U8 drenge - efter ombrydning - 1. kl. 5 m | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling Tlf: 79404346 /
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Kort om U8 drenge - læs mere her. https://mimer.dgi.dk/offentlig/BF975A0A-001

Komplet kampprogram


U8 drenge - efter ombrydning - 1. kl. 5 m

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-09-18 17:15 Ikast F.C. - ØBG 1 5 - 4
10-09-18 17:15 GFG Voel 1 - HA85 1 4 - 4
10-09-18 17:15 Gødvad GIF 1 - Sejs-Svejbæk 1 7 - 8
10-09-18 17:15 Gødvad GIF 2 - HA85 2 8 - 6
10-09-18 17:15 Funder GF - IF Centrum 6 - 2
10-09-18 17:15 Gl. Rye IF 2 - GFG Voel 2 4 - 1
NB!
Udehold taberdømt
10-09-18 17:15 Silkeborg KFUM 1 - Gl. Rye IF 1 3 - 0
10-09-18 17:15 Sejs-Svejbæk 2 - Gødvad GIF 3 1 - 2
10-09-18 17:15 Thorning if - Virklund B 4 - 7
10-09-18 17:15 Engesvang B - Silkeborg KFUM 2 1 - 10
10-09-18 17:15 ØBG 3 - Sorring-T. IF 11 - 3
17-09-18 17:15 Silkeborg KFUM 2 - Thorning if 4 - 4
17-09-18 17:15 Virklund B - ØBG 3 - Virklund Hallen 1 - 8
17-09-18 17:15 Sorring-T. IF - Engesvang B 8 - 3
17-09-18 17:15 Gl. Rye IF 1 - Gl. Rye IF 2 1 - 1
17-09-18 17:15 GFG Voel 2 - Sejs-Svejbæk 2 4 - 2
17-09-18 17:15 Gødvad GIF 3 - Silkeborg KFUM 1 5 - 7
17-09-18 17:15 IF Centrum - Gødvad GIF 2 1 - 5
17-09-18 17:15 ØBG 2 - Funder GF 2 - 9
17-09-18 17:15 HA85 1 - Ikast F.C. 6 - 8
17-09-18 17:15 ØBG 1 - Gødvad GIF 1 9 - 3
17-09-18 17:15 Sejs-Svejbæk 1 - GFG Voel 1 6 - 6
24-09-18 17:15 Gødvad GIF 1 - HA85 1 3 - 7
24-09-18 17:15 GFG Voel 1 - Ikast F.C. 1 - 7
24-09-18 17:15 Sejs-Svejbæk 1 - ØBG 1 2 - 5
24-09-18 17:15 Funder GF - Gødvad GIF 2 4 - 1
24-09-18 17:15 ØBG 2 - HA85 2 7 - 4
24-09-18 17:15 Sejs-Svejbæk 2 - Gl. Rye IF 1 4 - 3
24-09-18 17:15 Silkeborg KFUM 1 - Gl. Rye IF 2 7 - 5
24-09-18 17:15 Gødvad GIF 3 - GFG Voel 2 2 - 7
24-09-18 17:15 ØBG 3 - Silkeborg KFUM 2 3 - 7
24-09-18 17:15 Engesvang B - Thorning if 3 - 7
24-09-18 17:15 Sorring-T. IF - Virklund B 3 - 9
01-10-18 17:15 Engesvang B - ØBG 3 4 - 7
01-10-18 17:15 Thorning if - Sorring-T. IF 1 - 4
01-10-18 17:15 Virklund B - Silkeborg KFUM 2 - Virklund Hallen 4 - 3
01-10-18 17:15 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk 2 4 - 1
01-10-18 17:15 Gl. Rye IF 2 - Gødvad GIF 3 3 - 0
01-10-18 17:15 GFG Voel 2 - Gl. Rye IF 1 1 - 3
01-10-18 17:15 Gødvad GIF 2 - ØBG 2 0 - 2
01-10-18 17:15 HA85 2 - IF Centrum 2 - 4
01-10-18 17:15 GFG Voel 1 - Gødvad GIF 1 2 - 2
01-10-18 17:15 Ikast F.C. - Sejs-Svejbæk 1 7 - 3
01-10-18 17:15 ØBG 1 - HA85 1 6 - 1
08-10-18 17:15 Ikast F.C. - Gødvad GIF 1 6 - 2
08-10-18 17:15 ØBG 1 - GFG Voel 1 8 - 5
08-10-18 17:15 HA85 1 - Sejs-Svejbæk 1 1 - 7
08-10-18 17:15 HA85 2 - Funder GF 5 - 5
08-10-18 17:15 IF Centrum - ØBG 2 3 - 2
08-10-18 17:15 Gl. Rye IF 2 - Sejs-Svejbæk 2 1 - 4
08-10-18 17:15 GFG Voel 2 - Silkeborg KFUM 1 4 - 1
08-10-18 17:15 Gl. Rye IF 1 - Gødvad GIF 3 3 - 6
08-10-18 17:15 Thorning if - ØBG 3 4 - 6
08-10-18 17:15 Virklund B - Engesvang B - Virklund Hallen 10 - 3
08-10-18 17:15 Silkeborg KFUM 2 - Sorring-T. IF 8 - 5

Til toppen