Riffel, 50m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 29. november 2023 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 147386 Lærke Bondesgaard Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 199.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 199.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 150199 Sofiia Volosiuk Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 198.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 150329 Maximus Møller Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 198.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 198.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 198.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 197.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 197.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 198.73
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 198.64
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 147158 Isabella Anni Kirstine Mogensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 11 198.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 198.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 198.30
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 16 197.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
19. 144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 196.94
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 150465 Mynte Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 20 196.05
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 15 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 146623 Hanna Zilinek Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.08
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 13 197.92
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
25. 147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 197.91
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 32 197.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 150466 Maj Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 22 196.77
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 13 196.54
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 150585 Ida Theilgaard Reitz Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 196.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 23 196.04
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
32. 142157 Maja Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 197.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 150141 Marius Alexander Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.57
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
36. 148999 Simone Sønderstgaard Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
37. 148432 Peter Bay Eriksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 12 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
38. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 197.36
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
39. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 196.93
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
40. 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
41. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 197.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
42. 150284 Willads Aabling Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 197.50
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
43. 145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 197.38
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
44. 148609 Simon Jansen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 10 197.20
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
45. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
46. 147055 Buster Vedfeldt Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 9 197.67
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 147704 Amalie Sidse Krogh-Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 197.09
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 146805 Kristoffer Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 10 196.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 19 196.47
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
50. 151580 William Mølbak Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK1 12 196.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 196.09
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
52. 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 23 195.52
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
53. 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
54. 144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 10 197.80
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
55. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 197.25
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
56. 147664 Martha Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 196.55
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
57. 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 196.23
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
58. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 196.08
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
59. 141449 Erik Nissen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 19 196.05
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
60. 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 196.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
61. 148142 Tobias Kristensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 195.94
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
62. 149196 Karoline Bjerggaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 11 195.82
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
63. 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 195.07
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
64. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 195.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
65. 149749 Celina Zederkof Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 197.78
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
66. 149177 Malthe Bruun Kyed Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 196.43
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
67. 148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 195.90
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
68. 148759 Aron Knoch Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 10 195.90
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
69. 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 195.56
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
70. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 195.23
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
71. 150849 Mia Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 15 195.20
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
72. 148533 Sofie Lykkebo Pedersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 194.42
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
73. 147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 198.00
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
74. 150018 Merle My Dittmann Oertel Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 198.00
R1200 R2199 R3199 R4194
Sum792 Snit198.00
75. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 197.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
76. 128070 Cian Beattie Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 196.44
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
77. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 196.43
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
78. 150037 Sander Lundhøj Holm Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 196.38
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
79. 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 196.27
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
80. 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 195.67
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
81. 150157 Emilie Vastrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 194.89
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
82. 149416 Oliver Scheel Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 13 193.77
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
83. 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 197.75
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
84. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK1 13 195.77
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
85. 142087 Anne Strunge Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 14 195.43
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
86. 148867 Viktor Krog Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 194.07
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
87. 145890 Nico Lund Bentsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 196.43
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
88. 148299 Lucas Bøgh Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 195.82
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
89. 147056 Alexander Middelboe Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 195.75
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
90. 150527 Sophia Voigt Christensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 195.07
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
91. 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 194.36
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
92. 145470 Silas Balser Pedersen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 193.89
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
93. 145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
94. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
95. 150238 Robin Hald Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 196.29
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
96. 149119 Denice Madsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.00
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
97. 150191 Sigurd Kirketofte Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 195.89
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
98. 142931 Bertil Risgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
99. 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 195.67
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
100. 148611 Noah Daugaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 194.60
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
101. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 194.55
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
102. 148136 Nicklas Hagbard Olsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 194.33
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
103. 148761 Kamalesh Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 192.67
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
104. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 197.00
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
105. 150079 Carl Kirk Rasmussen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 7 195.71
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
106. 151756 Mathias Lund Linnerup Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 7 195.71
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
107. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 195.18
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
108. 149988 Freja Vinholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 195.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
109. 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 194.89
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
110. 141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 18 194.11
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
111. 145643 Claire Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 12 193.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
112. 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 196.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
113. 143594 Jonatan B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 195.46
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
114. 125040 Viktor Mejdahl Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 193.50
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
115. 148472 Mia Sommer Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.20
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
116. 148317 Nikoline Aaskoven Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
117. 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 195.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
118. 151757 Maya Jensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 193.83
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
119. 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 193.14
R1198 R2198 R3198 R4192
Sum786 Snit196.50
120. 145642 Chloe Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 13 192.85
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
121. 149512 Lara Sylvester Damkjær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 194.43
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
122. 149236 Cecilie Strandgaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 194.10
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
123. 150701 Lea May Bach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.90
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
124. 143959 Arthur Reinhart Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK1 6 193.33
R1198 R2198 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
125. 149197 Benedikte Bjerggaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 11 191.73
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
126. 148770 Jessica Klitgaard Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 191.50
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
127. 150228 Alexander Mogensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 17 188.94
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
128. 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 195.40
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
129. 144752 Maysoun Hamid Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 195.17
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
130. 150056 Anna Olesen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 195.11
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
131. 149820 Asger Maagaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 193.36
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
132. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 193.11
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
133. 135300 Mads Kjærgaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 192.82
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
134. 150375 Calle Gjelstrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
135. 140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 7 194.71
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
136. 146990 Malthe Hatting Schmidt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 193.67
R1199 R2196 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
137. 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 191.25
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
138. 148589 Rasmus Sørensen Wollesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 11 191.00
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
139. 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
140. 149478 Nikoline Mathilde Østergaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 193.57
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
141. 149237 William Bøgh Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 193.18
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
142. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 192.91
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
143. 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 11 192.27
R1198 R2196 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
144. 148857 Matti Johansson Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 192.27
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
145. 145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 191.00
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
146. 148253 Simon Hedensted Kristensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 193.83
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
147. 149627 Cirkeline J. S. Olejan Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 11 193.45
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
148. 148592 Viktor Källstrøm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 191.60
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
149. 148442 Daniel Andreassen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 193.60
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
150. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 192.82
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
151. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 189.27
R1198 R2196 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
152. 150803 Karl August Thybring Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 189.09
R1198 R2198 R3195 R4189
Sum780 Snit195.00
153. 147456 Lucas Tviis Obel Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
154. 146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 193.67
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
155. 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 192.44
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
156. 149754 Markus Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 191.83
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
157. 147815 Magne Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 9 191.11
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
158. 146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.83
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
159. 148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 193.80
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
160. 144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 191.20
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
161. 151614 Villads Nejstgaard Clausen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 190.29
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
162. 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 4 194.25
R1198 R2196 R3193 R4190
Sum777 Snit194.25
163. 147337 Lauge Lynge Bennetsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 193.17
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
164. 150076 Frederik Jensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 7 192.00
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
165. 149375 Mathias Lykke Olsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 191.80
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
166. 150140 Theis Elmegaard Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 191.60
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
167. 147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.00
R1198 R2198 R3191 R4189
Sum776 Snit194.00
168. 149513 Milas Sylvester Damkjær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 191.71
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
169. 149060 Sophia Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.75
R1198 R2194 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
170. 151755 Johannes Jordt-Henningsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 193.20
R1196 R2195 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
171. 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 5 192.80
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
172. 151517 Lena Zukowska Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 190.33
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
173. 147118 Jens Marius Kjær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.00
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
174. 150024 Nico Overgaard Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 191.89
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
175. 148758 Oliver Mateo Geniak Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 191.60
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
176. 151789 Sebastian Ardal Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 190.88
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
177. 149924 Malthe Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 188.44
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
178. 151323 Victor Daabeck Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 193.25
R1198 R2192 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
179. 148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 191.10
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
180. 148331 Malte Hornshøj Lisbygd Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 190.67
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
181. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 190.20
R1198 R2196 R3193 R4186
Sum773 Snit193.25
182. 149261 Mathilde Johansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 11 190.09
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
183. 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.00
R1196 R2195 R3192 R4189
Sum772 Snit193.00
184. 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.00
R1196 R2196 R3190 R4190
Sum772 Snit193.00
185. 151642 Mads Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 192.20
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
186. 135053 Valdemar Lejsgaard Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 190.25
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
187. 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 190.13
R1196 R2193 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
188. 149856 Elinor Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 11 190.00
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
189. 150751 Noah Valdemar Michaelsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 189.43
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
190. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 11 189.36
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
191. 146476 Anton Smith Adamzig Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 177.00
R1195 R2195 R3194 R4187
Sum771 Snit192.75
192. 149100 Bjørn Petersen-Olesen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 192.50
R1195 R2193 R3193 R4189
Sum770 Snit192.50
193. 149470 Zofia Klamczynska Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 192.00
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
194. 141447 Theo Sass Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 6 191.67
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
195. 149254 Alexander Rasmussen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 191.20
R1196 R2194 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
196. 150473 Clara Revald-Alexander Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 190.83
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
197. 149280 Victoria Lassen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 190.75
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
198. 148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 188.67
R1197 R2192 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
199. 146861 Jonas Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 8 189.75
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
200. 148213 Thor Furbo Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 189.50
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
201. 149672 Alexander Surland Gadebirk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 13 184.92
R1195 R2194 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
202. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 192.00
R1195 R2193 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
203. 143317 Lucas Flintholm Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 192.00
R1196 R2191 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
204. 149535 Emily Henriksen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 191.17
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
205. 150702 Julie May Bach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 190.30
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
206. 149941 Line Haarup Skov Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 189.11
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
207. 151467 Johanna Schmidt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 191.75
R1198 R2191 R3189 R4189
Sum767 Snit191.75
208. 149134 Casper Rye Riddermann Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 191.00
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
209. 144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 7 190.14
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
210. 151675 Levin Viken Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 189.44
R1193 R2193 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
211. 142707 Tobias Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 191.50
R1198 R2195 R3190 R4183
Sum766 Snit191.50
212. 150717 Jeppe Roed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 186.23
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
213. 151319 Max Vinholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.25
R1197 R2196 R3194 R4178
Sum765 Snit191.25
214. 144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 190.83
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
215. 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.00
R1194 R2192 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
216. 151153 Elias Steffen David Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 191.00
R1194 R2192 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
217. 151464 Charline Schæffer Hvid Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.00
R1197 R2192 R3190 R4185
Sum764 Snit191.00
218. 149787 Maria Klitgaard Blicher Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 189.00
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
219. 149199 Benjamin Bjerggaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 6 189.50
R1194 R2191 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
220. 148858 Casper Kristensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 187.75
R1194 R2193 R3189 R4187
Sum763 Snit190.75
221. 148760 Storm Fink Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 190.50
R1197 R2189 R3189 R4187
Sum762 Snit190.50
222. 148896 Sigurd Elbeck Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 190.20
R1191 R2191 R3191 R4189
Sum762 Snit190.50
223. 149231 Emil H. Nørgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.60
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
224. 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 5 187.80
R1195 R2192 R3190 R4185
Sum762 Snit190.50
225. 141921 Victoria Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.25
R1194 R2191 R3190 R4186
Sum761 Snit190.25
226. 146697 Emma Aastrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 190.25
R1193 R2191 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
227. 143433 Karoline Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 7 188.71
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
228. 148123 Freja Kousgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 190.00
R1193 R2192 R3189 R4186
Sum760 Snit190.00
229. 150697 Alice N. Darling Larsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 188.83
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
230. 151615 Villum Nejstgaard Clausen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 14 186.43
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
231. 149952 Rasmus Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 187.40
R1195 R2191 R3190 R4183
Sum759 Snit189.75
232. 145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 13 185.08
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
233. 147637 Oscar Michal Paulos Harboe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 185.83
R1193 R2192 R3187 R4186
Sum758 Snit189.50
234. 148652 Anna Kamma Dyrberg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 15 185.73
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
235. 149073 Emily Valsgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 9 182.67
R1193 R2189 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
236. 146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 186.13
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
237. 150696 Saiman Tenchev Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 187.60
R1193 R2192 R3186 R4185
Sum756 Snit189.00
238. 150075 Markus B. Møhler Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 13 185.92
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
239. 151611 Marcus Subin Dalgas Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 183.11
R1195 R2188 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
240. 150844 Claudia Krogh Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 10 185.00
R1190 R2189 R3189 R4187
Sum755 Snit188.75
241. 143996 Adrian Kjærsgaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 187.40
R1192 R2190 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
242. 148491 Emil Høgh Højen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 187.40
R1193 R2188 R3188 R4185
Sum754 Snit188.50
243. 148172 Tobias Booker Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 186.83
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
244. 139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 186.20
R1191 R2191 R3191 R4181
Sum754 Snit188.50
245. 151874 Oscar Skårup Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 186.00
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
246. 150700 Holger Stenholt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 14 180.29
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
247. 148081 Noah Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 8 186.50
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
248. 148583 Andreas Viktor Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 8 184.50
R1194 R2190 R3187 R4182
Sum753 Snit188.25
249. 145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 7 185.71
R1191 R2187 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
250. 151519 Freya Struck Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 13 180.92
R1191 R2189 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
251. 149956 Noah Vestergaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 182.50
R1191 R2188 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
252. 149238 Esther Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 19 180.42
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
253. 145684 Emil Peder Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 187.50
R1194 R2187 R3186 R4183
Sum750 Snit187.50
254. 150765 Rasmus Persson Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 187.25
R1193 R2190 R3189 R4177
Sum749 Snit187.25
255. 138940 Mads Kjerulff Jørgensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 187.00
R1191 R2189 R3187 R4181
Sum748 Snit187.00
256. 151817 Maksym Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 184.43
R1192 R2190 R3183 R4183
Sum748 Snit187.00
257. 151125 Emilie Sofie H Carstensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 186.75
R1192 R2189 R3188 R4178
Sum747 Snit186.75
258. 151815 Anton Aagaard Bach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 185.80
R1191 R2189 R3185 R4182
Sum747 Snit186.75
259. 151217 Jessica Stenrand Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 181.33
R1189 R2188 R3188 R4182
Sum747 Snit186.75
260. 148113 Anna Andrea Øhlenschlæger Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 186.25
R1190 R2186 R3185 R4184
Sum745 Snit186.25
261. 148585 Jacob Poulsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 185.75
R1189 R2187 R3187 R4180
Sum743 Snit185.75
262. 144470 Marinus Steenberg Løgtved Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 185.40
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
263. 149767 Viola Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 182.00
R1187 R2187 R3186 R4183
Sum743 Snit185.75
264. 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 185.50
R1191 R2187 R3182 R4182
Sum742 Snit185.50
265. 149942 Arnaaluk Magda Dorthe Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 184.40
R1190 R2187 R3184 R4181
Sum742 Snit185.50
266. 151543 Noah Christensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 182.75
R1186 R2186 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
267. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 181.33
R1187 R2185 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
268. 144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 185.25
R1195 R2184 R3181 R4181
Sum741 Snit185.25
269. 120175 Hugo Iuel Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 182.83
R1188 R2185 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
270. 151284 Mikkel Højen Bak Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 9 178.89
R1187 R2187 R3183 R4183
Sum740 Snit185.00
271. 146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 183.50
R1189 R2186 R3182 R4182
Sum739 Snit184.75
272. 148489 Sebastian Bøge Pitzner-Christensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 181.00
R1189 R2187 R3184 R4179
Sum739 Snit184.75
273. 144483 Liam Vogt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 181.00
R1189 R2186 R3184 R4180
Sum739 Snit184.75
274. 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 181.00
R1187 R2185 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
275. 147181 Mikkel Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 11 180.09
R1186 R2186 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
276. 151612 Magnus Subin Dalgas Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 177.88
R1193 R2189 R3178 R4178
Sum738 Snit184.50
277. 151788 Theodor Gabriel Popescu Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 182.83
R1186 R2185 R3184 R4182
Sum737 Snit184.25
278. 150843 Jasmin Krogh Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 8 179.50
R1192 R2185 R3182 R4178
Sum737 Snit184.25
279. 149670 Ata Hüseynov Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 7 180.57
R1187 R2184 R3184 R4181
Sum736 Snit184.00
280. 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 181.00
R1189 R2186 R3180 R4180
Sum735 Snit183.75
281. 146820 Valdemar Lauge Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 180.00
R1187 R2184 R3183 R4181
Sum735 Snit183.75
282. 147824 Saxo Reng-Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 4 183.50
R1186 R2186 R3185 R4177
Sum734 Snit183.50
283. 151393 Manse Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 10 178.10
R1186 R2184 R3183 R4181
Sum734 Snit183.50
284. 151525 Rose Revald-Alexander Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 182.75
R1191 R2182 R3179 R4179
Sum731 Snit182.75
285. 151225 Saga Voxted Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 181.80
R1186 R2185 R3181 R4179
Sum731 Snit182.75
286. 150773 Silas Dyhr Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 7 179.14
R1189 R2185 R3179 R4178
Sum731 Snit182.75
287. 144621 Tristan Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 182.50
R1185 R2184 R3181 R4180
Sum730 Snit182.50
288. 151563 Mathias Andersen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 5 180.80
R1188 R2185 R3179 R4178
Sum730 Snit182.50
289. 141741 Simon Tranegaard Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 182.25
R1187 R2186 R3179 R4177
Sum729 Snit182.25
290. 150703 Viktoria Elsia Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 179.33
R1184 R2183 R3182 R4179
Sum728 Snit182.00
291. 151613 Mikkel Skovgaard Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 176.33
R1182 R2182 R3182 R4182
Sum728 Snit182.00
292. 151340 Alexander Bjørklund Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 10 175.90
R1187 R2183 R3181 R4177
Sum728 Snit182.00
293. 150684 William Riddersholm Lysgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 170.18
R1185 R2183 R3182 R4178
Sum728 Snit182.00
294. 148100 Noah Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 181.50
R1184 R2183 R3183 R4176
Sum726 Snit181.50
295. 151813 Mathilde Sjørup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 180.75
R1189 R2181 R3177 R4176
Sum723 Snit180.75
296. 150094 Aleksander Weihrauch Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 178.83
R1184 R2183 R3179 R4177
Sum723 Snit180.75
297. 149300 Philip Røjgaard Jensen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 4 180.50
R1183 R2183 R3182 R4174
Sum722 Snit180.50
298. 150136 Victor Hulehøj Vindelev Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 180.50
R1189 R2181 R3177 R4175
Sum722 Snit180.50
299. 148705 Emil Hesselund Hansen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 179.00
R1186 R2185 R3176 R4175
Sum722 Snit180.50
300. 149791 Alfred Alstrup Pedersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 178.00
R1186 R2182 R3177 R4177
Sum722 Snit180.50
301. 149616 Mathilde Kamp Vestergård Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 166.08
R1187 R2184 R3177 R4174
Sum722 Snit180.50
302. 151541 Andreas Dieckmann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 174.29
R1184 R2180 R3180 R4176
Sum720 Snit180.00
303. 148560 Jeppe Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 173.36
R1186 R2180 R3177 R4177
Sum720 Snit180.00
304. 151986 Sander Vestergaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 168.27
R1185 R2180 R3178 R4177
Sum720 Snit180.00
305. 147274 Kasper Heide Worm Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 179.50
R1186 R2183 R3175 R4174
Sum718 Snit179.50
306. 152078 Julie Beck Kasdorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 178.75
R1188 R2177 R3176 R4174
Sum715 Snit178.75
307. 134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 5 176.80
R1183 R2181 R3180 R4171
Sum715 Snit178.75
308. 144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 6 176.17
R1182 R2178 R3175 R4175
Sum710 Snit177.50
309. 148266 Peter Chr. Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 177.25
R1187 R2178 R3176 R4168
Sum709 Snit177.25
310. 151518 Elva Elise Geniak Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 177.25
R1182 R2177 R3176 R4174
Sum709 Snit177.25
311. 150739 Marcus Baluta Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 174.80
R1180 R2177 R3177 R4174
Sum708 Snit177.00
312. 148576 Mathias Sanvig Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 176.75
R1181 R2176 R3176 R4174
Sum707 Snit176.75
313. 151551 Laurids Vestkær Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 176.25
R1181 R2179 R3178 R4167
Sum705 Snit176.25
314. 149488 Mikkel Skou Henkel Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 4 176.00
R1185 R2184 R3173 R4162
Sum704 Snit176.00
315. 151886 Alfred Nørgaard Noren Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 175.75
R1188 R2177 R3171 R4167
Sum703 Snit175.75
316. 148090 Andreas Rytter Leander Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 174.80
R1180 R2178 R3174 R4171
Sum703 Snit175.75
317. 151193 William Klose Andersen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 175.50
R1186 R2176 R3176 R4164
Sum702 Snit175.50
318. 150273 Silas Nøhr Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 170.20
R1180 R2180 R3173 R4168
Sum701 Snit175.25
319. 150813 Marcus Nicolajsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 166.40
R1182 R2177 R3170 R4170
Sum699 Snit174.75
320. 149688 Freja Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 174.25
R1178 R2177 R3174 R4168
Sum697 Snit174.25
321. 148349 Magnus Holmberg Bruun Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 174.25
R1184 R2181 R3170 R4162
Sum697 Snit174.25
322. 150661 Silas Birkebæk Haar Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 169.50
R1179 R2178 R3171 R4168
Sum696 Snit174.00
323. 150515 Silas Green Bach Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 7 170.14
R1175 R2174 R3173 R4172
Sum694 Snit173.50
324. 150704 Veronika Elsia Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 171.83
R1175 R2173 R3173 R4172
Sum693 Snit173.25
325. 151531 Silje Egebo Hilkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 166.17
R1181 R2172 R3171 R4168
Sum692 Snit173.00
326. 147747 Mathias Spanggaard Juul Kildholt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 172.50
R1176 R2175 R3170 R4169
Sum690 Snit172.50
327. 151632 Matti Schæffer Hvid Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 172.50
R1183 R2178 R3167 R4162
Sum690 Snit172.50
328. 150109 Malthe Bundgaard Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 169.00
R1176 R2175 R3172 R4167
Sum690 Snit172.50
329. 145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 172.25
R1177 R2172 R3172 R4168
Sum689 Snit172.25
330. 147565 Sebastian Schmidt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 171.25
R1178 R2171 R3168 R4168
Sum685 Snit171.25
331. 148211 Villads Haugaard Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 165.67
R1172 R2170 R3170 R4165
Sum677 Snit169.25
332. 151415 Adrian Dybkær Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 167.25
R1172 R2169 R3167 R4161
Sum669 Snit167.25
333. 148538 Laust Gunner Sværke Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 162.00
R1167 R2167 R3163 R4162
Sum659 Snit164.75
334. 151532 Emmy Vinholt Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 4 162.00
R1173 R2162 R3158 R4155
Sum648 Snit162.00
335. 148951 Tjalfe Bang Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 157.33
R1166 R2163 R3158 R4156
Sum643 Snit160.75
336. 151832 Valdemar Bjerregaard Nielsen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 157.20
R1163 R2162 R3160 R4158
Sum643 Snit160.75
337. 151568 Jonathan Frederiksen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 156.83
R1169 R2167 R3155 R4152
Sum643 Snit160.75
338. 150886 Stella Bjerggaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 6 152.00
R1170 R2156 R3155 R4154
Sum635 Snit158.75
339. 151816 Sigurd Aagaard Bach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 154.60
R1166 R2159 R3152 R4152
Sum629 Snit157.25
340. 151860 Mads-Emil Boes Brandt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 154.60
R1157 R2157 R3157 R4151
Sum622 Snit155.50
341. 151809 Daniel Hounisen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 155.25
R1164 R2162 R3155 R4140
Sum621 Snit155.25
342. 145140 Per L. K. Petersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 147.67
R1165 R2157 R3153 R4144
Sum619 Snit154.75
343. 151818 Ask Frederiksen Tind Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 149.67
R1161 R2153 R3152 R4149
Sum615 Snit153.75
344. 146857 Jonas Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
345. 126324 Enya Josefine Jacobsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
346. 147755 Jens Nygaard-Wulff Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
347. 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
348. 147199 Tabitha Laura Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 194.33
R1199 R2194 R3190 R4-
Sum583 Snit194.33
349. 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 3 194.00
R1199 R2197 R3186 R4-
Sum582 Snit194.00
350. 149170 Malou Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 3 194.00
R1194 R2194 R3194 R4-
Sum582 Snit194.00
351. 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
352. 148548 Oscar Thiim Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 193.33
R1197 R2195 R3188 R4-
Sum580 Snit193.33
353. 150468 Cenia Stoltze Stück Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 193.00
R1195 R2192 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
354. 151736 Kresten Kamp Josefsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK3 3 191.67
R1198 R2191 R3186 R4-
Sum575 Snit191.67
355. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 191.33
R1194 R2192 R3188 R4-
Sum574 Snit191.33
356. 149840 Mads Haarnagel Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 191.33
R1193 R2192 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
357. 146292 Christian List Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 191.00
R1194 R2190 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
358. 148893 Ludwig Tudborg Løgstrup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 191.00
R1199 R2188 R3186 R4-
Sum573 Snit191.00
359. 151752 Mia S. Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 190.67
R1193 R2191 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
360. 145932 Lucas Madsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 190.00
R1192 R2192 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
361. 147775 Sofie Cecilie Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 189.33
R1193 R2192 R3183 R4-
Sum568 Snit189.33
362. 148011 Lærke Wedel Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 188.67
R1194 R2188 R3184 R4-
Sum566 Snit188.67
363. 138623 Catja Kiesbye Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
364. 147214 Asle Ovens Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 188.33
R1190 R2190 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
365. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 188.00
R1190 R2188 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
366. 150057 Aksel Lodsgaard Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 188.00
R1189 R2189 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
367. 147640 Jamie Bank Jensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 188.00
R1191 R2189 R3184 R4-
Sum564 Snit188.00
368. 151731 Jonas Bonde Sørensen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK3 3 188.00
R1194 R2189 R3181 R4-
Sum564 Snit188.00
369. 139664 Magnus Dige Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 186.00
R1188 R2187 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
370. 145252 Malte Rasmussen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 186.00
R1187 R2186 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
371. 148661 Victor Bachman Bøgelund Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 186.00
R1188 R2186 R3184 R4-
Sum558 Snit186.00
372. 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 185.33
R1189 R2185 R3182 R4-
Sum556 Snit185.33
373. 151801 Huxi Vedfald Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 139.00
R1149 R2143 R3132 R4132
Sum556 Snit139.00
374. 151760 Mira Kuluk Mott Mogensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 185.00
R1187 R2186 R3182 R4-
Sum555 Snit185.00
375. 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 184.67
R1186 R2185 R3183 R4-
Sum554 Snit184.67
376. 145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 184.67
R1190 R2182 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
377. 149536 Amin Hagbard Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 184.67
R1189 R2188 R3177 R4-
Sum554 Snit184.67
378. 149900 Emeli Ringgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 184.67
R1188 R2184 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
379. 150526 Magnus Kjul Michelsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 184.67
R1188 R2186 R3180 R4-
Sum554 Snit184.67
380. 148013 Berthil Juul Lomholt Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 184.33
R1187 R2185 R3181 R4-
Sum553 Snit184.33
381. 148284 August Gustavsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 184.33
R1189 R2185 R3179 R4-
Sum553 Snit184.33
382. 151973 Anton Bendixen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 184.33
R1187 R2185 R3181 R4-
Sum553 Snit184.33
383. 149244 Oscar Sopasop Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 184.00
R1187 R2185 R3180 R4-
Sum552 Snit184.00
384. 148297 Mikki Matti Alvagård Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 183.67
R1188 R2182 R3181 R4-
Sum551 Snit183.67
385. 145070 Vile Meyer Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 182.67
R1185 R2182 R3181 R4-
Sum548 Snit182.67
386. 151933 Gaia Sortfeldt Juul Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 182.67
R1186 R2181 R3181 R4-
Sum548 Snit182.67
387. 148300 Laurits Klitgaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 182.33
R1185 R2184 R3178 R4-
Sum547 Snit182.33
388. 143783 Julian Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 181.67
R1184 R2181 R3180 R4-
Sum545 Snit181.67
389. 147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 181.00
R1190 R2177 R3176 R4-
Sum543 Snit181.00
390. 151734 Valdemar Timmermann Thorn Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK3 3 180.67
R1192 R2179 R3171 R4-
Sum542 Snit180.67
391. 150077 Philippa Hedegaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 180.00
R1194 R2178 R3168 R4-
Sum540 Snit180.00
392. 151934 Bertram Sortfeldt Juul Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 180.00
R1189 R2181 R3170 R4-
Sum540 Snit180.00
393. 151754 Piotr Manikowski Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 179.00
R1185 R2183 R3169 R4-
Sum537 Snit179.00
394. 143255 Liam T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 178.67
R1182 R2177 R3177 R4-
Sum536 Snit178.67
395. 149940 Camille Brønd Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 178.33
R1180 R2179 R3176 R4-
Sum535 Snit178.33
396. 140601 Alex Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 177.67
R1182 R2177 R3174 R4-
Sum533 Snit177.67
397. 149806 Sigurd Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 177.33
R1187 R2178 R3167 R4-
Sum532 Snit177.33
398. 145959 Jakob Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 177.00
R1182 R2175 R3174 R4-
Sum531 Snit177.00
399. 148519 Viktor Persson Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 177.00
R1180 R2178 R3173 R4-
Sum531 Snit177.00
400. 150022 Noah Zindorff Gram Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 175.67
R1184 R2179 R3164 R4-
Sum527 Snit175.67
401. 150930 Mikkel Haugaard Sørensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 175.67
R1178 R2178 R3171 R4-
Sum527 Snit175.67
402. 149165 Milas Johansson Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 175.33
R1189 R2183 R3154 R4-
Sum526 Snit175.33
403. 151771 Odin Busklein Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 175.33
R1192 R2168 R3166 R4-
Sum526 Snit175.33
404. 151938 Dominik Mania Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 175.00
R1180 R2174 R3171 R4-
Sum525 Snit175.00
405. 152050 Axel Hvidbjerg Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 174.67
R1176 R2176 R3172 R4-
Sum524 Snit174.67
406. 151558 Miabella Kirkegaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 172.33
R1175 R2173 R3169 R4-
Sum517 Snit172.33
407. 151876 Loke Nørup Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 172.00
R1181 R2170 R3165 R4-
Sum516 Snit172.00
408. 151466 Nohr Bundgaard Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 171.67
R1175 R2170 R3170 R4-
Sum515 Snit171.67
409. 151547 Joseph Zindorff Gram Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 171.67
R1176 R2172 R3167 R4-
Sum515 Snit171.67
410. 147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 171.33
R1174 R2171 R3169 R4-
Sum514 Snit171.33
411. 151562 Marcus Goth Ejstrup Nielsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 170.67
R1173 R2171 R3168 R4-
Sum512 Snit170.67
412. 151918 Mohamed Haji Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 170.67
R1174 R2169 R3169 R4-
Sum512 Snit170.67
413. 149222 Dominykas Tamosaitis Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 170.00
R1175 R2169 R3166 R4-
Sum510 Snit170.00
414. 149383 Signe Marie Varming Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 169.33
R1181 R2170 R3157 R4-
Sum508 Snit169.33
415. 151109 Thilde Rude Duedal Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 169.00
R1179 R2170 R3158 R4-
Sum507 Snit169.00
416. 149717 Oliver Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 167.00
R1173 R2169 R3159 R4-
Sum501 Snit167.00
417. 147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 166.00
R1170 R2166 R3162 R4-
Sum498 Snit166.00
418. 145952 Benjamin Rathje Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 3 165.67
R1192 R2172 R3133 R4-
Sum497 Snit165.67
419. 151662 Mads Simonsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 3 165.67
R1168 R2167 R3162 R4-
Sum497 Snit165.67
420. 151054 Naja Bøttger Nanning Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 164.67
R1173 R2161 R3160 R4-
Sum494 Snit164.67
421. 150448 Bertil Hammelsvang Lauge Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 164.67
R1174 R2164 R3156 R4-
Sum494 Snit164.67
422. 151735 Silje Ydegaard Veje Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK3 3 162.67
R1179 R2163 R3146 R4-
Sum488 Snit162.67
423. 149774 Emmelie Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 159.67
R1164 R2162 R3153 R4-
Sum479 Snit159.67
424. 148900 Tue Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 158.67
R1160 R2160 R3156 R4-
Sum476 Snit158.67
425. 140455 Mathilde Nymark Kristensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 155.67
R1165 R2158 R3144 R4-
Sum467 Snit155.67
426. 151523 Vera Toräng Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 152.67
R1159 R2159 R3140 R4-
Sum458 Snit152.67
427. 151917 Alan Haji Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 143.33
R1144 R2144 R3142 R4-
Sum430 Snit143.33
428. 150861 Bastian Jensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 141.67
R1149 R2148 R3128 R4-
Sum425 Snit141.67
429. 151819 Marie Fyllgraf Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 141.00
R1160 R2133 R3130 R4-
Sum423 Snit141.00
430. 147391 Helena Eplov Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
431. 148333 Viktor Schutt Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
432. 147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
BK3 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
433. 146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
434. 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
435. 146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
436. 151571 Jamie Haugaard Holm Rusbjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 129.67
R1143 R2123 R3123 R4-
Sum389 Snit129.67
437. 144941 Nikolaj Dahl-Hansen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
438. 148411 Madeleine Nissen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
439. 144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
440. 151230 Marcus Holk Kjeldsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
441. 139929 Sebastian Hougård Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
442. 148094 Astrid Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
443. 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
444. 147281 Mika Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 193.00
R1197 R2189 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
445. 146594 Silas H. Larsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
446. 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
447. 150230 Kresten Seitzberg Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
448. 148332 Jeppe Mygind Plaep Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
449. 152370 Ronja Sørensen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
450. 142955 Magnus Sarkov Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
451. 150169 Marius Wittrock Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
452. 150341 Anton Starklint Olsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
453. 146174 Anton Svop Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK3 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
454. 135015 Jonathan Boserup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
455. 139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
456. 150405 Lærke Marie Kruse Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 190.00
R1195 R2185 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
457. 151204 Storm Sandfeld Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
458. 151907 Anders Sosnovskyy Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
459. 142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
460. 151751 Merle Y. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
461. 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
462. 146838 Storm Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
463. 148521 Emil Thomhav Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK1 2 188.50
R1194 R2183 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
464. 142954 Casper Sarkov Andersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 187.50
R1194 R2181 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
465. 146950 Theis Rydén Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
466. 151301 Johannes Houhgaard Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 187.00
R1192 R2182 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
467. 151834 Silas Jakobsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK3 2 187.00
R1192 R2182 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
468. 152116 Karoline Unnereup Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 187.00
R1191 R2183 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
469. 147564 Gorm Ørtoft Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 186.00
R1191 R2181 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
470. 152023 Joakim Schöne Hald Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
471. 151871 Matti Rose Bækø-Christensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
472. 145601 Benjamin Anders Pindstrup Riishøj Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
473. 150517 Gustav Rej Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
474. 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
475. 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
476. 150147 Mike Filthuth Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
477. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 184.00
R1188 R2180 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
478. 150406 Andreas Peter Kruse Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
479. 150574 Nomi Skov Andresen Andresen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
480. 149328 Nicklas Hvid Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 183.50
R1188 R2179 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
481. 148363 Phillip Rasmussen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 183.50
R1193 R2174 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
482. 148314 Jonathan Søsborg Urhøj Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 182.50
R1190 R2175 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
483. 146858 Jeppe Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
484. 147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
485. 148231 Walter Lind Francis Holck Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
486. 148676 Amalie Rask Vinther Hald Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 182.50
R1189 R2176 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
487. 150248 Gabriel Cadorna Mathiasen Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
BK3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
488. 151870 Alexander Elmark Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
489. 138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 181.50
R1188 R2175 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
490. 151761 Isabella Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
491. 149679 Rasmus Jeppesen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
492. 151897 Gabriel Alfred Walløe Ankerstjerne Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
493. 148227 Malthe Koefoed Lenz Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 181.00
R1185 R2177 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
494. 148796 Mikkel Gaardsøe Sivertsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
495. 147405 Aksel Rye Romme Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 179.50
R1189 R2170 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
496. 152040 Maxmilian Rietl Eriksen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
497. 150871 Christian Kaccem Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
498. 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 177.50
R1183 R2172 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
499. 152093 Anton Walmod-Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 177.50
R1181 R2174 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
500. 149669 Filip Petrovski Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 177.00
R1185 R2169 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
501. 150250 David Cadorna Mathiasen Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
BK3 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
502. 152237 Mattis Bjarne Pedersen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 177.00
R1181 R2173 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
503. 149090 Viggo Klukan Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
504. 151810 Katrine Damsgaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 176.00
R1178 R2174 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
505. 148953 Liam Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 175.50
R1178 R2173 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
506. 149596 Maximilian Carl Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 175.00
R1180 R2170 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
507. 146457 Xander Sørensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 174.50
R1176 R2173 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
508. 151426 Emil Hamer Hedeby Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
BK3 2 174.00
R1176 R2172 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
509. 148826 Louis Rosenfeldt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 174.00
R1181 R2167 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
510. 151016 Eliaz Kaysen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
BK3 2 173.00
R1177 R2169 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
511. 148725 Tobias Møller Laursen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 173.00
R1184 R2162 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
512. 151908 Sander Ejby Petersen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 173.00
R1174 R2172 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
513. 146777 Noan Zacharias Vejlgård Kristensen Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 172.50
R1173 R2172 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
514. 148724 Sander Skjefrås Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 172.50
R1175 R2170 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
515. 151473 Vilhelm Østergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
516. 140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 172.00
R1181 R2163 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
517. 144880 Sean Fabritius de Tengnagel Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
518. 151944 Niels Bergmann Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 171.50
R1172 R2171 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
519. 151548 Johan Christensen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 170.50
R1175 R2166 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
520. 150458 Katrine Heide Worm Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 166.50
R1172 R2161 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
521. 151802 Phelix Vestergaard Laursen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 166.50
R1169 R2164 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
522. 151831 Noah Thomsen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 165.50
R1173 R2158 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
523. 152133 Anja Roesgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 165.50
R1169 R2162 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
524. 151697 Magne Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 165.00
R1168 R2162 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
525. 147346 Hannah Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 164.50
R1174 R2155 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
526. 151644 Sara Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 163.50
R1166 R2161 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
527. 152138 Mikkel Hauris Simmelkjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 163.00
R1164 R2162 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
528. 151260 Mads Fridel Jensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 161.00
R1170 R2152 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
529. 152039 Asker Rosbach Bergstrøm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 159.50
R1161 R2158 R3- R4-
Sum319 Snit159.50
530. 151258 Malthe Jensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 106.33
R1121 R2100 R398 R4-
Sum319 Snit106.33
531. 152037 Storm Lyngsø Lassen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 155.50
R1163 R2148 R3- R4-
Sum311 Snit155.50
532. 150978 Marcus Van Thygesen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK3 2 155.00
R1160 R2150 R3- R4-
Sum310 Snit155.00
533. 151922 Alberte Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 155.00
R1155 R2155 R3- R4-
Sum310 Snit155.00
534. 152038 August Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 155.00
R1156 R2154 R3- R4-
Sum310 Snit155.00
535. 150979 Karl W.M. Sode Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK3 2 151.50
R1166 R2137 R3- R4-
Sum303 Snit151.50
536. 148190 Johan Rasmussen Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 150.50
R1157 R2144 R3- R4-
Sum301 Snit150.50
537. 151912 Nynne Due Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 150.00
R1150 R2150 R3- R4-
Sum300 Snit150.00
538. 151844 August Mohr Uhrbrand Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 149.50
R1165 R2134 R3- R4-
Sum299 Snit149.50
539. 151857 Marcus Alf Sørensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 146.00
R1154 R2138 R3- R4-
Sum292 Snit146.00
540. 151811 Linea Friis Damsgaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 137.50
R1138 R2137 R3- R4-
Sum275 Snit137.50
541. 150752 David Gregers Michaelsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 124.00
R1126 R2122 R3- R4-
Sum248 Snit124.00
542. 147344 Nickolas Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 123.50
R1137 R2110 R3- R4-
Sum247 Snit123.50
543. 151807 Bella Schäfer Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 121.50
R1127 R2116 R3- R4-
Sum243 Snit121.50
544. 151808 Tais Møller Laursen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 116.00
R1136 R296 R3- R4-
Sum232 Snit116.00
545. 126894 Rosa Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
546. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
547. 145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
548. 145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
549. 147706 Klara Sofie Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
550. 150052 Isabella Suzanne Madsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
551. 142919 Xander Vejlgård Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
552. 148293 Sylvester Hougaard Christensen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
553. 152051 Iben Madsen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
554. 146419 Ida Eriksen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
555. 152312 Lukas Larsen Lasota Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
556. 150058 Lui Gren Cholewa Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
557. 147349 Lukas Sortberg. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
558. 151728 Michella Jakobsen Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
DGI Sydvest
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
559. 149381 Marie Grann Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
560. 146789 Nynne Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
561. 151887 Villads Frej Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
562. 151889 Sofie Ravn Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
563. 147951 Alex Borg-Linnet Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
564. 150189 Nanna Olldag Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
565. 146768 Johannes Alstrup Aalborg Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
566. 144513 Casper Sandberg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
567. 149093 Lauge Agerbo-Ziegenfeldt Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
568. 148499 William Langgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
569. 150980 Aske Vinter Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
570. 150881 Mathilde Reitz Gunthel Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
571. 149863 Laurits Kristiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
572. 148389 Isabella Marie Øhlenschlæger Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
573. 151902 Storm Sommermark Villadsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
574. 150525 Mikkel Kjul Michelsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
575. 151786 Jimmy Christian Dalgaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
576. 150545 Lucas Ladekjær Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
577. 149744 Agnete Eriksen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
578. 150982 Markus Elias Poulsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
579. 151932 Alexsanser Tinghus Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
580. 150981 Mads Langeland Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
581. 151799 Ask Oftedahl Vivanco Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
582. 147409 Alfred Hyldgaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
583. 150474 Sara Amdisen Snedker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
584. 151750 Felix Ulrik Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
585. 152245 Magne Kirkegaard Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
586. 151106 Noah Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
587. 144856 Aleksandra Radic Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
588. 150080 Atle Møller Halberg Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
589. 151916 Malthe Juul Hedegaard Kristensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
590. 149463 Frederik Stræde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
591. 149708 Magnus Brink Classen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
592. 149773 Sofie Lykke Christensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
593. 135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
594. 150999 Dima Roskov Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
595. 148267 Felix Adler Pehrson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
596. 149697 Rie Fredensborg Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
597. 151647 Jacob Overgaard Friis Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
598. 150537 Rasmus Bruun Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
599. 148888 Jonas Schøneberg Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
600. 151888 William Holmgreen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
601. 152170 Robin Lykke Henvig Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
602. 152062 Carl Buur Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
603. 151425 Camilla Hamer Hedeby Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
BK3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
604. 147932 Hjalte Elias Schmidt Jensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00
605. 152314 Rosa Studsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00
606. 152345 Alfred Buur Romvig Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00
607. 152404 Eskild Pagh Bæk Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00
608. 149689 Gustav Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
609. 152302 Floke Kückelhahn Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 150.00
R1150 R2- R3- R4-
Sum150 Snit150.00
610. 148586 Theodor Hagbard Karlsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
611. 151052 Malthe Uldrup Nissen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 1 146.00
R1146 R2- R3- R4-
Sum146 Snit146.00
612. 137184 Jonatan Fischer Herrested Skytteforening
DGI Fyn
BK3 1 143.00
R1143 R2- R3- R4-
Sum143 Snit143.00
613. 151723 Njord Emil Lorenzen Meyer Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 1 140.00
R1140 R2- R3- R4-
Sum140 Snit140.00
614. 151903 Sejer Sommermark Villadsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 133.00
R1133 R2- R3- R4-
Sum133 Snit133.00
615. 151848 Andreas Gjørtz Hejn Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 130.00
R1130 R2- R3- R4-
Sum130 Snit130.00
616. 151192 Halfdan Dela Olafson Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00

Til toppen