L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering

Stævne

Stævne: L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Resultatindberetning

Række / Puljeoversigt

Piger (hovedfag)
Pulje 1 Koldingegnens Idrætsefterskole - Ladelund Efterskole - Hammerum Friskole - Mix - Ingstrup E - Dejbjerglund Efterskole
A Ladelund Efterskole - Dejbjerglund Efterskole - Ingstrup E
B Hammerum Friskole - Mix - Koldingegnens Idrætsefterskole
Piger (valgfag)
Vestbirk Musik- & Sportsefterskole - Han Herred Efterskole 3 - Sundeved Efterskole - Brøruphus Efterskole - Mix - 2 - Vedersø Idrætsefterskole - Bernstorffsminde Efterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bøvling Idrætsefterskole - Flemming Efterskole - Salling Efterskole - Vesterlund Efterskole - Mix - 1 - Han Herred Efterskole 1
TORSDAG - 1 Staby Efterskole 1 - Brøruphus Efterskole - Elbæk Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 1
TORSDAG - 2 Mix - 4 - Vivild G&I 3 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 2
TORSDAG - 3 Idrætsefterskolen Lægården - Koldingegnens Idrætsefterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 2
TORSDAG - 4 Bork Havn Efterskole - Vejstrup Efterskole - Gudenaadalens Efterskole - Vivild G&I 2
TORSDAG - 5 Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Vandel Efterskole 2 - Staby Efterskole 2 - Onsild Idrætsefterskole
TORSDAG - 6 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Staby Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole - Mix / Bjergsnæs
TORSDAG - 7 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Han Herred Efterskole 2 - Staby Efterskole 4 - Mix - 3
TORSDAG - 8 Hammerum Efterskole - Vandel Efterskole 1 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Vivild G&I 1
Cup 1 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Staby Efterskole 3 - Vivild G&I 1 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Vivild G&I 2 - Staby Efterskole 2 - Staby Efterskole 1 - Mix - 4 - Koldingegnens Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Staby Efterskole 4 - Vandel Efterskole 1 - Vandel Efterskole 2 - Vejstrup Efterskole
Drenge (hovedfag)
Pulje 5 Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 1
Pulje 6 Levring Efterskole - Hammerum Fri- og Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2
Pulje 1 Dejbjerglund Efterskole 1 - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Farsø Efterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1
Pulje 2 Staby Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Hørby Efterskole 1
Pulje 3 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Gørlev Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 4 - Staby Efterskole 2
Pulje 4 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Ingstrup Efterskole
A1 Dejbjerglund Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 5 - Gørlev Idrætsefterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Staby Efterskole 1
A2 Levring Efterskole - Farsø Efterskole - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Ingstrup Efterskole - Staby Efterskole 2
B1 Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Hammerum Fri- og Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4
B2 Hørby Efterskole 1 - Hørby Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Hammerum Fri- og Efterskole 2
A - Nr. 1-4 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Levring Efterskole - Staby Efterskole 1 - Ingstrup Efterskole
A - Nr. 5-8 Koldingegnens Idrætsefterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole 1 - Gørlev Idrætsefterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2
A - Nr. 9-12 Dejbjerglund Efterskole 2 - Staby Efterskole 2 - Farsø Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 5
B - Nr. 1-5 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Gørlev Idrætsefterskole
B. Nr. 6-10 Hørby Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Blåkilde Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Hammerum Fri- og Efterskole 2
Drenge (valgfag)
Vedersø Idrætsefterskole - 2
GYM 1-1 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Gudenaadalens Efterskole 2 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Hørby Efterskole 1 - Agerskov
GYM 1-2 Hørby Efterskole 2 - Han Herred Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Blåkilde Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 1 - Koldingegnens Idrætsefterskole
GYM 1-3 Gudenaadalens Efterskole 4 - Idrætsefterskolen Lægården - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Hammerum Efterskole - Han Herred Efterskole 1 - Blåkilde Efterskole 2
GYM 1-4 Gudenaadalens Efterskole 3 - Blåkilde Efterskole 3 - Nordfyns Efterskole 1 - Broby Sportsefterskole 3 - Ollerup Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 2
GYM 1-5 Nordfyns Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole 2 - Onsild I.EFS - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 5 - Lyngs Idrætsefterskole 1
GYM 1-6 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Broby Sportsefterskole 5 - Aabybro Efterskole - Nordfyns Efterskole 2 - Sdr. Feldings Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 3
GYM 1-7 Vivild Efterskole 4 - Broby Sportsefterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Vandel Efterskole 3 - Mix - 1
GYM 1-8 Dejbjerglund Efterskole 2 - Salling Efterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Vandel Efterskole 1 - Vivild Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3
GYM 1-9 Vandel Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Broby Sportsefterskole 4 - Vivild Efterskole 5
GYM 1-10 Brøruphus Efterskole 3 - Mix - 4 - Staby Efterskole - 1 - Vivild Efterskole 6 - Salling Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1
GYM 1-11 Staby Efterskole - 3 - Vestbirk Efterskole 4 - Brøruphus Efterskole 2 - Mix - 3 - Vivild Efterskole 3 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole
GYM 1-12 Brøruphus Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 1 - Vivild Efterskole 2 - Staby Efterskole - 2 - Elbæk - Ølgod Efterskole
GYM 2-13 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Skibelund Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 1 - Bernstorffsminde Efterskole 3
GYM 2-14 Bernstorffsminde Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Ågård Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Skibelund Efterskole 2
GYM 2-15 Dejbjerglund Efterskole 4 - Skibelund Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 5 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Flemming Efterskole 3
GYM 2-16 Bjergsnæs Efterskole 2 - Brejninggaard Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 2 - Ågård Efterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Flemming Efterskole 2
GYM 2-17 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 4 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 2 - Bøvling Idrætsefterskole - Flemming Efterskole 1
GYM 2-18 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vejstrup Efterskole - Ågård Efterskole 2 - Vedersø - 2 - Bjergsnæs Efterskole 3 - Gymnastikefterskolen Stevns - Vesterlund Efterskole
TORSDAG 1 Staby Efterskole - 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Broby Sportsefterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 2
TORSDAG 2 Nordfyns Efterskole 3 - Sundeved Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Bjergsnæs Efterskole 1
TORSDAG 3 Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Vesterlund Efterskole - Aabybro Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården
TORSDAG 4 Broby Sportsefterskole 4 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Skyum Idrætsefterskole 2
TORSDAG 5 Skyum Idrætsefterskole 5 - Hørby Efterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Lyngs Idrætsefterskole 1
TORSDAG 6 Nordfyns Efterskole 2 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Han Herred Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1
TORSDAG 7 Brøruphus Efterskole 3 - Hammerum Efterskole - Vivild Efterskole 4 - Vivild Efterskole 2
TORSDAG 8 Vivild Efterskole 1 - Brøruphus Efterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Flemming Efterskole 3
TORSDAG 9 Gudenaadalens Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Vejstrup Efterskole - Bernstorffsminde Efterskole 1
TORSDAG 10 Staby Efterskole - 1 - Broby Sportsefterskole 3 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3
TORSDAG 11 Flemming Efterskole 1 - Vivild Efterskole 5 - Vivild Efterskole 3 - Staby Efterskole - 2
TORSDAG 12 Brøruphus Efterskole 1 - Vivild Efterskole 6 - Ågård Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole 5
TORSDAG 13 Aabybro Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 2
TORSDAG 14 Vandel Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Vedersø - 2
TORSDAG 15 Broby Sportsefterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1
TORSDAG 16 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Flemming Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Lyngs Idrætsefterskole 2
Cup 1 Vivild Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Staby Efterskole - 1 - Brøruphus Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Brøruphus Efterskole 3 - Flemming Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Idrætsefterskolen Lægården - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Vejstrup Efterskole - Vestbirk Efterskole 2 - Vivild Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 2
Drenge 2
Pulje 1 Vedersø Idrætsefterskole - 2 - Skyum Idrætsefterskole - 6 - Gymnastikefterskolen Stevns - Vesterlund Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3
Pulje 2 Vedersø Idrætsefterskole - 3 - Vedersø Idrætsefterskole - 1 - Vejstrup Efterskole - Bjergsnæs Efterskole 3 - Ågård Efterskole 2

Til toppen