50m udtagelse Landskamp - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 18. maj 2024 - kl. 06:17
Periode: 01. oktober 2023 - 30. juni 2024

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 8 bedste resultater
1. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197 R5-
R6- R7- R8-
Sum792 Snit198.00
2. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196 R5-
R6- R7- R8-
Sum791 Snit197.75
3. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 197.00
R1199 R2197 R3197 R4195 R5-
R6- R7- R8-
Sum788 Snit197.00
4. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 195.25
R1198 R2196 R3194 R4193 R5-
R6- R7- R8-
Sum781 Snit195.25
5. 127632 Christian Iversen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 193.75
R1198 R2196 R3193 R4188 R5-
R6- R7- R8-
Sum775 Snit193.75
6. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 4 193.50
R1196 R2194 R3192 R4192 R5-
R6- R7- R8-
Sum774 Snit193.50
7. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 4 193.50
R1196 R2195 R3193 R4190 R5-
R6- R7- R8-
Sum774 Snit193.50
8. 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 4 190.00
R1192 R2191 R3190 R4187 R5-
R6- R7- R8-
Sum760 Snit190.00
9. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 187.25
R1193 R2186 R3186 R4184 R5-
R6- R7- R8-
Sum749 Snit187.25
10. 145648 Irvin Murphy Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 4 187.00
R1189 R2187 R3186 R4186 R5-
R6- R7- R8-
Sum748 Snit187.00
11. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 198.00
R1200 R2197 R3197 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum594 Snit198.00
12. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum593 Snit197.67
13. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum593 Snit197.67
14. 20954 Per Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 197.67
R1200 R2197 R3196 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum593 Snit197.67
15. 144644 Torsten Bergholt Bach Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum593 Snit197.67
16. 113675 Lisbeth Meldgaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum592 Snit197.33
17. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 196.33
R1200 R2195 R3194 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum589 Snit196.33
18. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum580 Snit193.33
19. 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 193.00
R1195 R2192 R3192 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum579 Snit193.00
20. 41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 189.00
R1195 R2188 R3184 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum567 Snit189.00
21. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 3 184.00
R1186 R2186 R3180 R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum552 Snit184.00
22. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum400 Snit200.00
23. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum399 Snit199.50
24. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum397 Snit198.50
25. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum396 Snit198.00
26. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum396 Snit198.00
27. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum396 Snit198.00
28. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum395 Snit197.50
29. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum394 Snit197.00
30. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum394 Snit197.00
31. 25215 Sonja Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum393 Snit196.50
32. 57419 Lars Lund Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum393 Snit196.50
33. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum393 Snit196.50
34. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum392 Snit196.00
35. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum392 Snit196.00
36. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum392 Snit196.00
37. 139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum392 Snit196.00
38. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum391 Snit195.50
39. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum391 Snit195.50
40. 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
41. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
42. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
43. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
44. 130623 Birgitte Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum390 Snit195.00
45. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum389 Snit194.50
46. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum389 Snit194.50
47. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum389 Snit194.50
48. 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum388 Snit194.00
49. 70271 Ib Vejvad Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum388 Snit194.00
50. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum388 Snit194.00
51. 30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
52. 52603 Jes Nygaard Larsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
53. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum387 Snit193.50
54. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum386 Snit193.00
55. 109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum386 Snit193.00
56. 25333 Henrik Kjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum385 Snit192.50
57. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum385 Snit192.50
58. 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum385 Snit192.50
59. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
60. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.00
R1196 R2188 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
61. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
62. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
63. 132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
64. 149187 Walther Linck Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum384 Snit192.00
65. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum383 Snit191.50
66. 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum383 Snit191.50
67. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum382 Snit191.00
68. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum382 Snit191.00
69. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum381 Snit190.50
70. 151453 Tina Mogensbæk Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum381 Snit190.50
71. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum380 Snit190.00
72. 95283 Laila Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum380 Snit190.00
73. 130625 Jesper Irming Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum380 Snit190.00
74. 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum379 Snit189.50
75. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 189.50
R1193 R2186 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum379 Snit189.50
76. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum378 Snit189.00
77. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum377 Snit188.50
78. 127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum375 Snit187.50
79. 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum374 Snit187.00
80. 151030 Kim Irming Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum373 Snit186.50
81. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum372 Snit186.00
82. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum370 Snit185.00
83. 55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum368 Snit184.00
84. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum362 Snit181.00
85. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 180.00
R1186 R2174 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum360 Snit180.00
86. 56737 Renè Kelberg Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 178.00
R1182 R2174 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum356 Snit178.00
87. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum356 Snit178.00
88. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 2 177.00
R1183 R2171 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum354 Snit177.00
89. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum353 Snit176.50
90. 151570 Niels-Erik Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum344 Snit172.00
91. 152100 Mette Bergmann Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 165.00
R1173 R2157 R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum330 Snit165.00
92. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum200 Snit200.00
93. 35103 Uffe Borch Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum200 Snit200.00
94. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum199 Snit199.00
95. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum199 Snit199.00
96. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
97. 130686 Flemming H. Wagner Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum198 Snit198.00
98. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum197 Snit197.00
99. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum197 Snit197.00
100. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum197 Snit197.00
101. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum196 Snit196.00
102. 20964 Ole Hansen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum196 Snit196.00
103. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum196 Snit196.00
104. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum195 Snit195.00
105. 101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum195 Snit195.00
106. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum195 Snit195.00
107. 35378 Preben C. Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
108. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
109. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
110. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
111. 41120 Michael G. Toft Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
112. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
113. 143577 Bjarne Nørskov Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
114. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum194 Snit194.00
115. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
116. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
117. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
118. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum193 Snit193.00
119. 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum192 Snit192.00
120. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum192 Snit192.00
121. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum191 Snit191.00
122. 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum191 Snit191.00
123. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum191 Snit191.00
124. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum191 Snit191.00
125. 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum191 Snit191.00
126. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum191 Snit191.00
127. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum190 Snit190.00
128. 30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum189 Snit189.00
129. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum189 Snit189.00
130. 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum188 Snit188.00
131. 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum188 Snit188.00
132. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum188 Snit188.00
133. 103489 Mads Sønderup Ørre Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum187 Snit187.00
134. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 186.00
R1186 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum186 Snit186.00
135. 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum185 Snit185.00
136. 149747 Bent Wennerberg Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum184 Snit184.00
137. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum183 Snit183.00
138. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum179 Snit179.00
139. 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum178 Snit178.00
140. 142759 Lone Niemann Dalum Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum177 Snit177.00
141. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum176 Snit176.00
142. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum171 Snit171.00
143. 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 169.00
R1169 R2- R3- R4- R5-
R6- R7- R8-
Sum169 Snit169.00

Til toppen