Riffel, 50m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 16. oktober 2021 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 84289 Nicolaj Bjørn Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 199.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 69976 Kenneth Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 12 199.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 11 199.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 15 199.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 199.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 19 199.21
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 13 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 13 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 21 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 14 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 23 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 19 198.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 19 198.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 17 198.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 19 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
29. 88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
30. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
31. 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
32. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
33. 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 17 198.12
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
34. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 197.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
35. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 197.83
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
36. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 21 197.71
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
37. 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 22 196.23
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
38. 95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 198.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
41. 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 11 198.09
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
42. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 19 197.95
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
43. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 14 197.93
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
44. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 197.75
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
45. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 197.46
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
46. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 15 197.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
47. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å2 14 196.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
48. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
49. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
50. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
51. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 198.70
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
52. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
53. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 17 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
54. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 197.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
55. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 197.11
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
56. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 196.86
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
57. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 196.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
58. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
59. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
60. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
61. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 198.40
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
62. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 9 198.22
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
63. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 197.77
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
64. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 19 197.16
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
65. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 7 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
67. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 6 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
68. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 197.82
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
69. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 17 196.24
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
70. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
71. 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 197.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
72. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 11 197.18
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
73. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 11 196.73
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
74. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 196.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
75. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 19 196.21
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
76. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 16 194.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
77. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
78. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
79. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.43
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
80. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 8 196.75
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
81. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 11 195.82
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
82. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 5 197.60
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
83. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 7 197.29
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
84. 106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 7 196.43
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
85. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 13 196.23
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
86. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 13 196.08
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
87. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 5 195.60
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
88. 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 11 195.36
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
89. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 196.63
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
90. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 196.30
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
91. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 9 196.11
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
92. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 20 195.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
93. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 194.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
94. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
95. 133516 Lisbeth Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 197.17
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
96. 48169 Jens Helding Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
97. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 195.71
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
98. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 195.33
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
99. 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 9 194.89
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
100. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 19 193.68
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
101. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 6 196.33
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
102. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 8 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
103. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 16 195.31
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
104. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 195.10
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
105. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 12 194.17
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
106. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 195.86
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
107. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 195.43
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
108. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 12 195.08
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
109. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 10 195.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
110. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
111. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 6 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
112. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 195.83
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
113. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 195.67
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
114. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 8 195.63
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
115. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 195.33
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
116. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 7 195.29
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
117. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 12 194.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
118. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 14 193.64
R1199 R2198 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
119. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 196.50
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
120. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 7 195.14
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
121. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
122. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 194.00
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
123. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 15 183.27
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
124. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 194.50
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
125. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 196.00
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
126. 137043 Martin Strib Rahbek Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 5 195.60
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
127. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 8 195.38
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
128. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 194.57
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
129. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 7 194.43
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
130. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 8 193.25
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
131. 144579 Max Banke Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 5 193.00
R1198 R2198 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
132. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 17 192.88
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
133. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 13 192.15
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
134. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 194.38
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
135. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 194.14
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
136. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 8 194.13
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
137. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 7 192.57
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
138. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 22 192.23
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
139. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 14 192.14
R1198 R2198 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
140. 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 194.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
141. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 194.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
142. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 12 192.83
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
143. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 195.25
R1198 R2198 R3193 R4192
Sum781 Snit195.25
144. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 7 191.00
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
145. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 195.00
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
146. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 5 194.20
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
147. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 5 194.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
148. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 194.00
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
149. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 191.70
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
150. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 6 192.83
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
151. 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 11 191.55
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
152. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 191.40
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
153. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 23 190.74
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
154. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 193.60
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
155. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 192.25
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
156. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 191.00
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
157. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 11 190.64
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
158. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 194.25
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
159. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 194.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
160. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 193.29
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
161. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 191.86
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
162. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 8 191.38
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
163. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 15 190.40
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
164. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 194.00
R1197 R2196 R3193 R4190
Sum776 Snit194.00
165. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 6 193.00
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
166. 143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 6 192.50
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
167. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 191.75
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
168. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 4 193.75
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
169. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 192.67
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
170. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 192.33
R1196 R2195 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
171. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 8 191.00
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
172. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 8 190.00
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
173. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 189.30
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
174. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 5 192.60
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
175. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 192.11
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
176. 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 8 191.13
R1196 R2195 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
177. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 190.29
R1195 R2195 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
178. 132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 193.25
R1196 R2196 R3191 R4190
Sum773 Snit193.25
179. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 193.25
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
180. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 5 192.40
R1195 R2195 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
181. 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 8 192.00
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
182. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 14 191.64
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
183. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 190.20
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
184. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 191.88
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
185. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 11 191.09
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
186. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 190.91
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
187. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 190.43
R1196 R2196 R3190 R4190
Sum772 Snit193.00
188. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 7 190.00
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
189. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 21 188.33
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
190. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 11 187.09
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
191. 144655 Janus Pedersen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 191.00
R1194 R2194 R3194 R4189
Sum771 Snit192.75
192. 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å2 4 192.50
R1198 R2192 R3192 R4188
Sum770 Snit192.50
193. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 5 191.80
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
194. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 190.67
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
195. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 188.73
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
196. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 190.60
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
197. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 190.10
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
198. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 4 191.75
R1195 R2192 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
199. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 191.00
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
200. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 187.89
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
201. 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 19 185.84
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
202. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 191.50
R1195 R2193 R3192 R4186
Sum766 Snit191.50
203. 30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 5 190.40
R1195 R2194 R3190 R4187
Sum766 Snit191.50
204. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 188.67
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
205. 131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 190.60
R1195 R2190 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
206. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 7 188.00
R1194 R2193 R3190 R4188
Sum765 Snit191.25
207. 120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 188.67
R1196 R2192 R3188 R4188
Sum764 Snit191.00
208. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 190.50
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
209. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 190.50
R1194 R2192 R3192 R4184
Sum762 Snit190.50
210. 122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 7 190.00
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
211. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 190.25
R1197 R2191 R3189 R4184
Sum761 Snit190.25
212. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 7 187.43
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
213. 144577 Henrik B Rasmussen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 187.40
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
214. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 189.20
R1193 R2191 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
215. 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 5 187.60
R1194 R2192 R3191 R4182
Sum759 Snit189.75
216. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 189.25
R1196 R2189 R3187 R4185
Sum757 Snit189.25
217. 64428 Lizzie Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å2 4 188.75
R1194 R2188 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
218. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 183.38
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
219. 130853 Karina Andersson Mikkelsen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 187.80
R1188 R2188 R3188 R4188
Sum752 Snit188.00
220. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 7 184.43
R1191 R2189 R3188 R4182
Sum750 Snit187.50
221. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å2 4 187.25
R1191 R2190 R3184 R4184
Sum749 Snit187.25
222. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 186.25
R1191 R2190 R3183 R4181
Sum745 Snit186.25
223. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 184.43
R1187 R2187 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
224. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 185.50
R1191 R2190 R3184 R4177
Sum742 Snit185.50
225. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 13 180.31
R1188 R2186 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
226. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 185.25
R1186 R2185 R3185 R4185
Sum741 Snit185.25
227. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 181.63
R1186 R2185 R3185 R4182
Sum738 Snit184.50
228. 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 182.60
R1187 R2186 R3183 R4180
Sum736 Snit184.00
229. 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 182.25
R1188 R2186 R3178 R4177
Sum729 Snit182.25
230. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 7 176.86
R1186 R2181 R3181 R4176
Sum724 Snit181.00
231. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 7 177.29
R1183 R2183 R3179 R4178
Sum723 Snit180.75
232. 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 4 178.50
R1184 R2181 R3176 R4173
Sum714 Snit178.50
233. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 178.00
R1183 R2178 R3178 R4173
Sum712 Snit178.00
234. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 177.25
R1183 R2178 R3175 R4173
Sum709 Snit177.25
235. 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 163.60
R1179 R2178 R3175 R4172
Sum704 Snit176.00
236. 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 173.40
R1180 R2178 R3175 R4168
Sum701 Snit175.25
237. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 5 171.20
R1177 R2173 R3172 R4171
Sum693 Snit173.25
238. 125379 Karsten Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
Å2 4 171.25
R1180 R2175 R3174 R4156
Sum685 Snit171.25
239. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 170.50
R1178 R2173 R3171 R4160
Sum682 Snit170.50
240. 140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 162.67
R1179 R2175 R3171 R4156
Sum681 Snit170.25
241. 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 169.75
R1188 R2181 R3170 R4140
Sum679 Snit169.75
242. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
243. 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
244. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
245. 97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
246. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
247. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 198.00
R1199 R2199 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
248. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
249. 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1200 R2197 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
250. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
251. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 197.33
R1200 R2197 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
252. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1199 R2199 R3193 R4-
Sum591 Snit197.00
253. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1199 R2197 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
254. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 196.67
R1199 R2197 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
255. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
256. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
257. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
258. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
259. 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 196.00
R1198 R2195 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
260. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
261. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
262. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
263. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
264. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
265. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
266. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4-
Sum585 Snit195.00
267. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 194.67
R1198 R2194 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
268. 144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 194.67
R1197 R2196 R3191 R4-
Sum584 Snit194.67
269. 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
270. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 194.33
R1198 R2196 R3189 R4-
Sum583 Snit194.33
271. 111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
272. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 194.33
R1199 R2195 R3189 R4-
Sum583 Snit194.33
273. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 3 194.33
R1197 R2196 R3190 R4-
Sum583 Snit194.33
274. 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
275. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
276. 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 193.67
R1199 R2191 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
277. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
278. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 193.00
R1197 R2191 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
279. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 192.67
R1193 R2193 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
280. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 192.67
R1194 R2193 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
281. 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 3 192.33
R1196 R2193 R3188 R4-
Sum577 Snit192.33
282. 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 192.33
R1194 R2194 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
283. 144582 Martin Skov Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
284. 127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 191.33
R1194 R2190 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
285. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 191.33
R1197 R2191 R3186 R4-
Sum574 Snit191.33
286. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 191.00
R1195 R2193 R3185 R4-
Sum573 Snit191.00
287. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 190.67
R1194 R2191 R3187 R4-
Sum572 Snit190.67
288. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.00
R1194 R2190 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
289. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
290. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 189.33
R1193 R2188 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
291. 144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 188.00
R1193 R2188 R3183 R4-
Sum564 Snit188.00
292. 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 187.67
R1191 R2186 R3186 R4-
Sum563 Snit187.67
293. 144419 Anna Dorete Vester Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 186.67
R1188 R2186 R3186 R4-
Sum560 Snit186.67
294. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 185.67
R1190 R2188 R3179 R4-
Sum557 Snit185.67
295. 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 184.67
R1186 R2186 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
296. 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 184.33
R1187 R2183 R3183 R4-
Sum553 Snit184.33
297. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 183.67
R1187 R2187 R3177 R4-
Sum551 Snit183.67
298. 143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 182.67
R1192 R2187 R3169 R4-
Sum548 Snit182.67
299. 140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 179.33
R1188 R2178 R3172 R4-
Sum538 Snit179.33
300. 141991 Raider Hammer Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 173.67
R1191 R2169 R3161 R4-
Sum521 Snit173.67
301. 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 171.33
R1180 R2171 R3163 R4-
Sum514 Snit171.33
302. 139225 Henrik Scheel krüger Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 159.00
R1170 R2167 R3140 R4-
Sum477 Snit159.00
303. 143669 Mina Aarab Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 149.00
R1162 R2146 R3139 R4-
Sum447 Snit149.00
304. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
305. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
306. 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
307. 132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
308. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
309. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
310. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
311. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
312. 24595 Anita Grove Koppeheel Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
313. 93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
314. 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
315. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
316. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
317. 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
318. 75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
319. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
320. 94019 Jacob Taarup Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 195.50
R1199 R2192 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
321. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
322. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
323. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
324. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
325. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
326. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
327. 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
328. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
329. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
330. 142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
331. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
332. 70803 Claus Højbjerg Jørgensen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
333. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
334. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
335. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
336. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
337. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
338. 144882 Nikolaj Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
339. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
340. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
341. 128936 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
342. 29903 Gitte Vinter Jydske Dragonregiments Idrætsforening
DGI Vestjylland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
343. 130504 Henrik Leisted Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
344. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
345. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
346. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
347. 126190 David Hede Olofsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
348. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 188.50
R1193 R2184 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
349. 137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
350. 115562 Jakob Rasmussen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
351. 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
352. 87627 Eva Thomadsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
353. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
354. 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
355. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
356. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
357. 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 185.00
R1190 R2180 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
358. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
359. 144878 Ulrik Germundsson Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 183.00
R1187 R2179 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
360. 144793 Josefine Isabella Levy Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
361. 144874 Mads Næsby Kjær Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
362. 145102 Heidi Lind Francis Sørensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
363. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 179.00
R1184 R2174 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
364. 139865 Michael Sørensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 177.50
R1181 R2174 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
365. 115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 175.50
R1177 R2174 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
366. 141290 Julie Miland Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 174.00
R1178 R2170 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
367. 144654 Camilla Katja Hartmeyer Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 173.00
R1175 R2171 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
368. 144970 Sune Hauge Furbo Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 2 173.00
R1176 R2170 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
369. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
370. 123651 Mathias Andersson Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 172.00
R1176 R2168 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
371. 138521 Rasmus Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
372. 144792 Adam Vedel Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
373. 144596 Thomas Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 169.50
R1176 R2163 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
374. 144620 Keld Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 168.50
R1169 R2168 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
375. 143438 Helin Erdem Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 102.33
R1106 R2103 R398 R4-
Sum307 Snit102.33
376. 144127 Thomas Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
377. 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
378. 111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
379. 144438 Mai-britt Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
380. 132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
381. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
382. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
383. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
384. 144142 Keld Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
385. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
386. 115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
387. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
388. 142945 Michael Mortensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
389. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
390. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
391. 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
392. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
393. 111937 Christina Karlsson Flagga Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
394. 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 95.00
R1190 R20 R3- R4-
Sum190 Snit95.00
395. 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
396. 134558 Søren Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
397. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
398. 145244 Morten Botholt Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
399. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
400. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
401. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
402. 145018 Michelle Schultz Lundberg Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
403. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
404. 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
405. 58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
406. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
407. 144920 Bo Kragelund Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
408. 142875 Dich Stoffer Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
409. 144311 Jan Winther Hald Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
410. 139863 Britta Sørensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
411. 118859 Jan Nielsen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
412. 129772 Lars Erik Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
413. 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
414. 143324 Lars Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
415. 144673 Sandra Cordsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00

Til toppen