Riffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 13. november 2019 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 20 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 10 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 32 199.66
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 18 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 21 199.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 23 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 16 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 17 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 37 198.97
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 14 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 13 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 24 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 18 198.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 24 198.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 22 198.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 25 198.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 19 197.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 14 197.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 34 197.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 11 198.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 11 198.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 11 198.36
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 13 198.23
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J1 16 196.94
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
27. 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 11 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 13 198.23
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 24 198.04
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 11 197.73
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 24 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
32. 132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 18 197.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
33. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 18 197.28
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 16 195.81
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
35. 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
36. 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 14 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
37. 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J1 24 197.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
38. 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J1 16 197.19
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
39. 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 12 197.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
40. 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 19 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
41. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 20 196.95
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J1 22 196.68
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 22 196.68
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J1 12 196.67
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
45. 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 12 196.58
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
46. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 27 196.52
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
47. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 26 196.35
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
48. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 15 196.20
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
49. 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 23 196.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
50. 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J1 16 197.94
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
51. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 14 197.86
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
52. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 14 197.57
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
53. 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 10 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
54. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J1 10 196.80
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
55. 118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 10 196.70
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
56. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 24 196.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
57. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 19 196.42
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
58. 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 20 196.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
59. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 43 195.98
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
60. 117023 Mathias Buur Pedersen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
61. 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 198.20
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
62. 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 10 198.10
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
63. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 9 197.78
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
64. 120765 Kathrine Solgaard Strø S&G
DGI Nordsjælland
J1 9 197.56
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
65. 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 12 197.42
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 13 197.38
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
67. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 8 197.38
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
68. 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 16 197.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
69. 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 11 197.18
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
70. 118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J1 9 197.11
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
71. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 14 196.79
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
72. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 13 196.38
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
73. 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 19 195.84
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
74. 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 18 195.78
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
75. 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J1 23 195.57
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
76. 123929 Matilde Skinderholm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 15 195.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
77. 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 196.90
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
78. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 18 196.89
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
79. 118798 Maria Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J1 14 196.71
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
80. 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 6 196.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
81. 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 11 196.18
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
82. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 16 195.81
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
83. 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
J2 12 195.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
84. 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 9 195.33
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
85. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 198.25
R1200 R2200 R3197 R4196
Sum793 Snit198.25
86. 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 10 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
87. 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 12 196.83
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
88. 105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 10 196.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
89. 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 9 196.78
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
90. 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 10 196.60
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
91. 120764 Emilie Abildskov Hansen Strø S&G
DGI Nordsjælland
J1 7 196.57
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
92. 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 16 196.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
93. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 13 196.38
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
94. 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 195.90
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
95. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 18 195.89
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
96. 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 18 195.78
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
97. 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 194.70
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
98. 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 12 194.33
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
99. 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J2 4 198.00
R1200 R2200 R3197 R4195
Sum792 Snit198.00
100. 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 7 196.57
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
101. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 15 196.53
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
102. 106658 Emil Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J1 12 196.08
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
103. 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 195.20
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
104. 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 9 197.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
105. 128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 196.83
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
106. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 10 196.40
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
107. 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 13 196.15
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
108. 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 19 195.58
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
109. 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 11 195.36
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
110. 110579 Tobias Rohde Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 193.90
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
111. 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 197.50
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
112. 118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 9 195.89
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
113. 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 9 195.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
114. 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 195.42
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
115. 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 9 195.33
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
116. 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 12 195.08
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
117. 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 10 194.90
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
118. 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 194.54
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
119. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 12 194.08
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
120. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 18 193.22
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
121. 99897 Marcus Nørgaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
122. 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J1 5 196.80
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
123. 123109 Kasper Nielsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
124. 104131 Freja Thøgersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 12 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
125. 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J1 13 195.46
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
126. 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 14 195.36
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
127. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 11 195.27
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
128. 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 10 195.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
129. 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 16 194.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
130. 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 20 193.55
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
131. 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 195.60
R1200 R2198 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
132. 117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 7 195.29
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
133. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 14 195.07
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
134. 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 13 194.54
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
135. 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 12 194.42
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
136. 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 17 194.29
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
137. 114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 194.22
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
138. 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 194.13
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
139. 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 13 194.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
140. 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 194.00
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
141. 123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 13 192.85
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
142. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 9 196.22
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
143. 124847 Clara F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
J2 7 194.71
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
144. 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 14 194.29
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
145. 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 14 193.43
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
146. 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds
DGI Fyn
J2 6 195.17
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
147. 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 8 195.00
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
148. 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
J2 10 194.90
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
149. 124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 18 194.67
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
150. 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 11 194.18
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
151. 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 8 193.88
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
152. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 34 193.35
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
153. 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 15 193.13
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
154. 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 17 193.12
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
155. 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 14 192.86
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
156. 119956 Gustav Nygaard Andresen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
157. 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 195.75
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
158. 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J1 7 195.43
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
159. 120233 Jeppe Olsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J1 8 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
160. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 9 194.56
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
161. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 194.38
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
162. 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 8 193.75
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
163. 124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 193.44
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
164. 123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 20 191.50
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
165. 128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 196.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
166. 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 5 195.20
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
167. 102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 12 192.83
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
168. 123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 192.75
R1198 R2198 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
169. 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 14 192.57
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
170. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 12 190.42
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
171. 128005 Victoria Palbo IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 11 194.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
172. 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 13 193.69
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
173. 125459 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 14 191.50
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
174. 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
175. 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 194.67
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
176. 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J1 6 194.50
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
177. 122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 7 193.57
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
178. 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 13 192.77
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
179. 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 18 191.22
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
180. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 194.40
R1198 R2195 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
181. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 7 194.29
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
182. 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J2 6 194.00
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
183. 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J2 9 193.56
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
184. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 8 193.38
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
185. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 10 192.60
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
186. 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 20 191.60
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
187. 114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 5 194.00
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
188. 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 11 192.36
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
189. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 14 192.07
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
190. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 14 191.93
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
191. 118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
J2 9 190.67
R1199 R2195 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
192. 128686 Frederik Nørgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 8 193.00
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
193. 121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 192.86
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
194. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 12 192.33
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
195. 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 191.25
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
196. 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 7 192.43
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
197. 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 9 191.89
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
198. 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 10 191.80
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
199. 122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 22 190.68
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
200. 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 35 189.11
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
201. 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 193.33
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
202. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 192.50
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
203. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 13 190.85
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
204. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 16 191.06
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
205. 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 12 190.67
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
206. 131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 192.60
R1195 R2195 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
207. 112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 10 190.90
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
208. 131877 Jannick Pedersen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 190.60
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
209. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 189.80
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
210. 128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 193.50
R1198 R2194 R3191 R4191
Sum774 Snit193.50
211. 124963 Anton Møller Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 6 193.17
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
212. 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J2 8 192.13
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
213. 130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 190.73
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
214. 119961 Magnus Hjorth Marcussen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 193.25
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
215. 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 4 193.25
R1199 R2194 R3194 R4186
Sum773 Snit193.25
216. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 191.86
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
217. 121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 8 191.75
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
218. 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 5 191.60
R1196 R2196 R3191 R4190
Sum773 Snit193.25
219. 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 191.57
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
220. 117386 Max Dahl Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 13 190.69
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
221. 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 9 190.11
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
222. 127233 Frey Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 9 191.44
R1196 R2192 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
223. 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 12 191.17
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
224. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 191.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
225. 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 10 187.60
R1197 R2195 R3193 R4187
Sum772 Snit193.00
226. 122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 191.80
R1195 R2194 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
227. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 190.67
R1198 R2192 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
228. 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 191.60
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
229. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 190.80
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
230. 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 190.71
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
231. 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 5 190.60
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
232. 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 10 190.20
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
233. 119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 7 189.86
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
234. 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 189.43
R1195 R2195 R3191 R4189
Sum770 Snit192.50
235. 107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 5 191.60
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
236. 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 189.88
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
237. 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
J2 6 189.83
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
238. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 191.40
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
239. 121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 190.83
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
240. 110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 5 190.60
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
241. 128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 7 190.43
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
242. 132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 14 188.21
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
243. 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 14 187.36
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
244. 127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 191.50
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
245. 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 191.50
R1195 R2193 R3192 R4186
Sum766 Snit191.50
246. 110945 Alexander Pirchert Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 189.80
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
247. 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 11 189.64
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
248. 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 188.63
R1195 R2193 R3190 R4188
Sum766 Snit191.50
249. 132842 Asbjørn Bernberg Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 191.25
R1196 R2193 R3193 R4183
Sum765 Snit191.25
250. 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 8 189.13
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
251. 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 7 188.86
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
252. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 9 188.44
R1194 R2193 R3189 R4189
Sum765 Snit191.25
253. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 14 187.43
R1192 R2192 R3192 R4189
Sum765 Snit191.25
254. 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 191.00
R1194 R2190 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
255. 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 6 190.50
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
256. 117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 190.50
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
257. 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 189.57
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
258. 113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 9 187.22
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
259. 104853 Johannes Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 4 190.75
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
260. 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 5 189.80
R1193 R2192 R3191 R4187
Sum763 Snit190.75
261. 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 10 188.70
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
262. 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
J2 8 187.13
R1194 R2190 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
263. 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 12 186.83
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
264. 108543 Nicklas Bjerg Jensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 186.63
R1195 R2192 R3188 R4187
Sum762 Snit190.50
265. 122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 190.25
R1193 R2193 R3189 R4186
Sum761 Snit190.25
266. 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
J2 4 190.00
R1195 R2194 R3190 R4181
Sum760 Snit190.00
267. 135565 Jwan Kamal Rasoulo Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 190.00
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
268. 137443 Tim Hjorth Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 6 189.17
R1193 R2189 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
269. 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 188.50
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
270. 130960 Victor Mrzyglod Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 7 187.71
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
271. 136026 Cecilie Barholdt Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 188.00
R1193 R2189 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
272. 135040 Nikolaj Kragh Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 189.25
R1194 R2193 R3186 R4184
Sum757 Snit189.25
273. 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 187.40
R1199 R2189 R3186 R4183
Sum757 Snit189.25
274. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 19 183.05
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
275. 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 189.00
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
276. 122987 Sofus R. P. Jensen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 189.00
R1194 R2193 R3187 R4182
Sum756 Snit189.00
277. 117031 Mads Rost Christensen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 187.00
R1193 R2189 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
278. 129761 Thorbjørn Jensen Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 188.50
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
279. 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 8 185.63
R1195 R2189 R3185 R4185
Sum754 Snit188.50
280. 132155 Nicole Michuok Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 185.00
R1192 R2189 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
281. 135844 Lukas Holst Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 8 185.75
R1191 R2189 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
282. 134700 Magnus Høgh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 185.25
R1194 R2187 R3186 R4186
Sum753 Snit188.25
283. 105872 Magnus Hansen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 187.25
R1192 R2187 R3187 R4183
Sum749 Snit187.25
284. 114128 Christian Simonsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 186.60
R1190 R2190 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
285. 118752 Frederik Arevad Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 5 186.20
R1191 R2190 R3185 R4183
Sum749 Snit187.25
286. 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 184.29
R1188 R2188 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
287. 124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 7 183.86
R1190 R2188 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
288. 124896 Frederik Juul Moustesgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 186.20
R1187 R2187 R3187 R4187
Sum748 Snit187.00
289. 131470 Mathias Helstrup Kristensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 179.30
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
290. 128484 Lukas Ingvorsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 186.75
R1200 R2185 R3183 R4179
Sum747 Snit186.75
291. 116693 Matilde Olesen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 186.75
R1189 R2189 R3186 R4183
Sum747 Snit186.75
292. 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 186.20
R1188 R2188 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
293. 118262 Katrine Eriksen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 4 186.50
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
294. 133783 Mikkel Møller Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 4 186.50
R1190 R2189 R3187 R4180
Sum746 Snit186.50
295. 115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 184.80
R1189 R2187 R3186 R4183
Sum745 Snit186.25
296. 135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 183.14
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
297. 136185 Daniel Slot Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 182.10
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
298. 122986 Marcus R. P. Jensen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 185.25
R1190 R2185 R3183 R4183
Sum741 Snit185.25
299. 136961 Magnus Haugård Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 182.83
R1190 R2189 R3182 R4180
Sum741 Snit185.25
300. 118751 Martin Broe Rolfsted Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 183.17
R1188 R2185 R3185 R4182
Sum740 Snit185.00
301. 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 184.75
R1189 R2185 R3184 R4181
Sum739 Snit184.75
302. 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 6 181.83
R1188 R2185 R3184 R4181
Sum738 Snit184.50
303. 135432 Mathias Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 179.50
R1185 R2184 R3184 R4184
Sum737 Snit184.25
304. 137914 Mikkel Espersen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 11 180.36
R1185 R2185 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
305. 116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 183.75
R1188 R2185 R3181 R4181
Sum735 Snit183.75
306. 131711 Niklas Gram-Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 182.00
R1186 R2183 R3183 R4183
Sum735 Snit183.75
307. 129133 Rasmus Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 181.00
R1188 R2183 R3183 R4181
Sum735 Snit183.75
308. 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 183.25
R1185 R2184 R3184 R4180
Sum733 Snit183.25
309. 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 183.25
R1187 R2184 R3184 R4178
Sum733 Snit183.25
310. 132932 Christian Damgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 182.17
R1185 R2183 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
311. 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 5 180.20
R1185 R2183 R3182 R4181
Sum731 Snit182.75
312. 123738 Signe Bruun Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 5 180.60
R1185 R2185 R3182 R4177
Sum729 Snit182.25
313. 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 6 179.67
R1185 R2183 R3181 R4179
Sum728 Snit182.00
314. 130750 Niklas T. Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 4 181.75
R1187 R2185 R3181 R4174
Sum727 Snit181.75
315. 138066 Julius Hejgaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 181.50
R1185 R2183 R3180 R4178
Sum726 Snit181.50
316. 137466 Mikkel Jørgensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 179.20
R1183 R2181 R3179 R4178
Sum721 Snit180.25
317. 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 14 175.57
R1184 R2180 R3179 R4178
Sum721 Snit180.25
318. 132709 David Ploug Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 179.25
R1181 R2181 R3179 R4176
Sum717 Snit179.25
319. 122649 Steffen Dall Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 177.50
R1186 R2176 R3174 R4174
Sum710 Snit177.50
320. 137467 Troels Stentoft Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 176.00
R1181 R2177 R3177 R4175
Sum710 Snit177.50
321. 131305 Daniella Liner Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
J2 4 177.00
R1178 R2178 R3176 R4176
Sum708 Snit177.00
322. 128960 Kirstine Henriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 6 173.33
R1180 R2178 R3177 R4173
Sum708 Snit177.00
323. 118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 7 168.29
R1181 R2180 R3176 R4168
Sum705 Snit176.25
324. 137529 Sebastian Sejer Juul Hansen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 175.25
R1186 R2178 R3178 R4159
Sum701 Snit175.25
325. 132409 Maksim Bech Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 5 174.80
R1176 R2175 R3175 R4174
Sum700 Snit175.00
326. 135235 Nickolaj Lystbæk Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 172.50
R1181 R2178 R3171 R4160
Sum690 Snit172.50
327. 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 6 166.83
R1174 R2172 R3171 R4166
Sum683 Snit170.75
328. 134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 7 165.29
R1172 R2171 R3171 R4165
Sum679 Snit169.75
329. 137469 Rasmus Vinding Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 161.00
R1174 R2166 R3160 R4159
Sum659 Snit164.75
330. 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
331. 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
332. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 3 194.33
R1197 R2194 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
333. 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 194.33
R1197 R2196 R3190 R4-
Sum583 Snit194.33
334. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 194.00
R1194 R2194 R3194 R4-
Sum582 Snit194.00
335. 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
336. 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 192.67
R1195 R2194 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
337. 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 191.67
R1194 R2193 R3188 R4-
Sum575 Snit191.67
338. 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
339. 107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 3 190.33
R1193 R2190 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
340. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 190.00
R1190 R2190 R3190 R4-
Sum570 Snit190.00
341. 136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 190.00
R1193 R2191 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
342. 136074 Rasmus Møller Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 190.00
R1191 R2191 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
343. 131184 Philip Jensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 189.33
R1193 R2188 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
344. 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
345. 135876 Carl Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 188.00
R1193 R2188 R3183 R4-
Sum564 Snit188.00
346. 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 188.00
R1191 R2187 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
347. 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
348. 116736 Patrick Svane Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 3 187.00
R1192 R2190 R3179 R4-
Sum561 Snit187.00
349. 136334 Jonas Emil Muxoll Christiansen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 187.00
R1189 R2186 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
350. 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 3 186.00
R1190 R2187 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
351. 134990 Line Nordahl Hvidt Dalum Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 185.33
R1191 R2189 R3176 R4-
Sum556 Snit185.33
352. 130023 Anker Erthmann Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J2 3 184.67
R1187 R2186 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
353. 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 183.67
R1186 R2184 R3181 R4-
Sum551 Snit183.67
354. 136330 Lucas Villadsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 182.67
R1184 R2183 R3181 R4-
Sum548 Snit182.67
355. 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 181.67
R1190 R2178 R3177 R4-
Sum545 Snit181.67
356. 133244 Tobias Vorret Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 180.67
R1184 R2180 R3178 R4-
Sum542 Snit180.67
357. 135978 Aqqa Egede Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 3 180.33
R1182 R2181 R3178 R4-
Sum541 Snit180.33
358. 135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 180.33
R1187 R2177 R3177 R4-
Sum541 Snit180.33
359. 112926 Magnus Juelshøj Christensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 3 177.67
R1181 R2177 R3175 R4-
Sum533 Snit177.67
360. 138311 Mathias Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 177.33
R1183 R2178 R3171 R4-
Sum532 Snit177.33
361. 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 176.00
R1179 R2175 R3174 R4-
Sum528 Snit176.00
362. 133105 Jesper Pedersen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 173.33
R1179 R2174 R3167 R4-
Sum520 Snit173.33
363. 126748 Kasper Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
J2 3 169.33
R1178 R2166 R3164 R4-
Sum508 Snit169.33
364. 136830 Lasse Hylleberg Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 3 165.33
R1173 R2170 R3153 R4-
Sum496 Snit165.33
365. 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 3 163.00
R1173 R2162 R3154 R4-
Sum489 Snit163.00
366. 128746 Ditlev K. Faurholdt IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
J2 3 161.00
R1175 R2155 R3153 R4-
Sum483 Snit161.00
367. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
368. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
369. 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
370. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
371. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
372. 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
373. 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
374. 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
375. 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
376. 95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
377. 109303 Albert Eppler Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
378. 114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
379. 119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
380. 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
381. 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
382. 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
383. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
384. 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
385. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
386. 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
387. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
388. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
389. 124050 Simon Pradel Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
390. 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
391. 116636 Tim Colbe Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
392. 133714 Jinlin Yang Midtals Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
393. 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
394. 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
395. 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
396. 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
J2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
397. 137237 Mikkel Ammentorp Ribjerg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
398. 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
399. 123939 Chris Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
400. 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
401. 132619 Kasper Andreas Hansen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
J2 2 191.00
R1196 R2186 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
402. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
403. 136752 Mathias Aa. Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
404. 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
405. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
406. 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
407. 120944 Sarah Andersen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
408. 113032 Noah Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
409. 137406 Jacob Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
410. 113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
411. 114598 Lucas Jensenius Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 2 190.00
R1194 R2186 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
412. 104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
413. 113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
414. 96259 Villiam Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
415. 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
J2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
416. 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
417. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
418. 135740 Hanne Scheibel Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
419. 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
420. 138048 Malthe Raun Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
421. 129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
422. 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
423. 130846 Andreas Thor Kirkegaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
424. 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
425. 123938 Jeppe Christensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
426. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
427. 130804 Line Haslund Strø S&G
DGI Nordsjælland
J2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
428. 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
429. 113589 Anna Brasen Roslev Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
430. 137045 Simon Jepsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
431. 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
432. 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
433. 129120 Antonia Kofod Gelsted Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
434. 138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
435. 105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
436. 120390 Frida Krogsmose Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
437. 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
438. 137503 Leonard Hjuler Baungaard Rosenholm Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
439. 134978 Amanda Modler Hedemann Horne Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
440. 123913 Mickey Juhl Folkmann Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
441. 131636 Marco Gleerup Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
442. 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
443. 135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
444. 124501 Magnus Hynmejer Maaiøv Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
445. 124082 Anne Nørgaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
446. 102291 Kristian Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
447. 124252 Sebastian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
448. 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
449. 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
450. 133110 Mark Waldhauer Thrane Pagh VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 2 182.00
R1190 R2174 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
451. 133081 Claes Wedel Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
452. 135543 Per Holm Christiansen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
453. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
454. 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 180.00
R1184 R2176 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
455. 101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 178.50
R1181 R2176 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
456. 139379 Simon Fløe Mogensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 177.50
R1179 R2176 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
457. 137274 Mathias Bergqvist Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
458. 128547 Villads Simonsen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
459. 137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
460. 117414 Lucas K. Lolk Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 176.00
R1177 R2175 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
461. 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 2 176.00
R1183 R2169 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
462. 120945 Mie Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 175.50
R1178 R2173 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
463. 139783 Isabella Boisen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 2 175.00
R1175 R2175 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
464. 139784 Kasper Boisen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
465. 135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 174.00
R1176 R2172 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
466. 136759 Oliver Møller Haarby Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 172.00
R1175 R2169 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
467. 127428 Kristian Obbekjer Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 170.50
R1172 R2169 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
468. 139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
J2 2 169.00
R1170 R2168 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
469. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
470. 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
471. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
472. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
473. 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
474. 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
475. 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
476. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
477. 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
478. 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
479. 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
480. 122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
481. 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
482. 122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
483. 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
484. 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
485. 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
486. 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
487. 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
488. 113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
489. 112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
490. 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
491. 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
492. 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
493. 98421 Alexander Jacobsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
494. 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
495. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
496. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
497. 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
498. 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
J2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
499. 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
500. 137902 Magnus Andersen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
501. 134196 Fillip Olesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
502. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
503. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
504. 123022 Ditlev Andresen Preuss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
505. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
506. 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
507. 132545 Sofie Karlskov Nielsen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
508. 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
509. 113235 Emil Spotag Jacobsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
510. 121304 Frederik Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
511. 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
512. 137654 Sofie Koester Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
513. 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
514. 125570 Benjamin Søbakke Kreuts Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
515. 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
516. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
517. 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
518. 139974 Josefine Campanini Ring Galten Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
519. 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
520. 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
521. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
522. 136749 Alex Karic Varde Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
523. 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
524. 138007 Theodor Bruun Staadsen Petersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
525. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
526. 126595 Magnus Johnsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
527. 127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
528. 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
529. 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
530. 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
531. 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
532. 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
533. 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
534. 103969 Emil Christiansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
535. 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
536. 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
537. 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
538. 131212 Patrick La Cour Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
539. 128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
540. 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
541. 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
542. 137229 Marie Karlskov Nielsen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
543. 138250 Julian Hougaard Olesen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
544. 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
545. 130811 Lucas Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
546. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
547. 139943 Adam Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
548. 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
549. 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
550. 134926 Simon Villum Sand Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
551. 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
552. 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
553. 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
554. 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
555. 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
556. 125571 Rass H. Madsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
557. 99740 Frei Ovesen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
558. 130915 Jonas Vejby Lauritsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
559. 127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
560. 139726 Oliver Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
561. 136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
562. 137055 Mads T. K. Petersen St. Lyngby If - 24. Kreds
DGI Nordsjælland
J2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
563. 108637 Oliver Kjeldsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
564. 119544 Daniel Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
565. 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
566. 139472 Anders Milsgaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
J2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
567. 140127 Leonora Pauner Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
568. 112587 Tobias Nørgaard Rossen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
J2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
569. 127725 Mathias Nørgaard-Traberg VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
J2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
570. 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
571. 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
572. 136610 Inequ A. Qninohard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00

Til toppen