Drenge (valgfag) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Pulje oversigt

Vedersø Idrætsefterskole - 2 -
Drenge (valgfag)
GYM 1-1 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Gudenaadalens Efterskole 2 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Agerskov - Hørby Efterskole 1 -
GYM 1-2 Han Herred Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Hørby Efterskole 2 - Blåkilde Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 1 - Koldingegnens Idrætsefterskole -
GYM 1-3 Gudenaadalens Efterskole 4 - Idrætsefterskolen Lægården - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Hammerum Efterskole - Han Herred Efterskole 1 - Blåkilde Efterskole 2 -
GYM 1-4 Gudenaadalens Efterskole 3 - Blåkilde Efterskole 3 - Nordfyns Efterskole 1 - Broby Sportsefterskole 3 - Ollerup Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 2 -
GYM 1-5 Nordfyns Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole 2 - Onsild I.EFS - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 5 - Lyngs Idrætsefterskole 1 -
GYM 1-6 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Broby Sportsefterskole 5 - Aabybro Efterskole - Nordfyns Efterskole 2 - Sdr. Feldings Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 3 -
GYM 1-7 Vivild Efterskole 4 - Broby Sportsefterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Vandel Efterskole 3 - Mix - 1 -
GYM 1-8 Dejbjerglund Efterskole 2 - Salling Efterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Vandel Efterskole 1 - Vivild Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 -
GYM 1-9 Vandel Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Broby Sportsefterskole 4 - Vivild Efterskole 5 -
GYM 1-10 Brøruphus Efterskole 3 - Mix - 4 - Staby Efterskole - 1 - Vivild Efterskole 6 - Salling Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 -
GYM 1-11 Staby Efterskole - 3 - Vestbirk Efterskole 4 - Brøruphus Efterskole 2 - Mix - 3 - Vivild Efterskole 3 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole -
GYM 1-12 Brøruphus Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 1 - Vivild Efterskole 2 - Staby Efterskole - 2 - Elbæk - Ølgod Efterskole -
GYM 2-13 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Skibelund Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 1 - Bernstorffsminde Efterskole 3 -
GYM 2-14 Bernstorffsminde Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Ågård Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Skibelund Efterskole 2 -
GYM 2-15 Dejbjerglund Efterskole 4 - Skibelund Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 5 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Flemming Efterskole 3 -
GYM 2-16 Bjergsnæs Efterskole 2 - Brejninggaard Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 2 - Ågård Efterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Flemming Efterskole 2 -
GYM 2-17 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 4 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 2 - Bøvling Idrætsefterskole - Flemming Efterskole 1 -
GYM 2-18 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vejstrup Efterskole - Ågård Efterskole 2 - Vedersø - 2 - Bjergsnæs Efterskole 3 - Gymnastikefterskolen Stevns - Vesterlund Efterskole -
TORSDAG 1 Staby Efterskole - 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Broby Sportsefterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 2 -
TORSDAG 2 Nordfyns Efterskole 3 - Sundeved Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Bjergsnæs Efterskole 1 -
TORSDAG 3 Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Vesterlund Efterskole - Aabybro Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården -
TORSDAG 4 Broby Sportsefterskole 4 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Skyum Idrætsefterskole 2 -
TORSDAG 5 Skyum Idrætsefterskole 5 - Hørby Efterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Lyngs Idrætsefterskole 1 -
TORSDAG 6 Nordfyns Efterskole 2 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Han Herred Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 -
TORSDAG 7 Brøruphus Efterskole 3 - Hammerum Efterskole - Vivild Efterskole 4 - Vivild Efterskole 2 -
TORSDAG 8 Vivild Efterskole 1 - Brøruphus Efterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Flemming Efterskole 3 -
TORSDAG 9 Gudenaadalens Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Vejstrup Efterskole - Bernstorffsminde Efterskole 1 -
TORSDAG 10 Staby Efterskole - 1 - Broby Sportsefterskole 3 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 -
TORSDAG 11 Flemming Efterskole 1 - Vivild Efterskole 5 - Vivild Efterskole 3 - Staby Efterskole - 2 -
TORSDAG 12 Brøruphus Efterskole 1 - Vivild Efterskole 6 - Ågård Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole 5 -
TORSDAG 13 Aabybro Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 2 -
TORSDAG 14 Vandel Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Vedersø - 2 -
TORSDAG 15 Broby Sportsefterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 -
TORSDAG 16 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Flemming Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Lyngs Idrætsefterskole 2 -
Cup 1 Vivild Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Staby Efterskole - 1 - Brøruphus Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Brøruphus Efterskole 3 - Flemming Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Idrætsefterskolen Lægården - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Vejstrup Efterskole - Vestbirk Efterskole 2 - Vivild Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120439

Komplet kampprogram


Drenge (valgfag)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 28-06-22 08:00 Skyum Idrætsefterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:00 Dejbjerglund Efterskole 1 - Bernstorffsminde Efterskole 3 - Bane 2 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 08:00 Skibelund Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 1 - Bane 3 1 - 4
Tirsdag 28-06-22 08:00 Vedersø - 2 - Vejstrup Efterskole - Bane 8 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:00 Dejbjerglund Efterskole 3 - Bjergsnæs Efterskole 3 - Bane 9 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 08:00 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Bane 4 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:12 Flemming Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 4 - Bane 4 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:12 Gymnastikefterskolen Stevns - Vesterlund Efterskole - Bane 8 2 - 5
Tirsdag 28-06-22 08:12 Ågård Efterskole 2 - Vejstrup Efterskole - Bane 9 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:12 Skibelund Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:12 Bernstorffsminde Efterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Bane 2 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 08:12 Ågård Efterskole 3 - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 08:24 Skyum Idrætsefterskole 5 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:24 Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:24 Flemming Efterskole 3 - Skibelund Efterskole 3 - Bane 3 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 08:24 Vedersø - 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 8 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:24 Bjergsnæs Efterskole 3 - Gymnastikefterskolen Stevns - Bane 9 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:24 Bøvling Idrætsefterskole - Sundeved Efterskole 2 - Bane 4 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:36 Bjergsnæs Efterskole 1 - Flemming Efterskole 1 - Bane 4 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 08:36 Vesterlund Efterskole - Ågård Efterskole 2 - Bane 8 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:36 Vejstrup Efterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 9 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:36 Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Bane 1 2 - 5
Tirsdag 28-06-22 08:36 Ågård Efterskole 1 - Flemming Efterskole 2 - Bane 2 2 - 6
Tirsdag 28-06-22 08:36 Bjergsnæs Efterskole 2 - Brejninggaard Efterskole - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 08:48 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:48 Sundeved Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bane 2 3 - 7
Tirsdag 28-06-22 08:48 Bernstorffsminde Efterskole 3 - Skibelund Efterskole 1 - Bane 3 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 08:48 Gymnastikefterskolen Stevns - Vedersø - 2 - Bane 8 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:48 Bjergsnæs Efterskole 3 - Ågård Efterskole 2 - Bane 9 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 08:48 Sundeved Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bane 4 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:00 Skyum Idrætsefterskole 4 - Bøvling Idrætsefterskole - Bane 4 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:00 Vesterlund Efterskole - Vejstrup Efterskole - Bane 8 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 3 - Gymnastikefterskolen Stevns - Bane 9 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:00 Dejbjerglund Efterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 2 - Bane 1 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:00 Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Skibelund Efterskole 2 - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:00 Skyum Idrætsefterskole 3 - Ågård Efterskole 3 - Bane 3 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:12 Bernstorffsminde Efterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bane 1 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 09:12 Skibelund Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 5 - Bane 2 1 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Tirsdag 28-06-22 09:12 Dejbjerglund Efterskole 4 - Flemming Efterskole 3 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:12 Ågård Efterskole 2 - Vedersø - 2 - Bane 8 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:12 Bjergsnæs Efterskole 3 - Vesterlund Efterskole - Bane 9 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 09:12 Bjergsnæs Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 2 - Bane 4 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:24 Flemming Efterskole 1 - Bøvling Idrætsefterskole - Bane 4 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:24 Vejstrup Efterskole - Gymnastikefterskolen Stevns - Bane 8 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:24 Ågård Efterskole 2 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 9 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:24 Skyum Idrætsefterskole 2 - Ågård Efterskole 1 - Bane 1 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:24 Brejninggaard Efterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Bane 2 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 09:24 Flemming Efterskole 2 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 09:36 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Sundeved Efterskole 1 - Bane 1 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 09:36 Dejbjerglund Efterskole 1 - Skibelund Efterskole 1 - Bane 2 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:36 Bernstorffsminde Efterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bane 3 4 - 4
Tirsdag 28-06-22 09:36 Vesterlund Efterskole - Vedersø - 2 - Bane 8 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:36 Vejstrup Efterskole - Bjergsnæs Efterskole 3 - Bane 9 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:36 Skyum Idrætsefterskole 4 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bane 4 0 - 5
Tirsdag 28-06-22 09:48 Bøvling Idrætsefterskole - Bjergsnæs Efterskole 1 - Bane 4 2 - 4
Tirsdag 28-06-22 09:48 Gymnastikefterskolen Stevns - Ågård Efterskole 2 - Bane 8 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 09:48 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vesterlund Efterskole - Bane 9 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:48 Dejbjerglund Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Bane 1 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 09:48 Bernstorffsminde Efterskole 2 - Ågård Efterskole 3 - Bane 2 1 - 7
Tirsdag 28-06-22 09:48 Skyum Idrætsefterskole 3 - Skibelund Efterskole 2 - Bane 3 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 10:00 Bernstorffsminde Efterskole 1 - Skibelund Efterskole 3 - Bane 1 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 10:00 Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Flemming Efterskole 3 - Bane 2 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:00 Dejbjerglund Efterskole 4 - Skyum Idrætsefterskole 5 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 10:00 Vedersø - 2 - Bjergsnæs Efterskole 3 - Bane 8 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:00 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Flemming Efterskole 1 - Bane 4 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 10:12 Sundeved Efterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 4 - Bane 4 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 10:12 Skyum Idrætsefterskole 2 - Brejninggaard Efterskole - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 10:12 Ågård Efterskole 1 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Bane 2 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 10:12 Flemming Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Bane 3 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:24 Skibelund Efterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 1 2 - 5
Tirsdag 28-06-22 10:24 Skyum Idrætsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:24 Sundeved Efterskole 1 - Bernstorffsminde Efterskole 3 - Bane 3 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 10:24 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bøvling Idrætsefterskole - Bane 4 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:36 Bjergsnæs Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 4 - Bane 4 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 10:36 Ågård Efterskole 3 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:36 Skibelund Efterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 2 - Bane 2 1 - 5
Tirsdag 28-06-22 10:36 Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Bane 3 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 10:48 Flemming Efterskole 3 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Bane 1 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:48 Skyum Idrætsefterskole 5 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bane 2 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 10:48 Skibelund Efterskole 3 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 3 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 10:48 Flemming Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 2 - Bane 4 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 11:00 Bjergsnæs Efterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 2 - Bane 1 2 - 4
Tirsdag 28-06-22 11:00 Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Ågård Efterskole 1 - Bane 2 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 11:00 Brejninggaard Efterskole - Flemming Efterskole 2 - Bane 3 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 11:12 Skyum Idrætsefterskole 1 - Skibelund Efterskole 1 - Bane 1 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 11:12 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 3 - Bane 2 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 11:12 Dejbjerglund Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 1 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 11:24 Skibelund Efterskole 2 - Ågård Efterskole 3 - Bane 1 0 - 9
Tirsdag 28-06-22 11:24 Dejbjerglund Efterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Bane 2 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 11:24 Bernstorffsminde Efterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Bane 3 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 11:36 Skyum Idrætsefterskole 5 - Flemming Efterskole 3 - Bane 1 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 11:36 Bernstorffsminde Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 4 - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 11:36 Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Skibelund Efterskole 3 - Bane 3 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 11:48 Ringe Fri- Og Efterskole 3 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Bane 1 3 - 4
Tirsdag 28-06-22 11:48 Skyum Idrætsefterskole 2 - Flemming Efterskole 2 - Bane 2 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 11:48 Ågård Efterskole 1 - Brejninggaard Efterskole - Bane 3 1 - 4
Tirsdag 28-06-22 13:00 Broby Sportsefterskole 4 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 7 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:00 Vestbirk Efterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 8 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:00 Vivild Efterskole 5 - Vandel Efterskole 2 - Bane 9 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:00 Agerskov - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 1 0 - 6
Tirsdag 28-06-22 13:00 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Gudenaadalens Efterskole 2 - Bane 2 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:00 Hørby Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:00 Gudenaadalens Efterskole 5 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 4 0 - 5
Tirsdag 28-06-22 13:00 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Broby Sportsefterskole 2 - Bane 5 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:00 Onsild I.EFS - Nordfyns Efterskole 3 - Bane 6 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:12 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Broby Sportsefterskole 5 - Bane 4 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:12 Nordfyns Efterskole 2 - Sdr. Feldings Efterskole - Bane 5 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:12 Lyngs Idrætsefterskole 3 - Aabybro Efterskole - Bane 6 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:12 Blåkilde Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 1 - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:12 Hørby Efterskole 2 - Han Herred Efterskole 2 - Bane 2 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:12 Idrætsefterskolen Ubby 1 - Koldingegnens Idrætsefterskole - Bane 3 4 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 28-06-22 13:12 Staby Efterskole - 1 - Vivild Efterskole 6 - Bane 7 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:12 Salling Efterskole 1 - Brøruphus Efterskole 3 - Bane 8 0 - 4
Tirsdag 28-06-22 13:12 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Mix - 4 - Bane 9 5 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:24 Vestbirk Efterskole 4 - Mix - 3 - Bane 7 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:24 Vivild Efterskole 3 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 8 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:24 Staby Efterskole - 3 - Brøruphus Efterskole 2 - Bane 9 1 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:24 Han Herred Efterskole 1 - Hammerum Efterskole - Bane 1 1 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:24 Blåkilde Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 2 0 - 6
Tirsdag 28-06-22 13:24 Gudenaadalens Efterskole 4 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 3 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:24 Lyngs Idrætsefterskole - Broby Sportsefterskole 1 - Bane 4 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:24 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vandel Efterskole 3 - Bane 5 4 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:24 Vivild Efterskole 4 - Mix - 1 - Bane 6 9 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:36 Salling Efterskole 2 - Vandel Efterskole 1 - Bane 4 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:36 Vivild Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 5 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:36 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 6 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:36 Broby Sportsefterskole 3 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Bane 1 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:36 Nordfyns Efterskole 1 - Ollerup Efterskole - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:36 Blåkilde Efterskole 3 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:36 Brøruphus Efterskole 1 - Staby Efterskole - 2 - Bane 7 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:36 Vestbirk Efterskole 1 - Elbæk - Bane 8 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:36 Vivild Efterskole 2 - Ølgod Efterskole - Bane 9 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:48 Dejbjerglund Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 3 - Bane 7 7 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:48 Vandel Efterskole 2 - Broby Sportsefterskole 4 - Bane 8 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:48 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Vivild Efterskole 5 - Bane 9 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Agerskov - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Gudenaadalens Efterskole 2 - Hørby Efterskole 1 - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 13:48 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 4 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Nordfyns Efterskole 3 - Gudenaadalens Efterskole 5 - Bane 5 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Broby Sportsefterskole 2 - Onsild I.EFS - Bane 6 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:00 Broby Sportsefterskole 5 - Nordfyns Efterskole 2 - Bane 4 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:00 Aabybro Efterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 5 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:00 Sdr. Feldings Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Bane 6 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:00 Gudenaadalens Efterskole 1 - Hørby Efterskole 2 - Bane 1 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:00 Koldingegnens Idrætsefterskole - Blåkilde Efterskole 1 - Bane 2 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:00 Han Herred Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Bane 3 1 - 5
Tirsdag 28-06-22 14:00 Vivild Efterskole 6 - Salling Efterskole 1 - Bane 7 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:00 Mix - 4 - Staby Efterskole - 1 - Bane 8 0 - 4
Tirsdag 28-06-22 14:00 Brøruphus Efterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 9 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:12 Mix - 3 - Vivild Efterskole 3 - Bane 7 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:12 Brøruphus Efterskole 2 - Vestbirk Efterskole 4 - Bane 8 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:12 Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Staby Efterskole - 3 - Bane 9 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:12 Hammerum Efterskole - Blåkilde Efterskole 2 - Bane 1 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:12 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Han Herred Efterskole 1 - Bane 2 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:12 Idrætsefterskolen Lægården - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:12 Broby Sportsefterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 4 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:12 Mix - 1 - Lyngs Idrætsefterskole - Bane 5 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:12 Vandel Efterskole 3 - Vivild Efterskole 4 - Bane 6 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:24 Vandel Efterskole 1 - Vivild Efterskole 1 - Bane 4 3 - 4
Tirsdag 28-06-22 14:24 Dejbjerglund Efterskole 2 - Salling Efterskole 2 - Bane 5 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:24 Vestbirk Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 6 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:24 Gudenaadalens Efterskole 3 - Nordfyns Efterskole 1 - Bane 1 4 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:24 Lyngs Idrætsefterskole 2 - Broby Sportsefterskole 3 - Bane 2 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:24 Ollerup Efterskole - Blåkilde Efterskole 3 - Bane 3 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:24 Staby Efterskole - 2 - Vestbirk Efterskole 1 - Bane 7 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:24 Ølgod Efterskole - Brøruphus Efterskole 1 - Bane 8 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:24 Elbæk - Vivild Efterskole 2 - Bane 9 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:36 Dejbjerglund Efterskole 1 - Vandel Efterskole 2 - Bane 7 1 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:36 Vestbirk Efterskole 3 - Vivild Efterskole 5 - Bane 8 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:36 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Broby Sportsefterskole 4 - Bane 9 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:36 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 1 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:36 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Hørby Efterskole 1 - Bane 2 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:36 Gudenaadalens Efterskole 2 - Agerskov - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:36 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Nordfyns Efterskole 3 - Bane 4 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:36 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Onsild I.EFS - Bane 5 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:36 Broby Sportsefterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 5 - Bane 6 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:48 Broby Sportsefterskole 5 - Aabybro Efterskole - Bane 4 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:48 Nordfyns Efterskole 2 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Bane 5 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:48 Sdr. Feldings Efterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Bane 6 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:48 Gudenaadalens Efterskole 1 - Koldingegnens Idrætsefterskole - Bane 1 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:48 Hørby Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Bane 2 0 - 4
Tirsdag 28-06-22 14:48 Han Herred Efterskole 2 - Blåkilde Efterskole 1 - Bane 3 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:48 Vivild Efterskole 6 - Mix - 4 - Bane 7 5 - 3
Tirsdag 28-06-22 14:48 Salling Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 8 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:48 Brøruphus Efterskole 3 - Staby Efterskole - 1 - Bane 9 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Mix - 3 - Brøruphus Efterskole 2 - Bane 7 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:00 Vivild Efterskole 3 - Staby Efterskole - 3 - Bane 8 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:00 Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Vestbirk Efterskole 4 - Bane 9 3 - 4
Tirsdag 28-06-22 15:00 Hammerum Efterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 1 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Blåkilde Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 2 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Idrætsefterskolen Lægården - Han Herred Efterskole 1 - Bane 3 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:00 Broby Sportsefterskole 1 - Mix - 1 - Bane 4 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Dejbjerglund Efterskole 3 - Vivild Efterskole 4 - Bane 5 1 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:00 Vandel Efterskole 3 - Lyngs Idrætsefterskole - Bane 6 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:12 Vandel Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 4 5 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:12 Vivild Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 5 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:12 Vestbirk Efterskole 2 - Salling Efterskole 2 - Bane 6 5 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:12 Gudenaadalens Efterskole 3 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:12 Nordfyns Efterskole 1 - Blåkilde Efterskole 3 - Bane 2 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:12 Ollerup Efterskole - Broby Sportsefterskole 3 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:12 Staby Efterskole - 2 - Ølgod Efterskole - Bane 7 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:12 Vestbirk Efterskole 1 - Vivild Efterskole 2 - Bane 8 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:12 Elbæk - Brøruphus Efterskole 1 - Bane 9 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:24 Vivild Efterskole 5 - Dejbjerglund Efterskole 1 - Bane 7 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:24 Broby Sportsefterskole 4 - Vestbirk Efterskole 3 - Bane 8 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:24 Vandel Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 9 0 - 4
Tirsdag 28-06-22 15:24 Hørby Efterskole 1 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:24 Agerskov - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 2 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:24 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Gudenaadalens Efterskole 2 - Bane 3 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:24 Onsild I.EFS - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 4 2 - 4
Tirsdag 28-06-22 15:24 Gudenaadalens Efterskole 5 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 5 2 - 7
Tirsdag 28-06-22 15:24 Nordfyns Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole 2 - Bane 6 1 - 5
Tirsdag 28-06-22 15:36 Lyngs Idrætsefterskole 3 - Broby Sportsefterskole 5 - Bane 4 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:36 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Nordfyns Efterskole 2 - Bane 5 0 - 5
Tirsdag 28-06-22 15:36 Aabybro Efterskole - Sdr. Feldings Efterskole - Bane 6 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:36 Idrætsefterskolen Ubby 1 - Gudenaadalens Efterskole 1 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:36 Blåkilde Efterskole 1 - Hørby Efterskole 2 - Bane 2 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:36 Koldingegnens Idrætsefterskole - Han Herred Efterskole 2 - Bane 3 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:36 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Vivild Efterskole 6 - Bane 7 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:36 Staby Efterskole - 1 - Salling Efterskole 1 - Bane 8 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:36 Mix - 4 - Brøruphus Efterskole 3 - Bane 9 0 - 6
Tirsdag 28-06-22 15:48 Staby Efterskole - 3 - Mix - 3 - Bane 7 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:48 Vestbirk Efterskole 4 - Vivild Efterskole 3 - Bane 8 2 - 4
Tirsdag 28-06-22 15:48 Brøruphus Efterskole 2 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 9 5 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:48 Gudenaadalens Efterskole 4 - Hammerum Efterskole - Bane 1 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:48 Han Herred Efterskole 1 - Blåkilde Efterskole 2 - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:48 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:48 Vivild Efterskole 4 - Broby Sportsefterskole 1 - Bane 4 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:48 Lyngs Idrætsefterskole - Dejbjerglund Efterskole 3 - Bane 5 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:48 Mix - 1 - Vandel Efterskole 3 - Bane 6 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:00 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Vandel Efterskole 1 - Bane 4 0 - 4
Tirsdag 28-06-22 16:00 Salling Efterskole 2 - Vivild Efterskole 1 - Bane 5 2 - 5
Tirsdag 28-06-22 16:00 Dejbjerglund Efterskole 2 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 6 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:00 Blåkilde Efterskole 3 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Bane 1 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:00 Broby Sportsefterskole 3 - Nordfyns Efterskole 1 - Bane 2 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:00 Lyngs Idrætsefterskole 2 - Ollerup Efterskole - Bane 3 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:00 Vivild Efterskole 2 - Staby Efterskole - 2 - Bane 7 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:00 Brøruphus Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 1 - Bane 8 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:00 Ølgod Efterskole - Elbæk - Bane 9 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:12 Broby Sportsefterskole 4 - Vivild Efterskole 5 - Bane 7 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:12 Dejbjerglund Efterskole 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 8 3 - 4
Tirsdag 28-06-22 16:12 Vestbirk Efterskole 3 - Vandel Efterskole 2 - Bane 9 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:12 Agerskov - Hørby Efterskole 1 - Bane 1 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:12 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Gudenaadalens Efterskole 2 - Bane 2 7 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:12 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 3 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:12 Gudenaadalens Efterskole 5 - Onsild I.EFS - Bane 4 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:12 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Broby Sportsefterskole 2 - Bane 5 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:12 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Nordfyns Efterskole 3 - Bane 6 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:24 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 4 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Bane 4 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:24 Broby Sportsefterskole 5 - Sdr. Feldings Efterskole - Bane 5 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:24 Nordfyns Efterskole 2 - Aabybro Efterskole - Bane 6 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:24 Blåkilde Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Bane 1 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:24 Gudenaadalens Efterskole 1 - Han Herred Efterskole 2 - Bane 2 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:24 Hørby Efterskole 2 - Koldingegnens Idrætsefterskole - Bane 3 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:24 Staby Efterskole - 1 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 7 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:24 Vivild Efterskole 6 - Brøruphus Efterskole 3 - Bane 8 3 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:24 Salling Efterskole 1 - Mix - 4 - Bane 9 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:36 Vestbirk Efterskole 4 - Staby Efterskole - 3 - Bane 7 3 - 4
Tirsdag 28-06-22 16:36 Mix - 3 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 8 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:36 Vivild Efterskole 3 - Brøruphus Efterskole 2 - Bane 9 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:36 Han Herred Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 1 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:36 Hammerum Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 2 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:36 Blåkilde Efterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:36 Lyngs Idrætsefterskole - Vivild Efterskole 4 - Bane 4 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:36 Broby Sportsefterskole 1 - Vandel Efterskole 3 - Bane 5 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:36 Dejbjerglund Efterskole 3 - Mix - 1 - Bane 6 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:48 Salling Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 4 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:48 Vandel Efterskole 1 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 5 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:48 Vivild Efterskole 1 - Dejbjerglund Efterskole 2 - Bane 6 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:48 Broby Sportsefterskole 3 - Blåkilde Efterskole 3 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:48 Gudenaadalens Efterskole 3 - Ollerup Efterskole - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:48 Nordfyns Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Bane 3 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:48 Brøruphus Efterskole 1 - Vivild Efterskole 2 - Bane 7 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:48 Staby Efterskole - 2 - Elbæk - Bane 8 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:48 Vestbirk Efterskole 1 - Ølgod Efterskole - Bane 9 1 - 1
Torsdag 30-06-22 10:30 Broby Sportsefterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bane 1 0 - 0
Torsdag 30-06-22 10:30 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Staby Efterskole - 2 - Bane 2 1 - 0
Torsdag 30-06-22 10:30 Hørby Efterskole 2 - Skyum Idrætsefterskole 5 - Bane 3 1 - 0
Torsdag 30-06-22 10:30 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 4 3 - 0
Torsdag 30-06-22 10:30 Gudenaadalens Efterskole 1 - Vejstrup Efterskole - Bane 5 0 - 1
Torsdag 30-06-22 10:30 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Bane 6 2 - 3
Torsdag 30-06-22 10:30 Aabybro Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole - Bane 7 1 - 0
Torsdag 30-06-22 10:30 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bernstorffsminde Efterskole 2 - Bane 8 0 - 0
Torsdag 30-06-22 10:42 Vedersø - 2 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Bane 7 0 - 2
Torsdag 30-06-22 10:42 Skyum Idrætsefterskole 3 - Vandel Efterskole 1 - Bane 8 0 - 0
Torsdag 30-06-22 10:42 Broby Sportsefterskole 3 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 5 0 - 1
Torsdag 30-06-22 10:42 Staby Efterskole - 1 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Bane 6 4 - 2
Torsdag 30-06-22 10:42 Han Herred Efterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bane 3 1 - 4
Torsdag 30-06-22 10:42 Nordfyns Efterskole 2 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 4 0 - 0
Torsdag 30-06-22 10:42 Nordfyns Efterskole 3 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Bane 1 2 - 3
Torsdag 30-06-22 10:42 Idrætsefterskolen Ubby 1 - Sundeved Efterskole 1 - Bane 2 2 - 0
Torsdag 30-06-22 10:54 Aabybro Efterskole - Vesterlund Efterskole - Bane 1 0 - 1
Torsdag 30-06-22 10:54 Idrætsefterskolen Lægården - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Bane 2 2 - 0
Torsdag 30-06-22 10:54 Hammerum Efterskole - Vivild Efterskole 2 - Bane 3 0 - 2
Torsdag 30-06-22 10:54 Vivild Efterskole 4 - Brøruphus Efterskole 3 - Bane 4 1 - 2
Torsdag 30-06-22 10:54 Staby Efterskole - 2 - Vivild Efterskole 5 - Bane 5 3 - 1
Torsdag 30-06-22 10:54 Vivild Efterskole 3 - Flemming Efterskole 1 - Bane 6 1 - 0
Torsdag 30-06-22 10:54 Vestbirk Efterskole 2 - Broby Sportsefterskole 2 - Bane 7 3 - 1
Torsdag 30-06-22 10:54 Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 8 1 - 2
Torsdag 30-06-22 11:06 Ågård Efterskole 3 - Vivild Efterskole 6 - Bane 5 2 - 0
Torsdag 30-06-22 11:06 Brøruphus Efterskole 1 - Broby Sportsefterskole 5 - Bane 6 3 - 0
Torsdag 30-06-22 11:06 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 2 - Bane 7 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:06 Flemming Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 8 2 - 1
Torsdag 30-06-22 11:06 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Brøruphus Efterskole 2 - Bane 3 1 - 2
Torsdag 30-06-22 11:06 Vivild Efterskole 1 - Flemming Efterskole 3 - Bane 4 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:06 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Skyum Idrætsefterskole 2 - Bane 1 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:06 Gudenaadalens Efterskole 3 - Broby Sportsefterskole 4 - Bane 2 2 - 1
Torsdag 30-06-22 11:18 Skyum Idrætsefterskole 5 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 3 0 - 3
Torsdag 30-06-22 11:18 Vestbirk Efterskole 2 - Hørby Efterskole 2 - Bane 4 2 - 0
Torsdag 30-06-22 11:18 Vejstrup Efterskole - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 5 0 - 2
Torsdag 30-06-22 11:18 Bernstorffsminde Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 1 - Bane 6 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:18 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 1 6 - 0
Torsdag 30-06-22 11:18 Staby Efterskole - 2 - Broby Sportsefterskole 1 - Bane 2 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:18 Lyngs Idrætsefterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 7 0 - 2
Torsdag 30-06-22 11:18 Bernstorffsminde Efterskole 2 - Aabybro Efterskole - Bane 8 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:30 Lyngs Idrætsefterskole 3 - Skyum Idrætsefterskole 3 - Bane 7 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:30 Vandel Efterskole 1 - Vedersø - 2 - Bane 8 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:30 Bjergsnæs Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 1 - Bane 1 2 - 1
Torsdag 30-06-22 11:30 Sundeved Efterskole 1 - Nordfyns Efterskole 3 - Bane 2 3 - 0
Torsdag 30-06-22 11:30 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Staby Efterskole - 1 - Bane 5 2 - 2
Torsdag 30-06-22 11:30 Bjergsnæs Efterskole 2 - Broby Sportsefterskole 3 - Bane 6 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:30 Skyum Idrætsefterskole 1 - Nordfyns Efterskole 2 - Bane 3 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:30 Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Han Herred Efterskole 1 - Bane 4 0 - 3
Torsdag 30-06-22 11:42 Vivild Efterskole 2 - Vivild Efterskole 4 - Bane 3 4 - 1
Torsdag 30-06-22 11:42 Brøruphus Efterskole 3 - Hammerum Efterskole - Bane 4 3 - 0
Torsdag 30-06-22 11:42 Vivild Efterskole 5 - Vivild Efterskole 3 - Bane 5 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:42 Flemming Efterskole 1 - Staby Efterskole - 2 - Bane 6 1 - 1
Torsdag 30-06-22 11:42 Vesterlund Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 1 0 - 2
Torsdag 30-06-22 11:42 Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Aabybro Efterskole - Bane 2 0 - 0
Torsdag 30-06-22 11:42 Broby Sportsefterskole 2 - Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Bane 7 0 - 1
Torsdag 30-06-22 11:42 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 8 2 - 2
Torsdag 30-06-22 11:54 Vivild Efterskole 6 - Brøruphus Efterskole 1 - Bane 5 1 - 1
Torsdag 30-06-22 11:54 Broby Sportsefterskole 5 - Ågård Efterskole 3 - Bane 6 4 - 1
Torsdag 30-06-22 11:54 Lyngs Idrætsefterskole 2 - Flemming Efterskole 2 - Bane 7 1 - 3
Torsdag 30-06-22 11:54 Gudenaadalens Efterskole 4 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 8 1 - 0
Torsdag 30-06-22 11:54 Brøruphus Efterskole 2 - Vivild Efterskole 1 - Bane 3 0 - 3
Torsdag 30-06-22 11:54 Flemming Efterskole 3 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 4 4 - 0
Torsdag 30-06-22 11:54 Skyum Idrætsefterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Bane 1 0 - 2
Torsdag 30-06-22 11:54 Broby Sportsefterskole 4 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 2 0 - 2
Torsdag 30-06-22 12:06 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Hørby Efterskole 2 - Bane 3 2 - 1
Torsdag 30-06-22 12:06 Skyum Idrætsefterskole 5 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 4 1 - 1
Torsdag 30-06-22 12:06 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 1 - Bane 5 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:06 Vejstrup Efterskole - Bernstorffsminde Efterskole 1 - Bane 6 2 - 1
Torsdag 30-06-22 12:06 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Broby Sportsefterskole 1 - Bane 1 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:06 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Staby Efterskole - 2 - Bane 2 3 - 0
Torsdag 30-06-22 12:06 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Aabybro Efterskole - Bane 7 1 - 0
Torsdag 30-06-22 12:06 Lyngs Idrætsefterskole - Bernstorffsminde Efterskole 2 - Bane 8 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:18 Skyum Idrætsefterskole 3 - Vedersø - 2 - Bane 7 0 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Lyngs Idrætsefterskole 3 - Vandel Efterskole 1 - Bane 8 2 - 0
Torsdag 30-06-22 12:18 Idrætsefterskolen Ubby 1 - Nordfyns Efterskole 3 - Bane 1 4 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Bjergsnæs Efterskole 1 - Sundeved Efterskole 1 - Bane 2 2 - 0
Torsdag 30-06-22 12:18 Staby Efterskole - 1 - Broby Sportsefterskole 3 - Bane 5 1 - 0
Torsdag 30-06-22 12:18 Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bjergsnæs Efterskole 2 - Bane 6 3 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Nordfyns Efterskole 2 - Han Herred Efterskole 1 - Bane 3 1 - 1
Torsdag 30-06-22 12:18 Skyum Idrætsefterskole 1 - Lomborg Gymnastik- Og Idrætsefterskole - Bane 4 3 - 0
Torsdag 30-06-22 12:30 Vivild Efterskole 4 - Hammerum Efterskole - Bane 3 2 - 2
Torsdag 30-06-22 12:30 Vivild Efterskole 2 - Brøruphus Efterskole 3 - Bane 4 1 - 2
Torsdag 30-06-22 12:30 Vivild Efterskole 3 - Staby Efterskole - 2 - Bane 5 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:30 Vivild Efterskole 5 - Flemming Efterskole 1 - Bane 6 0 - 0
Torsdag 30-06-22 12:30 Idrætsefterskolen Lægården - Aabybro Efterskole - Bane 1 3 - 1
Torsdag 30-06-22 12:30 Vesterlund Efterskole - Ringe Fri- Og Efterskole 5 - Bane 2 1 - 0
Torsdag 30-06-22 12:30 Ringe Fri- Og Efterskole 4 - Vestbirk Efterskole 2 - Bane 7 1 - 3
Torsdag 30-06-22 12:30 Broby Sportsefterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 8 5 - 1
Torsdag 30-06-22 12:42 Brøruphus Efterskole 1 - Ågård Efterskole 3 - Bane 5 1 - 1
Torsdag 30-06-22 12:42 Vivild Efterskole 6 - Broby Sportsefterskole 5 - Bane 6 2 - 2
Torsdag 30-06-22 12:42 Flemming Efterskole 2 - Vojens Gymnastik- Og Idrætsefterskole 1 - Bane 7 2 - 2
Torsdag 30-06-22 12:42 Lyngs Idrætsefterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 8 0 - 1
Torsdag 30-06-22 12:42 Vivild Efterskole 1 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 3 10 - 0
Torsdag 30-06-22 12:42 Brøruphus Efterskole 2 - Flemming Efterskole 3 - Bane 4 0 - 1
Torsdag 30-06-22 12:42 Gudenaadalens Efterskole 3 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 1 3 - 0
Torsdag 30-06-22 12:42 Skyum Idrætsefterskole 2 - Broby Sportsefterskole 4 - Bane 2 2 - 1
Torsdag 30-06-22 13:00 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Bjergsnæs Efterskole 1 - Bane 1 2 - 0
Torsdag 30-06-22 13:00 Idrætsefterskolen Lægården - Gudenaadalens Efterskole 3 - Bane 2 0 - 1
Torsdag 30-06-22 13:00 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Skyum Idrætsefterskole 1 - Bane 3 3 - 1
Torsdag 30-06-22 13:00 Brøruphus Efterskole 3 - Vivild Efterskole 1 - Bane 4 7 - 6
Torsdag 30-06-22 13:12 Vejstrup Efterskole - Staby Efterskole - 1 - Bane 1 0 - 1
Torsdag 30-06-22 13:12 Vivild Efterskole 3 - Brøruphus Efterskole 1 - Bane 2 2 - 0
Torsdag 30-06-22 13:12 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Lyngs Idrætsefterskole 3 - Bane 3 5 - 4
Torsdag 30-06-22 13:12 Vestbirk Efterskole 2 - Flemming Efterskole 2 - Bane 4 0 - 3
Torsdag 30-06-22 13:24 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 3 - Bane 1 2 - 1
Torsdag 30-06-22 13:24 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Brøruphus Efterskole 3 - Bane 2 3 - 1
Torsdag 30-06-22 13:24 Staby Efterskole - 1 - Vivild Efterskole 3 - Bane 3 2 - 0
Torsdag 30-06-22 13:24 Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Flemming Efterskole 2 - Bane 4 2 - 1
Torsdag 30-06-22 13:36 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Lyngs Idrætsefterskole 1 - Bane 1 3 - 2
Torsdag 30-06-22 13:36 Staby Efterskole - 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 2 3 - 2
Torsdag 30-06-22 13:48 Lyngs Idrætsefterskole 1 - Ringe Fri- Og Efterskole 2 - Bane 2 3 - 4
Torsdag 30-06-22 13:48 Ringe Fri- Og Efterskole 1 - Staby Efterskole - 1 - Bane 1 2 - 0

Til toppen