15 197.47
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 28 197.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
35. 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 27 197.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
36. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 23 196.96
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
37. 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J1 19 196.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 8 198.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
39. 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 10 197.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
40. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 13 197.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
41. 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 15 197.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 19 197.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 21 197.62
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 16 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
45. 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 9 197.44
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
46. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
47. 130869 Sarah Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 18 196.94
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
48. 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 19 196.21
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
49. 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 24 194.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
50. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
51. 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J1 8 198.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
52. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 197.83
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
53. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
54. 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 15 197.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
55. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J1 18 197.22
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
56. 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J1 11 196.64
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
57. 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 25 196.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
58. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 23 195.65
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
59. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J1 28 195.36
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
60. 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 7 197.57
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
61. 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 10 196.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
63. 114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 14 196.14
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
64. 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 22 196.14
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
65. 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 20 195.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 15 197.13
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
67. 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 7 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
68. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 16 196.88
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
69. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 16 196.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
70. 137237 Mikkel Ammentorp Ribjerg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 6 196.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
71. 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J1 10 195.90
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
72. 137304 Sven Lundsbøl Wernersson Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J1 10 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
73. 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 7 196.86
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
74. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 18 196.56
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
75. 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 196.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
76. 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 10 195.90
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
77. 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 19 195.74
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
78. 124847 Clara F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
J1 12 195.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
79. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 10 195.40
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
80. 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 21 195.38
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
81. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 16 194.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
82. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 5 197.60
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
83. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 15 196.73
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
84. 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 10 196.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
85. 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J1 11 196.45
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
86. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 11 196.36
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
87. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J1 9 195.89
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
88. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 10 194.90
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
89. 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 9 195.11
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
90. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 15 195.07
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
91. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 13 194.69
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
92. 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 194.33
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
93. 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 19 194.11
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
94. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 19 193.89
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
95. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 16 193.44
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
96. 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
97. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 10 196.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
98. 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 14 195.29
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
99. 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 8 194.63
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
100. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 17 194.41
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
101. 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 15 194.27
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
102. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 14 193.21
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
103. 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 44 191.20
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
104. 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 5 197.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
105. 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 12 196.58
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
106. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 10 195.90
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
107. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 8 195.88
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
108. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 10 195.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
109. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 19 195.16
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
110. 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 12 194.92
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
111. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 36 194.89
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
112. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 11 194.82
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
113. 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 16 192.50
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
114. 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 8 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
115. 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 195.33
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
116. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 6 195.17
R1200 R2197 R3197 R4194
Sum788 Snit197.00
117. 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 14 194.07
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
118. 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 14 192.79
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
119. 123929 Matilde Skinderholm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 4 196.75
R1200 R2199 R3195 R4193
Sum787 Snit196.75
120. 112089 Kamilla Keinicke Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 10 195.30
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
121. 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 14 194.50
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
122. 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 13 193.85
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
123. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 12 193.83
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
124. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 22 193.41
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
125. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 23 192.83
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
126. 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 195.83
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
127. 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 5 195.80
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
128. 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
J1 7 195.71
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
129. 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 14 193.71
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
130. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 25 193.28
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
131. 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 20 191.65
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
132. 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J1 4 196.25
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
133. 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 194.57
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
134. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 13 193.85
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
135. 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 13 193.23
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
136. 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 5 195.40
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
137. 140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 8 195.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
138. 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 194.83
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
139. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 193.90
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
140. 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 8 193.50
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
141. 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 192.75
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
142. 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 4 195.75
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
143. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J1 6 195.17
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
144. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 194.17
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
145. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 8 193.88
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
146. 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J1 4 195.50
R1197 R2197 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
147. 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 8 193.88
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
148. 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 193.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
149. 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 22 192.77
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
150. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 8 192.63
R1197 R2197 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
151. 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 12 192.50
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
152. 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 11 191.45
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
153. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 18 191.17
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
154. 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 194.00
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
155. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 194.00
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
156. 118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
J2 7 193.86
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
157. 124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 193.75
R1198 R2195 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
158. 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 6 194.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
159. 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 192.80
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
160. 137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 192.71
R1198 R2197 R3195 R4190
Sum780 Snit195.00
161. 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 17 192.53
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
162. 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 194.75
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
163. 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 192.22
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
164. 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 16 191.38
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
165. 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 19 191.16
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
166. 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 194.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
167. 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 6 193.00
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
168. 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 16 192.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
169. 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 191.38
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
170. 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 18 190.72
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
171. 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 6 190.67
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
172. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 12 192.92
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
173. 138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 7 192.86
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
174. 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 10 192.60
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
175. 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 19 191.95
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
176. 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 13 190.85
R1195 R2195 R3195 R4192
Sum777 Snit194.25
177. 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 189.25
R1200 R2194 R3193 R4190
Sum777 Snit194.25
178. 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 192.33
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
179. 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 12 191.83
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
180. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 191.70
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
181. 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 191.67
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
182. 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 11 191.36
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
183. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 191.14
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
184. 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 26 189.08
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
185. 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 15 186.40
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
186. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 193.75
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
187. 120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 192.43
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
188. 128253 Jannich Hansen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 191.56
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
189. 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 8 191.38
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
190. 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 8 191.13
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
191. 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 193.20
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
192. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 10 192.30
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
193. 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 14 190.36
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
194. 122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 8 188.63
R1197 R2195 R3192 R4190
Sum774 Snit193.50
195. 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 12 188.42
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
196. 138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 187.82
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
197. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 8 191.50
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
198. 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 191.38
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
199. 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 11 191.09
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
200. 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 189.50
R1198 R2193 R3192 R4190
Sum773 Snit193.25
201. 137781 Viola Glerup Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
J2 4 193.00
R1195 R2195 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
202. 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 6 190.83
R1198 R2195 R3190 R4189
Sum772 Snit193.00
203. 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 17 187.76
R1196 R2195 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
204. 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 191.40
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
205. 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 191.20
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
206. 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 7 191.14
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
207. 137443 Tim Hjorth Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 190.83
R1195 R2194 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
208. 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 16 186.38
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
209. 135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 29 185.83
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
210. 130697 Julie Brunbjerg Østergaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 192.50
R1197 R2192 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
211. 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 6 191.50
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
212. 140835 Marcus Nicolai Fobian Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 191.33
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
213. 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 188.86
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
214. 120203 Lærke Steffensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 191.00
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
215. 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 190.86
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
216. 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 190.71
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
217. 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 190.50
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
218. 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 6 188.67
R1195 R2193 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
219. 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 6 191.00
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
220. 140949 Eva Aino Bak Christensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 6 190.50
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
221. 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 8 189.38
R1193 R2193 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
222. 127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 189.17
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
223. 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 16 188.19
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
224. 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 191.50
R1196 R2192 R3190 R4188
Sum766 Snit191.50
225. 104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 190.80
R1193 R2193 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
226. 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 190.60
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
227. 128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 5 190.40
R1196 R2194 R3188 R4188
Sum766 Snit191.50
228. 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 190.17
R1195 R2192 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
229. 137884 Mads S Madsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 8 188.88
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
230. 136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 188.78
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
231. 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 11 187.82
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
232. 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 13 187.31
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
233. 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 188.63
R1194 R2193 R3189 R4189
Sum765 Snit191.25
234. 124896 Frederik Juul Moustesgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 188.44
R1195 R2191 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
235. 105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 188.40
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
236. 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 6 188.00
R1193 R2193 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
237. 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 8 189.00
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
238. 137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 188.17
R1195 R2193 R3189 R4187
Sum764 Snit191.00
239. 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 6 190.00
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
240. 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 18 185.72
R1194 R2192 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
241. 135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 15 185.60
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
242. 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 189.67
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
243. 132445 Thore Frank Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 10 188.30
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
244. 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 183.30
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
245. 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 189.00
R1192 R2191 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
246. 127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 8 188.00
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
247. 136588 Emil Jacobsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 186.88
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
248. 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 5 188.80
R1196 R2189 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
249. 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 8 185.13
R1192 R2192 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
250. 123518 Mads Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 12 186.42
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
251. 138772 Rikke Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 6 186.17
R1192 R2192 R3190 R4185
Sum759 Snit189.75
252. 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 15 185.20
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
253. 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 189.50
R1192 R2191 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
254. 127888 Freja Mose Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 186.86
R1193 R2191 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
255. 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 186.83
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
256. 137284 Christian Hossfeld Toftehøj Ringe Skytteforening
DGI Fyn
J2 10 186.40
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
257. 135285 Mads Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 6 187.00
R1195 R2191 R3186 R4185
Sum757 Snit189.25
258. 135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 13 186.31
R1192 R2191 R3187 R4187
Sum757 Snit189.25
259. 113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 7 186.29
R1192 R2191 R3187 R4187
Sum757 Snit189.25
260. 136175 Scott Vargas Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 189.00
R1197 R2187 R3186 R4186
Sum756 Snit189.00
261. 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 189.00
R1191 R2191 R3190 R4184
Sum756 Snit189.00
262. 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 13 186.23
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
263. 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 188.75
R1192 R2190 R3190 R4183
Sum755 Snit188.75
264. 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 187.50
R1191 R2188 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
265. 137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 5 188.00
R1191 R2188 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
266. 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 184.60
R1192 R2188 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
267. 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 184.29
R1190 R2190 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
268. 135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 182.50
R1191 R2191 R3186 R4186
Sum754 Snit188.50
269. 140422 Andreas H. Hansen Strø S&G
DGI Nordsjælland
J2 8 186.38
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
270. 140657 Viktor Matthensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
J2 7 185.29
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
271. 139974 Josefine Campanini Ring Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 184.80
R1191 R2190 R3187 R4184
Sum752 Snit188.00
272. 126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 186.89
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
273. 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 187.50
R1191 R2188 R3187 R4184
Sum750 Snit187.50
274. 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 187.20
R1189 R2189 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
275. 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 16 182.50
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
276. 118751 Martin Broe Rolfsted Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 187.25
R1190 R2189 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
277. 122649 Steffen Dall Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 186.40
R1193 R2186 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
278. 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 185.20
R1190 R2190 R3184 R4184
Sum748 Snit187.00
279. 139472 Anders Milsgaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 5 184.20
R1193 R2189 R3185 R4181
Sum748 Snit187.00
280. 128484 Lukas Ingvorsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 186.75
R1200 R2185 R3183 R4179
Sum747 Snit186.75
281. 126749 Nicolaj Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 5 186.40
R1190 R2186 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
282. 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 8 183.75
R1188 R2186 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
283. 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 8 183.63
R1190 R2186 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
284. 130677 Loke Kjøgs Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 6 184.17
R1189 R2187 R3184 R4184
Sum744 Snit186.00
285. 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 6 182.17
R1187 R2187 R3186 R4184
Sum744 Snit186.00
286. 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 10 181.80
R1186 R2186 R3186 R4186
Sum744 Snit186.00
287. 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 6 185.17
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
288. 129133 Rasmus Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 183.75
R1188 R2187 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
289. 139379 Simon Fløe Mogensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 182.33
R1193 R2187 R3184 R4179
Sum743 Snit185.75
290. 122974 Mathilde Holm Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 179.56
R1190 R2185 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
291. 140127 Leonora Pauner Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 182.80
R1193 R2184 R3183 R4182
Sum742 Snit185.50
292. 123924 Lærke De Boer Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 185.25
R1189 R2189 R3187 R4176
Sum741 Snit185.25
293. 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 6 182.17
R1186 R2186 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
294. 139911 Emil B Bahnson Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 185.00
R1187 R2186 R3184 R4183
Sum740 Snit185.00
295. 131778 Julius Christensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 183.50
R1187 R2185 R3185 R4182
Sum739 Snit184.75
296. 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 184.50
R1186 R2186 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
297. 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 182.17
R1186 R2185 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
298. 132155 Nicole Michuok Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 182.67
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
299. 140444 Jonas Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 5 182.20
R1187 R2186 R3185 R4179
Sum737 Snit184.25
300. 126748 Kasper Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 5 182.80
R1185 R2185 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
301. 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 30 174.07
R1188 R2184 R3183 R4181
Sum736 Snit184.00
302. 141004 Matti Svensson Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 183.25
R1186 R2185 R3181 R4181
Sum733 Snit183.25
303. 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 9 180.00
R1190 R2181 R3181 R4179
Sum731 Snit182.75
304. 141189 Emilie Vibeke Axelsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 180.67
R1183 R2183 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
305. 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 11 173.45
R1183 R2182 R3179 R4179
Sum723 Snit180.75
306. 136830 Lasse Hylleberg Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 5 179.20
R1185 R2182 R3177 R4177
Sum721 Snit180.25
307. 140655 Arved Hartvig Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
J2 5 179.00
R1185 R2180 R3179 R4177
Sum721 Snit180.25
308. 108637 Oliver Kjeldsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 178.80
R1183 R2182 R3179 R4176
Sum720 Snit180.00
309. 140330 Anders Brønnum Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 6 175.17
R1185 R2181 R3179 R4174
Sum719 Snit179.75
310. 140924 Lucas Vaaben Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 177.00
R1182 R2180 R3178 R4175
Sum715 Snit178.75
311. 139726 Oliver Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 4 178.00
R1189 R2176 R3176 R4171
Sum712 Snit178.00
312. 139784 Kasper Boisen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 4 177.75
R1184 R2178 R3177 R4172
Sum711 Snit177.75
313. 141276 Emil Bang Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 4 176.50
R1185 R2180 R3175 R4166
Sum706 Snit176.50
314. 139943 Adam Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 166.25
R1183 R2168 R3167 R4165
Sum683 Snit170.75
315. 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
316. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 194.00
R1197 R2193 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
317. 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 3 194.00
R1194 R2194 R3194 R4-
Sum582 Snit194.00
318. 140141 Kaya Funk Eppler Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
319. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 3 193.67
R1196 R2196 R3189 R4-
Sum581 Snit193.67
320. 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 193.00
R1197 R2194 R3188 R4-
Sum579 Snit193.00
321. 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 191.00
R1195 R2191 R3187 R4-
Sum573 Snit191.00
322. 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 3 190.33
R1194 R2190 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
323. 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
324. 127913 Simon Skau Bjerrgaard Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 188.67
R1192 R2188 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
325. 114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 188.00
R1192 R2186 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
326. 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 3 187.67
R1191 R2188 R3184 R4-
Sum563 Snit187.67
327. 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
328. 139375 Mads Vejby Grønnegaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 3 184.33
R1189 R2185 R3179 R4-
Sum553 Snit184.33
329. 123738 Signe Bruun Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 182.67
R1185 R2184 R3179 R4-
Sum548 Snit182.67
330. 140996 Maria Egebjerg Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 3 181.67
R1183 R2182 R3180 R4-
Sum545 Snit181.67
331. 136759 Oliver Møller Haarby Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 178.67
R1181 R2178 R3177 R4-
Sum536 Snit178.67
332. 118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 170.00
R1183 R2168 R3159 R4-
Sum510 Snit170.00
333. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
334. 99927 Victor Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
335. 106658 Emil Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
336. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
337. 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
338. 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
339. 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
340. 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
341. 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
342. 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
343. 127417 Karim Kaagh Bennani Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
344. 120233 Jeppe Olsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
345. 128239 Selma J. K. P. Jørgensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
346. 110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
347. 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
348. 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
349. 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
350. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
351. 113589 Anna Brasen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
352. 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
353. 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
354. 141510 Kristoffer Rosenlund Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
355. 141325 Emil Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
356. 123913 Mickey Juhl Folkmann Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
357. 137406 Jacob Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
358. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
J2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
359. 127912 Emil Skau Bjerregaard Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
360. 128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
361. 134257 Mads Lumby Henriksen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
362. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
363. 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
364. 141848 Mathias Wiborg Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
365. 140265 Noah Pedersen Vrist Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
366. 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
367. 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
368. 141097 Jacob Nadim Chahade Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
369. 130811 Lucas Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 188.00
R1193 R2183 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
370. 127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
371. 139204 Kasper Flint Rosenholm Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 186.50
R1196 R2177 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
372. 139323 Alexander Hingelberg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
373. 142143 Dominic-Tjalfe Hansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
374. 133110 Mark Waldhauer Thrane Pagh VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
375. 105897 Christian Kjellerp Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 184.50
R1189 R2180 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
376. 128874 Nanna H. Klausen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
377. 140430 Lauritz Birk Daldof Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 184.00
R1189 R2179 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
378. 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
379. 140767 Kasper Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
380. 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
381. 123973 Daniel Buchholtz Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
382. 134926 Simon Villum Sand Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 181.00
R1181 R2181 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
383. 134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 181.00
R1186 R2176 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
384. 138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 180.00
R1185 R2175 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
385. 141005 Zimon Lindemose Hansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 180.00
R1180 R2180 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
386. 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
387. 101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 179.00
R1182 R2176 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
388. 123818 Benjamin Larsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
389. 142114 Johanne Nilsson Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
390. 130551 Lukas C. Skovgaard-Petersen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 2 177.00
R1181 R2173 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
391. 134602 Miki Eddie Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
392. 123494 Johan Jespersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 176.50
R1181 R2172 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
393. 140683 Magnus Axelsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 175.00
R1177 R2173 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
394. 139431 David Kristian Vang Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 173.00
R1180 R2166 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
395. 128746 Ditlev K. Faurholdt IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 2 169.50
R1173 R2166 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
396. 122025 Oliver Mathiesen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 162.50
R1166 R2159 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
397. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
398. 122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
399. 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
400. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
401. 119892 Thomas T. Madsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
402. 123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
403. 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
404. 135751 Nicoline Sofie Hjortshøj Hugöy Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
405. 125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
406. 132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
407. 123022 Ditlev Andresen Preuss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
408. 136781 Philip Hauge Aggergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
409. 141012 Jakup Erlandsson Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
410. 99355 Katja Hermansen Grønbjerg-Langelund Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
411. 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
412. 15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
413. 139897 Astrid Hauge Smith Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
414. 142438 Max Emil Ferdinand Rank Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
415. 122403 Marcus R. Helgesen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
416. 137610 Ditte Cortz Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
417. 127725 Mathias Nørgaard-Traberg VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
418. 141000 Magnus Hansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
419. 130915 Jonas Vejby Lauritsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
420. 137883 Mik Jønson Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
421. 109689 Thomas Holm Pedersen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
422. 134538 Frederik Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
423. 138311 Mathias Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
424. 132709 David Ploug Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
425. 140731 Magnus Lassen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
426. 136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
427. 132409 Maksim Bech Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
428. 119544 Daniel Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
429. 121652 Nicolaj Eyrich Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
430. 138740 Bastian Falck-Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00

Til toppen