Oldboys +32/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113243

Komplet kampprogram


Oldboys +32/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 09-08-21 19:00 Boeslunde - Tårnborg IF 9 - 0
Mandag 09-08-21 19:00 Dianalund If - Stenlille If 2 - 1
Mandag 09-08-21 19:00 Tølløse Boldklub - Bringstrup Sigersted If 4 - 1
Mandag 09-08-21 19:30 Lynge-Broby If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 1 - 2
Mandag 16-08-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby 1 - 3
Mandag 16-08-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Dianalund If 8 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 17-08-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Buerup/reerslev If 3 - 0
Tirsdag 17-08-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Raklev G&I 2 - 1
Tirsdag 17-08-21 19:00 B 73, Slagelse - Boeslunde 2 - 2
Onsdag 18-08-21 18:30 Stenlille If - Tølløse Boldklub 2 - 2
Onsdag 18-08-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Rørby-Værslev 1 - 1
Onsdag 18-08-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Lynge-Broby If 1 - 3
Torsdag 19-08-21 19:00 Tårnborg IF - Hashøj If
Mandag 23-08-21 18:00 Buerup/reerslev If - Hvidebæk Idrætsforening 1 - 2
Mandag 23-08-21 19:00 Årby - Svebølle Boldklub Oldboys - Hal 1 3 - 3
Mandag 23-08-21 19:00 Rørby-Værslev - Kirke Helsinge IF 0 - 4
Mandag 23-08-21 19:00 Dianalund If - Bringstrup Sigersted If 1 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Ønker ikke at spille
Skriv selv
Mandag 23-08-21 19:30 Lynge-Broby If - Tølløse Boldklub 3 - 0
Tirsdag 24-08-21 19:00 Raklev G&I - Svallerup-Bjerge G & IF - Fodbold, 8-mands Bane 2 9 - 0
Onsdag 25-08-21 18:30 Stenlille If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 3 - 3
Mandag 30-08-21 18:15 Dianalund If - Lynge-Broby If 0 - 2
Mandag 30-08-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Rørby-Værslev 2 - 5
NB!
Kamp udsat
Mandag 30-08-21 19:00 Årby - Raklev G&I - Hal 1
Mandag 30-08-21 19:00 Tølløse Boldklub - Fodboldklubben Sorø Freja 2 4 - 2
Tirsdag 31-08-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Hvidebæk Idrætsforening 1 - 3
Tirsdag 31-08-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Buerup/reerslev If 4 - 1
Tirsdag 31-08-21 19:00 Tårnborg IF - B 73, Slagelse 2 - 5
Onsdag 01-09-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Stenlille If 2 - 2
Torsdag 02-09-21 19:00 Hashøj If - Boeslunde 0 - 4
Mandag 06-09-21 18:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i 9 - 2
Mandag 06-09-21 19:00 Rørby-Værslev - Svallerup-Bjerge G & IF 5 - 3
Mandag 06-09-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Bringstrup Sigersted If 6 - 2
Mandag 06-09-21 19:00 Tølløse Boldklub - Dianalund If 7 - 2
Mandag 06-09-21 19:30 Lynge-Broby If - Stenlille If 1 - 1
Tirsdag 07-09-21 19:00 Raklev G&I - Svebølle Boldklub Oldboys - Fodbold, 8-mands Bane 2 2 - 1
Onsdag 08-09-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 13-09-21 19:00 Årby - Svallerup-Bjerge G & IF - Hal 1 3 - 0
Mandag 13-09-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Lynge-Broby If 2 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 14-09-21 18:30 Hashøj If - Tårnborg IF 3 - 0
Tirsdag 14-09-21 19:00 Raklev G&I - Rørby-Værslev - Fodbold, 8-mands Bane 2 6 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 14-09-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Kirke Helsinge IF 3 - 0
NB!
Kamp udsat
Onsdag 15-09-21 18:30 Stenlille If - Dianalund If
Onsdag 15-09-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Røsnæs Sg&i 8 - 0
Onsdag 15-09-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Tølløse Boldklub 5 - 3
Torsdag 16-09-21 19:00 Boeslunde - B 73, Slagelse 4 - 1
Mandag 20-09-21 18:00 Buerup/reerslev If - Raklev G&I
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 20-09-21 18:00 Dianalund If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 0 - 3
Mandag 20-09-21 19:00 Tølløse Boldklub - Stenlille If
Mandag 20-09-21 19:30 Lynge-Broby If - Bringstrup Sigersted If
Tirsdag 21-09-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i
Tirsdag 21-09-21 19:00 B 73, Slagelse - Hashøj If
Tirsdag 21-09-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Rørby-Værslev
Onsdag 22-09-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby
Mandag 27-09-21 18:00 Røsnæs Sg&i - Svebølle Boldklub Oldboys
Mandag 27-09-21 19:00 Årby - Kirke Helsinge IF - Hal 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
ønsker ik at spille
Skriv selv
Mandag 27-09-21 19:00 Tølløse Boldklub - Lynge-Broby If 0 - 3
Mandag 27-09-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Stenlille If
Tirsdag 28-09-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If
Tirsdag 28-09-21 19:00 Raklev G&I - Hvidebæk Idrætsforening - Fodbold, 8-mands Bane 2
Tirsdag 28-09-21 19:00 B 73, Slagelse - Hashøj If
Onsdag 29-09-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Dianalund If
Torsdag 30-09-21 19:00 Tårnborg IF - Boeslunde
Mandag 04-10-21 17:45 Rørby-Værslev - Årby
Mandag 04-10-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Raklev G&I
Mandag 04-10-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Tølløse Boldklub
Mandag 04-10-21 19:30 Lynge-Broby If - Dianalund If
Tirsdag 05-10-21 17:30 Hashøj If - Tårnborg IF
Tirsdag 05-10-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Svallerup-Bjerge G & IF
Tirsdag 05-10-21 19:00 Boeslunde - B 73, Slagelse
Onsdag 06-10-21 18:30 Stenlille If - Bringstrup Sigersted If
Mandag 11-10-21 17:30 Rørby-Værslev - Buerup/reerslev If
Mandag 11-10-21 18:15 Dianalund If - Tølløse Boldklub
Tirsdag 12-10-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Røsnæs Sg&i
Tirsdag 12-10-21 19:00 B 73, Slagelse - Tårnborg IF
Tirsdag 12-10-21 19:00 Boeslunde - Hashøj If
Tirsdag 12-10-21 19:00 Svebølle Boldklub Oldboys - Hvidebæk Idrætsforening
Onsdag 13-10-21 18:30 Stenlille If - Lynge-Broby If
Onsdag 13-10-21 19:00 Bringstrup Sigersted If - Fodboldklubben Sorø Freja 2
Mandag 18-10-21 18:00 Buerup/reerslev If - Årby
Tirsdag 19-10-21 18:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Svebølle Boldklub Oldboys
Tirsdag 19-10-21 19:00 Boeslunde - Hashøj If
Tirsdag 19-10-21 19:00 Tårnborg IF - B 73, Slagelse
Tirsdag 26-10-21 19:00 B 73, Slagelse - Hashøj If
Tirsdag 26-10-21 19:00 Boeslunde - Tårnborg IF

Til toppen