Riffel, 50m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 10. august 2020 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 14 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 7 199.14
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
4. 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 9 198.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
5. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 9 198.11
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
6. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 8 198.13
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
7. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 10 197.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
8. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
9. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 8 198.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
10. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 9 196.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
11. 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 8 197.13
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
12. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 9 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
13. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 8 196.88
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
14. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 4 198.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
15. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
16. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 8 196.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
17. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
18. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 6 197.17
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
19. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 6 197.33
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
20. 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 8 196.00
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
21. 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
J2 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
22. 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 196.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
23. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 6 196.50
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
24. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 196.33
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
25. 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 8 196.25
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
26. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
27. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
28. 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
29. 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 8 196.13
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
30. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 7 195.86
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
31. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 12 195.33
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
32. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
J1 11 195.18
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
33. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 197.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
34. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J1 5 196.60
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
35. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J1 8 196.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
36. 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 7 196.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
37. 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 5 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
38. 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 8 195.13
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
39. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
J1 5 196.40
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
40. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
J1 5 196.00
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
41. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 194.89
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
42. 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 196.50
R1200 R2196 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
43. 118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
J1 5 196.00
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
44. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 6 195.67
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
45. 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 5 195.20
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
46. 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 9 194.33
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
47. 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 4 196.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
48. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 8 194.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
49. 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 10 193.80
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
50. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 10 193.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
51. 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
52. 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 6 195.33
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
53. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 194.13
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
54. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J1 6 194.67
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
55. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 5 192.40
R1199 R2195 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
56. 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
57. 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 195.25
R1198 R2197 R3194 R4192
Sum781 Snit195.25
58. 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 194.33
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
59. 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 8 194.25
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
60. 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 6 192.50
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
61. 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J2 4 195.00
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
62. 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 4 195.00
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
63. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 4 195.00
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
64. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 195.00
R1199 R2196 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
65. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 194.75
R1198 R2196 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
66. 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 194.75
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
67. 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
68. 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 194.75
R1198 R2197 R3194 R4190
Sum779 Snit194.75
69. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 193.50
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
70. 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 192.50
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
71. 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 191.63
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
72. 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 194.50
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
73. 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 4 194.50
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
74. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 193.40
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
75. 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 8 192.13
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
76. 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 6 192.00
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
77. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 191.20
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
78. 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 5 193.60
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
79. 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
J2 4 193.75
R1196 R2193 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
80. 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 192.67
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
81. 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 192.33
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
82. 120233 Jeppe Olsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
83. 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 193.50
R1200 R2195 R3192 R4187
Sum774 Snit193.50
84. 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 193.50
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
85. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 8 191.88
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
86. 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 191.60
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
87. 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 193.00
R1198 R2195 R3191 R4188
Sum772 Snit193.00
88. 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 192.75
R1197 R2196 R3189 R4189
Sum771 Snit192.75
89. 122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 10 190.00
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
90. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 192.25
R1194 R2193 R3193 R4189
Sum769 Snit192.25
91. 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 190.50
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
92. 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 192.00
R1194 R2194 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
93. 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 5 191.00
R1193 R2193 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
94. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 4 191.00
R1194 R2192 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
95. 99927 Victor Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 4 190.75
R1197 R2189 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
96. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 7 188.43
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
97. 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 6 187.00
R1194 R2192 R3190 R4186
Sum762 Snit190.50
98. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 189.75
R1193 R2193 R3190 R4183
Sum759 Snit189.75
99. 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 189.25
R1199 R2190 R3188 R4180
Sum757 Snit189.25
100. 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 189.25
R1191 R2191 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
101. 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 4 189.00
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
102. 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 189.00
R1193 R2190 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
103. 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 4 188.50
R1191 R2191 R3188 R4184
Sum754 Snit188.50
104. 142154 Emil Lindevall Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 188.00
R1194 R2187 R3187 R4184
Sum752 Snit188.00
105. 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 187.50
R1190 R2188 R3188 R4184
Sum750 Snit187.50
106. 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 4 186.75
R1192 R2188 R3184 R4183
Sum747 Snit186.75
107. 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 5 181.40
R1187 R2187 R3183 R4176
Sum733 Snit183.25
108. 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 181.80
R1186 R2184 R3180 R4180
Sum730 Snit182.50
109. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 7 170.43
R1183 R2183 R3170 R4168
Sum704 Snit176.00
110. 135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 4 175.75
R1187 R2178 R3172 R4166
Sum703 Snit175.75
111. 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 4 158.50
R1161 R2160 R3158 R4155
Sum634 Snit158.50
112. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
J1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
113. 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 198.00
R1200 R2198 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
114. 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 3 197.67
R1199 R2199 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
115. 124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
116. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
117. 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
118. 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
119. 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
120. 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
121. 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
122. 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 3 194.00
R1195 R2195 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
123. 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 3 193.67
R1195 R2193 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
124. 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 193.67
R1197 R2194 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
125. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
126. 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 3 192.33
R1194 R2194 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
127. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 3 192.33
R1195 R2193 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
128. 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
J2 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
129. 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
J2 3 189.33
R1196 R2188 R3184 R4-
Sum568 Snit189.33
130. 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 3 185.67
R1196 R2181 R3180 R4-
Sum557 Snit185.67
131. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
132. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
133. 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
134. 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
135. 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
136. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
137. 128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
138. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
139. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
140. 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
141. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
142. 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
143. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
J1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
144. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
145. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
146. 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
147. 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J1 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
148. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
149. 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
150. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
151. 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
152. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
153. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
J2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
154. 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
155. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
J2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
156. 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
157. 130502 Christoffer Leisted Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
158. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
159. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
160. 135240 Mikkel Schov G. Olsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
161. 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
162. 141848 Mathias Wiborg Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
163. 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
164. 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
165. 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 188.00
R1194 R2182 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
166. 142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 2 188.00
R1193 R2183 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
167. 135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
168. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 184.50
R1190 R2179 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
169. 117673 Jonas Ottobrøker Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 2 183.50
R1188 R2179 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
170. 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
171. 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
172. 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
173. 138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
174. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 181.50
R1192 R2171 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
175. 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
176. 136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 167.00
R1175 R2159 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
177. 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 156.50
R1158 R2155 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
178. 138844 Nikolaj Kristensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 2 125.50
R1132 R2119 R3- R4-
Sum251 Snit125.50
179. 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
180. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
181. 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
182. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
183. 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
184. 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
J1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
185. 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
186. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
187. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
188. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
189. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
190. 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
191. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
192. 117386 Max Dahl Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
193. 134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
194. 128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
195. 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
196. 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
197. 128205 Tais Luca Riisgaard Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
J2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
198. 122396 Karoline Ejlersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
199. 137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
200. 140683 Magnus Axelsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00

Til toppen