3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mandsstævne, efterårets 1. spillerunde
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Reglement Dommere Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-09-19 10:00 St. Merløse 2 - Benløse IF 2 - Bane 3 - 3-mands 5 - 4
01-09-19 10:00 B 73, Slagelse 1 - U7 Vemmelev 1 - Bane 1 - 3-mands 8 - 2
01-09-19 10:00 FC Storebælt - Buerup/Reerslev - Bane 2 - 3-mands 1 - 1
01-09-19 10:00 Himmelev-Veddelev 1 - Benløse IF 1 - Bane 2 - 3-mands 1 - 1
01-09-19 10:18 Himmelev-Veddelev 2 - Tuse IF 1 - Bane 2 - 3-mands 2 - 4
01-09-19 10:18 B 73, Slagelse 2 - U7 Vemmelev 2 - Bane 2 - 3-mands 7 - 0
01-09-19 10:18 Kirke Helsinge IF - Sørbymagle If - Bane 1 - 3-mands 1 - 3
01-09-19 10:18 Tuse IF - Himmelev-Veddelev 3 - Bane 3 - 3-mands 7 - 1
01-09-19 10:40 Tuse IF - Benløse IF 2 - Bane 3 - 3-mands 3 - 1
01-09-19 10:40 Kirke Helsinge IF - U7 Vemmelev 1 - Bane 1 - 3-mands 3 - 2
01-09-19 10:40 B 73, Slagelse 2 - Buerup/Reerslev - Bane 2 - 3-mands 4 - 0
01-09-19 10:40 Himmelev-Veddelev 2 - Benløse IF 1 - Bane 2 - 3-mands 2 - 4
01-09-19 10:58 Tuse IF 1 - Himmelev-Veddelev 1 - Bane 2 - 3-mands 2 - 1
01-09-19 10:58 U7 Vemmelev 2 - FC Storebælt - Bane 2 - 3-mands 4 - 1
01-09-19 10:58 Sørbymagle If - B 73, Slagelse 1 - Bane 1 - 3-mands 1 - 4
01-09-19 10:58 Himmelev-Veddelev 3 - St. Merløse 2 - Bane 3 - 3-mands 5 - 3
01-09-19 11:20 St. Merløse 2 - Tuse IF - Bane 3 - 3-mands 1 - 4
01-09-19 11:20 B 73, Slagelse 1 - Kirke Helsinge IF - Bane 1 - 3-mands 3 - 2
01-09-19 11:20 FC Storebælt - B 73, Slagelse 2 - Bane 2 - 3-mands 1 - 7
01-09-19 11:20 Himmelev-Veddelev 1 - Himmelev-Veddelev 2 - Bane 2 - 3-mands 6 - 3
01-09-19 11:38 Benløse IF 1 - Tuse IF 1 - Bane 2 - 3-mands 1 - 5
01-09-19 11:38 Buerup/Reerslev - U7 Vemmelev 2 - Bane 2 - 3-mands 4 - 1
01-09-19 11:38 U7 Vemmelev 1 - Sørbymagle If - Bane 1 - 3-mands 4 - 2
01-09-19 11:38 Benløse IF 2 - Himmelev-Veddelev 3 - Bane 3 - 3-mands 3 - 5
01-09-19 12:00 Benløse IF 2 - St. Merløse 2 - Bane 3 - 3-mands 1 - 2
01-09-19 12:00 U7 Vemmelev 1 - B 73, Slagelse 1 - Bane 1 - 3-mands 1 - 9
01-09-19 12:00 Buerup/Reerslev - FC Storebælt - Bane 2 - 3-mands 2 - 2
01-09-19 12:00 Benløse IF 1 - Himmelev-Veddelev 1 - Bane 2 - 3-mands 2 - 7
01-09-19 12:18 Tuse IF 1 - Himmelev-Veddelev 2 - Bane 2 - 3-mands 3 - 6
01-09-19 12:18 U7 Vemmelev 2 - B 73, Slagelse 2 - Bane 2 - 3-mands 0 - 9
01-09-19 12:18 Sørbymagle If - Kirke Helsinge IF - Bane 1 - 3-mands 2 - 1
01-09-19 12:18 Himmelev-Veddelev 3 - Tuse IF - Bane 3 - 3-mands 8 - 2

Til toppen