B-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112109

Komplet kampprogram


B-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 03-05-21 18:30 Hjallerup 2 - Ingstrup 1 3 - 3
(74 - 66)
Mandag 03-05-21 18:30 Vodskov 4 - Hornum 1 2 - 4
(55 - 56)
Mandag 03-05-21 18:30 Aars 4 - IK Vest 1. - Petanquebaner 2 - 4
(64 - 62)
Mandag 03-05-21 18:30 Aars 2 - Gundersted 1 - Petanquebaner 2 - 4
(63 - 68)
Mandag 03-05-21 18:30 Gug Petanque 11 - Mou IF 1 3 - 3
(54 - 61)
Mandag 03-05-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 4 - 2
(75 - 57)
Tirsdag 04-05-21 18:30 BFFI 1 - Dall Ferslev If. - Petanquebaner 4 - 2
(63 - 45)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Bislev IF 2 3 - 3
(66 - 62)
Tirsdag 04-05-21 18:30 IK Vest 2 - Bislev IF 1 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 53)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Blære IF 1 1 - 5
(56 - 74)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Præstbro 2 - Petanquebaner
Tirsdag 04-05-21 18:30 Morsø 12 - Morsø 3 3 - 3
(64 - 50)
Tirsdag 04-05-21 18:45 Hørdum 1 - Sydmors 4
Tirsdag 04-05-21 18:45 Oddense 2 - Oddense 1 4 - 2
(66 - 69)
Torsdag 06-05-21 17:30 Østervrå IF 2 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 57)
Torsdag 06-05-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Blære IF 3 5 - 1
(65 - 48)
Torsdag 06-05-21 18:30 Farsø 4 - Hornum 2 3 - 3
(53 - 65)
Torsdag 06-05-21 18:30 Farstrup BK 3 - Farsø 2 5 - 1
(72 - 46)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Morsø 3 - Oddense 2
Tirsdag 11-05-21 18:30 Morsø 6 - Hørdum 1
Tirsdag 11-05-21 18:45 Sydmors 4 - Morsø 12 - Petanquebaner
Mandag 17-05-21 18:30 Præstbro 2 - Hjallerup 2
Mandag 17-05-21 18:30 Hornum 2 - Aars 4
Mandag 17-05-21 18:30 Hornum 1 - IK Vest 2 - Petanquebaner
Tirsdag 18-05-21 18:30 Bislev IF 1 - Arentsminde IF 2
Tirsdag 18-05-21 18:30 IK Vest 1. - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner
Tirsdag 18-05-21 18:30 Blære IF 1 - Farsø 4
Tirsdag 18-05-21 18:30 Farsø 2 - Arentsminde IF 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 Ingstrup 1 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner
Tirsdag 18-05-21 18:30 Mou IF 1 - BFFI 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 Morsø 12 - Morsø 6
Tirsdag 18-05-21 18:45 Oddense 2 - Sydmors 4
Tirsdag 18-05-21 18:45 Oddense 1 - Morsø 3
Onsdag 19-05-21 18:30 Østervrå IF 3 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner
Onsdag 19-05-21 18:30 Blære IF 3 - Vodskov 4
Onsdag 19-05-21 18:30 Bislev IF 2 - Aars 2
Onsdag 19-05-21 18:30 Gundersted 1 - Farstrup BK 3
Onsdag 19-05-21 18:30 Dall Ferslev If. - Vestbjerg 3
Torsdag 20-05-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Gug Petanque 11
Tirsdag 25-05-21 18:30 Morsø 6 - Oddense 2
Tirsdag 25-05-21 18:45 Hørdum 1 - Morsø 12
Tirsdag 25-05-21 18:45 Sydmors 4 - Oddense 1 - Petanquebaner
Mandag 31-05-21 18:30 Hjallerup 2 - Petanque Hjørring 2
Mandag 31-05-21 18:30 Aars 2 - Farsø 2 - Petanquebaner
Mandag 31-05-21 18:30 Aars 4 - Farsø 4 - Petanquebaner
Mandag 31-05-21 18:30 Gug Petanque 11 - Vestbjerg 3
Tirsdag 01-06-21 18:30 BFFI 1 - LKB Gistrup 4 - Petanquebaner
Tirsdag 01-06-21 18:30 Blære IF 1 - IK Vest 1.
Tirsdag 01-06-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Hornum 2
Tirsdag 01-06-21 18:30 IK Vest 2 - Vodskov 4 - Petanquebaner
Tirsdag 01-06-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Farstrup BK 3
Tirsdag 01-06-21 18:30 Østervrå IF 2 - Præstbro 2 - Petanquebaner
Tirsdag 01-06-21 18:30 Morsø 3 - Sydmors 4
Tirsdag 01-06-21 18:45 Oddense 2 - Hørdum 1
Tirsdag 01-06-21 18:45 Oddense 1 - Morsø 6
Onsdag 02-06-21 18:30 Østervrå IF 3 - Ingstrup 1 - Petanquebaner
Onsdag 02-06-21 18:30 Gundersted 1 - Bislev IF 2
Onsdag 02-06-21 18:30 Blære IF 3 - Bislev IF 1
Onsdag 02-06-21 18:30 Dall Ferslev If. - Mou IF 1
Torsdag 03-06-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Hornum 1
Mandag 07-06-21 18:30 Vodskov 4 - Bislev IF 1
Mandag 07-06-21 18:30 Hornum 1 - Blære IF 3 - Petanquebaner
Mandag 07-06-21 18:30 Hornum 2 - Blære IF 1
Mandag 07-06-21 18:30 Aars 2 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner
Mandag 07-06-21 18:30 Præstbro 2 - Østervrå IF 3
Mandag 07-06-21 18:30 Mou IF 1 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner
Tirsdag 08-06-21 18:30 BFFI 1 - Gug Petanque 11 - Petanquebaner
Tirsdag 08-06-21 18:30 Farsø 2 - Gundersted 1
Tirsdag 08-06-21 18:30 Østervrå IF 2 - Hjallerup 2 - Petanquebaner
Tirsdag 08-06-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Ingstrup 1 - Petanquebaner
Tirsdag 08-06-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Aars 4
Tirsdag 08-06-21 18:30 Morsø 12 - Oddense 2
Tirsdag 08-06-21 18:30 Morsø 6 - Morsø 3
Tirsdag 08-06-21 18:45 Hørdum 1 - Oddense 1
Torsdag 10-06-21 18:30 Farsø 4 - IK Vest 1.
Torsdag 10-06-21 18:30 Arentsminde IF 2 - IK Vest 2
Torsdag 10-06-21 18:30 Farstrup BK 3 - Bislev IF 2
Torsdag 10-06-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Dall Ferslev If.
Mandag 14-06-21 18:30 BFFI 1 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner
Mandag 14-06-21 18:30 Gug Petanque 11 - Dall Ferslev If.
Mandag 14-06-21 18:30 Aars 4 - Blære IF 1 - Petanquebaner
Mandag 14-06-21 18:30 Vodskov 4 - Arentsminde IF 2
Mandag 14-06-21 18:30 Hjallerup 2 - Østervrå IF 3
Tirsdag 15-06-21 18:30 Ingstrup 1 - Præstbro 2 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:30 IK Vest 2 - Blære IF 3 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:30 Bislev IF 1 - Hornum 1
Tirsdag 15-06-21 18:30 IK Vest 1. - Hornum 2 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Gundersted 1
Tirsdag 15-06-21 18:30 Mou IF 1 - LKB Gistrup 4
Tirsdag 15-06-21 18:30 Morsø 3 - Hørdum 1
Tirsdag 15-06-21 18:45 Sydmors 4 - Morsø 6 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:45 Oddense 1 - Morsø 12
Onsdag 16-06-21 18:30 Bislev IF 2 - Farsø 2
Torsdag 17-06-21 18:30 Farstrup BK 3 - Aars 2
Torsdag 17-06-21 18:30 Farsø 4 - Arentsminde IF 4
Mandag 21-06-21 18:30 Hornum 1 - Vodskov 4 - Petanquebaner
Mandag 21-06-21 18:30 Hornum 2 - Farsø 4
Mandag 21-06-21 18:30 Præstbro 2 - Petanque Hjørring 2
Tirsdag 22-06-21 18:30 Ingstrup 1 - Hjallerup 2 - Petanquebaner
Tirsdag 22-06-21 18:30 IK Vest 1. - Aars 4 - Petanquebaner
Tirsdag 22-06-21 18:30 Blære IF 1 - Arentsminde IF 4
Tirsdag 22-06-21 18:30 Farsø 2 - Farstrup BK 3
Tirsdag 22-06-21 18:30 Bislev IF 1 - IK Vest 2
Tirsdag 22-06-21 18:30 Mou IF 1 - Gug Petanque 11
Tirsdag 22-06-21 18:30 Morsø 3 - Morsø 12
Tirsdag 22-06-21 18:45 Sydmors 4 - Hørdum 1 - Petanquebaner
Tirsdag 22-06-21 18:45 Oddense 1 - Oddense 2
Onsdag 23-06-21 18:30 Østervrå IF 3 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner
Onsdag 23-06-21 18:30 Blære IF 3 - Arentsminde IF 2
Onsdag 23-06-21 18:30 Bislev IF 2 - Arentsminde IF 1
Onsdag 23-06-21 18:30 Gundersted 1 - Aars 2
Onsdag 23-06-21 18:30 Dall Ferslev If. - BFFI 1
Torsdag 24-06-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Vestbjerg 3
Mandag 28-06-21 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 4
Mandag 28-06-21 18:30 Dall Ferslev If. - Vestbjerg 3 - Petanquebaner
Mandag 28-06-21 18:30 Aars 2 - Bislev IF 2 - Petanquebaner
Mandag 28-06-21 18:30 Aars 4 - Hornum 2 - Petanquebaner
Mandag 28-06-21 18:30 Vodskov 4 - Blære IF 3
Mandag 28-06-21 18:30 Hjallerup 2 - Præstbro 2
Tirsdag 29-06-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner
Tirsdag 29-06-21 18:30 Østervrå IF 2 - Ingstrup 1 - Petanquebaner
Tirsdag 29-06-21 18:30 IK Vest 2 - Hornum 1 - Petanquebaner
Tirsdag 29-06-21 18:30 Arentsminde IF 4 - IK Vest 1.
Tirsdag 29-06-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Farsø 2
Tirsdag 29-06-21 18:30 BFFI 1 - Mou IF 1 - Petanquebaner
Tirsdag 29-06-21 18:30 Morsø 12 - Sydmors 4
Tirsdag 29-06-21 18:45 Hørdum 1 - Morsø 6
Tirsdag 29-06-21 18:45 Oddense 2 - Morsø 3
Torsdag 01-07-21 18:30 Farstrup BK 3 - Gundersted 1
Torsdag 01-07-21 18:30 Farsø 4 - Blære IF 1
Torsdag 01-07-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Bislev IF 1
Mandag 05-07-21 18:30 Vodskov 4 - IK Vest 2
Mandag 05-07-21 18:30 Hornum 1 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner
Mandag 05-07-21 18:30 Hornum 2 - Arentsminde IF 4
Mandag 05-07-21 18:30 Præstbro 2 - Østervrå IF 2
Mandag 05-07-21 18:30 Gug Petanque 11 - Vestbjerg 3
Tirsdag 06-07-21 18:30 Mou IF 1 - Dall Ferslev If.
Tirsdag 06-07-21 18:30 Ingstrup 1 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner
Tirsdag 06-07-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Hjallerup 2 - Petanquebaner
Tirsdag 06-07-21 18:30 IK Vest 1. - Blære IF 1 - Petanquebaner
Tirsdag 06-07-21 18:30 Farsø 2 - Aars 2
Tirsdag 06-07-21 18:30 Bislev IF 1 - Blære IF 3
Tirsdag 06-07-21 18:30 Morsø 3 - Oddense 1
Tirsdag 06-07-21 18:30 Morsø 6 - Morsø 12
Tirsdag 06-07-21 18:45 Sydmors 4 - Oddense 2 - Petanquebaner
Onsdag 07-07-21 18:30 Bislev IF 2 - Gundersted 1
Torsdag 08-07-21 18:30 Farsø 4 - Aars 4
Torsdag 08-07-21 18:30 LKB Gistrup 4 - BFFI 1
Torsdag 08-07-21 18:30 Farstrup BK 3 - Arentsminde IF 1
Tirsdag 13-07-21 18:30 Morsø 12 - Hørdum 1
Tirsdag 13-07-21 18:45 Oddense 1 - Sydmors 4
Tirsdag 13-07-21 18:45 Oddense 2 - Morsø 6
Tirsdag 20-07-21 18:30 Morsø 6 - Oddense 1
Tirsdag 20-07-21 18:45 Sydmors 4 - Morsø 3 - Petanquebaner
Tirsdag 20-07-21 18:45 Hørdum 1 - Oddense 2 3 - 3
(74 - 66)
Mandag 02-08-21 18:30 Hjallerup 2 - Østervrå IF 2
Mandag 02-08-21 18:30 Aars 4 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner
Mandag 02-08-21 18:30 Gug Petanque 11 - BFFI 1
Tirsdag 03-08-21 18:30 Mou IF 1 - Vestbjerg 3
Tirsdag 03-08-21 18:30 Blære IF 1 - Hornum 2
Tirsdag 03-08-21 18:30 IK Vest 1. - Farsø 4 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Aars 2
Tirsdag 03-08-21 18:30 IK Vest 2 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Bislev IF 1 - Vodskov 4
Tirsdag 03-08-21 18:30 Ingstrup 1 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Morsø 3 - Morsø 6
Tirsdag 03-08-21 18:45 Oddense 2 - Morsø 12
Tirsdag 03-08-21 18:45 Oddense 1 - Hørdum 1
Onsdag 04-08-21 18:30 Østervrå IF 3 - Præstbro 2 - Petanquebaner
Onsdag 04-08-21 18:30 Blære IF 3 - Hornum 1
Onsdag 04-08-21 18:30 Gundersted 1 - Farsø 2
Onsdag 04-08-21 18:30 Bislev IF 2 - Farstrup BK 3
Onsdag 04-08-21 18:30 Dall Ferslev If. - LKB Gistrup 4
Mandag 09-08-21 18:30 Aars 2 - Farstrup BK 3 - Petanquebaner
Mandag 09-08-21 18:30 Hornum 2 - IK Vest 1.
Mandag 09-08-21 18:30 Hornum 1 - Bislev IF 1 - Petanquebaner
Mandag 09-08-21 18:30 Præstbro 2 - Ingstrup 1
Tirsdag 10-08-21 18:30 Østervrå IF 2 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Farsø 4
Tirsdag 10-08-21 18:30 Blære IF 1 - Aars 4
Tirsdag 10-08-21 18:30 Farsø 2 - Bislev IF 2
Tirsdag 10-08-21 18:30 BFFI 1 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 12 - Oddense 1
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 6 - Sydmors 4
Tirsdag 10-08-21 18:45 Hørdum 1 - Morsø 3
Onsdag 11-08-21 18:30 Østervrå IF 3 - Hjallerup 2 - Petanquebaner
Onsdag 11-08-21 18:30 Gundersted 1 - Arentsminde IF 1
Onsdag 11-08-21 18:30 Blære IF 3 - IK Vest 2
Onsdag 11-08-21 18:30 Dall Ferslev If. - Gug Petanque 11
Torsdag 12-08-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Mou IF 1
Torsdag 12-08-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Vodskov 4

Til toppen