Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. januar 2022 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 14 199.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 199.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 11 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 11 198.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
22. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
23. 133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
24. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 199.14
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 198.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
27. 139961 Naja Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
28. 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 199.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 199.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
31. 144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 199.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
32. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 198.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
33. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 9 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 8 198.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
35. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
36. 144751 Amina Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 197.78
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
37. 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 197.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 13 196.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 196.15
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 18 195.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
41. 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 199.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 197.78
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
45. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
46. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
47. 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
48. 134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 198.80
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
49. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 6 198.67
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
50. 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
51. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 198.14
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
52. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 197.70
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
53. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 197.42
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
54. 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 196.89
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
55. 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 196.43
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
56. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
57. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
58. 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
59. 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
60. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 194.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
61. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
62. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
63. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
64. 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 197.22
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
65. 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 197.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
66. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
67. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 197.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
68. 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 10 196.40
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
69. 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 195.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
70. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
71. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2200 R3198 R4195
Sum793 Snit198.25
72. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
73. 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
74. 137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 198.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
75. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
76. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
77. 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 197.71
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
78. 143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 197.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
79. 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 197.33
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
80. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
81. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 196.09
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
82. 144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 14 195.64
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
83. 140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 198.00
R1200 R2199 R3198 R4195
Sum792 Snit198.00
84. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
85. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 197.29
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
86. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
87. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 6 197.00
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
88. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 7 196.71
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
89. 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 7 196.29
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
90. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
91. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 197.33
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
92. 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 196.67
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
93. 129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 196.67
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
94. 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 9 196.56
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
95. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 9 196.22
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
96. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 9 196.11
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
97. 145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
98. 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 195.67
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
99. 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 194.91
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
100. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 197.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
101. 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 6 196.67
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
102. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 196.17
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
103. 145894 Xenia Døssing Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 195.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
104. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 194.93
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
105. 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 194.56
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
106. 146747 Frederik Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 197.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
107. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 8 196.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
108. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 195.60
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
109. 145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.60
R1200 R2198 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
110. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 195.17
R1199 R2198 R3198 R4194
Sum789 Snit197.25
111. 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.63
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
112. 144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 193.10
R1200 R2199 R3195 R4195
Sum789 Snit197.25
113. 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 14 193.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
114. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 5 196.40
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
115. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 195.25
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
116. 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 194.45
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
117. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 194.44
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
118. 144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 194.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
119. 142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 189.92
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
120. 145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 196.20
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
121. 139973 Amalie Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 196.00
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
122. 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 195.83
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
123. 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 195.80
R1200 R2198 R3195 R4194
Sum787 Snit196.75
124. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 195.71
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
125. 141799 Clara frederikke rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 194.86
R1199 R2198 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
126. 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 193.14
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
127. 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 12 192.75
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
128. 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.33
R1199 R2198 R3197 R4193
Sum787 Snit196.75
129. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 192.17
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
130. 137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 196.50
R1199 R2198 R3196 R4193
Sum786 Snit196.50
131. 134934 Thomas Søndergård Kejser Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 4 196.50
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
132. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 6 196.00
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
133. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 195.60
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
134. 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 5 195.60
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
135. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 6 194.83
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
136. 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.75
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
137. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 194.71
R1199 R2199 R3194 R4194
Sum786 Snit196.50
138. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 194.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
139. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 194.22
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
140. 136629 Agnes Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 6 193.33
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
141. 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 4 196.25
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
142. 141477 Rasmus Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 195.80
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
143. 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 5 195.20
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
144. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.86
R1199 R2198 R3196 R4192
Sum785 Snit196.25
145. 145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 193.83
R1199 R2199 R3197 R4190
Sum785 Snit196.25
146. 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 11 193.73
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
147. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 193.44
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
148. 142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 192.50
R1198 R2198 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
149. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 4 196.00
R1199 R2196 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
150. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 196.00
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
151. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 195.14
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
152. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.80
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
153. 145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.80
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
154. 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 194.38
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
155. 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 11 193.36
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
156. 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 195.75
R1199 R2195 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
157. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.75
R1199 R2196 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
158. 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 5 195.60
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
159. 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 194.00
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
160. 146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 8 192.63
R1198 R2198 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
161. 145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 191.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
162. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 195.50
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
163. 143852 Sophia Lorena Notler-Aravena Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
164. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
165. 145017 Oliver Johansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 194.60
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
166. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.25
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
167. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 193.00
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
168. 145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 194.80
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
169. 143239 Sigfus Junge Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 5 194.20
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
170. 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 193.80
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
171. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.00
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
172. 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.00
R1199 R2196 R3195 R4190
Sum780 Snit195.00
173. 145805 Holger Weidenhof Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 195.00
R1198 R2196 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
174. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 194.40
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
175. 135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 194.75
R1197 R2196 R3196 R4190
Sum779 Snit194.75
176. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
177. 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 4 194.75
R1199 R2196 R3193 R4191
Sum779 Snit194.75
178. 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 194.60
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
179. 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 194.60
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
180. 145393 Ellen Grossniklaus Larsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 6 194.00
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
181. 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 192.33
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
182. 145549 Jeanne skjødt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 192.25
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
183. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 194.50
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
184. 145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 193.80
R1198 R2196 R3192 R4192
Sum778 Snit194.50
185. 145458 Elina Else Ekstrand Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 193.60
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
186. 145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 193.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
187. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.29
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
188. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 192.86
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
189. 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 192.38
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
190. 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 5 190.80
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
191. 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1198 R2194 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
192. 139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 194.00
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
193. 146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 193.50
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
194. 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 8 192.75
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
195. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 192.60
R1199 R2197 R3192 R4189
Sum777 Snit194.25
196. 146753 Xavier Saxtorph Perrier Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 6 192.00
R1196 R2196 R3195 R4190
Sum777 Snit194.25
197. 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 191.33
R1197 R2196 R3194 R4190
Sum777 Snit194.25
198. 142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 191.21
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
199. 144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 17 189.88
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
200. 146361 Natahlie Ditlevsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK3 10 191.80
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
201. 140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 7 191.71
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
202. 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.75
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
203. 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 193.75
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
204. 126782 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 193.75
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
205. 146787 Amanda Jensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 4 193.75
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
206. 144309 Frederik Rosenlund Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.50
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
207. 141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 192.75
R1196 R2193 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
208. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 191.73
R1196 R2193 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
209. 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 7 191.00
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
210. 130640 Christian Friis Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
211. 146084 Isabel Meier Larsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 193.00
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
212. 145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 192.20
R1198 R2194 R3192 R4190
Sum774 Snit193.50
213. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 192.00
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
214. 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 191.89
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
215. 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 190.86
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
216. 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 190.86
R1195 R2195 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
217. 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 13 190.38
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
218. 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 193.25
R1199 R2196 R3195 R4183
Sum773 Snit193.25
219. 146765 Jonas Northoff pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 193.25
R1195 R2195 R3194 R4189
Sum773 Snit193.25
220. 144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 7 192.57
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
221. 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.40
R1195 R2194 R3194 R4190
Sum773 Snit193.25
222. 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 192.40
R1199 R2193 R3192 R4189
Sum773 Snit193.25
223. 135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 191.14
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
224. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 190.57
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
225. 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 192.40
R1196 R2194 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
226. 146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 192.40
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
227. 142179 Kasper Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 5 192.20
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
228. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 191.29
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
229. 145783 Malthe Nielsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 190.43
R1195 R2193 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
230. 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 188.33
R1197 R2194 R3192 R4189
Sum772 Snit193.00
231. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 4 192.75
R1197 R2194 R3190 R4190
Sum771 Snit192.75
232. 146771 Lucas Leisten Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 192.75
R1195 R2194 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
233. 136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 192.00
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
234. 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 191.83
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
235. 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 191.14
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
236. 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 190.60
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
237. 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 192.50
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
238. 130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.50
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
239. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
240. 146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 191.80
R1197 R2192 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
241. 145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 191.60
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
242. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 190.88
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
243. 143716 Agnete Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 192.25
R1195 R2194 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
244. 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 191.60
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
245. 140236 Else-Mari Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 190.80
R1194 R2194 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
246. 136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 189.57
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
247. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 15 188.47
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
248. 141798 Sigurd holger rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 192.00
R1196 R2192 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
249. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 192.00
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
250. 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 192.00
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
251. 144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 192.00
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
252. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 190.00
R1194 R2194 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
253. Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 191.75
R1198 R2192 R3191 R4186
Sum767 Snit191.75
254. 136823 Oliver E. Ø. Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 191.75
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
255. 145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 5 191.40
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
256. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 191.20
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
257. 146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 189.40
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
258. 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 189.17
R1195 R2192 R3192 R4188
Sum767 Snit191.75
259. 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 189.00
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
260. 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 9 187.89
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
261. 140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 191.50
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
262. 140539 Jannick Olsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 191.00
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
263. 142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 190.80
R1195 R2191 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
264. 139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 7 189.71
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
265. 140244 Lucas Alstrøm Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 191.25
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
266. 141507 Oliver Plumb Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 4 191.25
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
267. 144113 Tobias Blenstrup Aagesen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 191.25
R1194 R2193 R3192 R4186
Sum765 Snit191.25
268. 146185 Simon Østergaard Frostholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 191.25
R1193 R2192 R3192 R4188
Sum765 Snit191.25
269. 135023 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 191.00
R1193 R2193 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
270. 144599 Liam Vestermark Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 191.00
R1194 R2193 R3192 R4185
Sum764 Snit191.00
271. 145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 191.00
R1196 R2195 R3187 R4186
Sum764 Snit191.00
272. 139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 189.40
R1194 R2193 R3191 R4186
Sum764 Snit191.00
273. 142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 188.13
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
274. 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 11 186.09
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
275. 141156 Mads Christian Frausing VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 4 190.75
R1193 R2191 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
276. 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 6 189.67
R1193 R2190 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
277. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 6 188.83
R1193 R2192 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
278. 139604 Mikkel Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 190.50
R1194 R2192 R3190 R4186
Sum762 Snit190.50
279. 145935 Isak Brink Jakobi Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 190.50
R1195 R2191 R3190 R4186
Sum762 Snit190.50
280. 146099 Maja Albertsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 190.50
R1192 R2192 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
281. 146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 190.50
R1191 R2191 R3191 R4189
Sum762 Snit190.50
282. 145657 Christian H. Viborg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.80
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
283. 145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 189.40
R1193 R2192 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
284. 138312 William Holm Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 188.83
R1199 R2189 R3187 R4187
Sum762 Snit190.50
285. 139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 188.67
R1195 R2191 R3188 R4188
Sum762 Snit190.50
286. 145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 190.25
R1197 R2190 R3188 R4186
Sum761 Snit190.25
287. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 189.14
R1191 R2191 R3191 R4188
Sum761 Snit190.25
288. 144046 Johanne Borre Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 190.00
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
289. 143405 Kristian Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 189.20
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
290. 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 188.33
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
291. 144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 189.40
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
292. 142931 Bertil Risgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 188.40
R1193 R2192 R3189 R4185
Sum759 Snit189.75
293. 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 8 186.50
R1190 R2190 R3190 R4189
Sum759 Snit189.75
294. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 18 185.94
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
295. 145659 Tobias H. Viborg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 184.86
R1192 R2191 R3191 R4185
Sum759 Snit189.75
296. 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 189.50
R1196 R2190 R3187 R4185
Sum758 Snit189.50
297. 147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 189.50
R1193 R2193 R3189 R4183
Sum758 Snit189.50
298. 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 6 188.00
R1193 R2190 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
299. 143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 10 186.70
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
300. 144826 Frederik Stender Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 189.25
R1196 R2193 R3186 R4182
Sum757 Snit189.25
301. 144938 Clara Bertelsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 189.25
R1193 R2189 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
302. 146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 189.25
R1194 R2188 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
303. 146408 Nicklas T. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 189.25
R1194 R2190 R3190 R4183
Sum757 Snit189.25
304. 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 188.40
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
305. 146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 186.14
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
306. 140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 183.22
R1192 R2190 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
307. 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 188.75
R1191 R2188 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
308. 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 4 188.75
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
309. 146811 Frederik Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 188.75
R1194 R2188 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
310. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 188.40
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
311. 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 188.50
R1195 R2188 R3187 R4184
Sum754 Snit188.50
312. 145156 Kathrine Holænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 188.50
R1192 R2192 R3189 R4181
Sum754 Snit188.50
313. 146128 Marius Nørby Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 188.50
R1192 R2191 R3187 R4184
Sum754 Snit188.50
314. 146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 186.17
R1193 R2191 R3185 R4185
Sum754 Snit188.50
315. 141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 185.33
R1193 R2191 R3188 R4182
Sum754 Snit188.50
316. 145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 185.50
R1192 R2192 R3188 R4181
Sum753 Snit188.25
317. 145293 Alexander Dalgaard Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 184.83
R1195 R2188 R3186 R4184
Sum753 Snit188.25
318. 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 188.00
R1192 R2192 R3184 R4184
Sum752 Snit188.00
319. 143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 188.00
R1192 R2192 R3184 R4184
Sum752 Snit188.00
320. 143854 Emil Bidstrup Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 188.00
R1194 R2187 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
321. 145643 Claire Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 5 186.80
R1190 R2189 R3189 R4184
Sum752 Snit188.00
322. 145658 Andreas H. Viborg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 186.14
R1191 R2187 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
323. 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 5 186.40
R1191 R2189 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
324. 145654 Lily Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 186.60
R1191 R2187 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
325. 145890 Nico Lund Bentsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 187.25
R1190 R2189 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
326. 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 5 186.60
R1193 R2186 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
327. 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 186.17
R1188 R2188 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
328. 146749 Malte Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 186.17
R1194 R2185 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
329. 146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 185.83
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
330. 136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 185.50
R1189 R2189 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
331. 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 9 184.78
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
332. 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 185.29
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
333. 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 7 185.86
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
334. 145479 Ena wejse Madsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 186.50
R1192 R2191 R3187 R4176
Sum746 Snit186.50
335. 145781 Noah Rydahl Brøsted Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 186.50
R1190 R2187 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
336. 145655 Nora Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 185.80
R1190 R2186 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
337. 145642 Chloe Su Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 5 184.60
R1190 R2190 R3184 R4182
Sum746 Snit186.50
338. 146412 William Vestbjerg Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 4 186.25
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
339. 144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 185.80
R1189 R2186 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
340. 146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 184.60
R1192 R2188 R3183 R4182
Sum745 Snit186.25
341. 143849 Merle Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 184.50
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
342. 135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 180.56
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
343. 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 6 184.83
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
344. 139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 184.60
R1188 R2188 R3184 R4184
Sum744 Snit186.00
345. 139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 6 184.17
R1187 R2187 R3187 R4183
Sum744 Snit186.00
346. 145804 Jonathan Vestergård Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 185.75
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
347. 143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 182.67
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
348. 146104 Anna Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 185.50
R1190 R2185 R3184 R4183
Sum742 Snit185.50
349. 145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 6 184.83
R1188 R2185 R3185 R4184
Sum742 Snit185.50
350. 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 184.17
R1187 R2185 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
351. 145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 5 184.00
R1189 R2189 R3182 R4182
Sum742 Snit185.50
352. 137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 185.25
R1188 R2185 R3185 R4183
Sum741 Snit185.25
353. 143853 Jonas Larsen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 185.25
R1191 R2185 R3183 R4182
Sum741 Snit185.25
354. 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 184.20
R1190 R2186 R3184 R4181
Sum741 Snit185.25
355. 139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 184.00
R1190 R2189 R3182 R4180
Sum741 Snit185.25
356. 145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 183.40
R1191 R2185 R3183 R4182
Sum741 Snit185.25
357. 145512 Hector Hornsleth Kirk Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 6 182.67
R1186 R2186 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
358. 134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 185.00
R1190 R2187 R3182 R4181
Sum740 Snit185.00
359. 144513 Casper Sandberg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 185.00
R1186 R2186 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
360. 145652 Noah H. Hansen Nørskov Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 181.60
R1190 R2185 R3184 R4180
Sum739 Snit184.75
361. 143566 Majken Nørgaard Rasmussen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 180.67
R1189 R2187 R3187 R4176
Sum739 Snit184.75
362. 142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 183.60
R1186 R2186 R3185 R4181
Sum738 Snit184.50
363. 144521 Lenio Jacobsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 184.25
R1186 R2185 R3185 R4181
Sum737 Snit184.25
364. 145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 182.83
R1189 R2184 R3183 R4181
Sum737 Snit184.25
365. 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 182.67
R1186 R2185 R3183 R4183
Sum737 Snit184.25
366. 146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 184.00
R1184 R2184 R3184 R4184
Sum736 Snit184.00
367. 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 183.40
R1186 R2185 R3184 R4181
Sum736 Snit184.00
368. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 183.75
R1186 R2185 R3184 R4180
Sum735 Snit183.75
369. 145575 Sophie-Mai Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 183.75
R1190 R2186 R3183 R4176
Sum735 Snit183.75
370. 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 183.75
R1187 R2185 R3183 R4180
Sum735 Snit183.75
371. 145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 5 182.40
R1190 R2190 R3178 R4177
Sum735 Snit183.75
372. 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 183.50
R1189 R2183 R3182 R4180
Sum734 Snit183.50
373. 144098 Mathias Pejter Røtting Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 183.50
R1187 R2185 R3183 R4179
Sum734 Snit183.50
374. 145509 Konrad Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 5 182.60
R1186 R2186 R3183 R4179
Sum734 Snit183.50
375. 146406 Oskar Stjernholm Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 183.25
R1186 R2186 R3184 R4177
Sum733 Snit183.25
376. 143832 Rosa Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 181.80
R1185 R2184 R3183 R4181
Sum733 Snit183.25
377. 140601 Alex Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 183.00
R1187 R2185 R3182 R4178
Sum732 Snit183.00
378. 146748 Filip Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 183.00
R1184 R2183 R3183 R4182
Sum732 Snit183.00
379. 139898 Malthe Simonsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 182.75
R1187 R2185 R3183 R4176
Sum731 Snit182.75
380. 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 182.75
R1186 R2184 R3182 R4179
Sum731 Snit182.75
381. 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 182.75
R1186 R2184 R3183 R4178
Sum731 Snit182.75
382. 145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 182.75
R1184 R2184 R3183 R4180
Sum731 Snit182.75
383. 146270 Jens Jakob Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 182.20
R1185 R2183 R3183 R4180
Sum731 Snit182.75
384. 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 6 181.17
R1185 R2184 R3181 R4180
Sum730 Snit182.50
385. 135622 Silas Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 178.78
R1186 R2183 R3182 R4179
Sum730 Snit182.50
386. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 182.25
R1185 R2184 R3183 R4177
Sum729 Snit182.25
387. 146088 Oskar Zimling Juncker Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 180.80
R1183 R2183 R3183 R4180
Sum729 Snit182.25
388. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 182.00
R1186 R2182 R3181 R4179
Sum728 Snit182.00
389. 145844 Sara Fuglsang-Plesner Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 181.75
R1185 R2183 R3182 R4177
Sum727 Snit181.75
390. 146363 Christian Skødeberg Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 181.25
R1187 R2185 R3183 R4170
Sum725 Snit181.25
391. 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 5 180.20
R1184 R2183 R3182 R4176
Sum725 Snit181.25
392. 145086 Bastian Givskov Hartmann Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 5 177.80
R1186 R2184 R3180 R4174
Sum724 Snit181.00
393. 146327 Magnus Bjerregård Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 5 179.00
R1189 R2180 R3180 R4174
Sum723 Snit180.75
394. 146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 180.50
R1187 R2182 R3179 R4174
Sum722 Snit180.50
395. 145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK4 7 174.57
R1184 R2184 R3177 R4176
Sum721 Snit180.25
396. 141532 Peter Haahr Bruun Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 179.80
R1181 R2181 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
397. 145022 Wictor Klemmesen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 4 179.75
R1184 R2184 R3176 R4175
Sum719 Snit179.75
398. 146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK4 4 179.50
R1186 R2179 R3178 R4175
Sum718 Snit179.50
399. 141528 Max Leedsøe Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 8 177.00
R1179 R2179 R3178 R4178
Sum714 Snit178.50
400. 146464 Victor Ottesen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 178.25
R1187 R2184 R3182 R4160
Sum713 Snit178.25
401. 147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 4 178.25
R1182 R2180 R3176 R4175
Sum713 Snit178.25
402. 139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 176.60
R1183 R2179 R3178 R4173
Sum713 Snit178.25
403. 143255 Liam T. Enoch. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 7 176.14
R1179 R2179 R3178 R4177
Sum713 Snit178.25
404. 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK4 7 174.00
R1182 R2180 R3178 R4173
Sum713 Snit178.25
405. 145987 Emin Dragovic Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 4 177.75
R1188 R2182 R3174 R4167
Sum711 Snit177.75
406. 145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK4 7 174.14
R1182 R2182 R3173 R4173
Sum710 Snit177.50
407. 145263 Esben Thuesen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 6 173.17
R1178 R2177 R3177 R4176
Sum708 Snit177.00
408. 143923 Siff Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 176.75
R1181 R2179 R3174 R4173
Sum707 Snit176.75
409. 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK4 5 174.00
R1189 R2175 R3171 R4170
Sum705 Snit176.25
410. 143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 176.00
R1183 R2178 R3177 R4166
Sum704 Snit176.00
411. 146356 Emil Spåbæk Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK4 5 172.40
R1177 R2176 R3176 R4174
Sum703 Snit175.75
412. 146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 175.50
R1185 R2181 R3180 R4156
Sum702 Snit175.50
413. 146367 Mikkel Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 175.25
R1178 R2177 R3173 R4173
Sum701 Snit175.25
414. 144381 Mathias Tage Rasmussen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 6 170.67
R1180 R2179 R3174 R4168
Sum701 Snit175.25
415. 142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 10 170.40
R1181 R2174 R3173 R4173
Sum701 Snit175.25
416. 145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK4 6 171.67
R1175 R2175 R3175 R4174
Sum699 Snit174.75
417. 146834 Sigurd Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK4 4 174.50
R1181 R2176 R3171 R4170
Sum698 Snit174.50
418. 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 4 174.25
R1181 R2177 R3175 R4164
Sum697 Snit174.25
419. 146328 Storm Vaaben Bojsen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 174.00
R1180 R2172 R3172 R4172
Sum696 Snit174.00
420. 146368 Mathias Møller Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 173.75
R1178 R2178 R3175 R4164
Sum695 Snit173.75
421. 144028 Mikkel Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK4 4 173.50
R1176 R2176 R3171 R4171
Sum694 Snit173.50
422. 146386 William Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 173.50
R1182 R2174 R3173 R4165
Sum694 Snit173.50
423. 144476 Nikolai Franch Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 4 173.25
R1176 R2175 R3172 R4170
Sum693 Snit173.25
424. 143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 173.00
R1185 R2173 R3168 R4166
Sum692 Snit173.00
425. 142964 Otto Hørup Stenbæk Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 4 173.00
R1178 R2177 R3170 R4167
Sum692 Snit173.00
426. 145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 7 166.71
R1175 R2174 R3174 R4168
Sum691 Snit172.75
427. 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 5 171.20
R1178 R2172 R3169 R4169
Sum688 Snit172.00
428. 146267 Sebastian Ahrndt Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 171.25
R1176 R2173 R3170 R4166
Sum685 Snit171.25
429. 136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 170.75
R1176 R2172 R3168 R4167
Sum683 Snit170.75
430. 145488 Oliver O. D. Dam Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 4 170.50
R1177 R2173 R3166 R4166
Sum682 Snit170.50
431. 146326 Benjamin Klenke Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 6 165.17
R1174 R2168 R3166 R4165
Sum673 Snit168.25
432. 145154 Denis Susnea Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 167.25
R1177 R2173 R3166 R4153
Sum669 Snit167.25
433. 145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 5 162.20
R1169 R2167 R3166 R4165
Sum667 Snit166.75
434. 143469 Julius Kongsted Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 4 165.75
R1171 R2170 R3164 R4158
Sum663 Snit165.75
435. 146125 Mynte Melina Ask Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 5 163.60
R1173 R2166 R3163 R4161
Sum663 Snit165.75
436. 145159 Mikkel Møller Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 6 161.83
R1167 R2166 R3166 R4163
Sum662 Snit165.50
437. 145140 Per L.K. Petersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 10 143.70
R1166 R2165 R3164 R4158
Sum653 Snit163.25
438. 145837 Magne Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 4 162.50
R1168 R2163 R3162 R4157
Sum650 Snit162.50
439. 146357 Anton Spåbæk Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK4 4 161.25
R1170 R2164 R3164 R4147
Sum645 Snit161.25
440. 143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 158.75
R1166 R2165 R3154 R4150
Sum635 Snit158.75
441. 145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 151.75
R1160 R2158 R3146 R4143
Sum607 Snit151.75
442. 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
443. 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
444. 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
445. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
446. 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.00
R1199 R2199 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
447. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
448. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
449. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 3 197.67
R1200 R2199 R3194 R4-
Sum593 Snit197.67
450. 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
451. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
452. 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 196.67
R1199 R2196 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
453. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
454. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
455. 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 196.67
R1198 R2196 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
456. 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
457. 133264 Gustav Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
458. 135868 Nia Gow Oppelstrup Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
459. 142808 Anine Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK3 3 195.00
R1198 R2194 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
460. 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 195.00
R1199 R2196 R3190 R4-
Sum585 Snit195.00
461. 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
462. 141016 Nicolas B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 194.33
R1196 R2196 R3191 R4-
Sum583 Snit194.33
463. 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
464. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 194.00
R1195 R2195 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
465. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
466. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 193.33
R1196 R2194 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
467. 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 193.33
R1197 R2195 R3188 R4-
Sum580 Snit193.33
468. 146529 Emilia Bragadottier Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 193.33
R1195 R2194 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
469. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 193.00
R1196 R2194 R3189 R4-
Sum579 Snit193.00
470. 140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 3 193.00
R1195 R2192 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
471. 145066 Elena Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 193.00
R1196 R2195 R3188 R4-
Sum579 Snit193.00
472. 142150 Linus Laugesen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 192.67
R1194 R2193 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
473. 133254 Emma Baggesgaard Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 192.67
R1194 R2194 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
474. 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 192.33
R1196 R2191 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
475. 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 192.33
R1194 R2193 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
476. 135866 Karen Tornvig Hentze Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 192.00
R1194 R2193 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
477. 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 192.00
R1195 R2192 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
478. 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 192.00
R1195 R2191 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
479. 140405 Filip Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 191.67
R1196 R2190 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
480. 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 191.67
R1195 R2191 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
481. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
482. 143300 Frida Grund Vangsø Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 3 191.67
R1193 R2191 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
483. 146713 Finbarr Bolvig Carter Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
484. 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 191.33
R1193 R2192 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
485. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 191.33
R1194 R2190 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
486. 146943 Frederik Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 191.33
R1195 R2193 R3186 R4-
Sum574 Snit191.33
487. 144597 Benjamin Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 191.33
R1195 R2190 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
488. 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.00
R1193 R2191 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
489. 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 3 190.67
R1191 R2191 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
490. 143875 Storm J.K Voetmann Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 190.67
R1192 R2190 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
491. 144861 Mia Riemer Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 190.67
R1194 R2190 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
492. 145679 Mikkel Dynesen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 190.67
R1192 R2190 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
493. 145695 Jakob Faust Jeppesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 190.67
R1192 R2190 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
494. 128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 190.33
R1195 R2190 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
495. 141845 Maja Thykjær Fogh Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
496. 143594 Jonathan B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4-
Sum571 Snit190.33
497. 146147 Malthe Giede Bøving Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 3 190.33
R1193 R2189 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
498. 143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 190.00
R1192 R2192 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
499. 145401 Magnus Bach Løvborg Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 190.00
R1195 R2189 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
500. 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 189.67
R1193 R2189 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
501. 144883 Magnus Borresen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 189.67
R1193 R2188 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
502. 140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
503. 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
504. 140893 Julius Held Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 189.00
R1193 R2192 R3182 R4-
Sum567 Snit189.00
505. 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
506. 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
507. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 189.00
R1192 R2188 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
508. 144663 Kristian Juralowice Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 189.00
R1193 R2187 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
509. 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 188.67
R1191 R2188 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
510. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 188.67
R1190 R2189 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
511. 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 188.67
R1194 R2187 R3185 R4-
Sum566 Snit188.67
512. 135015 Jonathan Boserup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 3 188.67
R1192 R2188 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
513. 143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 188.67
R1193 R2191 R3182 R4-
Sum566 Snit188.67
514. 145430 Mia Post Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 188.67
R1192 R2188 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
515. 145417 Ane Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 188.67
R1192 R2187 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
516. 146086 Tobias Vilandt Rudlang Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 188.67
R1189 R2189 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
517. 143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 141.50
R1190 R2188 R3187 R41
Sum566 Snit141.50
518. 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
519. 145407 Kristian Munch Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 188.33
R1192 R2188 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
520. 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 188.33
R1190 R2190 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
521. 146080 Nanna J. Buus Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 188.33
R1190 R2188 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
522. 140766 Lasse Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 188.00
R1190 R2187 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
523. 145411 Frida Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 188.00
R1190 R2187 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
524. 146764 Tino C Ask Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 188.00
R1193 R2190 R3181 R4-
Sum564 Snit188.00
525. 127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 187.67
R1193 R2185 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
526. 145477 Albert Jørgensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 187.67
R1191 R2189 R3183 R4-
Sum563 Snit187.67
527. 144459 Noah Aagaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 187.67
R1195 R2186 R3182 R4-
Sum563 Snit187.67
528. 135865 Kristian Tornvig Hente Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 187.33
R1190 R2188 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
529. 143965 Julie Busch Aagaard Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 187.33
R1193 R2186 R3183 R4-
Sum562 Snit187.33
530. 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 187.00
R1191 R2185 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
531. 130387 Xander Rahbek Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 187.00
R1189 R2189 R3183 R4-
Sum561 Snit187.00
532. 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 187.00
R1189 R2186 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
533. 140502 Bastian Mathiesen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 3 187.00
R1190 R2189 R3182 R4-
Sum561 Snit187.00
534. 146428 Tristan Ronal Wedel Andersen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
535. 145416 Daniel Fredensborg Sølbeck Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
536. 145934 Sarah Iversen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 187.00
R1188 R2187 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
537. 138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 186.67
R1190 R2189 R3181 R4-
Sum560 Snit186.67
538. 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 186.67
R1191 R2185 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
539. 144097 Ravn Lisby Fruengaard-Pedersen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK4 3 186.67
R1192 R2188 R3180 R4-
Sum560 Snit186.67
540. 145145 Sander Chris Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 186.67
R1188 R2188 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
541. 145429 Thilde Hermann Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 186.67
R1190 R2185 R3185 R4-
Sum560 Snit186.67
542. 145213 Karoline Gram Bräuner Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 186.67
R1189 R2187 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
543. 112112 Georg Bogetoft Bruun Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 186.33
R1188 R2186 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
544. 143924 Mynthe Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 186.00
R1189 R2186 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
545. 145370 Conrad R. Andersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK3 3 186.00
R1190 R2186 R3182 R4-
Sum558 Snit186.00
546. 145415 Ida Johannsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 186.00
R1195 R2186 R3177 R4-
Sum558 Snit186.00
547. 143904 Magnus Paarup Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 185.67
R1189 R2187 R3181 R4-
Sum557 Snit185.67
548. 145259 Nikolaj Velling Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.67
R1189 R2186 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
549. 145702 Xander Kjølhede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.67
R1192 R2184 R3181 R4-
Sum557 Snit185.67
550. 145991 Shasmina Josefine Westensee Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 185.67
R1188 R2186 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
551. 146530 Tanja Bragadottier Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 185.67
R1190 R2184 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
552. 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 185.33
R1191 R2189 R3176 R4-
Sum556 Snit185.33
553. 145079 Oliver Bock Meyer Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.33
R1187 R2185 R3184 R4-
Sum556 Snit185.33
554. 145099 Stefan Lukasson Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.33
R1189 R2184 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
555. 145497 Magnus Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 185.33
R1189 R2188 R3179 R4-
Sum556 Snit185.33
556. 145833 Rasmus Ry Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.33
R1187 R2186 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
557. 139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 185.00
R1186 R2186 R3183 R4-
Sum555 Snit185.00
558. 144304 Zander Bjørndal Pedersen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 185.00
R1196 R2181 R3178 R4-
Sum555 Snit185.00
559. 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 185.00
R1187 R2184 R3184 R4-
Sum555 Snit185.00
560. 145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 185.00
R1187 R2185 R3183 R4-
Sum555 Snit185.00
561. 145940 Neya Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 185.00
R1188 R2185 R3182 R4-
Sum555 Snit185.00
562. 143473 Mathilde Bosak Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 184.67
R1187 R2185 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
563. 145254 Mikki Virklund Pedersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 184.67
R1189 R2188 R3177 R4-
Sum554 Snit184.67
564. 145678 Andreas Dynesen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 184.67
R1190 R2183 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
565. 140635 Kasper Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 184.33
R1186 R2185 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
566. 142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 184.33
R1190 R2184 R3179 R4-
Sum553 Snit184.33
567. 146429 Felix Andersen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK4 3 184.33
R1196 R2184 R3173 R4-
Sum553 Snit184.33
568. 144628 Kristian Vingborg Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 184.33
R1186 R2185 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
569. 145070 Vile Meyer Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK4 3 184.33
R1189 R2186 R3178 R4-
Sum553 Snit184.33
570. 143404 Anker Hollænder Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 184.00
R1190 R2187 R3175 R4-
Sum552 Snit184.00
571. 145950 Mads Bech Høeg Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 184.00
R1189 R2184 R3179 R4-
Sum552 Snit184.00
572. 145877 Jonathan Billund Kjeldsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK4 3 184.00
R1192 R2182 R3178 R4-
Sum552 Snit184.00
573. 143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 183.67
R1185 R2184 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
574. 143850 Harald Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 183.67
R1185 R2184 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
575. 145701 Magnus Twile L. Kristesen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.67
R1187 R2183 R3181 R4-
Sum551 Snit183.67
576. 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 183.33
R1186 R2183 R3181 R4-
Sum550 Snit183.33
577. 140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.33
R1189 R2187 R3174 R4-
Sum550 Snit183.33
578. 143268 Jannik Schrøder Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 183.33
R1185 R2183 R3182 R4-
Sum550 Snit183.33
579. 143926 Buster Molin Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK4 3 183.33
R1186 R2186 R3178 R4-
Sum550 Snit183.33
580. 145012 Tinus Berggren Sørensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.33
R1185 R2184 R3181 R4-
Sum550 Snit183.33
581. 145406 Tristan Hald Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.33
R1185 R2183 R3182 R4-
Sum550 Snit183.33
582. 144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 183.00
R1188 R2182 R3179 R4-
Sum549 Snit183.00
583. 145421 Tobias Nygaard Eriksen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 183.00
R1190 R2180 R3179 R4-
Sum549 Snit183.00
584. 145219 William Siedentopp Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 183.00
R1184 R2184 R3181 R4-
Sum549 Snit183.00
585. 144589 Mads Fisker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 182.67
R1183 R2183 R3182 R4-
Sum548 Snit182.67
586. 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 182.33
R1187 R2183 R3177 R4-
Sum547 Snit182.33
587. 144753 Eik Toke Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK4 3 182.33
R1192 R2183 R3172 R4-
Sum547 Snit182.33
588. 145011 Theis Berggren Sørensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 182.33
R1185 R2181 R3181 R4-
Sum547 Snit182.33
589. 145428 Ellen Rasmussen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 3 182.33
R1186 R2184 R3177 R4-
Sum547 Snit182.33
590. 143887 Lærke Signe Kirkemann Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 182.00
R1189 R2182 R3175 R4-
Sum546 Snit182.00
591. 145499 Jacob Grønkjær Risom Frank Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 182.00
R1185 R2182 R3179 R4-
Sum546 Snit182.00
592. 143468 Mathilde Høggaard Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 181.67
R1182 R2182 R3181 R4-
Sum545 Snit181.67
593. 145578 Elias Bruncke Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK4 3 181.67
R1184 R2182 R3179 R4-
Sum545 Snit181.67
594. 146281 Nicolai Vigsø Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK4 3 181.67
R1185 R2183 R3177 R4-
Sum545 Snit181.67
595. 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 181.33
R1182 R2181 R3181 R4-
Sum544 Snit181.33
596. 141980 Stella Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK4 3 181.33
R1186 R2186 R3172 R4-
Sum544 Snit181.33
597. 146443 Meise Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 181.33
R1190 R2183 R3171 R4-
Sum544 Snit181.33
598. 141846 Asger Lisby Fruengaard-Pedersen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 181.00
R1186 R2180 R3177 R4-
Sum543 Snit181.00
599. 143323 Marquez Inthania Gregersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 181.00
R1188 R2180 R3175 R4-
Sum543 Snit181.00
600. 145404 Elliot Hald Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 180.67
R1184 R2182 R3176 R4-
Sum542 Snit180.67
601. 145951 Anthon Hilsløv Hummelshøj Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 180.67
R1183 R2181 R3178 R4-
Sum542 Snit180.67
602. 144850 Wiliam Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 3 180.33
R1183 R2183 R3175 R4-
Sum541 Snit180.33
603. 145925 Rasmus E. Simonsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 180.33
R1185 R2182 R3174 R4-
Sum541 Snit180.33
604. 146701 Wilma Stræde Danielsen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 180.33
R1185 R2180 R3176 R4-
Sum541 Snit180.33
605. 144452 Frederik Bostrup Nybo Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK4 3 180.00
R1181 R2181 R3178 R4-
Sum540 Snit180.00
606. 145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 179.67
R1183 R2182 R3174 R4-
Sum539 Snit179.67
607. 146169 Nikolaj Christensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK4 3 179.67
R1184 R2181 R3174 R4-
Sum539 Snit179.67
608. 143302 Emil Rasmussen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 3 179.33
R1183 R2178 R3177 R4-
Sum538 Snit179.33
609. 142379 Oliver Hedin Urup Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 179.00
R1187 R2184 R3166 R4-
Sum537 Snit179.00
610. 145188 Joey Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 179.00
R1180 R2179 R3178 R4-
Sum537 Snit179.00
611. 145931 Mathilde Johannesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 179.00
R1182 R2181 R3174 R4-
Sum537 Snit179.00
612. 145418 Kira Kragh Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 178.67
R1182 R2178 R3176 R4-
Sum536 Snit178.67
613. 145700 Sebastian Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 178.67
R1184 R2182 R3170 R4-
Sum536 Snit178.67
614. 145489 Alec Randall-Clausen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 178.67
R1188 R2174 R3174 R4-
Sum536 Snit178.67
615. 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 178.33
R1181 R2177 R3177 R4-
Sum535 Snit178.33
616. 143299 Gustav Grund Vangsø Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 3 178.33
R1183 R2179 R3173 R4-
Sum535 Snit178.33
617. 143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 178.33
R1182 R2178 R3175 R4-
Sum535 Snit178.33
618. 145419 Frida Helth Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 178.33
R1186 R2177 R3172 R4-
Sum535 Snit178.33
619. 145026 Gustas Cizas Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 177.67
R1180 R2177 R3176 R4-
Sum533 Snit177.67
620. 146012 Marius Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 177.67
R1181 R2177 R3175 R4-
Sum533 Snit177.67
621. 145192 Mads Houman Fuglsang VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK4 3 177.67
R1178 R2178 R3177 R4-
Sum533 Snit177.67
622. 146414 Lucas Schou Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 3 177.67
R1181 R2179 R3173 R4-
Sum533 Snit177.67
623. 145532 Neil Korsled Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK4 3 177.33
R1183 R2176 R3173 R4-
Sum532 Snit177.33
624. 140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 177.00
R1182 R2176 R3173 R4-
Sum531 Snit177.00
625. 144584 Johannes Skyum Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 177.00
R1178 R2178 R3175 R4-
Sum531 Snit177.00
626. 145075 Jacob Kongsberg Rosenkrans Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 177.00
R1180 R2177 R3174 R4-
Sum531 Snit177.00
627. 146343 Jeppe Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 177.00
R1182 R2180 R3169 R4-
Sum531 Snit177.00
628. 142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 176.67
R1179 R2179 R3172 R4-
Sum530 Snit176.67
629. 145380 Mattias Bünning Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 176.67
R1180 R2179 R3171 R4-
Sum530 Snit176.67
630. 139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK4 3 176.33
R1179 R2176 R3174 R4-
Sum529 Snit176.33
631. 145457 Sofie Hedegaard Juul Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 176.00
R1180 R2175 R3173 R4-
Sum528 Snit176.00
632. 145510 Oscar Kopp Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK4 3 175.00
R1176 R2176 R3173 R4-
Sum525 Snit175.00
633. 145949 Victor Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 174.33
R1175 R2174 R3174 R4-
Sum523 Snit174.33
634. 146061 Gawain Philip Albon Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 174.33
R1184 R2174 R3165 R4-
Sum523 Snit174.33
635. 144038 Søren Knudsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK4 3 174.00
R1177 R2176 R3169 R4-
Sum522 Snit174.00
636. 145408 Mads Buus Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 174.00
R1179 R2174 R3169 R4-
Sum522 Snit174.00
637. 145590 Pavlo Posashkov Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 174.00
R1182 R2175 R3165 R4-
Sum522 Snit174.00
638. 145252 Malte Rasmussen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK4 3 173.67
R1179 R2173 R3169 R4-
Sum521 Snit173.67
639. 145215 Alexander Berg Nielsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 173.33
R1177 R2174 R3169 R4-
Sum520 Snit173.33
640. 145948 Oscar Risgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 173.33
R1178 R2173 R3169 R4-
Sum520 Snit173.33
641. 129917 Magnus Møller Lodberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 173.00
R1174 R2174 R3171 R4-
Sum519 Snit173.00
642. 144275 William Knudsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 173.00
R1179 R2176 R3164 R4-
Sum519 Snit173.00
643. 145653 Tom Frej Rasmussen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 173.00
R1175 R2174 R3170 R4-
Sum519 Snit173.00
644. 145920 Reidar Laulund Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 172.33
R1173 R2172 R3172 R4-
Sum517 Snit172.33
645. 145210 Laura Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK4 3 172.00
R1173 R2172 R3171 R4-
Sum516 Snit172.00
646. 145486 Samuel Hjortsbjerg Morell VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK4 3 172.00
R1179 R2173 R3164 R4-
Sum516 Snit172.00
647. 144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 171.67
R1178 R2176 R3161 R4-
Sum515 Snit171.67
648. 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 171.33
R1174 R2171 R3169 R4-
Sum514 Snit171.33
649. 142696 Niclas B. Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK4 3 171.00
R1172 R2172 R3169 R4-
Sum513 Snit171.00
650. 143868 Elias Idali Ullerup Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK4 3 171.00
R1172 R2172 R3169 R4-
Sum513 Snit171.00
651. 145027 Iben Angelina Agentoft Svendsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 171.00
R1172 R2171 R3170 R4-
Sum513 Snit171.00
652. 145349 Storm Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 171.00
R1173 R2172 R3168 R4-
Sum513 Snit171.00
653. 146055 Hoseas Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 3 170.67
R1173 R2171 R3168 R4-
Sum512 Snit170.67
654. 145413 Melissa Lykke Christensen Alslev Skyttefo