Riffel, 50m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. maj 2022 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 199.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
5. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
6. 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 11 198.09
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
7. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 197.92
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
8. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 198.30
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
9. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
10. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
11. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 11 197.82
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
12. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 9 197.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
13. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 16 197.19
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
14. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 196.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
15. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 5 198.20
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
16. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 16 197.31
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
17. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 197.27
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
18. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 197.21
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
19. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 196.75
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
20. 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
21. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.00
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
22. 134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 195.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
23. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 194.86
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
24. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
25. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 5 197.80
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
26. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 197.56
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
27. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 196.18
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
28. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
29. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.30
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
30. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.10
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
31. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 196.10
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
32. 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 5 191.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
33. 136823 Oliver E. Ø. Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 195.57
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
34. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 11 195.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
35. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 18 194.78
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
36. 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 9 194.56
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
37. 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 197.33
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
38. 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 12 195.58
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
39. 142134 Peter Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
40. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 196.22
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
41. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 195.75
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
42. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 194.08
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
43. 141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 197.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
44. 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.10
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
45. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 195.88
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
46. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 195.86
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
47. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 195.78
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
48. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 195.08
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
49. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 10 194.80
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
50. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 193.71
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
51. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 14 194.21
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
52. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 189.75
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
53. 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 195.00
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
54. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 194.00
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
55. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 17 192.24
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
56. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 19 191.79
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
57. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 195.57
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
58. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 10 194.70
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
59. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 194.08
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
60. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 17 192.82
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
61. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.25
R1198 R2198 R3197 R4192
Sum785 Snit196.25
62. 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 5 194.60
R1199 R2199 R3197 R4190
Sum785 Snit196.25
63. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.00
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
64. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 196.00
R1198 R2197 R3197 R4192
Sum784 Snit196.00
65. 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 194.38
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
66. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 194.00
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
67. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 193.63
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
68. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 23 191.52
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
69. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 194.17
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
70. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 191.70
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
71. 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 192.89
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
72. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 191.78
R1197 R2197 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
73. 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 195.00
R1199 R2197 R3194 R4190
Sum780 Snit195.00
74. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 11 193.55
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
75. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 7 193.43
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
76. 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 7 193.14
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
77. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.90
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
78. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 192.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
79. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 191.33
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
80. 141164 Max Svolgart Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
81. 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.75
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
82. 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 193.13
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
83. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 192.46
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
84. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 17 190.00
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
85. 147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
86. 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 193.40
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
87. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 191.67
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
88. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 189.91
R1198 R2193 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
89. 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 7 191.00
R1197 R2195 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
90. 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 190.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
91. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.00
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
92. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 190.75
R1197 R2196 R3191 R4191
Sum775 Snit193.75
93. 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 192.80
R1197 R2193 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
94. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 191.00
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
95. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 7 189.71
R1195 R2194 R3194 R4191
Sum774 Snit193.50
96. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 193.25
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
97. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 192.20
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
98. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 191.50
R1195 R2194 R3194 R4190
Sum773 Snit193.25
99. 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 193.00
R1196 R2196 R3192 R4188
Sum772 Snit193.00
100. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 5 191.80
R1197 R2193 R3192 R4189
Sum771 Snit192.75
101. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 192.50
R1197 R2193 R3192 R4188
Sum770 Snit192.50
102. 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 15 189.27
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
103. 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 189.71
R1194 R2194 R3193 R4188
Sum769 Snit192.25
104. 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 188.36
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
105. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 190.80
R1196 R2195 R3189 R4188
Sum768 Snit192.00
106. 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 189.36
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
107. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 190.00
R1196 R2191 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
108. 144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 189.80
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
109. 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 189.00
R1196 R2191 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
110. 143646 Johan Ileby Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 190.60
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
111. 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 7 188.43
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
112. 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 185.45
R1194 R2193 R3190 R4188
Sum765 Snit191.25
113. 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 190.20
R1194 R2194 R3189 R4187
Sum764 Snit191.00
114. 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 188.88
R1193 R2193 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
115. 135965 Benjamin Müller Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 188.50
R1196 R2192 R3189 R4187
Sum764 Snit191.00
116. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 186.89
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
117. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 13 183.23
R1194 R2192 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
118. 144751 Amina Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 187.50
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
119. 137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 187.00
R1194 R2192 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
120. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 188.80
R1194 R2194 R3191 R4183
Sum762 Snit190.50
121. 142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 185.13
R1196 R2192 R3187 R4187
Sum762 Snit190.50
122. 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 186.67
R1195 R2191 R3189 R4186
Sum761 Snit190.25
123. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 187.50
R1193 R2192 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
124. 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 186.60
R1196 R2189 R3188 R4186
Sum759 Snit189.75
125. 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 13 184.15
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
126. 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 188.50
R1194 R2193 R3189 R4178
Sum754 Snit188.50
127. 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 12 183.17
R1197 R2186 R3186 R4185
Sum754 Snit188.50
128. 143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 8 183.13
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
129. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 181.79
R1190 R2189 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
130. 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 11 182.09
R1193 R2187 R3186 R4186
Sum752 Snit188.00
131. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 187.40
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
132. 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 13 176.85
R1190 R2189 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
133. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 4 187.50
R1194 R2192 R3191 R4173
Sum750 Snit187.50
134. 144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 187.50
R1192 R2187 R3186 R4185
Sum750 Snit187.50
135. 142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 7 183.43
R1194 R2186 R3185 R4185
Sum750 Snit187.50
136. 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 181.50
R1191 R2190 R3185 R4183
Sum749 Snit187.25
137. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 187.00
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
138. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 184.67
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
139. 144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 186.75
R1194 R2186 R3186 R4181
Sum747 Snit186.75
140. 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 10 184.10
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
141. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 185.00
R1188 R2187 R3187 R4184
Sum746 Snit186.50
142. 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 7 184.14
R1188 R2187 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
143. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 183.50
R1191 R2187 R3186 R4181
Sum745 Snit186.25
144. 144243 Benjamin Egeberg Stolzenbach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 183.40
R1190 R2187 R3184 R4184
Sum745 Snit186.25
145. 130629 Emil Callesen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 186.00
R1188 R2188 R3185 R4183
Sum744 Snit186.00
146. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 185.75
R1194 R2186 R3183 R4180
Sum743 Snit185.75
147. 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 177.22
R1190 R2186 R3186 R4181
Sum743 Snit185.75
148. 144418 Astrid Troldtoft Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 181.43
R1192 R2184 R3184 R4182
Sum742 Snit185.50
149. 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 9 180.56
R1188 R2185 R3185 R4184
Sum742 Snit185.50
150. 143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 176.38
R1188 R2186 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
151. 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 182.60
R1185 R2185 R3185 R4184
Sum739 Snit184.75
152. 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 180.67
R1193 R2189 R3180 R4177
Sum739 Snit184.75
153. 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 184.50
R1192 R2183 R3182 R4181
Sum738 Snit184.50
154. 143658 Holger Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 183.20
R1189 R2186 R3183 R4180
Sum738 Snit184.50
155. 144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 184.25
R1186 R2186 R3183 R4182
Sum737 Snit184.25
156. 142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 184.00
R1193 R2183 R3181 R4179
Sum736 Snit184.00
157. 144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 7 179.29
R1195 R2183 R3181 R4177
Sum736 Snit184.00
158. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 182.20
R1187 R2183 R3183 R4182
Sum735 Snit183.75
159. 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 183.50
R1185 R2184 R3183 R4182
Sum734 Snit183.50
160. 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 5 182.60
R1185 R2183 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
161. 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 180.00
R1188 R2184 R3180 R4180
Sum732 Snit183.00
162. 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 173.92
R1188 R2184 R3183 R4177
Sum732 Snit183.00
163. 138312 William Holm Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 175.17
R1189 R2186 R3179 R4177
Sum731 Snit182.75
164. 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 179.40
R1186 R2185 R3181 R4177
Sum729 Snit182.25
165. 144513 Casper Sandberg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 178.00
R1190 R2188 R3176 R4174
Sum728 Snit182.00
166. 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 181.50
R1186 R2184 R3179 R4177
Sum726 Snit181.50
167. 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 171.60
R1185 R2184 R3180 R4175
Sum724 Snit181.00
168. 143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 165.25
R1188 R2185 R3178 R4173
Sum724 Snit181.00
169. 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 4 180.75
R1181 R2181 R3181 R4180
Sum723 Snit180.75
170. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 179.40
R1186 R2181 R3180 R4176
Sum723 Snit180.75
171. 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 177.67
R1187 R2179 R3179 R4178
Sum723 Snit180.75
172. 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 180.50
R1184 R2183 R3179 R4176
Sum722 Snit180.50
173. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 173.75
R1183 R2179 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
174. 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 10 174.40
R1185 R2181 R3179 R4173
Sum718 Snit179.50
175. 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 177.40
R1186 R2180 R3177 R4173
Sum716 Snit179.00
176. 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 7 173.71
R1184 R2184 R3176 R4171
Sum715 Snit178.75
177. 144241 Tobias Toldbod Larsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 177.00
R1186 R2179 R3176 R4173
Sum714 Snit178.50
178. 144538 Victor Runge Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 173.50
R1181 R2177 R3177 R4175
Sum710 Snit177.50
179. 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 7 172.86
R1182 R2181 R3174 R4170
Sum707 Snit176.75
180. 144109 Bertram Mejsig Dissing Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 176.50
R1183 R2179 R3173 R4171
Sum706 Snit176.50
181. 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 5 171.60
R1185 R2182 R3180 R4159
Sum706 Snit176.50
182. 144521 Lenio Jacobsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 172.71
R1176 R2176 R3174 R4172
Sum698 Snit174.50
183. 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 173.25
R1186 R2183 R3177 R4147
Sum693 Snit173.25
184. 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 170.40
R1182 R2177 R3171 R4163
Sum693 Snit173.25
185. 144548 Cecilie Svendsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 167.60
R1184 R2176 R3172 R4161
Sum693 Snit173.25
186. 144609 Marina Cuman Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 172.75
R1175 R2173 R3172 R4171
Sum691 Snit172.75
187. 143650 Jens Toft Lundkær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 172.50
R1179 R2178 R3173 R4160
Sum690 Snit172.50
188. 144473 Casper Hein Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 172.50
R1177 R2174 R3173 R4166
Sum690 Snit172.50
189. 143881 Asger Grauslund Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 169.60
R1178 R2172 R3171 R4167
Sum688 Snit172.00
190. 140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 167.20
R1178 R2167 R3166 R4163
Sum674 Snit168.50
191. 144872 Jakob Främbs Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 167.00
R1177 R2174 R3162 R4155
Sum668 Snit167.00
192. 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 161.67
R1174 R2164 R3161 R4160
Sum659 Snit164.75
193. 144452 Frederik Bostrup Nybo Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 164.00
R1168 R2166 R3162 R4160
Sum656 Snit164.00
194. 143267 Asbjørn Bjørndal Nøddegaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 153.75
R1191 R2157 R3141 R4126
Sum615 Snit153.75
195. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
196. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 3 194.67
R1197 R2195 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
197. 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 146.00
R1157 R2147 R3145 R4135
Sum584 Snit146.00
198. 137490 mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 191.67
R1196 R2195 R3184 R4-
Sum575 Snit191.67
199. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 191.67
R1196 R2191 R3188 R4-
Sum575 Snit191.67
200. 140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 191.00
R1191 R2191 R3191 R4-
Sum573 Snit191.00
201. 142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 3 190.67
R1196 R2190 R3186 R4-
Sum572 Snit190.67
202. 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 190.67
R1193 R2190 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
203. 142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 189.67
R1192 R2191 R3186 R4-
Sum569 Snit189.67
204. 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 189.33
R1193 R2188 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
205. 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 187.67
R1197 R2186 R3180 R4-
Sum563 Snit187.67
206. 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 3 186.67
R1192 R2189 R3179 R4-
Sum560 Snit186.67
207. 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 186.33
R1189 R2187 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
208. 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 3 186.00
R1188 R2186 R3184 R4-
Sum558 Snit186.00
209. 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 3 185.67
R1191 R2190 R3176 R4-
Sum557 Snit185.67
210. 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 185.33
R1190 R2185 R3181 R4-
Sum556 Snit185.33
211. 140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 182.33
R1190 R2182 R3175 R4-
Sum547 Snit182.33
212. 144697 Viktor Damgaard Jensen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 181.67
R1183 R2182 R3180 R4-
Sum545 Snit181.67
213. 142707 Tobias Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 179.00
R1189 R2183 R3165 R4-
Sum537 Snit179.00
214. 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 178.33
R1184 R2176 R3175 R4-
Sum535 Snit178.33
215. 144699 Emil Horup Jensen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 177.67
R1182 R2179 R3172 R4-
Sum533 Snit177.67
216. 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 177.67
R1185 R2178 R3170 R4-
Sum533 Snit177.67
217. 144700 Bertram Stærdahl Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 175.67
R1178 R2176 R3173 R4-
Sum527 Snit175.67
218. 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 3 174.00
R1188 R2186 R3148 R4-
Sum522 Snit174.00
219. 144663 Kristian Juralowice Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 173.67
R1183 R2170 R3168 R4-
Sum521 Snit173.67
220. 144470 Marinus Steenberg Løgtved Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 172.33
R1177 R2173 R3167 R4-
Sum517 Snit172.33
221. 144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 172.00
R1174 R2171 R3171 R4-
Sum516 Snit172.00
222. 144322 Per Martin Larsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 170.67
R1177 R2176 R3159 R4-
Sum512 Snit170.67
223. 144728 Vicktoria Lindberg Nilsson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 169.67
R1176 R2172 R3161 R4-
Sum509 Snit169.67
224. 139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 169.33
R1173 R2171 R3164 R4-
Sum508 Snit169.33
225. 144479 Asbjørn Boy Stausholm Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 167.67
R1176 R2164 R3163 R4-
Sum503 Snit167.67
226. 144698 Magnus Bojesen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 166.67
R1177 R2175 R3148 R4-
Sum500 Snit166.67
227. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 165.33
R1171 R2165 R3160 R4-
Sum496 Snit165.33
228. 143887 Lærke Signe Kirkemann Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 164.67
R1172 R2161 R3161 R4-
Sum494 Snit164.67
229. 144468 Alfred Wiltehuhn Ebsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 161.00
R1167 R2161 R3155 R4-
Sum483 Snit161.00
230. 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 159.67
R1172 R2164 R3143 R4-
Sum479 Snit159.67
231. 144923 Kian Rashedi Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 116.50
R1141 R2128 R3110 R487
Sum466 Snit116.50
232. 144119 Mikkel Holgaaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 148.33
R1154 R2154 R3137 R4-
Sum445 Snit148.33
233. 144799 Emil Runge Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 146.00
R1163 R2153 R3122 R4-
Sum438 Snit146.00
234. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
235. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
236. 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
237. 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
238. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
239. 144682 Sebastian Berdiin Rindahl Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
240. 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
241. 147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
242. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
243. 147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
244. 132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
245. 138127 Sofus Skovgaard Andersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
246. 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
247. 142150 Linus Laugesen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
248. 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
249. 144929 Daniel Strandgaard Rosenø Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK1 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
250. 147938 Sebastian Middelboe Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
251. 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
252. 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
253. 145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
254. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
255. 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
256. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
257. 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
258. 147971 Line Gregersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
259. 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 189.00
R1194 R2184 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
260. 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
261. 146627 Sebastian Skov Bickersteth Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 189.00
R1194 R2184 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
262. 147550 Hjalte Kølle Voxted Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
263. 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
264. 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
265. 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
266. 143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 187.00
R1193 R2181 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
267. 137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
268. 145013 Albert Lindgaard Busch Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
269. 147768 Tobias Rasmussen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
270. 145642 Chloe Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
271. 144857 Amanda Niemand Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 185.50
R1191 R2180 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
272. 145643 Claire Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
273. 144755 Jonas Pedersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
274. 139977 Anders Sørensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
275. 144208 Leonora Levin Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
276. 144930 David Ferrigno Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK3 2 182.50
R1187 R2178 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
277. 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 181.50
R1187 R2176 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
278. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
279. 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
280. 144835 Diana Madsen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
281. 141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
282. 146999 Filip Lorenzen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 180.00
R1185 R2175 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
283. 138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 180.00
R1180 R2180 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
284. 147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
285. 146535 Eline Nørding Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
286. 148000 Lærke Cederborg Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
287. 144585 Willads Z. Bøgeskov Møller Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
288. 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 177.50
R1182 R2173 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
289. 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
290. 143465 Conrad Pinnerup Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
291. 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
292. 142429 Kasper Sand Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 176.00
R1177 R2175 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
293. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 175.50
R1180 R2171 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
294. 144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
295. 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 175.00
R1178 R2172 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
296. 145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 175.00
R1177 R2173 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
297. 140044 Tobias Pihl Pedersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
298. 144296 Mads Hollbaum Honore Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 174.50
R1175 R2174 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
299. 144427 Jacob Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 174.50
R1178 R2171 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
300. 112112 Georg Bogetoft Bruun Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 174.00
R1179 R2169 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
301. 144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 174.00
R1176 R2172 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
302. 140799 Morgan Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 173.50
R1177 R2170 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
303. 143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 173.50
R1181 R2166 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
304. 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 2 173.00
R1174 R2172 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
305. 145147 Louis K. Poulsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
306. 145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 172.50
R1175 R2170 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
307. 144941 Nikolaj Dahl-Hansen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
308. 143889 Viggo Brorsbel Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 171.50
R1175 R2168 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
309. 145146 Nikaz Minor Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 171.50
R1175 R2168 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
310. 144252 Alfred Emil Poulsgaard Krog Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 2 170.50
R1177 R2164 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
311. 144587 Gustav Skovridder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 170.50
R1177 R2164 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
312. 144879 Jamie Fabritius de Tengnagel Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 170.50
R1181 R2160 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
313. 144753 Eik Toke Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 170.50
R1173 R2168 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
314. 144880 Sean Fabritius de Tengnagel Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 170.00
R1176 R2164 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
315. 145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 168.50
R1176 R2161 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
316. 144597 Benjamin Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 168.00
R1175 R2161 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
317. 145145 Sander Chris Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 168.00
R1179 R2157 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
318. 146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 167.50
R1171 R2164 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
319. 147775 Sofie Cecilie Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 166.50
R1172 R2161 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
320. 144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 166.00
R1174 R2158 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
321. 139670 Jonas Bonkegaard Thomsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 165.00
R1177 R2153 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
322. 144994 Elias Tang Riis Stormly Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 163.00
R1165 R2161 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
323. 141456 Frederik Bro Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 161.00
R1177 R2145 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
324. 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 2 160.00
R1166 R2154 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
325. 144818 Nicki H. Svendsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 160.00
R1163 R2157 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
326. 147666 Sebastian Schneidereit Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 160.00
R1161 R2159 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
327. 144621 Tristan Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 159.00
R1163 R2155 R3- R4-
Sum318 Snit159.00
328. 143899 Laurits Hovgaard Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 2 158.50
R1167 R2150 R3- R4-
Sum317 Snit158.50
329. 144727 Noah Dons Simoni Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 155.00
R1167 R2143 R3- R4-
Sum310 Snit155.00
330. 144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 154.50
R1159 R2150 R3- R4-
Sum309 Snit154.50
331. 145185 Ahmed Hamud Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 152.00
R1162 R2142 R3- R4-
Sum304 Snit152.00
332. 144995 Carl-Emil Hartmann Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 134.00
R1159 R2109 R3- R4-
Sum268 Snit134.00
333. 144497 William Yde Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 133.00
R1141 R2125 R3- R4-
Sum266 Snit133.00
334. 148085 Mads Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 132.00
R1142 R2122 R3- R4-
Sum264 Snit132.00
335. 144604 Kåre Pedersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 131.00
R1138 R2124 R3- R4-
Sum262 Snit131.00
336. 144028 Mikkel Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 129.00
R1142 R2116 R3- R4-
Sum258 Snit129.00
337. 144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 128.00
R1153 R2103 R3- R4-
Sum256 Snit128.00
338. 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
339. 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
340. 145099 Stefan Lukasson Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
341. 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
342. 143684 Frankling Egilsson Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
343. 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
344. 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
345. 141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
346. 143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
347. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
348. 142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
349. 130498 William Juhl Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
350. 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
351. 143745 Victor Sørensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
352. 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
353. 146771 Lucas Leisten Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
354. 142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
355. 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
356. 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
357. 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
358. 145293 Alexander Dalgaard Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
359. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
360. 144215 Tobias Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
361. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
362. 144643 Gustav Bach Buckhøj Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
363. 147665 Marcus Borgelund Gørka Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
364. 142925 Matthew Stupak Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
365. 144599 Liam Vestermark Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
366. 145207 Liva Maria Fonnesbæk Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
367. 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
368. 144843 Rosa Lyngsaa Korsgaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
369. 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
370. 144555 Magnus Ingwersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
371. 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
372. 142874 Sofus Stoffer Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
373. 143783 Julian Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
374. 144140 Agnes Lykke Sædam Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
375. 145105 Hugo Toräng Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
376. 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
377. 147153 Anton Nørremark. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
378. 141638 Willian Pihl Mikkelsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
379. 142764 Luka Liljegreen Jakobsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
380. 144593 Victor Frøslev Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
381. 144919 Alma Karen Kragelund Pade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
382. 145005 Nazar Tarakhteliuk Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
383. 145306 Albert Von Meyeren Skov Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
384. 144714 Anders Dahl Damgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
385. 144856 Aleksandra Radic Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
386. 144716 Keven Nielsen Kloster Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
387. 145208 Smilla Borup Christensen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
388. 144484 Noah Bager Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
389. 144911 Lucas Iversen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
390. 145140 Per L.K. Petersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 149.00
R1149 R2- R3- R4-
Sum149 Snit149.00
391. 144855 Katarina Radic Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
392. 144472 Mikkel Pearson Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 146.00
R1146 R2- R3- R4-
Sum146 Snit146.00
393. 143372 Rasmus Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 138.00
R1138 R2- R3- R4-
Sum138 Snit138.00
394. 144892 Xander Jensen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00

Til toppen