U10 drenge - 3. kl. 5m | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling Tlf: 79404346 /
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Kort om U10 drenge - læs mere her. https://mimer.dgi.dk/offentlig/077B43FB-001 NB: Sorring/Voel spiller skiftevis i Sorring og Voel

Komplet kampprogram


U10 drenge - 3. kl. 5m

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
13-08-18 18:15 HA85 1 - ØBG Silkeborg 1 3 - 2
13-08-18 18:15 IF Centrum - Silkeborg KFUM 1 6 - 6
13-08-18 18:15 Gødvad GIF 1 - Virklund Boldklub 1 5 - 4
13-08-18 18:15 Mariehøj IF 1 - Sorring/Voel 1 3 - 2
13-08-18 18:15 Resenbro U.& If. 1 - Virklund Boldklub 2 2 - 2
13-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Gødvad GIF 2 3 - 5
13-08-18 18:15 FK 73, disp - Sejs-Svejbæk IF 2 0 - 11
13-08-18 18:15 Bryrup IF - ØBG Silkeborg 3 4 - 2
13-08-18 18:15 Funder GF - Sorring/Voel 2 1 - 3
13-08-18 18:15 HA85 2 - Mariehøj IF 2 8 - 0
13-08-18 18:15 Gødvad GIF 3 - HA85 3 2 - 6
13-08-18 18:15 Gl. Rye IF - Resenbro U.& If. 2 4 - 2
13-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 4 - Thorning IF 5 - 2
13-08-18 18:15 Grauballe UGF - Gødvad GIF 4 3 - 3
13-08-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 - Silkeborg KFUM 2 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 3
13-08-18 18:15 Gødvad GIF 5 - Sorring/Voel 3 3 - 4
20-08-18 18:15 Silkeborg KFUM 2 - Grauballe UGF 2 - 3
20-08-18 18:15 Sorring/Voel 3 - Sejs-Svejbæk IF 3 0 - 5
20-08-18 18:15 Gødvad GIF 4 - Gødvad GIF 5 9 - 6
20-08-18 18:15 Resenbro U.& If. 2 - Gødvad GIF 3 6 - 4
20-08-18 18:15 Thorning IF - Gl. Rye IF 2 - 3
20-08-18 18:15 HA85 3 - ØBG Silkeborg 4 7 - 3
20-08-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Bryrup IF 6 - 0
20-08-18 18:15 Mariehøj IF 2 - Funder GF 2 - 1
20-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - HA85 2 4 - 3
20-08-18 18:15 Gødvad GIF 2 - Resenbro U.& If. 1 3 - 5
20-08-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - ØBG Silkeborg 2 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 5
20-08-18 18:15 Virklund Boldklub 2 - FK 73, disp 6 - 4
20-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 1 - Mariehøj IF 1 3 - 4
20-08-18 18:15 Virklund Boldklub 1 - HA85 1 6 - 3
20-08-18 18:15 Sorring/Voel 1 - IF Centrum 4 - 2
20-08-18 18:15 Silkeborg KFUM 1 - Gødvad GIF 1 2 - 2
27-08-18 18:15 IF Centrum - ØBG Silkeborg 1 6 - 5
27-08-18 18:15 Sorring/Voel 1 - Silkeborg KFUM 1 8 - 1
27-08-18 18:15 Mariehøj IF 1 - Virklund Boldklub 1 3 - 0
27-08-18 18:15 HA85 1 - Gødvad GIF 1 1 - 3
27-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - FK 73, disp 6 - 1
27-08-18 18:15 Virklund Boldklub 2 - Gødvad GIF 2 2 - 5
27-08-18 18:15 Resenbro U.& If. 1 - Sejs-Svejbæk IF 2 4 - 4
27-08-18 18:15 Funder GF - HA85 2 3 - 9
27-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Sorring/Voel 2 2 - 1
27-08-18 18:15 Bryrup IF - Mariehøj IF 2 6 - 2
27-08-18 18:15 Gl. Rye IF - ØBG Silkeborg 4 4 - 2
27-08-18 18:15 HA85 3 - Resenbro U.& If. 2 7 - 7
27-08-18 18:15 Gødvad GIF 3 - Thorning IF 1 - 4
27-08-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 - Gødvad GIF 5 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 1
27-08-18 18:15 Gødvad GIF 4 - Silkeborg KFUM 2 4 - 4
27-08-18 18:15 Grauballe UGF - Sorring/Voel 3 1 - 3
03-09-18 18:15 Grauballe UGF - Sejs-Svejbæk IF 3 0 - 5
03-09-18 18:15 Gødvad GIF 5 - Silkeborg KFUM 2 5 - 7
03-09-18 18:15 Sorring/Voel 3 - Gødvad GIF 4 1 - 4
03-09-18 18:15 Gødvad GIF 3 - Gl. Rye IF 1 - 5
03-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 4 - Resenbro U.& If. 2 4 - 3
03-09-18 18:15 Thorning IF - HA85 3 1 - 4
03-09-18 18:15 Bryrup IF - Funder GF 4 - 3
03-09-18 18:15 HA85 2 - Sorring/Voel 2 5 - 3
03-09-18 18:15 Mariehøj IF 2 - ØBG Silkeborg 3 1 - 8
03-09-18 18:15 Resenbro U.& If. 1 - ØBG Silkeborg 2 1 - 3
03-09-18 18:15 FK 73, disp - Gødvad GIF 2 2 - 6
03-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - Virklund Boldklub 2 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 7
03-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 1 - Virklund Boldklub 1 7 - 4
03-09-18 18:15 Silkeborg KFUM 1 - Mariehøj IF 1 0 - 2
03-09-18 18:15 IF Centrum - HA85 1 6 - 2
03-09-18 18:15 Sorring/Voel 1 - Gødvad GIF 1 1 - 4
10-09-18 18:15 Mariehøj IF 1 - IF Centrum 5 - 3
10-09-18 18:15 Virklund Boldklub 1 - Silkeborg KFUM 1 5 - 4
10-09-18 18:15 HA85 1 - Sorring/Voel 1 1 - 5
10-09-18 18:15 Gødvad GIF 1 - ØBG Silkeborg 1 6 - 3
10-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Virklund Boldklub 2 6 - 4
10-09-18 18:15 Gødvad GIF 2 - Sejs-Svejbæk IF 2 1 - 5
10-09-18 18:15 FK 73, disp - Resenbro U.& If. 1 3 - 8
10-09-18 18:15 Funder GF - ØBG Silkeborg 3 2 - 5
10-09-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Mariehøj IF 2 4 - 4
10-09-18 18:15 HA85 2 - Bryrup IF 8 - 5
10-09-18 18:15 Gl. Rye IF - HA85 3 5 - 4
10-09-18 18:15 Resenbro U.& If. 2 - Thorning IF 2 - 3
10-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 4 - Gødvad GIF 3 3 - 1
10-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 - Gødvad GIF 4 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 0
10-09-18 18:15 Silkeborg KFUM 2 - Sorring/Voel 3 5 - 5
10-09-18 18:15 Gødvad GIF 5 - Grauballe UGF 3 - 2
17-09-18 18:15 Gødvad GIF 4 - Grauballe UGF 6 - 1
17-09-18 18:15 Silkeborg KFUM 2 - Sejs-Svejbæk IF 3 2 - 2
17-09-18 18:15 Sorring/Voel 3 - Gødvad GIF 5 6 - 5
17-09-18 18:15 HA85 3 - Gødvad GIF 3 7 - 3
17-09-18 18:15 Resenbro U.& If. 2 - Gl. Rye IF 4 - 6
17-09-18 18:15 Thorning IF - ØBG Silkeborg 4 2 - 2
17-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Bryrup IF 5 - 2
17-09-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Funder GF 5 - 2
17-09-18 18:15 Mariehøj IF 2 - HA85 2 7 - 3
17-09-18 18:15 Virklund Boldklub 2 - Resenbro U.& If. 1 4 - 3
17-09-18 18:15 Gødvad GIF 2 - ØBG Silkeborg 2 3 - 2
17-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - FK 73, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 7 - 2
17-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 1 - HA85 1 3 - 0
17-09-18 18:15 Silkeborg KFUM 1 - IF Centrum 4 - 3
17-09-18 18:15 Virklund Boldklub 1 - Gødvad GIF 1 2 - 11
17-09-18 18:15 Sorring/Voel 1 - Mariehøj IF 1 0 - 0
24-09-18 18:15 Mariehøj IF 1 - ØBG Silkeborg 1 6 - 3
24-09-18 18:15 HA85 1 - Virklund Boldklub 1 2 - 3
24-09-18 18:15 IF Centrum - Sorring/Voel 1 2 - 4
24-09-18 18:15 Gødvad GIF 1 - Silkeborg KFUM 1 5 - 3
24-09-18 18:15 Resenbro U.& If. 1 - Gødvad GIF 2 1 - 5
24-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Sejs-Svejbæk IF 2 2 - 5
24-09-18 18:15 FK 73, disp - Virklund Boldklub 2 4 - 8
24-09-18 18:15 Bryrup IF - Sorring/Voel 2 5 - 3
24-09-18 18:15 Funder GF - Mariehøj IF 2 3 - 3
24-09-18 18:15 HA85 2 - ØBG Silkeborg 3 7 - 2
24-09-18 18:15 Gødvad GIF 3 - Resenbro U.& If. 2 4 - 5
24-09-18 18:15 Gl. Rye IF - Thorning IF 1 - 2
24-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 4 - HA85 3 1 - 4
24-09-18 18:15 Grauballe UGF - Silkeborg KFUM 2 2 - 2
24-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 - Sorring/Voel 3 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 4
24-09-18 18:15 Gødvad GIF 5 - Gødvad GIF 4 4 - 2
01-10-18 18:15 Gødvad GIF 5 - Sejs-Svejbæk IF 3 2 - 1
01-10-18 18:15 Silkeborg KFUM 2 - Gødvad GIF 4 6 - 3
01-10-18 18:15 Sorring/Voel 3 - Grauballe UGF 4 - 1
01-10-18 18:15 ØBG Silkeborg 4 - Gl. Rye IF 2 - 2
01-10-18 18:15 Resenbro U.& If. 2 - HA85 3 4 - 4
01-10-18 18:15 Thorning IF - Gødvad GIF 3
01-10-18 18:15 HA85 2 - Funder GF 2 - 3
01-10-18 18:15 Sorring/Voel 2 - ØBG Silkeborg 3 4 - 3
01-10-18 18:15 Mariehøj IF 2 - Bryrup IF 12 - 1
01-10-18 18:15 FK 73, disp - ØBG Silkeborg 2 2 - 6
01-10-18 18:15 Gødvad GIF 2 - Virklund Boldklub 2 5 - 3
01-10-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2 - Resenbro U.& If. 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 5 - 6
01-10-18 18:15 ØBG Silkeborg 1 - IF Centrum 7 - 2
01-10-18 18:15 Silkeborg KFUM 1 - Sorring/Voel 1 1 - 6
01-10-18 18:15 Virklund Boldklub 1 - Mariehøj IF 1 3 - 4
01-10-18 18:15 Gødvad GIF 1 - HA85 1 3 - 4

Til toppen