Damesenior +15/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere: Lars Kulle @: kulle1@stofanet.dk, tlf.: 21663985 Per Svendson @: per.svendson@mail.dk, tlf.: 22249069

Komplet kampprogram


Damesenior +15/ C

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-08-20 18:00 Lynge Broby IF - B 73, Slagelse 1 - 5
10-08-20 18:30 Svinninge - Tuse Næs BK 3 - 2
10-08-20 19:00 Vipperød, Old girls - Hvidebæk IF 7 - 0
10-08-20 19:00 Sørby Fodbold - Ringsted Piger 0 - 1
11-08-20 19:00 Kirke Helsinge - Raklev G&I 3 - 3
NB!
Kamp udsat
12-08-20 19:00 Skælskør B&i - FC Storebælt
12-08-20 19:00 Gislinge - Vindinge 2 - 0
13-08-20 19:00 Hg Fodbold - Kværkeby If 5 - 0
17-08-20 18:30 Tuse Næs BK - Gislinge 2 - 0
17-08-20 20:00 B 73, Slagelse - Kirke Helsinge - Grusbane 0 - 0
18-08-20 19:00 FC Storebælt - Hg Fodbold - Kunstbane - lys 2 - 0
19-08-20 18:30 Kværkeby If - Sørby Fodbold 0 - 0
19-08-20 18:45 Hvidebæk IF - Svinninge 2 - 1
20-08-20 18:30 Raklev G&I - B 73 Slagelse(B) 3 - 0
23-08-20 11:00 Vindinge - Vipperød, Old girls - Hal 1 1 - 7
24-08-20 18:30 Tuse Næs BK - Hvidebæk IF 4 - 2
24-08-20 18:30 Svinninge - Vindinge 3 - 4
24-08-20 18:30 Ringsted Piger - Kværkeby If 5 - 2
24-08-20 19:00 Sørby Fodbold - FC Storebælt 1 - 2
24-08-20 19:00 Vipperød, Old girls - Gislinge 5 - 0
NB!
Kamp udsat
25-08-20 19:00 Lynge Broby IF - Kirke Helsinge
27-08-20 19:00 Hg Fodbold - Skælskør B&i 7 - 0
31-08-20 18:30 Svinninge - Vipperød, Old girls 1 - 6
31-08-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - Kirke Helsinge 9 - 0
01-09-20 19:00 FC Storebælt - Ringsted Piger - Kunstbane - lys 1 - 0
02-09-20 19:00 Skælskør B&i - Kværkeby If 0 - 1
02-09-20 19:00 Gislinge - Hvidebæk IF 0 - 0
03-09-20 18:00 Lynge Broby IF - Raklev G&I 2 - 7
03-09-20 19:00 Sørby Fodbold - Hg Fodbold 0 - 3
06-09-20 11:00 Vindinge - Tuse Næs BK - Hal 1 1 - 2
07-09-20 18:00 Lynge Broby IF - B 73 Slagelse(B) 0 - 6
07-09-20 19:00 Vipperød, Old girls - Tuse Næs BK 3 - 1
09-09-20 18:30 Kværkeby If - FC Storebælt 0 - 1
09-09-20 18:45 Hvidebæk IF - Vindinge 3 - 0
09-09-20 19:00 Gislinge - Svinninge 0 - 1
09-09-20 19:00 Skælskør B&i - Sørby Fodbold 0 - 2
10-09-20 18:30 Raklev G&I - B 73, Slagelse 0 - 2
10-09-20 19:00 Hg Fodbold - Ringsted Piger 3 - 2
14-09-20 18:30 Tuse Næs BK - Svinninge 5 - 1
NB!
Kamp aflyst
14-09-20 19:00 FC Storebælt - Skælskør B&i - Kunstbane - lys
14-09-20 20:00 B 73, Slagelse - Lynge Broby IF - Grusbane 4 - 2
16-09-20 18:15 Kværkeby If - Hg Fodbold 1 - 4
16-09-20 18:45 Hvidebæk IF - Vipperød, Old girls 1 - 8
17-09-20 19:00 Ringsted Piger - Sørby Fodbold 3 - 0
17-09-20 19:00 Raklev G&I - Kirke Helsinge
20-09-20 11:00 Vindinge - Gislinge - Hal 1 1 - 1
21-09-20 18:30 Svinninge - Hvidebæk IF 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
21-09-20 19:00 Vipperød, Old girls - Vindinge 3 - 0
21-09-20 19:00 Sørby Fodbold - Kværkeby If 0 - 1
21-09-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - Raklev G&I 5 - 0
23-09-20 19:00 Kirke Helsinge - B 73, Slagelse 2 - 8
23-09-20 19:00 Skælskør B&i - Ringsted Piger 1 - 3
23-09-20 19:00 Gislinge - Tuse Næs BK 1 - 1
24-09-20 18:00 Hg Fodbold - FC Storebælt 0 - 2
28-09-20 18:00 Kirke Helsinge - Lynge Broby IF
28-09-20 20:00 B 73, Slagelse - B 73 Slagelse(B) - Grusbane
30-09-20 18:30 Kværkeby If - Ringsted Piger
30-09-20 18:45 Hvidebæk IF - Tuse Næs BK
30-09-20 19:00 Skælskør B&i - Hg Fodbold
30-09-20 19:00 Gislinge - Vipperød, Old girls
04-10-20 11:00 Vindinge - Svinninge - Hal 1
05-10-20 18:00 Ringsted Piger - FC Storebælt
05-10-20 18:30 Tuse Næs BK - Vindinge
05-10-20 19:00 Vipperød, Old girls - Svinninge
06-10-20 19:00 Kirke Helsinge - B 73 Slagelse(B)
07-10-20 18:45 Hvidebæk IF - Gislinge
07-10-20 19:00 Kværkeby If - Skælskør B&i - 8-mands kunstgræsbane - bane 1
08-10-20 18:30 Hg Fodbold - Sørby Fodbold
08-10-20 18:30 Raklev G&I - Lynge Broby IF
12-10-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - B 73, Slagelse
13-10-20 19:00 FC Storebælt - Sørby Fodbold - Kunstbane - lys
19-10-20 18:00 Ringsted Piger - Hg Fodbold
19-10-20 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød, Old girls
19-10-20 18:30 Svinninge - Gislinge
19-10-20 19:00 Sørby Fodbold - Skælskør B&i
19-10-20 20:00 B 73, Slagelse - Raklev G&I - Grusbane
19-10-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - Lynge Broby IF
20-10-20 19:00 FC Storebælt - Kværkeby If - Kunstbane - lys
25-10-20 11:00 Vindinge - Hvidebæk IF - Hal 1
26-10-20 18:30 Ringsted Piger - Skælskør B&i

Til toppen