U11 drenge - 4. kl. 8m | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling Tlf: 79404346 /
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Kort om U11 drenge - læs mere her. https://mimer.dgi.dk/offentlig/17CB35B0-001 NB: Sorring/Voel spiller skiftevis i Voel og Sorring

Komplet kampprogram


U11 drenge - 4. kl. 8m

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
13-08-18 18:15 Sejs Svejbæk IF 1 - HA85 1 0 - 3
13-08-18 18:15 Bryrup IF - Gødvad IF 1 1 - 4
13-08-18 18:15 Mariehøj - Virklund B 2 - 1
13-08-18 18:15 Engesvang B 1 - IF Centrum 2 - 3
13-08-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Them GF 1 - 6
13-08-18 18:15 Funder GF, Disp. - Gjern IF, Disp. 3 - 6
13-08-18 18:15 Thorning IF - Lemming IF 3 - 0
13-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Vinderslev IF 1 - 0
13-08-18 18:15 Gødvad IF 2 - Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) 1 - 4
13-08-18 18:15 Ry Fodbold (U10) - Grauballe UGF, Disp. 11 - 1
13-08-18 18:15 HA85 2 - Engesvang B 2 10 - 1
20-08-18 18:15 Sejs Svejbæk IF 2 - Ry Fodbold (U10) 3 - 7
20-08-18 18:15 Grauballe UGF, Disp. - HA85 2 2 - 8
20-08-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) - ØBG Silkeborg 3 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 8 - 0
20-08-18 18:15 Gl. Rye IF - Gødvad IF 2 1 - 2
20-08-18 18:15 Gjern IF, Disp. - Sorring/Voel 2 3 - 0
20-08-18 18:15 Lemming IF - Funder GF, Disp. 1 - 10
20-08-18 18:15 Them GF - Thorning IF 10 - 3
20-08-18 18:15 IF Centrum - Mariehøj 3 - 5
20-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Engesvang B 1 4 - 1
20-08-18 18:15 Sorring/Voel 1 - Sejs Svejbæk IF 1 5 - 2
20-08-18 18:15 HA85 1 - Bryrup IF 8 - 0
27-08-18 18:15 HA85 1 - Sorring/Voel 1 9 - 4
27-08-18 18:15 Sejs Svejbæk IF 1 - Gødvad IF 1 4 - 1
27-08-18 18:15 Virklund B - IF Centrum - Virklund Hallen 4 - 3
27-08-18 18:15 Mariehøj - ØBG Silkeborg 2 0 - 2
27-08-18 18:15 Them GF - Gjern IF, Disp. 4 - 5
27-08-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Lemming IF 1 - 1
27-08-18 18:15 Vinderslev IF - Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) 1 - 4
27-08-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Gl. Rye IF 1 - 4
27-08-18 18:15 Grauballe UGF, Disp. - Sejs Svejbæk IF 2 1 - 6
27-08-18 18:15 Ry Fodbold (U10) - Engesvang B 2 7 - 2
30-08-18 18:00 Funder GF, Disp. - Thorning IF 12 - 6
03-09-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Funder GF, Disp. 2 - 6
03-09-18 18:15 Thorning IF - Gjern IF, Disp. 4 - 2
03-09-18 18:15 Lemming IF - Them GF 0 - 3
03-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Gødvad IF 2 4 - 3
03-09-18 18:15 Gl. Rye IF - Vinderslev IF 4 - 1
03-09-18 18:15 Mariehøj - Engesvang B 1 2 - 0
03-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Virklund B 3 - 2
03-09-18 18:15 Bryrup IF - Sorring/Voel 1 0 - 3
03-09-18 18:15 Gødvad IF 1 - HA85 1 1 - 7
03-09-18 18:15 HA85 2 - Sejs Svejbæk IF 2 1 - 1
03-09-18 18:15 Engesvang B 2 - Grauballe UGF, Disp. 1 - 3
10-09-18 18:15 Sejs Svejbæk IF 2 - Engesvang B 2 7 - 2
10-09-18 18:15 HA85 2 - Ry Fodbold (U10) 5 - 2
10-09-18 18:15 Sorring/Voel 1 - Gødvad IF 1 2 - 4
10-09-18 18:15 Bryrup IF - Sejs Svejbæk IF 1 2 - 0
10-09-18 18:15 Engesvang B 1 - Virklund B 1 - 1
10-09-18 18:15 IF Centrum - ØBG Silkeborg 2 5 - 4
10-09-18 18:15 Gødvad IF 2 - Vinderslev IF 4 - 5
10-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) - Gl. Rye IF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 3
10-09-18 18:15 Gjern IF, Disp. - Lemming IF 4 - 2
10-09-18 18:15 Thorning IF - Sorring/Voel 2 6 - 3
13-09-18 17:30 Funder GF, Disp. - Them GF 7 - 7
17-09-18 18:15 Them GF - Sorring/Voel 2 4 - 0
17-09-18 18:15 Gjern IF, Disp. - Funder GF, Disp. 2 - 2
17-09-18 18:15 Lemming IF - Thorning IF 3 - 7
17-09-18 18:15 Vinderslev IF - ØBG Silkeborg 3 5 - 3
17-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) - Gødvad IF 2 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 0
17-09-18 18:15 Virklund B - Mariehøj - Virklund Hallen 4 - 2
17-09-18 18:15 IF Centrum - Engesvang B 1 7 - 2
17-09-18 18:15 HA85 1 - Sejs Svejbæk IF 1 4 - 3
17-09-18 18:15 Gødvad IF 1 - Bryrup IF 8 - 1
17-09-18 18:15 Grauballe UGF, Disp. - Ry Fodbold (U10) 1 - 5
17-09-18 18:15 Engesvang B 2 - HA85 2 3 - 6
24-09-18 18:15 Ry Fodbold (U10) - Sejs Svejbæk IF 2 4 - 4
NB!
Udehold taberdømt
24-09-18 18:15 HA85 2 - Grauballe UGF, Disp. 3 - 0
24-09-18 18:15 Sejs Svejbæk IF 1 - Sorring/Voel 1 3 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
24-09-18 18:15 Bryrup IF - HA85 1 0 - 3
24-09-18 18:15 Mariehøj - IF Centrum 3 - 1
24-09-18 18:15 Engesvang B 1 - ØBG Silkeborg 2 3 - 2
24-09-18 18:15 ØBG Silkeborg 3 - Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) 0 - 4
24-09-18 18:15 Gødvad IF 2 - Gl. Rye IF 1 - 4
24-09-18 18:15 Sorring/Voel 2 - Gjern IF, Disp. 1 - 7
24-09-18 18:15 Thorning IF - Them GF 0 - 6
27-09-18 17:30 Funder GF, Disp. - Lemming IF 8 - 2
01-10-18 18:15 Thorning IF - Funder GF, Disp. 0 - 6
01-10-18 18:15 Gjern IF, Disp. - Them GF 0 - 2
01-10-18 18:15 Lemming IF - Sorring/Voel 2 4 - 3
01-10-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 3 (U10) - Vinderslev IF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 13 - 1
01-10-18 18:15 Gl. Rye IF - ØBG Silkeborg 3 5 - 0
01-10-18 18:15 IF Centrum - Virklund B 3 - 2
01-10-18 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Mariehøj 2 - 5
01-10-18 18:15 Sorring/Voel 1 - HA85 1 1 - 3
01-10-18 18:15 Gødvad IF 1 - Sejs Svejbæk IF 1 3 - 6
01-10-18 18:15 Sejs Svejbæk IF 2 - Grauballe UGF, Disp. 4 - 1
01-10-18 18:15 Engesvang B 2 - Ry Fodbold (U10) 1 - 10

Til toppen